• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ant,nečti žádné špatné příběhy,já sem na začátku taky nějaké přečetla,ale zakázala jsem si to a už je prostě nečtu.To víš,že člověk je klidnej,když ten pohyb cítí,ale nesmíš se na to tak upínat,já minule ucítila pohyby až ve 20+3,teď od toho 16tt,tak už to je překvapení.U tebe jako prvorodičky je to prostě tak jak to je...
Já jdu zítra do poradny,ale utz nebude,čeká mě až 19.4!,ale řeknu gyndrovi,ať aspoň poslechne srdíčko.Ale pochybuju,že on má toho dopplera,jak tu holky zmiňovaly,mě opravdu jinak než KTG srdíčko neposlouchali,tak uvidíme co bude...Já jsem i zvědavá,kolik jsem přibrala
22. bře 2010 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:já jdu zítra taky na kontrolu ale mě utz bude dělat jako vždycky aspon mě trošku uklidní kdy jdeš na velký utz?já 31.3
22. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
No právě že až 19.4
22. bře 2010 v 15:38  •  3 děti  • Odpověz
Pejti, my jdeme dřív... Jdem 15. 4. :grinning:
22. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
aha o proti mě jdeš pozdě ale to vadí já se strašně těším hlavně mě zajímá pohlaví chci už konečně objednat povlečení bud pro holku nebo pro kluka
tat:ahojky díky za ten odkaz :wink:
Anty, nemáš zač... Já se taky chtěla podívat, od kdy se mám hlídat.. :wink:
22. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
holky venku je tak krásně zkusím přemluvit miláčka at jdeme ven na procházku
22. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Kubajz má od včerejška rýmu a teplotu :frowning2: , zrovna když je venku tak hezky :unamused:

Dneska jsem alespoň něco udělala, ráno jsem žehlila, po obědě umyla okna a teď vás jdu dočíst. :wink:
ant, ty hrůzy nečti, radši koukej po výbavě pro mimíška :wink:

já jdu taky do poradny 31.3. :slight_smile: budou mi brát krev na ty tripply, ty mi berou v ordinaci u gyndaře :slight_smile:

Petja , zrovna pozoruju, že mi taky teď dost často bolí hlava...jsem si dokonce musela za posledních 9 dnů vzít 3x paralen :unamused: tak bych zkusila ty homeopatika...ty si koupila normoš v lékárně?? a to jsou přímo proti bolesti hlavy nebo jen na to železo??
marge:ahoj :slight_smile:
22. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
jinak teda u nás furt zataženo, ale neprší, tak jsme byli skoro 2h venku a Tomášovi se krásně při tý rýmě dýchalo a procházka super :sunglasses:
22. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Jo Tat,už budu 21+6,prej je dělají do 22,ale mě už to nijak nevzrušuje,jen nám asi potvrdí nebo změní :grinning: pohlaví a podívám se na miminko,jinak jak už jsou pohyby,už bych ho ani nepotřebovala...
Jak tu holky probíraly porodnice,tak so myslím,že do toho muž jako tak taky nemá moc co kecat,souhlasím s Hupczou.Ale jinak zvolit si porodnici třeba v našem okrese můžu stejně tak max 2,Přerov nebo Olomouc,jet někam kde bych chtěla rodit to si tam tak zaplatit hotel14dní před a po termínu a navíc tam jezdit od 30tt na kontroly?To si myslím není možností mnoha z nás...Já vím,jak mě minule vadilo každej týden jezdit do porodky na kontroly,kde sem strávila půl dne,ještě tak jezdit někam dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v těch vedrech...zvolím zase Přerov a budu doufat,že mě potká zase takový štěstí jak s Filípkem :dizzy_face:
22. bře 2010 v 15:55  •  3 děti  • Odpověz
Ojo,taky sem na tebe myslela s tou bolestí hlavy.To jsou hlavně tkáňové soli,jinak železo jako takové je Ferrum metalicum,to ti napíše mudr,nevim proč,ale jsou na předpis,ale to feerum phosphoricum má taky v obraze anémii,ale i psychickou a fyzickou únavu,bolest hlavy,teplotu do 38,malátnost.
http://www.vilcakul.estranky.cz/clanky/tkanove-soli/3_-ferrum-phosphoricum-
22. bře 2010 v 16:00  •  3 děti  • Odpověz
ojo:jo máš pravdu nebudu už takové věci číst a začnu konečně nakupovat hodila jsem si do alba fotku povlečení do postýlky tak na ní pořád civím jak blb a uplně v ní vidím naše mimuško asi jsem cvok :grinning:
22. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
A já si to objednám vždy u nás v lékárně,páč tu máme skvělou nagistru,která zajistí všecko,ráno objednám po telefonu a odpoledne nebo druhý den si vyzvednu
22. bře 2010 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla.

Angel: to mě moc mrzí, tak se drž, určitě se brzy zase zadaří :wink:

Holky, dneska jsem letos poprvé pověsila prádlo na balkón, mám z toho sluníčka takovou radost!!!

