• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laterno:děkuju :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
no já viděla, že se jedna diskuze jmenuje: nějaký město / přidejte se k nám. to se mi líbí, páč to nikoho od přidání se neodradí.
23. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
ant diky:slight_smile: a pridavam se k lat: taky trosku zavidim holcicku :wink: moc sem chtela Adelku! a to povleceni s vilou Amalkou uz taky okukuju pekne dlouho! :sweat_smile: myslim ze to je to samy co se mi libi! ..tak mozna napodruhy se postesti :wink: ..ja verim, ze nejsem jedina kdo jen tak brouzda po konikovi a pro potechu duse si pocte v diskuzich kde maji lidicky neco spolecnyho;) ale zas chapu obavy o soukromi..i kdyz co je dnes na netu v bezpeci;)(by rekl manza-ajtak.:slight_smile:)
23. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
já nevím holky udělejte to jak chcete já se podřídím
23. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
me teda uzamceny diskuze nelakaly ..az vy ste me dokopaly k prihlaseni :wink:
23. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
dávno si se měla k nám přidat není se čeho bát :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
a holčička tu jsem si strašně přála :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
ja teda uvazovala uz dyl ze se prihlasim, ale vzhledem k tomu, ze sem rada kdyz vecer po praci odepisu na maily, popr. neco poresim na ICQ..tak pak uz nemam chut ani silu nekam psat..a jen si uzivam poctenicko pred spanim, proto sem se nikdy k zadne diskuzni skupine nepridala..jednoduse proto, ze moc nediskutuju a tak bych si pripadala jako neproduktivni clen :grinning:
23. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Ant: tiše závidím :wink: Nejenže po holčičce toužíme s manželem oba, ale už bych hlavně chtěla vědět co to bude.
23. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
ant ja chtela holcicku tak trchu asi proto, ze sem vzdycky chtela sestricku..no a mam 3 brachy! :sweat_smile: ..a manza ma taky brachu..takze by to chtelo v rodine posilit zenskou populaci :wink:
23. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
lendaw:za chvilku se dočkáš neboj třeba to bude taky holčička
peti:třeba příště se to povede ale ono je to jedno co to je hlavně že je zdravý
23. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
taky si ted rikam, hlavne at je zdravy!
23. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Petulko: vítej! Ale my můžeme kohokoliv přijmout i po tom! Napíšeme něco podobného jako navrhuje laterna. To nikoho neodradí. Prostě písne IP a my ho přijmeme. Kdo se bojí, nesmí do lesa. A taky to lat. hezky napsla s tím, že kdo to pečlivě sleduje, může si o nás vytvořit už pěkný obrázek.

Já jdu na kontrolu zítra, ale tu nemocenskou, uvidím, jestli mě pošle na UZ, aby zjistila jak je to s tím hematomem, nebo co. Akorát ho nemá v ordinaci a mě se k tomu doktorovi vedle nechce. :unamused: Je divnej.
Včera jsem dostala šílenou chuť na pivo a to mi normálně nechutná. Chtěla jsem vyslat manžela ven. Ale až dnes ho přines. Mňam, to je lahoda....
Tak snad mi nechybí nějaký vitamín,. třeba B, to bych nerada :confounded:
23. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
já si taky dávám nealko pivko a často já předtim pila pivko hodně k vuli žlučníku tak ted musím aspon nealko
23. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
hojky :slight_smile:

vítám petulku :slight_smile:

já bych taky teď brala holčičku :slight_smile: ale s těma jsou starosti :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
antana:gratuluji k holčičce :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
luci:díky moc
23. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahojky holčiny, dnes to tu byl mazec, obě holky horečka, Jája průjem, Aňa zvrací.....takže můj dojem, že tu krouží nějaká viroza se bohužel potvrdil.

