• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky se vás zeptám, berete nebo se chystáte brát sebou na UTZ manžela/přítele?
22. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
angel: moc mě to mrzí,drž se určitě se brzo zadaří
22. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Antano, to je super, že už vám řekli pohlaví.. já jsem strašně zvědavá co to bude :dizzy_face: doufám, že to bude poznat brzo..
kolem 20.tt se chystám na 4D ultrazvuk tak snad to bude 100% ..
22. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Alisku, já chtěla brát muže právě na ten 4D, ale v tý době bude na MS v hokeji, takže má smůlu..
22. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Ali: na velké UTZ s manželem, sám tam chce chodit, tak proč mu tu podívanou odpírat. Ale do poradny (dělají mi tam taky utz) chodím sama, někdy v druhé polovině těhu se chystáme i na 4D.
22. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
alisek:ahojky určitě vezmu přítele ze sebou i na velký ultrazvuk který mě čeká 4.5 kde budou kontrolovat jestly je opravdu vše v pořádku.Byl semnou i v 13 týdnu na projasnění šíje na ultrazvuku ,ultrazvuk se mu líbyl ale pak ty vysledky jak sme se dozvěděly tak nam zamklo.Ted jak pujdu na plodovku,tak přítel bude venku,i když prej ma být vevnitř,ale on nechce dovnitř takže tam nepujde.až pak na ten velký pujde:slight_smile:
22. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Když jsem byla na prvním velkém UTZ, tak tam byly všechny maminky s tatínkama :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
já chodím právě na UTZ jen ke svému gyn. do poradny, jinde jsem nebyla, tak nevím zda je to vhodný ho brát sebou k mému dr.
22. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Ali: na velký UTZ ve 20tt bych ho určitě vzala. Pokud máš pochyby, zetej se u své Dr., jestli proti tomu nic nemá. :wink:
22. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
alisek:určitě si myslím že nebude problém ho tam vzít,při minulém těhotenství jsem chodila taki jen ke svému Dr. a přítel byl na ultrazvuku tam v 20 týdnu :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
alisku:já měla přítele na utz u mého dr. a nebyl proti tomu a na ten velký UTZ jde taky semnou
22. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
holčičku jsem moc chtěla takže jsem ráda,ale uvidíme co nám řeknou na tom velkém UTZ mám vybraný nádherný povlečení do postýlky mám ho v albu tak budu jen čekat až nám potvrdí pohlaví a pak ho koupím
22. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Holky díky za odpovědi, za 4 týdny jdu na prohlídku v 20tt, tak se pozeptám dr. zda by mohl jít se mnou i manžel, mrknout na prcka při UTZ.
22. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
za chvilku pojedu do školy se mi nechce :frowning2:
snad to nějak přežiju
docela se té zítřejší kontroly bojím aby bylo vše ok člověk se pořád bojí jsem předtím cítila pohyby hodně a často a ted nic tak jsem z toho docela nervozní uvidíme no
22. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
ANTANA:pokud necítíš pohyby a nezdá se ti to tak zajdu do špitálu a oni ti udělají ultrazvuk aby ses ujistila že je vše v pořádku víš :slight_smile: a co děláš ve škole?Ja jdu ke svenu doktorovy příští pondělí tak jsem zvědavá co řekne na ty moje výsledky,on mě naposledy viděl 1.2 a od te doby ne,od te doby jsem měla vlastně jen ultrazvuky ale ne u něho takže sem nebyla nikde ani pořádně kompletně vyšetřená,no tak snad už nic navíc nenajde bo už by mě jeblo:frowning2: Já už mám postavenou polívku na plotně,a uklizeno ted už jen zajdem asi za hodku pro knedlík k te svíčkové co nám včera zbyla :slight_smile:ještě musím dát dokupy sebe no :slight_smile:Dneska jdu odpol.do práce ale zítra mám konečně po 4 dnech volno se těším jak malé děcko :slight_smile:,ale moc se neteším na toho 31 to se zase budu bát jak malé děcko :frowning2:((((((((((((
22. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
luci:já už si počkám do zítřka uvidím co mi řekne a studuju zdravku dálkově :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
tak se loučím pá večer
22. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
antana:papa pak napiš jak si dopadla u doktora jak tam pujdeš zítra jo:slight_smile:
22. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
ahojda,
angel: tak se hlavně drž holka
veknu je nádherně, co. I když je to ještě trochu studený ve stínu, ale konečně je to jaro tady :slight_smile: My byli včera odpo u přítelových rodičů na zahradě a super, už vidím to grilování za nějáký ten čas :slight_smile:
tak to jsem ráda za dary ohledně prášku, zatím toho o takovýhle věcech moc nevím, tak super, že se toho člověk tady dost doví
22. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahoj holky

Agel, drž se,moc mě to mrzí, snad se vám brzo zadaří znovu..

ant, to je normální, že takhle na začátku někdy cítíš pohyby častěji a někdy třeba i celý den dva nic... :wink: jsem zvědavá, jesti vám potvrdí holčičku :slight_smile:

já brát přítele na UTZ nebudu, nehrnul se ani při Tomášovi, prostě na to není :sweat_smile:

no a u nás teda zataženo a prší :rolling_eyes:
22. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Angi, to je mi opravdu moc líto. Určitě se brzy dočkáte miminka v náručí. Mysli pozitivně :wink: Když se něco nepodaří, říká se, že to tak mělo být. Možná nebylo něco v pořádku a příroda je holt silnější... Držíme moc palečky a ozvi se někdy... :wink:

Na utz už manžílek byl. Na tom NT screeningu a líbilo se. Půjde se mnou ještě asi na ten spešl utz kvůli srdíčku a pak půjdeme taky společně vyzkoušet 4D utz... :wink: Už se těším.... :dizzy_face:

Anty, já taky pohyby třeba delší dobu necítím a pak se s nima jako by roztrhne pytel... :grinning: Do nějakého týdne ty pohyby nemusí být pravidelné a od určitého týdne už by měly být denně. Se musím mrknout na net... Abych měla i já přehled.... :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Holky, koukám právě do průkajdy a mám tam založenou žádanku na krev... Asi už na ty triply co se dělají v II. trimestru (ten AFP, HCG a uE3). Jsem měla jít dneska :confused: :sweat_smile: No nic, tak půjdu zítra, ať se mi to moc nezkreslí... Sakriš... No co, jsem si zapomněla dát do kalendáře upozornění... :unamused:
22. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Tat: to budou určo ty triply. Já na ně jdu příší týden.
22. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jo, jsou, Lendy, já už koukala na net :wink: No, myslím, že o ten jeden den se to nezblázní a moc to nezkreslí... :slight_smile:

Jo a k Anty a pravidelným pohybům. Někdo uvádí, že pravidelné pohyby by měly být od 26. tt a někdo zas až od 28.tt... :grinning:

http://www.miminka.cz/clanky/tehulky/pohyby/pohyby-sledovani.html
22. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Tat: jeden den určitě nebude nijak vadit. Já na ně mám jít v 16+2.
22. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj kočandy, venku je krásně, a já se vyspala dorůžova, po obědě na mě padla fakt únava a ospalost, že jsem to zalomila, ještě že v práci můžu :wink: jinak bych asi usnula u pc.
22. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky holky,my byli dnes na výletě a vybírat malýmu nábytek do pokojíku.Jeli sme vlakem a zpátky doma až ve 13h,sem myslela,že už mi doma ani neusne,jak byl přetaženej,ztropil pěknou scénku a šel spát bez oběda.Já bych ho nenutila,ale vypadal,že jinak usne v nějakých 16h a to děkuji nechci :pensive: Tak sme přečetli pohádku a zavřela sem za ním dveře ložnice,asi minutu mě volal a brečel a pak tam přijdu a už jen spokojeně oddychoval :wink:
Jak sme byli na oslavě v tu sobotu,tak to bylo fajn,děcka si vyhrály,akorát,že byl dort,ze kterýho sem měla úplně neskutečný křeče a to sem měla malej kousíček.Nakonec to dopadlo tak,že to ze mě doma vyletělo horem spodem během 5minut,no hrůza a děs.Jsem fakt dost citlivá na ledacos tohle těhu.Dokonce jsem už i omdlela,páč mám ale brutálně nízkej tlak a prostě mi spadl pod únosnou mez a zkolabovala sem.Je to dost hrůza,vždycky jak vstanu,nevim nikdy co můžu čekat.Snad se to urovná.Zítra jdu do poradny,tak to zmíním,ale stejně nečekám,že by to gyndr nějak mohl vyřešit :confused:
Ale jak mě každý týden dost bolela hlava,tak jsem si nasadila homeopatikum Feerum phosphoricum v ředění 15CH,každý večer a od té doby mám pokoj :wink: Myslím,že byste to měly zkusit všechny,páč je to hodně o nedostatku železa,kterej určo 8z10 maminek trápí!
22. bře 2010 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz
Jinak zítra chci říct gyndrovi,ať mi natočí KTG,páč se mi zdá,že mi občas tvrdne děloha,nejsem si jistá,ale na pohmat mě někdy bolí.S těmi pohyby to mám taky jak kdy,spíš sem zjistila,že miminko je klidnej pohodář a hýbe se,když někdo začne mluvit,nebo při nějakém zvuku,nebo,když se mu něco nelíbí,to jak mi bylo zle po tom dortu byl v bříšku drsnej pohyb,za chvíli sem letěla na záchod.Pak byl klid až do rána :wink: takže na začátku pohybů bych určitě nepanikařila,že je necítím denně,mimčo je někdy natočený jinak než k bříšku,spinká,nebo je placenta vepředu,nebo hold kvůli tuku to není tak cítit.Filípek taky nebyl žádný divočák,od toho 28tt sem pohyby sledovala,10 za hodinu jich bylo,tak sem nestresovala.Navíc i mimčo má dny,kdy více odpočívá,ale to zjistíš Antano až v druhém těhu :wink: to už budeš asi klidnější.
22. bře 2010 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky
tat:díky za info trochu si mě uklidnila už se těším na zítřek jak mimíse zase uvidím
holky u nás je tak nádherně sluníčko no super jsem utekla ze školy napsla 2 potřebné písemky a jela at jsem s mým miláčkem :slight_smile:
22. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Petja:díky za uklidnění člověk je tak pořád vyklepaný mám strach jestli je vše ok čtu samé hrůzy na netu i tady na koníkovi :frowning2:
22. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.