Jinak k pohybům, já občas něco cítím ale není to vůbec pravidelné...v prvním těhu jsem je cítila až někdy po 21tt takže se moc nestresuju...holt tukové buňky :grinning: Ale už se zase moc těším až to budou pořádné kopance :slight_smile:

Pet: neporadila by jsi mi prosím nějaké homeo na bolest krku pro prcky, mám takový pocit, že má Kuba kromě rýmy ještě angínu :unamused: . Až přijede manža, tak musím na poštu a cestou bych se stavila v lékárně.
22. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
No s tím počasím to máte vždy jinak než my tady,dnes přestalo pršet ráno v sedm a od té doby je tu skoro léto.
Ant taky bych byla pro hledat jiné odkazy jak katastrofy,co info o mateřské a co je třeba vědět,než se mimčo narodí,co zařídit po porodu,sepsat si seznam,který ulehčí partnerovi lítání po úřadech?Manža teda po porodu vyřizoval naprosto vše za mě.No a o miminech je toho na netu hafol :wink:
22. bře 2010 v 16:03  •  3 děti  • Odpověz
Na rýmu jsem mu už ráno nasadila Coryzálii :wink:
22. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Ještě ke všemu je zítra zápis do školky :frowning2: Bude to muset prďola tu chvilku přežít.
22. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
jé já ani nevím že se něco vyřizuje na úřadech jsem myslela že před porodem se musí na matriku kvůli přijmení protože nejsme manželé a rodný list dostanu v porodnici a pak se snad nic nevyřizuje
22. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Marge pro pcky jsou stejná homeopatika jako pro dospělé,ta se liší pouze příznaky,čili symptomy,není to jako u klasické medicíny,kdy je na jednu nemoc jeden lék,víš?Pokud je to bolest v krku,zkusila bych polykom.homeopatikum Hómeogene 9 a na kašel sirup Stodal.Je tam více homeopatik,které pokryjí více příznaků,pokud není člověk v homeopatii sběhlý,nebo při poradě na dálku.Pokud neuvedeš více info,nemůžu poradit.Tj,teplota,jak to vypadá v krku,nateklé mandle,hrdlo,barva mandlí,prokrvené do ruda apod...Dál,náhlý nástup nemoci,či po rýmě,jako důsledek infektu
22. bře 2010 v 16:07  •  3 děti  • Odpověz
http://www.miminko.estranky.cz/stranka/materska-a-rodicovska-dovolena
Ant,tady jsem čerpala informace já...
třeba hlavně porodné není automaticky,pokud o něj nepožádáš,žádné nečekej!!!
22. bře 2010 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz
no my jsme šli jen na matriku kvůli příjmení a rodný list vyzvedl přítel na matrice sám a rovnou jim tam dal žádost o porodné, který jsem vyplnila ještě v porododce :slight_smile: jinak nic víc...pak jen na rodičák..
22. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
teda pet, to je informací. :slight_smile: Stodal doma mám ale kašel Kuba zatím nemá. Rýma mu začala včera večer ale už celý den byl takový mrzutý. Teplotu měl večer a ráno 38,3 a teď ve tři jsem mu musela dát sirup, protože měl 39,1. Do krku jsem se mu ještě ani nedívala, jelikož na mě nechce ani vypláznout jazyk ale tak divně polyká...
Moc díky za info, já doma nějaké homeo mám ale na bolest krku jsem ještě žádný nikdy nekupovala. :wink:
22. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
Petjo:díky
22. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
No taky přihlásit mimčo k pediatrovi zavčas,v práci zbytek dovolené.
Marge,zrovna na ty teploty je velice osvědčené homeopatikum buď Aconitum napellus,nebo Belladona.Hlavní ukazatel,který určuje,které podat je buď pocení,nebo horká kůže bez potu.Já srážím teplotu taky až od 39,ale právě jen homeopaticky,u mě vlékárně nemá klasická medicína místo a to ani ve formě sirupů,prý šetrnějších k dětem...Ona ta homeo na teplotu mají v obraze právě i to,že dokáží nemoc zvládnout už v počátku,že se ani nerozvine.Pokud už je něco na mandlích,vypadá to na angínu...
Ale třeba pokud by právě měl povleklý jazyk,bylo cítit z úst,žlutozelená rýma,obtížné polykání,to už by se dal lék najít...
22. bře 2010 v 16:22  •  3 děti  • Odpověz
jo pravda, pediatra jsem si taky domluvila předem :slight_smile: no a ten rodičák a zbylou dovču jsem řešila až ke konci mateřśké

petja, díky za ty stránky, ta bolest hlavy je tam přesně popsaná, při pohybu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže určo koupím...jen zajímavý, že při těhu s Tomášem jsem třeba často krvácela z nosu a hlava mě nebolela :confused: teď mám zase takový divný stav, že mě asi začne bolet hlava :unamused: zítra naklušu do lékárny a koupím to :slight_smile:
22. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Ty víš,co se mi stává?Že smrkám krev,ale fakt jako rudej kapesník.Při prvním těhu mi říkal,že málo vit.K.Ale i to mi ustalo s tím homeo.Já myslím,že ta sliznice mohla být více prokrvená.Ty stránky celkově jsou fajn,až budeš mít chuť věnuj jin pozornost,stojí to za to.A kup si ředění 15CH a lupej to i 2x denně,třeba 2 kuličky stačí.Já jsem začala užívat i hypericum,páč se mi zas rozjely pigmenty na tváři a to řádně.
22. bře 2010 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz
petjo - ja docela trpim na migreny a jak ted muzu jen panadol, tak ten moc nezabira... to homeopatikum dostanu normalne v lekarne? jak dlouhodobe se muze/musi uzivat? diky moc za radu :slight_smile:
22. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.