Jinak jsem byla na kontrole, zatím mám cca 0,5kg navrch (ale nijak mě to netrápí, po Vánocích jsem měla 66kg a jak jsem otěhotněla tak dík koju a nevolnostem najednou 64kg, tak mám aspoň rezervu pro obalování se tukem :grinning: :grinning: ) Všechno je naprosto v pořádku, děloha roste jak zběsilá. Zítra se mám registrovat v porodnici, tak si muž bude muset vzít volno, bc holky s horečkou sebou fakt nemůžu táhnout...ach jo, kdyby se tak zase dalo registrovat jen telefonem a ne pouze osobně.... :angry:

Ad uzamčení - je mi to úplně jedno....

Wolfi nedělá se v 16.t Uz, jen biochemie - triple testy. Už bys měla mít jen Uz kolem toho 20.t a pak kolem 31.t., další Uz jsou pokud je vše v pořádku zbytečné...ale spousta dr je zbytečně dělá.
je to prvni miminko, tak sem takova vyplasena :slight_smile: vsechno moc resim..jeste pred par tydny sem denne po vecerech zvracela a bylo mi dost ouvej, ale to uz je konecne za mnou..a byla sem moc rada kdyz sem si mohla tady precist, ze nektere ste na tom podobne a taky trpite..byla sem rada ze nejsem sama a nebo ze muze byt i hur..uklidnovalo me to...a tady asi zacala pomalu rust moje zavislost na konikovi :grinning: a specialne na tyhle skupine :sweat_smile:
JInak mám taky zvláštní chutě, teď jsem sežrala půl velké sklenice salátu z červené řepy...takového toho naloženého, normálně mi to moc nechutná, teď děsně :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
s tou chuti na pivo..ja treba pivo nikdy nepila! nechutnalo mi..ale ted co sem trpela na nevolnosti a hur travim nektery jidla..tak mi manza nkoupil nealko plechovky a kdyz je narocnejsi jidlo tak se po nem sapu:slight_smile: a zacina mi chutnat:slight_smile: dokonce i alko si obcas od manzi loknu..on me ted chudak vubec nepoznava :grinning:
23. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
lami:gratulka k úspěšné kontrole
jinak mnam červenou řepu bych si teda strašně dala to bych si mohla koupit to jsi mě teda hodně navnadila :grinning:
23. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
lami ja zas ujizdim na strilovanym zeli! :sweat_smile: sklenice cervenyhoi ster.zeli do me zahuci..min tyden sem mela v po fazolky, v ut zeli, ve st cocku a ve ct zase zeli! se divim ze sem neuletela :grinning:
23. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
já pořád říkám že pivo je lék :grinning:
já byla vždycky pivař takže ted trpím s těma nealkama ale nic jinýho mi nezbývá
23. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
ja jsem dneska dostala taky chut na pivko a tak jsem si dala dvě malé :slight_smile: jinak jsem zblázněná do jablek furt jen chodím a jím je aj tři za den když je mám doma :grinning: a zachvilku jdu hajat tak to se mi bude spinkat:slight_smile:

akorád jsem dneska neměla zrovna nejlepší den,jsem se řízla do ruky a krev mi stříkala jako divá a pak jsem se na pivě dozvěděla že prej když jsem měla pozitivní screning tak nemám počítat z dobrým výsledkem z plodovky protože screning v 1 trimestru je na 99 procent správný,takže jsem v nervách a nevím co si mám ted myslet :frowning2:
23. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
ale zas zeli i ta repa..to je vitaminova bomba..takze pro mimi urco prospesny
23. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Tak já se holky zas loučím, Aňa poblila celý koberec, tak mám na večer o program postaráno, plus musím dát spát Jáju..... :pensive:
23. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
luci:tady na koníku je diskuze NT hodnoty jsou tam holky kterým to dopadlo špatně a mají zdravé mrnouse zkus se tam mrknout a uvidíš
23. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
lami:to máš veselo dobrou noc
23. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky ja jdu spát dobrou noc
23. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.