• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
No na mazání je nejlepší zneužít starší dítka, já se vždycky s pupíkem vyvalila na postel a Anča mazala až se z ní kouřilo, ona to úplně milovala.....teda taky to byly jediné momenty, kdy jsem se něčím mazala, jinak jsem na to fest kašlala, hlavně podruhé....teď se taky ještě ničím nemažu....

Saf určitě narazíš na nějaké spešl těhu krémy a oleje proti striím, ale jinak stačí i normoš tělová mléka nebo třeba mandlový olej, prostě promašťovat, pokud se člověku mají strie udělat, tak se mu stejně udělají, i kdyby se umazal k smrti nejexkluzivnějším protistriovým preparátem..... :wink:
21. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
ojo: my chceme vyrazit někam dneska, ted půjdu vařit, navečer kino, tak možná mezitím ještě něco stihneme................ale už se taky začíná zatahovat, tak uvidíme....................

já mažu večer a někdy i ráno, když si vzpomenu.........ale myslím, že jestli je mám mít, stejně to moc nepomůže............ale bříško hladím pořád........ :grinning: :grinning: :grinning:

lami. dobrá metoda, na to já mám akorát manžu, děti ještě nee........ :wink:
21. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
No bezva, malá chtěla ke mě k pc, tak jsem si jí posadila na klín a čtu a píšu a teď koukám a dítě spí................. :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
saf: já jsem se teď mazala obyč krémech a už se těším až ho vypatlám, koupila jsem elasti-Q přímo z lékárny, tak uvidíme
lamia má pravdu, můžeš mazat jak chceš a jestli máš k tomu sklony, tak se ti stejně udělají
u nás máme teď rituál večer, to maže přítel a je to super :slight_smile:
tak to hezký počasí vám holky závidím, tady leje a to máme jet odpo k přítelovým rodičům na baráček, to se ani bafuše nevylítá :frowning2:
21. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Neboj Lauri, příští těhu už Ti bude šmrdlat břuch taky malý pomocník :grinning: Výpomoc muže je v tomhle směru taky dobrá, ale u nás to vždycky skončilo nějakýma nemravnostma :grinning: :grinning: :grinning:
tak já už jsem po obědě a nadlábli jsme se solidně :grinning:
já mažu krémem přímo na strie ale myslím že u mě to nemá asi ani smysl :unamused:
21. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok... :wink:

Koukám, že probíráte "zneužívání" dětiček... Nám se Ondy výborně osvědčil jako dálkový ovladač... Třeba na rozsvícení nebo zhasnutí, nebo něco podat a tak... :grinning:
21. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Tat tak tak, když oni pomáhají tak rádi :grinning: :grinning: Ale Anička to fakt milovala, hlavně když už pak cítila, jak se jí mimi pod ručičkama hýbe, tak se jí to děsně líbilo.....no tak teď budou mazat obě :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Anty, tak to ti přeju a co bylo dobrýho? :slight_smile: Já vařím brambory a bude rybička na přírodno... K tomu samozřejmě zeleninkový salátek... Dělám ho se zakys. smetanou a s trochou česneku... Mňam... :slight_smile: Aspoň si k tomu nemusíme brát tatarku :wink: Už jsme tak naučený, že k rybě tenhle salátek..
21. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Jé, to máš dobrý, Lami, já se radši namažu sama... Ondy je lepší na "domácí" práce... Teď mi před chvílí pomáhal krájet brambory... Dycky si vytáhne malý prknýnko a příborovej nůž a že chce taky krájet... Dneska mu to moc dlouho nevydrželo... Normálka u toho vydrží i sám půl hodinky... :wink:
21. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Jéé Tat, to jsi mě navnadila, já tam mám vlastně v lednici taky salát, tak už ho jdu kuchnout a přichystat :grinning:

Tak jsem dítko od pc plynule přesunula do postýlky a v postýlce ještě přebalila....ani nemrkla okem a furt spala :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
no já měla kalorickou bombu
kuřecí maso na nudličky se smetanovo-sýrovou omáčkou s těstovinama mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
antana :mnam jak se dělá ta omáčka .-)
21. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
holky vy mě děláte chutě :slight_smile: Já jsem teď ulítlá na kefír s okurkou, ten jsem přitom nikdy nemusela. Hranolky jak jste tady včera psaly, tak ty taky můžu na kila a na to tatarčičku, no mňam.
anta: určo ti to neublíží, co ty víš, třeba to tak hrozný nebude :wink:
21. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Tat Anča už normálně má vlastní škrabku na brambory, moc jí to zatím nejde, ale vydrží u toho dost dlouho a je moc ráda "užitečná"....jinak běžně třeba mi na plotně míchá věci v hrnci (teda musí stát na židli :grinning: :grinning: ), nebo třeba tuhle obalovala rybu v bylinkách a mouce, minule jak jsem vařila česnečku tak mi dokonce krájela česnek normálním nožem a v poho, prsty má všechny..... :grinning: :grinning: Je vždycky hrozně pyšná, že pomáhala vařit a pak se děsně napráskne, když si to teda uvařila, že :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
naložíš si kuřecí maso do koření co máš ráda a dáš ho restovat na větší pánvičku a až je hotové tak tam rozpustíš tavené sýry dávám apetito a pak tam dohodíš smetany no je to super požer jak říkáme tady u nás :grinning:
21. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
beru3nek:jo hranolečky to ja miluju a dám si na to krom tatarky ještě nastrouhaný sír a mlsám,ja si všímám že začínám být ujetá hodně na rybí pomazánky a pikantní paštiku matěj :slight_smile:))))
21. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
holky viděli jste už je založená diskuze prosinec2010 no to nějak utíká
21. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
holky já se tak těším až budeme všechny rodit :slight_smile:
21. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
no nic jdu si chvilku lehnout pak se ozvu
21. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
lamia:tak to ta moje roštačka taky strašně ráda pomáhá :slight_smile:hlavně jak sem ji jednou načapala,byla jsem ve vaně a takové ticho bylo a tak jsem ste vany vylezla přijdu do kuchině a ta moje děvčica držela v ruce škrabku a nad košem škrabala brambor :grinning: a říka maminko dáme vařit brambory:slight_smile: ja už sem je davno vařila,a malá ten brambor škrabala jen jako bo to ješt ě neumí ale snaží se :slight_smile:no prostě moje sluníčko .-)
21. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
já se taky těším na to září, až to budeme mít za sebou :slight_smile:
to je fakt hrůza, jak to utíká :slight_smile:
já nedávno dělala nočky se smetanou a žampiony a taky to nemělo chybu :wink:
21. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
antana :to se těším taky až budeme všichni po porodě,utíkej odpočívat :slight_smile:
21. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jj, taky se moc těším, až se bříška vyklubou :slight_smile:
21. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
holky ja letím budu tu cca k večeru papa
21. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
lami: no jo, tak proto já kdyžtak nechávám mazat až po..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tat: taky dobrý zneužití, na to mám zase taky muže - říkám mu - máš chut na zmrzliínku? a on ne......a já aha,.......a nechtělo by se ti........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pořád něco, nakrájet meloun, podat džusík, atd..........ale v rámci mezí samozřejmě, on to dělá rád, akorát někdy už ze srandy řekne - tobě dělat manžela, to je fakt něco teda..................nebo co jsem si to proboha vzal...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zase já mu to vracím, když leží u telky, tak mu taky ráda podám pivo, nebo něco dobrého........
lami: teda ty máš ty svoje děvčátka vyškolený.,.......ale bude se jim to hodit.......

vy jste mlsný dneska, my máme taky nedietní bombu - smažený hermouš s br. kaší.....a tatarečkou samozřejmě, a s cherry rajčátky.......když se teda hermelín tepelně upravený může.....je to moje droga, sýry všeobecně, a hermouš teda obzvlášt.......
jen mi přijde vtipný, jak těhule vždy první druhý měsíc všechno hrozně řeší, co se smí a co ne, a pak si stejně ta jídla normálně dávají.................... :grinning: :grinning: :grinning: třeba já
21. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
lauri:to máš pravdu když to tak vemu tak do sebe láduju všechno ikdyž mám žlučníkovou dietu,ale fakt je ten co jsem těhotná se žlučník celkem uklidnil a dal do kupy no na to že jsem měla jít v lednu pod kudlu tak je zatím ok :slight_smile:
21. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
ant: no tak hlavně at ti to v klídku vydrží....... :wink:
21. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Lauri vyškolený ani tak ne, ono to Aňu hrozně baví...víš co, hračky jí prostě už nepřináší to správné uspokojení, takhle má aspoň pocit, že dělá to co máma a pomahá - a chce to sama, když se zrovna baví s něčím jiným, tak jí do kuchyně nevolám......občas mám trochu vítr jí třeba nechat u plotny, kde se všechno vaří, ale máme kolem sporáku zábranu, takže zvrhnutí kastrolu na sebe nehrozí a zbytek si holt musí ohlídat...zas ony to děcka dobře cítí, když dělají něco, při čem by se mohly poranit, tak si dají setsakra pozor, bc třeba vidí, že i já sahám na hrnce jen s utěrkou apod.....a ten pozor si dají setsakra i proto, že už bys jim příště tu báječnou zábavu znovu nepovolila, že :grinning: :grinning: :grinning:

Já teď muže spíš "zneužívám" jinak, když se třeba večer Jája budí ze spaní ( rostou jí stoličky, tak docela často...), tak tam posílám muže, neb obvykle ležím naprosto KO na gauči a nejsem schopna ničeho....prostě obecně cokoliv je teď ochoten dělat s dětmi místo mě vítám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.