• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
lami: tak to je přece super, když ji to baví.......
a stím mužem - taky dobrý.......ale myslím, že manža taky bude kolem prcka skákat, určitě to nebude jen "moje dítě", jak to bohužel mají některé kamarádky - dle mého názoru je to škoda........že se tatka prckovi nevěnuje......
21. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásnou JARNÍ neděli :slight_smile:

wolfi: jejda, ať je Adélce brzy lépe. Jé, ty se budeš za měsíc vdávat? No to je úžasný :slight_smile:

lamia: teda strie ani špeky rozhodně nevidím a ženu slovanského typu si teda představuju úplně jinak :slight_smile:
S tím mazáním bříška to máš dobře zařízený, ale to můžu zavést až v druhém těhu, až budu mít nějakýho malýho špunta žhavýho do natírání maminčinýho bříška.

antana: hele, mne s břichem netrumfneš. To je moje prvenství :grinning:

lauri: na co jdete do kina?

Jé svíčková, tu bych si taky dala, asi k vám dnes zajdu na návštěvu. Manželovi beču vepřový bok a vůbec netuším, co dnes budu baštit já. Ráno mi bylo nějak divně a pak jsem přišla na to, že je to tím, že si ze mně prcek dělá trampolínu a odrážedlo v jednom :slight_smile: Metal tam salta snad 10 minut a asi do něčeho kopal, takže mi bylo blbě. Nakonec jsem to prostě zalomila do pelíšku a už je fajn.
Holky, vy všechny tak poctivě mažete, že se úplně stydím. Já jsem teda na to nikdy nebyla a myslela jsem, že v těhotenství budu natírat pravidelně. No zatím ne :slight_smile: Ale je fakt, že kdybych si co půl hodiny dala na břico krém, byla bych namazaná jak nikdo na světě, protože bříško hladím asi 600x denně. :slight_smile:
Co se týká jmen, jsem teda moc ráda, že už máme dobojováno, protože jsem se bála, že nám mimčo zůstane beze jména.
21. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Kovaldo, já mám taky obavy, že mimí nebude mít jméno.. :grinning: snad něco vybereme.. dohodli jsem to řešit až budeme vědět pohlaví at se hádáme jen u jedný varianty.. :grinning:

Svíčkovou taky můžu , mňam, mňam, ale dneska mám ukrutnou chut na bramborový salát a řízek.. asi dám vařit brambory :slight_smile:

Adélka má pořád horečku, asi jí ani moc dobře, protože už ani nezlobí a poctivě leží pod dekou a nevýchovně kouká na pohádky.. mě se k tomu všemu spustila rýma, takže celý den nic neděláme, ležíme a baštíme sešenky :sweat_smile:
21. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
ahoj kovaldo prohlídla sis pořádně to moje břicho ve srovnání s tebou ho mám obrovský tak si toho nech :grinning:
prvenství je moje a basta :grinning:
21. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
ahojicek holky preji krasny vikend, tedy nedeli..zbytek:slight_smile: a doufam, ze se vsechny mate krasne a dobre...ja jsem ted prodelala nejakou virovou infekci, to jak mi bylo blbe a blila jsem tak nebylo z tehu, ale byl to nejaky rotavirus, takze skoro tri dny bliti a dalsi den a noc permanentni obydlovani zachodu z jine strany...fakt maras holky, jsem myslela ze zdechnu, bricho jsem mela trikrat vetsi, ale uz je to nastesti mnohem lepsi, i zaludek se mi dostava do pohody, a i jsem zpatky nabrala trochu i toho co jsem shodila ,a le porad se citim strasne slabe a unavene...chudacek mimisek
21. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Antano, jestli to Tvé největší bříško ze všech taky trochu nesouvisí s tím, že máš prostě termín úplně nejdřív, tak už špuntík je větší než u ostatních, ne?? :grinning:

Lauri jo, já jsem taky ráda, docela si vzpomínám na to, jak já takhle vařívala s mojí babičkou na chatě (mamka se mě doma bála k čemukoliv pustit....) a jak se mi pak třeba na táboře hodilo, že jsem uměla oškrábnout brambory nebo rozklepnout vajíčko...tak snad i Anče se to bude hodit...ale zatím se tím fakt jen výborně baví...

