• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant: držím pěsti na zítra.....neboj, na velké pohyby je brzy...já sama ho cítím tak co 2-3 dny a jen lehce až dnes asi hopsal, že ho cítil i manža :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
kovalda:ahojky zlatko :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
rennu:díky
holky jdu se okoupat a dám se do spaní jsem dneska nějaká mrtvá tak ahoj zítra
22. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
takže soukromá diskuze teda nebude? chjo.....
Ojo: no já se hlavně lekla, protože někdy bývá štítná žláza pěkný komlikátor při těhotenství, hlavně teda při početí..... No snad to nebude nic vážnýho, jen to lítání po doktorech mě teda netěší....
22. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Holky dobrou, jdu odpadnout, ať jsem zítra ready na další akční den s dětičkama :grinning: :grinning: Ale v tomhle počasí je to fakt radost, holky byly venku fakt nadšené...no a mě rozhodně pohyb taky neuškodí, pořád čtu jak bych měla v těhu cvičit každý den apod a já dělám prd, večer tak akorát odpadnu...tak to šulím takhle :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
antana:dobrou noc papa a krásné sny .-)
22. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
lamia:dobrou noc.-)
22. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
evel:to není pojišťovnou -. to je ze zákona :wink:

lami: takjá to natěstí netestuju kvůli někým kožním problémům, ale jen tak :slight_smile:
jinak oni jsou hračičkové, myslím, všichni,ne:grinning:
22. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
lami:nám se taky procházky protáhly-musíme stát u každého pejsky,kočičky,slepičky.....
ale je krásně,tak to neva

dobrou
22. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak ještě další dvě fotečky z NT přidám do albíčka :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
aha :unamused: tak to mam teda radost, doufala jsem, ze zmena pojistovny by tuhle buzeraci mohla trochu zlepsit .... no nic,
tak dobrou noc vsem a briskum taky :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
rennu gratulace k pohybům :slight_smile:
evel já mám ozp a nemusela jsem nikam. myslím, že mi tam volala máma, do 2 dnů přišel papír o pojištění a do 10 už kartička. ale nekoresponduje to s tím, co tu napsala lami :unamused: .
já bych do té soukromé diskuze šla. už jen kvůli fotkám.ale je čas.
22. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
ELISKA:krásné fotečky :slight_smile:
22. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
holky normálně nechápu co jsem ted vyděla,jela jsem z práce a bylo pul desáte večer aja vidím babu která benku z kočárkem a v něm tak roční mimčo no měla sem dost :angry: takové mimča mají už dávno spinkat :frowning2: chudáček malinký,ta baba nemá rozum,to mě teda nasralo :angry: :angry: :angry:
22. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
tak se holky nějak s tou soukromou diskusí domluvme - kdo je zásadně proti, at to napíše, a kdo to hodně chce soukromé............at je to jasné, zatím mi ty názory přišly tak půl na půl, spoustě taky to bylo spíš jedno.......tak to nějak rozhodněme.............spíš nevím, jak jsme na tom s tabulkou - jestli i nové holky jsou v ní doplněné.........protože když se dělá ta soukromá, tak se vytvoří a musí se vypsat jednotlivé členky, které tam mají mít přístup.....................já to klidně pak udělám, není problém.......ale záleží, jestli ji budete chtít soukromou už ted nebo až v srpnu, září.....
luci: tak třeba z někama šla ne?
22. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
laurinka:třeba ale hodně pozdě no :angry: nemá hledět na sebe ale na to malé to si myslím že ma už dávno spinkat :frowning2: není mi do toho sice nic ale mě je ted furt něco líto a jsemhodně citlivá ach jo ty hormony :grinning: dítka je mi stejnak líto ja bych se tak nezachovala a ani jswem se doposut nezachovala a to už dítě mam.
22. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
laurinka:ja jsem pro :slight_smile:
22. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
luci: já bych to neřešila, dějí se dětem horší věci, nikdy nevíš, z kama šla nebo proč tak pozdě.......já takto lidi nesoudím, fakt nemůžeš vědět...........
vem si, že lidi dětma hází, pálí je cigaretou, mlátí, zneužívají, týrají.........to je hnus.........a radši o takových případech nechci ani slyšet, je mi z toho špatně......takže tady něco takového bych fakt brala jako maličkost......a hlavně jako každého věc.......to máš totéž, jako když vidíš v obchodě ženskou, jak bouchne řvoucí dítě.......... :unamused:
22. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz
laurinka:jo no,ja jdu hajat bolí mě njak břicho a není mi dobře tak papa a dobrou noc
22. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz
autor
dobrou.................já jdu taky.....
22. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
Dobré ráno těhulky,

