• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laurinko, já taky psala, že jsem pro. jde mi hlavně o fotky. někdy bych se chtěla taky pochlubit, ale váhám, nechce se mi je zveřejňovat pro každého. k tomu členství v diskuzích. seznam členů vidí každý člen soukromé diskuze, jde kohokoliv přidat a když vůbec nebude přispívat, zase odebrat. nemyslím si, že jsem paranoidní, když bych se cítila lépe v uzamčené diskuzi.
23. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahojky, mám chvilku mezi návštěvama :slight_smile:
Teda venku je přímo úžasně, byly jsme s kámoškou skoro celou dobu venku a vyhřívaly se. No, skvělý :grinning:

Tabulkový údaje zpracuju zítra :slight_smile:

wolfi: taky jsem se těšila, že když to nazývaj screening, že to bude totéž co v I. trimestru a tůdle. Jen krev a nazdar. Ale závisí na tvém doktorovi. Mně utz prakticky skoro nedělaj. Takže se dočkám až na velkém utz ve 20 tt - což jsem se dnes objednala na 16. 4. :slight_smile:, už aby to bylo :wink:

discreet: no to je super, že to šéf vzal dobře. To se ti ulevilo, viď? :slight_smile: A máš krásný fotečky prcka :slight_smile:

alisek: jejda, ty máš teda stavy, doktorovi jsi kvůli tomu nevolala?

Jinak k tomu zamčení diskuze, sice tu nejvíce probíráme jak se kdo má, kdy jde na kontrolu a jestli cítí pohyby, ale jinak myslím, že tu taky píšeme dost užitečné informace třeba pro zloděje - do alba fotka před domem a k tomu informace v diskuzi, že odjíždíme na dovču anebo na víkend pryč .... A možná ještě neprobíráme moc intimní a rodinné záležitosti, ale taky jsme zatím ve fázi seznamování a tak ... a to prostě časem přijde. A taky nemusí tyto informace číst prostě kdokoliv, aniž by byl třeba vůbec přihlášený.

No a já to tu zas na chvíli balím, možná se sem dostanu ještě večer, ale půjdeme asi do hospody, tak uvidím.
Snad vám všem dnes dopadnou dobře kontroly no a standardně - těším se na fotku od rennu :grinning:

Pa
23. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
zamčení:

pro:
kovalda, eliska_v, suik, wolfi, laterna

spíš proti:
lendaw

je to jedno: antana, discreet, rennu

laterna. já vím, ale už jsem si nebyla jistá, kdo to přesně byl...... :wink:
23. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
holky mě teda nepřijde, že tu probíráme jen pohyby a kontroly. píšeme tu i o svých obavách, nemocech, porodech, někdo bohužel o potratech, práci, dětech, rodině, bydlení prostě o všem možným. vím, že všechny tyto věci se tu probíraly. když by někdo četl příspěvky jedné osoby, udělá si myslím slušný obrázek o jejím životě. toť můj názor.

kov tak to jsi měla super den.
23. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
dobré odpo :slight_smile:
venku je tak krásně :slight_smile:
co se týče diskuze, nechám to na většině, pro mě může být klidně otevřená, až se narodí mimísci, pak uzavřít, ale je mi to opravdu vcelku jedno
jinak dneska jsem si udělala první radost a koupila jsem dvě věcičky pro mimi, dupačky a bodýčko, tak to sem pak hodím a pro sebe těhu rifle z druhé ruky, tak snad mi chvilku vydrží za 300 to bylo zadara, jen přes stehna nesmím teda přibrat :slight_smile:
zítra jdu k dr. na kontrolu, tak jsem zvědavá jestli budu ještě doma nebo pošupajdím do práce :frowning2:
23. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Mě je to jedno, jestli bude zamčená nebo odemčená
23. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jsme dneska protrajdali venku, dopoledne ve městě a pak hned po obědě ven a přišli jsme před chvílí :sunglasses: :sunglasses: krásně je tu dneska :slight_smile: koupila jsem Tomášovi cápáčky a vyzkoušela sporťák...je super :slight_smile: na kostkach sice řahtá, ale to všechny tyhle golfky a sporťáky :sweat_smile:

doufám, že všem dnešní kontroly dopadly dobře :slight_smile:

Petja, tak jsem si koupila ty homeopatika, jak jsi napsala :slight_smile: a jak je mám užívat?? každý den a polykat nebo cucat?? :sweat_smile:
23. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
ahoj holky zdravím po kontrole vše je ok a byla nám potvrzena holčička tak to beru už snad na jisto nechtěla se vůbec fotit tak dr. nám měřil jen hlavičku a stehení kost
23. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Antano, moc gratuluju ke kontrole a k holčičce!! :dizzy_face:
23. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
co se týče diskuze tak bych byla pro odemčení ale když vás bude většina tak co mi jeného zbývá :grinning: zamkla bych jí až po narození mimin
23. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Ant: skvělé...gratuluju k Julince :slight_smile: :wink:
23. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
rennu:díky a co vy už máte jména?
23. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
ant, no vidíš, že je vše ok :slight_smile: tak už jen koukej po výbavičce :slight_smile: a taky gratuluji k holčině :dizzy_face:

no a ohledně UTZ minulý těhu mi ho dělal dr. pořád, asi jen jednou ne :slight_smile: jsem zvědavá jestli to taky teď bude každou kontrolu :slight_smile:
23. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Ant: stále nemáme, čekáme s nimi po tom UTZ ve 20tt.....pak zzačne lítý boj :grinning:
23. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
zamčení:

spíš pro:
kovalda, eliska_v, suik, wolfi, laterna

spíš proti:
lendaw, antana

je to jedno: discreet, rennu
23. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
ojo:díky
rennu:jo tak to věřím jsem ráda že u nás to proběhlo docela v klidu
dneska jsme byli v pompu a měli tam nádherné dupačky s kačenkama no k sežrání asi je příští týden koupíme jak pujdeme z velkého utz
23. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
já jsem taky spíš pro zamčení :slight_smile: ale jestli to chápu dobře, diskuze nebude veřejně přístupná, jen nám registrovaným, je tak?
23. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
ant: no jsem zvědavá, jak to bude u nás.....jééé, tak jsi je mohla už koupit, ne???Za odměnu, za tripply...
23. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
rennu:jsem na sebe tvrdá koupím je až příští týden i nádherný růžový dudlík a dám to pak do alba
23. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
zamčení:

spíš pro:
kovalda, eliska_v, suik, wolfi, laterna, ojo

spíš proti:
lendaw, antana

je to jedno: discreet, rennu

ojo: diskuse by byla v soukromých skupinách, takže ano, neveřejná. kdyby se chtěla nějaká nová mamina přidat, tak stačí napsat IP té z nás, která tu novou soukromou skupinu založí, aby jí povolila přístup.......na to ji systém koníka upozorní.
23. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
rennu:viděla jsi v albu mám tam povlečení s vílou amálkou je úžasný můžu se na něho dívat pořád jsem cvok
23. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
ant: viděla, je kouzelný :slight_smile: také ho budeš pořizovat až příští týden?
23. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
né objednám ho dneska už jsem se rozhodla zase tak tvrdá na sebe nemůžu být :grinning:
23. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky,

tak zápis už máme za sebou. Stihli jsme dojít i k mudře pro potvrzení :wink:. Pro jistotu mu udělala výtěr z krku, jestli tam nemáme streptokoka.

Gratuluju všem k úspěšným kontrolám.

K uzamčení diskuze - je mi to celkem jedno, přikloním se k většině. :wink:
23. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
laurinka:a na mě si zapoměla :frowning2: ja tu nejisem ja jsem taky psala že jsem pro :frowning2:
23. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Laurinko, já bych řekla, že víc je pro zamčení a zbytku je to jedno, takže si myslím, že se to klidně může založit!! :wink:
23. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj:slight_smile: ctu Vas uz hoodne dlouho, temer od zacatku!:slight_smile: ze jsem tehu sem zjistila na stedry vecer a tak sem narychlo vyrabela manzovi pod stromecek vanocni prani s testikem uvnitr;) Termin porodu mam 31.8.(puvodne melo byt zari;))..a bude to kluk:slight_smile: Tot neco malo o me..A ted bych mela asi vysvetlit proc sem se ozvala az ted..priznavam se, ze na psani moc nejsem, vlastne do zadnych diskuzi neprispivam, proto sem ani nebyla prihlasena..na konika sem narazila pote co jsem objevila beremese. Tam sem cerpala inspiraci ne svatbu, ale jen cerpala..aktivne se neucastnila./.doufam ze me za to hned neodsoudite;)/ A stejne tak sem zacala s konikem..jenze!:slight_smile: dostavam se k jadru..;) pristihla sem se ze zacinam byt na vasi skupine zavisla a i kdyz se sem nedostanu treba kazdy den, rada docitam vase prispevky i zpetne..a jste mi blizke i kdyz vas neznam, protoze mame spolecne starosti, problemy a termin:slight_smile:..a ted tu resite uzamceni a to by znamenalo konec myho poctenicka..ja verim ze nejsem jedina maminka ktera ac neni aktivni v psani, tak si rada pocte v prispevcich lidi ktery maji stejne starosti..a tak nejak je rada ze neni sama kdo tohle resi..chapu ze to nekdo muze brat jako ze tu jen parazituju, dozvidam se o jinach ale sama o sobe nepisu..a tak jste me pod hrozbou uzamceni dohnaly k prihlaseni!:slight_smile:
23. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
petulka:ahojky vítej mezi náma :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
ant gratulace! a závidím holčičku :slight_smile:
ahoj petrulko. vidíš a přitom píšeš tak hezky :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Petulko:ahoj vítej mezi náma právě proto nechci aby byla diskuze zamčená protože těch těhotných holek co se k nám můžou přidat je hodně ale jinak je to holky na vás
23. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.