Tak Anička už je doma, výlet jí znavil a zanechal v ní tolik dojmů, že se doma nejdřív uvedla šíleným hysterákem, ale už je to lepší a snad se do rána úplně srovná....

No jména mi vůbec nepřipomínejte, bc mi nemáme s mužem vůbec nic domluveného (teda ještě je mraky času...) a máme natolik odlišné favority, co se jmen týče, že mi z toho vstávají vlasy hrůzou na hlavě....jako kluk by teda opravdu mohl být Hugo nebo David, ale holčička....vybrat dívčí jméno, to bude oříšek...mě se líbí Eva, Lea, Julie....manžel má návrhy jako Helena nebo Markéta...tak uvidíme :sweat_smile:
21. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
ahojky!
já už mám jména docela vymyšlený. holka kristýna a kluk marek. manža chce počkat, až bude znát pohlaví, ale tak ňák se mnou souhlasí :slight_smile:. musím taky nafotit břicho, ještě nemám ani jednu fotku.
tak jsem taky lami zkoukla bříško a teda nechápu, kde jsou ty tolik omílané špeky??? :confused: :confused: :confused: lami máš náhodou krásnou figuru
kov tobě se už břišánek pěkně rýsuje, je vidět pokrok z minulé fotky.
ahoj wolfi, adélce brzké uzdravení.
laj ty si teda "užíváš". snad už bude líp.
21. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Laterno dík, ale fakt jsem jinak spíš oplácanější....tak přihoď taky bříško, máme teď vlastně stejný TP, tak já budu doufat, že Ti to po screeningu neposunou :wink:
21. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
no, já musím nejdřív nafotit. zejtra se na to vrhnu. ale tobě to posunuli, ne? jsi psala na 21. nebo tak ne? já uvidím už zítra odpoledne. juchů. manža si nakonec udělal volno a jde se mnou, tak bude dvojí radost. jestli to tedy dopadne dobře.
21. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
Laterno určitě to bude úplně v pohodě...no mě nechali termín dle PM 22.září, ale dle Uz je miminko o 5-6dní mladší (což ostatně krásně odpovídá i vyšetřením předtím....) takže reálně dle Uz bych měla rodit až toho 28.září...jako nevím proč mi nedali teda termín dle Uz, prý je to jen pár dní...takže toho 28.září rodíme společně, jasný??? :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky jsem zpátky z vycházky a byla super :slight_smile:
laterno:zítra to bude určo fajn moc dxržím palečky at je vše ok
a k těm bříškúm máš asi pravdu lámi :grinning:
21. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
lajlo:chuděro ty máš na všechno takovou smůlu určo už bude líp :wink:
21. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
lam ok, tak já to mimoušovi nějak vysvětlím :grinning: :grinning: :grinning: . já myslím, že mi ten termín odpovídá,ale raději bych rodila trošilinku dřív, aby to byla panna. já co znám totiž chlapy váhy, tak mi nesednou, holky váhy zase v pohodě.
ant moc děkuju.
21. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Zdar holky, letím koupat prcky (resp. už vyrazily s mužem napřed...) ale našla jsem na netu velmi zajímavou stránku s testováním dosahu chůviček (u nás velmi aktuální téma, bc staré chůvičky jsme podruhé reklamovali pro poruchu a už se nedělají, tak nám vrátili peníze a my je teď budeme potřebovat, doma to nepoužíváme, ale jedeme na Velikonoce na chalupu ke kámošům a taky na prázdniny a tak...), tak třeba to někoho taky zaujme ....

http://www.detske-chuvicky.cz/index.php?akc=rs&id=18
21. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
AHOJKY HOLKY
.-)
21. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
luci:ahoj :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Laterno to je jasný, každá mamča už chce rodit od začátku 9.m, co si budeme povídat, kdo má v té sloní podobě existovat :grinning: :grinning: Já budu Hugouškovi taky určo tak od 14.září domlouvat, že už polezeme ven :grinning: :grinning: Tak budeme zítra držet palce a koukejte drobečka pořádně nafotit, ne že to bude takovej černoch v tunelu jak ta naše fotka :grinning: :grinning:

Holky, konečně si připadám normálně, jsou tu už zas obě děti a vládne tu standardní bordel a hluk aaaaa, prostě normálka :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
ANTANA:ahojky břuchačík :wink:koukám že se tady pořád řeší pupíky :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
lamia:už jsou okoupané jo :slight_smile:ja už sem dala malou spinkat :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
luci:ano stále se řeší pupky :grinning:
21. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
antana:ja musím zneužít chlapa at mě jde škrapkat po zádech :grinning:
21. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
jé taky bych si dala říct ale já mám radši když nás hladí po pupíku ale dneska se mu nechce
21. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Nee, taťka nakonec vlezl do vany s nima, tak já sosám info o těch chůvičkách a vybírám a vybírám, neb Velikonoce jsou za chvíli....prý na mě zavolají, až mě budou potřebovat :grinning:
21. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
antana:ja se hladím po pupíku sama :grinning:
21. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
antana: to já to mám jen šikovně vyfocený, aby to tak nebylo poznat, jsem obrovská celá :grinning:

lajla: aha, takže sotva ti skončilo zvracení z těhu, tak si chytla vira? No, snad už bude dobře :wink:

laterna: neboj, zítra bude vše O. K. a krásně si to užijete, to je jasnačka :slight_smile:

Škrabání na zádíčkách bych si taky dala líbit, ale manža šel na 20 minut odpadnout do pelíšku. Ale je fakt, že dnes už pupíka hladil i pusinkoval :slight_smile: Tak já mu jdu oškrabat brambory, ať má v 8 večeři hotovou a jdu se kouknout, jestli tu nemáme ještě nějaké sladkosti. Ale pochybuju, poslední dobou jím sladké fakt hrozně moc. :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
No já taky už občas bříško pošmrdlám :slight_smile: Manžel tam tuhle ťukal na prcka a něco mu říkal :grinning: :grinning:

Ale úplně mě šokovalo, když po UZ mi muž říkal, že on sice pořád mluví o klukovi, ale že bude hrozně rád i když to bude třetí holčička, že mu na tom vlastně tak ani nesejde a jen vede chlapácké řeči...(on ho ten Uz fakt celkem dostal :grinning: )..prý hlavně ať je miminko zdravé :slight_smile: tak jsem měla velkou radost, fakt vypadal, že to narozdíl od politiků MYSLÍ UPŘÍMNĚ :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
kovaldo:nemám slov :grinning:
lam:to je dobře že to tak bere ten můj je rád že to bude zdravé a je mu to jedno mi jsme si zvykly na to že je to Julinka tak snad nám to nezmění :grinning:
21. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahojik, taky jsem uložila Tomáše :slight_smile: furt chrochtá nemůže moc dobře dýchat...ale nechápu, přitom jsem se mu snažila něco odsát odsávačkou na vysavač snad 5 minut a prd :unamused: pak jsem mu tam stříkla vincentku na zvlhčení, tak asi proto :sweat_smile:

my pojedem na velikonoční trhy příští sobotu do Prahy, tak snad vyjde počásko a taky na návštěvu k bráchovi :slight_smile: včera jsem to konečně oznámila i švagrový a ta teda byla docela v šoku :sweat_smile:

o škábání si můžu nechat zdát, toho svýho mám v hospůdce :grinning:
21. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
jo a taky jsem zkusila prát dnes bez aviváže a dala jsem do bubnu trochu octa...tak měkkost v poho, ale vůně nic moc :sweat_smile: bych asi musela koupit prášek s vůní..zrovna tenhle Ariel ho nemá :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Ojo tak snad bude brzo prcek zdravej, ty nemoci jsou vždycky nejhorší....No jo, šokovaní příbuzní, to taky znám :grinning: :grinning: :grinning:

Antano tak víš co, nemáte už doma dvě mrňavé ženské, že :grinning: :grinning: :grinning: Nám to prvně bylo taky úplně šumák, podruhé mě taky, muž spíš že by toho kluka...Jáju teď zbožňuje...no tak jsem čekala, že by v případě ženské potřetí byl zklamaný, ale vypadá to, že fakt ne....tak holt uvidíme :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.