dneska se chystám s Kubíčkem k zápisu do školky. :slight_smile: Jsem zvědavá jestli mi ho vezmou. Má teda rýmu jako trám ale naštěstí je bez teploty...zato v noci měl 39,6 :frowning2: hrůza, nějak na ty vysoký horečky trpíme...
Doufám, že to nebude na dlouho.
23. bře 2010 v 07:08  • Odpověz
Ahojky holky.
laurinka: Já jsem taky pro zamčení! :wink: :dizzy_face:
lucinecka: Děkuju.. Bobeš je úžasněj, furt na něj koukám! :dizzy_face:
23. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak já mám dnes dovču, ale ráno stejně vstáváníčko, protože jsem vezla manžela do práce, abych si pak přes den mohla půjčit auto. Jedu dnes na ty tripple testy a dohodnout termín velkého utz a pak jedu za kolegyňkou, která je na mateřské s roční holčičkou a jednou cestou si tam vyzvednu na poště doporůčo dopis. No pak, zas zpět do Prahy, vyvenčit šakala a pak v 5 rande se známou, s kterou jsme se neviděly asi rok. No, myslím, že po té dovolené se moooc budu těšit na víkend :slight_smile:

Jinak teda s tou administrativou po porodu a tak ... no, teda, to se máme na co těšit. Teda pojištovna, jsem u OZP a vím, že ségra jim tam jen volala. Doktora pro prcka se nemůžu rozhodnout, zda hledat v těch našich končinách, co bydlíme anebo raději v Praze, protože sem stejně furt jezdíme.

rennu: gratulace k velkým kopanečkům :slight_smile: Dlouho si tu nebyla, že ty se bojíš, že se zeptám, kde je ta fotka, viď? :grinning:

eveluska: krásné fotečky :slight_smile:

lauri: tabulka moc aktuální není, TAKŽE HOLKY, KTERÉ NEJSTE V TABULCE (u mne v albu), tak mi pls pošlete údaje IP.
Jinak, jsem spíš pro zamčení diskuze.
23. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
hojte holky, já měla včera kontrolu, UTZ mi nedělal, až ve 20tym. Ty jo, to je ještě měsíc. A to su tak strašně zvědavá, jestli má nebo nemá pindíka.
Diskuzi klidně uzamkněte, je mi to fuk.
Kov: v tabulce jsem, ale termin mám 10.9., je to stejnak jedno, bo se vylíhne stejně jindy :slight_smile:
Rennu: ja chci taky vidět vašeho pindíka...cizí pindík taky pindík, když mi můj mudr nedělá utz.
23. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
dobbré ránko holky ti co jdou na kontrolu tak držím palečky já taky dneska jdu tak snad se uklidním měla jsem i zlý sny snad bude vše ok :frowning2:
23. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

všem co dneska čeká kontrola, přeji samé dobré zprávy!! :dizzy_face:

Antano, nebo, jasně, že všechno bude ok!! :wink: já dneska taky měla příšerný sny, ale o svatbě, už mi z toho začíná vážně hrabat!! :grinning:
Kovaldo, já bych taky ráda do tabulky, písnu Ti IP :wink:

Holky to se vážně v 16.tt ultrazvuk nedělá?? :frowning2: 14.4 budu přesně 16.tt a jsem objednaná na triply a doufala, jsem, že bude i ultrazvuk..
23. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
wolfi:díky
23. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
ant: Držím pěstičky, ať je všechno ok! Ale určitě bude!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
wolfi: já jsem taky myslela, že mi ho ted udělá, už před měsícem nechtěl, ale já ho poprosila, bo jsem chtěla fotku pro oznamování rodičům. a teď taky nic, prý se standardně dělá na začátku při potrzení těhu, pak ve 20tém a pak ve 30tém. Plus dobrovolný screening. To že někteří dělají pokaždé je nad rámec, anebo mají rizikovku.
23. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
wolfi:ahojky ja mam ultrazvuk pokaždé když jdu po 4 týdnech do poradny a měla jsem ho i při malé :fearful:)
23. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.