• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahoj všem, vy jste se rozjely, že vás ani nestíhám dočíst.
Mám jen malou poznámku k vámi plánovaný dovolený před mateřskou. Mě teda dost pomohlo, když jsem si "vybrala" dovolenou v práci mezi mateřskou a rodičovskou. resp. nechala jsem si jí proplatit. Musím říct, že se penízky "navíc" po půl roce doma dost hodily.
6. led 2010 v 19:38  • Odpověz
ahojky holky,
já z toho jídla akorát řeším ty syrové vejce a pochybné stánky s fast foodem, jinak jím jako předtím. Mne spíš trápily ty čajíky, ale doplnila jsem zásoby těch nezávadných - rakytníkový, rooibosy a něco málo zelených jasmínovýho (můj nejoblíbenější) a jsem v klidu.

lajla: píchání či bolení v podbřišku je normoš, ale kdyby to byl moc bolestivé anebo se objevila krev, určitě bych volala doktora nebo k němu rovnou běžela.

antana: jo, jsem nafouklá a příšerně a prakticky pořád. uff uff.

markes: jj, tak to holky v práci taky dělaly, že si dovču vybraly po mateřské, než jim začala rodičovská a přesně jak píšeš, korunky navíc jsou jak dar z nebes :slight_smile:
6. led 2010 v 19:54  • Odpověz
kov:jo ..jasmínový taky můžu :slight_smile:

nafouknutá nejsem- ale obličej mám,jako by mi ho přejel parní válec
pokud platí pověry,bude to holka jak lusk,jelikož maminka je ošklivá až hrůza :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
hupcza: prej jak kdyby přejel parní válec, ty jsi číslo :slight_smile:
6. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Dobrou noc, opatrujte svoje poklady a zítra zas na viděnou. :dizzy_face:
6. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
holky jeste jednou moc diky :wink:
jinak brisko uz taky mam:slight_smile: spodek uplne vypouleny a pak nic:slight_smile: jsem taky stihla..skoro jako rennu :slight_smile: ale ted fakt vypadam jako balon :stuck_out_tongue_closed_eyes: nezapnu uz ani dziny:frowning2:((((
dobrou noc a krasne snicky vsem :wink:
6. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. led 2010 ve 22:50 • vevercik
Ahoj holky, dnes jsem na těh.testu objevila //. Tu druhou slaboučkou, ale neodpáratelnou.
Mám z toho takovou radost! Juchů.
A jelikož chci ještě počkat na potvrzení dr. a nikoho nechci plšit dopředu (ví to jen muž), tak se jdu dělit s váma.
Můžu?
6. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
Tak jsem vás trošku prolustrovala...a samozřejmě a ráda všem gratuluji!!! :sweat_smile: Přeji samé skvělé zprávy, dobré pocity a výtečnou kondici. :sunglasses:
6. led 2010 ve 23:04  • Odpověz
Hezký den všem, eff vítej:slight_smile:

holky, tak jsem dočetla včerejšek - jídlo se probralo důkladně. ale chtěla jsem se zeptat co horká sprcha? někde jsem četla, že prý to škodí...je to pravda? já jí úplně miluju :unamused:
7. led 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
ahoj eff, chceš přidat do naší tabulky nebo až po potvrzení doktorem? kdyby jo, písni mi do IP věk, bydliště, kolikáté dítě čekáš, termín porodu a případně vybraná jména............

