• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ojo on ten ocet po usušení vyvane...ale fakt je, že prádlo pak nijak nevoní...existují i přírodní vůně na přidání k prádlu, ale já to teda nepoužívám, zbytečně to prodražuje praní a já si stejně na voňavém prádle nijak nezakládám, krom toho s mojí citlivou kůží nechci riskovat ani přírodní látky navíc....jo, já teda ocet dávám jen na plíny :wink:
21. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
jo jo ještě si počkám do 31.3 to mi snad konečně řeknou coje to at si to povlečení do postýlky už můžu koupit :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
ojo:ahojky ,tvoje dítko má taky problém z kuží?že pereš bez aviváže
21. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
čauky

lami:ty jsi slovanský typ???? ..taková oteklá nit? ...mánkote :grinning: :grinning: :grinning:

kov:jestli tě to potěší,já se za celých 16 týdnů mazala 2x

ad výpomoc-ondra úplně miluje,když mě může krmit - začíná to zkoušet a cítí se brutálně důležitě,že je jako velký ...a naprosto zbožňuje koukat na vaření- dneska se už i zapojila a míchal mi cibulku - a byl na sebě patřičně hrdý :slight_smile:

adškrabkání - si tak můžu koupit drbátko-manža je do čtvrtku v alpách :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
lamia: tak to je hezký, že se manža takhle vyjádřil, že i z holčičky bude šťastný. To je dobře :slight_smile:

Já mám podezření na chlapečka, ale je nám to šumák, co to bude. Každopádně bych to chtěla vědět :grinning:
21. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
hupcza: aha, tak aspoň nejsem sama, kdo nemaže :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
aviváž taky nepožívám -buďsušímv sušičce,která to vyfouká do měkka sama od sebe a nebo venku na šňůře,kde platí totéž :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Kov buď v klidu, já si koupila teda nějaký ten těhu olej, ale zatím jsem se namazala slovy jednou....od té doby se na něj práší v koupelně :grinning: :grinning: Já nejsem moc mazací typ....tak snad zas zafungujou holky :grinning: :grinning: Taky jsem moc ráda, že to muž nijak nehrotí...

Hup já sice nejsem slaměnka, ale škrabkání si taky můžu nechat jen zdát či si obstarat sama...ale zas muž teď krmí Jáju, tak si nemám naco stěžovat :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky loučím se dnes jsem nějaká utahaná,jdu spinkat dobrou noc papa
21. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
kov:jako v prvním jsem mazala ....ale teď to nějak flákám ..ale faktem je,že prvně jsem i cítila,jak se mi kůže napíná a teď nic- takže asi chybíi ten motiv - asi je natáhlá :grinning:

holky,berete si k porodu doprovod- dulu nebo tak?
jsem volala minulý týden a na přelom srpen/září měla už dvě maminy ...nějaký nátřesk,na to,že skončil baby boom :grinning:
21. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
My sušičku nemáme, tudíž v zimě je prádlo tak nějak jen vyprané bez aviváže a zbytek roku je krásně vyfoukané a vyvoněné zvenku, dneska jsem zrovna sundavala vyprané ložní prádlo z balkonu a i bez aviváže vonělo úplně jarem :slight_smile: :slight_smile: Já aviváž nepoužívala nikdy, už od mala mám bohužel fakt hodně citlivou kůži, aviváž je zbytečná zátěž i pro kůži zdravou...
21. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
lami:já si olej ani nekoupila -mám nějaké vzorky z minula :grinning: ...výhoda mít děti po sobě - nestihne to proexpirovat :grinning: :grinning: :grinning:

luci:dobrou
21. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Hup ad porod - minulý týden jsme se s mužem na téma výběr porodnice pěkně "pohádali" (tedy byla to jen taková ostřejší debata, ale u nás jsou vzácné i ty....), můj muž chce opět a jedině Apolináře, takže jsme se teda nakonec dohodli, že se opět zaregistruju tam...tudíž si můžu vzít k porodu jen 1 člověka a tím bude manžel. Ad konec babyboomu - nepozoruju, u nás je těhotnej snad každej a pokud není, tak zrovna porodil :grinning:
21. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
luci, no má suší kůží, že ho mažu nějakým tím mlékem, ale tohle praní bez aviváže jsem jen ozkoušela :grinning: holky tady o tom mluvili, jinak ji normoš používám :slight_smile:

lami, no já tam ten ocet nijak necítím, ale prostě to nevoní jako s aviváží, je tam trochu cítit ten prášek :sweat_smile: no už jsem na tu vůni asi zvyklá :slight_smile: :slight_smile: nejvíc mi vonělo na Tomáška aviváž Batole...fakt miminkovská vůně :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
21. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Hup jj, já takhle zrecyklovala podruhé olej na bříško i olej na hráz, taky nestihly proexpirovat....ovšem po Jáje jsem zbytek oleje na hráz vyhodila, epino prodala.........neprozíravá žena to jsem :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ojo prostě není čím vonět :grinning: :grinning: Mě teď navíc v těhu ocet dooost smrdí, takže hlavně ze začátku jsem prala i plínuše bez...no ale teď už jsou zas z balkonu měkkoučké :grinning:
21. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
lami: tak do výběru porodnice bych si moc mluvit nenechala....jako beru,že je otec,ale fakt tam hraje druhé housle-dle mého má v tomto ženská absolutní právo veta
jako můj manža má tendence kecat do všeho-dokonce mi udílel i rady skrze kojení (původním povoláním je totiž poradce a je totálně deformovaný :slight_smile:) :grinning:
ale opravdu někdy jen vyslechnu a zařídím se po svém
21. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
ojo:tak já vyprala dětské věci v lovele (když jsem chystala výbavičku pro ondru) a málem jsme se z té vůně vyvrátila - agresivní a intenzovní
21. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
holky já vůbec nevím co je to rozhodovat se o porodnici ani si vybírat mi tady máme porodnici1 a tím to pro nás hasne
21. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
který prací prášek je nejlepší?vy mi můžete poradit jste zkušenější
21. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
ad aviváž, já nedávno vysadila, že jsem nechtěla zbytečně přidávat chemii jak nám do kontaktu s kůží, tak také naší chuěře planetě, chterou už jsme tou chemií dost a dost zamořili.
Ale to prádlo pak bylo jak struhadlo. Moc bych chtěla sušičku, ale zatím nevím, zda na ni najdeme korunky a taky místo.

hupcza: no, zatím nevím, zda k porodu budeme brát dulu nebo tak .. možná si od ní necháme jen poradit masáže a tak .. a taky pomoci s porodním plánem. Ještě nevím, zatím nemám zkušenosti a taky musím nejdříve nějakou najít :slight_smile:
Jo a taky nevím, že prý skončil baby boom a já všude vidím samé těhule :wink:
21. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
ant, já jsem teda pro batole, nemohla jsem si vynachválit a hlavně tu vůni, i ten prášek sám o sobě takhle voní jako ta aviváž :slight_smile: takže jestli na ni narazíš v krámu, tak vyzkoušej čuch :grinning:

švagrová taky prala v lovele a dala mi pár věcí po synovci a je fakt, že ta vůně nic moc, byla dost agresivní a vůbec mi nevoněla, normálně jsem i tohle čistý musela přemáchat v Batole...no jak to napsala Hup...

a kamarádka prala v Persil sensitiv, což výhoda, že ho používala pro celou rodinu a nemusela třídit zvlášt pro mimčo :slight_smile: :slight_smile:

ale já zůstanu věrná Batoleti, stejně jsem v tom prala jen 6 měsíců a ta vůůůůůně, bych k tomu mohla čuchat pořád :grinning: :grinning: :grinning: všichni říkali, jak Tomášek krásně voní :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
kov, zkus ten ocet, trocha nalej do bubnu na prádlo...fakt to nesmrdí :wink:

lami, no se máš, že máte balkon, já musím chodit z patra ven na zahradu :sweat_smile: ale v tomhle nevyzpytatelným dobnovým počasím to riskovat nebudu...pak květen, to je všude pyl, no holt až to odkvete :grinning:
21. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
No, já to pro dnešek balím, asi mne zmohlo jaro.
Tak dobrou noc :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
ojo:díky za tip :slight_smile:
já se půjdu ještě učit taky přeju dobrou noc pa zítra
anta:my taky -a než rodit tam,raději zůstanu doma .....myslím,že se to velmi oplatí si dobře vybrat
pro fungující porod je třeba cítit se v pohodě a bezpečí - a to teda posktují jen ve zlomku špitálů -jinde to pořeší pěknou dávkou léčiva namísto slušné komunikace a vlídného přístupu
ale chápu,že pro někoho je přirozený porod věc podružná a je důležité jen to,že je prcek v pořádku na světě -to víceméně zajistí všude

ale asi bych to nepodceňovala - přidám zkušenost mamky - často se na ní obracejí druhorodičky s žádostí o dporovod k porodu,protože ten první prostě nedopadl -jako dítě je na světě -nic strašného se nedělo - jen to bylov režii zdravotníku a mamka tam byla dopočtu,ne jako klíčová osoba

kov:taky se mi nezdá ...ale všude to píšou :slight_smile:
taky dobrou noc :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jo, ještě jsem zapomněla:

RENNU: tak kde je ta FOTKA? :grinning:
21. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
já peru v persil sensitive -z důvodů jako píše ojo - neperu zvlášť pro ondru a pro nás -jednak bych mlela poloprázdné pračky,jednak bych musela kupovat dva prášky ....no nevidím v tom žádný přínos
a furt uvažuju o tom slizu -ale nějak jsem se k tomu nedostala :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.