Jinak vás zdravím holky.....
breberuska: já horkou sprchu vynechávám, dávám si teplou, ale taky to miluju, ale nemá se to prej, mimís se nemá přehřívat............ale vlažnou nebo vodu teploty těla, tedy 37 stupnů fakt nedávám, to bych zmrzla
7. led 2010 v 08:09  • Odpověz
laurinka.22: já se snažím taky aby nebyla moc horká, ale jsem strašný zmzrlík a ke všemu mi někdy přijde, ža mám i teplotu, úplně se mnou chvilkama třese zima...
7. led 2010 v 08:37  • Odpověz
:slight_smile: Nazdarek... tak jsem si to tady procitala...ja uz jsem doma na neschopence. rizikove tehotenstvi. Mela jsem strasne krece a z te blbe cysty to teda nebylo. Tatka me z prace odvezl do nemocnice k doktorce-ta tam nebyla, ale dosel mlady pan doktor a poradne me ultrazvukem prohlidl- a zjistil, ze mam vrozenou vadu delohy. Samozrejme jsem malem zkolabovala, ale vsechno mi hezky vysvetlil. Mam ji do jakehosi " vecka" a mimco je v tom jednom rameni a ted musime cekat az se posune doprostred. A proto mam ty silene bolesti. A vyucovat deti s takovyma krecema se fakt neda. Tak jsem doma....
7. led 2010 v 08:49  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Pěkný čtvrtek všem. Za chvíli je víkend, jupí. :grinning:
Vítám Eff.
Ráno jsem měla krizi, bylo mi zase tak špatně, že jsem se rozbrečela. Nevěděla jsem co mám dělat, jít do práce, nejít do práce, jít k doktorovi nebo počkat na to pondělí. Nakonec jsem se nějak vzchopila a už sedím za strojem (počítač). Manžel byl z toho chudák docela vyděšenej a bylo mu mě líto. Naposledy jsem měla takový stavy po chemoterapii a doufala jsem, že už to nikdy nezažiju. :confounded:
breberuska: Mám to stejně jako ty, chvilkama mám zimnici a teplotu mám občas zvýšenou. Večer si taky dávám dost teplou sprchu, abych se prohřála, ale asi to teda omezím.
Ještě jsem se vás chtěla zeptat, co si myslíte o koupání. Nedovedu si představit, že bych si aspoň jednou týdně nenapustila vanu. Ale někde jsem slyšela, že to prý není moc vhodné. Co vy na to?
K tomu jídlu. Úplně jsem vypustila bylinkové čaje. Jinak salámy ani plísňové sýry nejím, takže to mě neomezuje. Nebudu jíst kupované lahůdky a zákusky, fast foody typu Dragon nebo Panda, a jinak vše normálně. Klidně si dám majonézu, kterou sama koupím a budu vědět, že je kvalitní a čerstvá. Myslím, že o tom psala laurinka...
7. led 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
breberuska: to já mívám taky dobrou klepavku, je to hrůza někdy, tak se hodně obleču, ale v té sprše to taky někdy nemůžu snést......
komincena: jejda, to tě lituju, ale je dobře, že budeš doma a v klídku.....................

holky, já se dneska vzbudila šílenou bolestí - tlačil mě močák - mně když se chce na záchod, tak mě to nevzbudí v noci, tak jsem si říkala fajn, šla jsem se vyčůrat a myslela jsem si, že jsem toho večer moc vypila a že to je tím. no ale vyčůrala jsem se jen tak normálně a bolel mě ten močák pořád, tak jsem si říkala, co se sakra děje......no ještě jsem si na půl hodky lehla a připadalo mi, že snad pojedu někam na pohotovost. no pak to trošku zesláblo, a ted mě pro změnu začaly bolet ledviny, ale strašně moc, tak vůbec nechápu co mi je, jestli to souvisí s těhotenstvím nebo ne nebo co s tím,..............jsem v práci, a hned letět na urologiii se mi nechce, akorát nevím, jestli to vydrží do středy, kdy jdu na gyndu, že bych se zeptala gyndaře, jestli to může nějak souviset s těhu........................
7. led 2010 v 09:02  • Odpověz
leba : já vanu moc nemusím, takže mně spíš trápí jen to sprchování :wink: ale prý v prvních 3 měsících to není moc dobré...ale nevím to jistě, to spíš jedna paní povídala :wink:
jinak jsem ráda, že s tou zimou jsme na tom stejně, to potěší, člověk aspoň vím, že je to normální a nic neobvyklého se neděje :grinning:

komincena: opatruj se,aspoň můžeš doma odpočívat :wink:

laurinka.22? zkus sušené brusinky, mně teda na močák dost pomáhají a prý urolog. čaj se v těhu taky může...taky myslím, že i kdybys byla nějaká prochladlá, tak by ti to mělo pomoct....uškodit to nemůže.
7. led 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
leba: já mám vanu taky ráda, ale ted si ji nedávám. a když už, tak ne plnou, at máš aspon břicho venku nad hladinou, ale fakt je lepší ta sprcha, vana se vůbec nedoporučuje a většina těhulí se jí vyhýbá, já si říkám, že mi ta moje chvilka pohodlí za ublížení miminku nestojí. navíc - co u jedné maminy nevadí, u druhé může vadit, takže já radši neriskuju.

breberu: no já právě nevím, z čeho bych měla být prochladlá, oblékám se teple, přes záda mám pořád tílko, v zimě jsem nikde nebyla, tak nevím...........................urologický čaj se teda určitě nemůže, je to na i na krabičce napsané, máme ho doma. a ty sušené brusinky - to se kupuje kde????
7. led 2010 v 09:25  • Odpověz
laurinka: tak nevím - moje kamarádka byla těhotná, měla zánět močáku a jediné, co jí dovolili byl urologický čaj. trvalo to 2 týdny, ale uzdravila se i bez ATB, štěpánek je zdravé krásné miminko...tak nevím :unamused:
sušené brusinky se u nás kupují v takové¨m to obchůdku s váženýma oříškama, lékorkama a tak.ale mají je i albertu mezi oříškama - normálně v sášku po 100g, tuším...
7. led 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
breberu: aha, no předepisovat si sama sobě ten čaj nebudu, to radši zítra skočím k nějakému dr, pokud to nepřejde, protože atb v těhu fakt nechci.........
a díky za tip na ty brusinky, zkusím, uvidím.............
7. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj všem. :slight_smile:

hupczo, ty máš obličej přejetý parním válce?? Takže máš místo obličeje obrázek? :grinning:
7. led 2010 v 09:44  • Odpověz
laurinka.22: asi to bude nejlepší, pak určitě písni, co ti poradil :wink:
7. led 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
breberu: určitě, pokud to do zítřka nepřejde, skočím tam.......................a díky každopádně.
7. led 2010 v 09:49  • Odpověz
není vůbec zač!
7. led 2010 v 10:10  • Odpověz
čauky

eff:vítej :wink:

kom: ségra má taky jakoby rozdvojenou dělohu a k tomu dvě krásnéděti :wink: tobude dobrý,neboj

ad vana - tami nechybí ...ale horká by se neměla a vlažná fakt není nic pro mě ....potřebuju se prakticky uvařit
pod sprchou zato prostojím ....no dokud stačí kotel :grinning: ...a dávámsi taky hodně moc teplou
ono asi záleží na zvyku,na celkové kondici
některé kámošky v teplé kolabovaly kvůli tlaku,já měla celé těhu 120/80
takže s rozumem,když je vš ok si dávám

sin:to je bezva, že z toho všeho,co bylo napsáno tězauzjalo zrovnat toto :grinning:
7. led 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
hupcza: no přesně jak píšeš, taky bych si vlažnou nenapustila, vždy jsem z vany odcházela celá rudá ........
a sprchuju se taky dlouho, ono se to podle mě zase říká jako varování, aby si těhule každý večer nenapouštěly plnou vanu vřelé vody...........můj názor teda.....
7. led 2010 v 10:47  • Odpověz
kovaldo: Já jsem věděla, že jsem už na seznam zakázanejch bylinek narazila. třeba tenhle http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vyziva/bylinky-v-tehotenstvi.html

hupča: já po předchozích výsledcích sázím, že budeme mít kluka - vypadám teď jak puberťák. S holkama mi to, co se vizáže v těhotenství, svědčilo. :sunglasses:
7. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Hup, to víš, to jsem celý já; hrozný rýpal. Jen doufám, že si to nebereš osobně, rozhodopádně jsem to nemyslel jako urážku. :grinning: Když se zmíní parní válec, tak se mi vybaví vtip: Víš, co se stane, když papeže přejede parní válec? Vznikne svatý obrázek." Nemohl jsem si pomoct. :wink:

Bohužel musím přiznat, že se v bylinkách nevyznám, takže s tím vám neporadím... Jinak co se týče vany, taky se rád vařím... Holt jsem teplomilný...
7. led 2010 v 11:08  • Odpověz
mark: no já měla dvě tuhu s klukama a vždy jsembyla fakt kost ... hlavně v první fázi,kdy tělo ještě drželo a zvětšily se jen prsa,rozsvítily seoči ....
ale sebekriticky přiznávám,že tentokrát jsem lehce vobludná :sweat_smile:
7. led 2010 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky,
jdu na výzvědy, před týdne jsem zjistila, že jsem těhotná tedy podle testu a rychlerostoucích prsou :slight_smile: a ráda bych tady u vás nabrala rady a pokecala otom co nás všechny čeká.
7. led 2010 v 11:10  • Odpověz
sin: v pohodě ..já nejsem vztahovačná ....obvykle :grinning:
7. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.