• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
antana:oki děkuji mrknu zítra papa
23. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
luci:dobrou :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
luci ja tomu moc neverim..co se rika apod...nic neni jisty a uz sem slysela dost pribehu kdy byla maminka chudak od doktoru vydesena a pritom zbytecne, vse bylo ok..Ja treba kvuli tomu na screening nesla ani na ten v prvnim trimestru..vim ze kdyby vysel spatne, ze bych na plodovku stejne nesla, pac je tam riziko potratu a komplikaci..tak proc se stresovat..ja to nechala osudu, ale to je kazdeho vec..jen si rikam nekdy je lespi nevedet..
zkus myslet pozitivne a netrap se
23. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
petule:ty jsi byla na triplech?na NT jsem taky nebyla
23. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ant: Já už jsem z těch UTZ zmatená a zrovna jsem to dneska řešila s Eliškou_v. Mě měřili NT na tom prvním velkém UTZ, ale jak jsem pochopila hodně holek šlo na nějaký speciální NT UTZ, za který se platilo.
23. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
lendaw:no někde se NT platí a někde neplatí ale jestli ti dělali NT tak je to to co mají všichni ostatní tady aspon tak si to myslím máš 3 screeningi:1.trimestr bud NT nebo jen u lékaře,2.trimestr je placený pojištovnou to je ten co na něj půjdu ve 20tt, 3trimestr se myslím chodí okolo 30tt ale to si nejsem moc jistá asi tak víc nevím
23. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
no nic holky jdu se rozloučit jdu se ještě učit a pak jdu spát dobrou noc :wink:
23. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
ant nebyla sem ani na tripplech, doktor mi sam rikal ze nejsou moc spolehlivy a kdyz uz sem se rozhodla nejit na screening v prvnim trimestru tak ty tripply nemusim..ale musela sem podepsat nakej papir, ze je odmitam. Sestra na me koukala jak na nejvetsiho vyvrhela, ze sem odmitla..sem totit taky zdravotni sestra, tak nemohla pochopit, jak se muzu jako zdravotnik takhle chovat...nastesti doktor me podporil a respektoval
23. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ant: No já mám jezdit na ty velký UTZ k jinému Dr. než ke svojí Dr. Moje Dr má jen nějakou utz chrchlu, ale na běžnou prohlídku to stačí. Na ty velký UTZ se u nás posílá buď do nemocnice a nebo do jedný soukromý ordinace. Dr. mi doporučila tu soukromou ordinaci, tak jsem tam jela ve 12+1 a udělal mi tam ten protrimestrální utz, včetně změření NT, tepu miminka, změření a určení TP. A k tomu samýmu Dr. mám jet ve 20tt a v 30tt.
23. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
já na nich byla ale stres veliký jsem ráda že to mám za sebou :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
no nic holky já jdu spát dobrou noc
23. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
myslim, ze kdyz uz chce clovek udelat maximum a popripade mit moznost ovlivnit(treba potratem) nejake vyvojove vady apod.tak je lespi a spolehlivejsi ten scr.v prvnim trimestru..ja se ale nechtela stresovat a vedela sem ze na potrat bych nesla i kdyby mi tvrdili cokoliv, pac nikdo mi neda 100% jistotu..proto sem se rozhodla nechat to osudu, sem mlada 24, tak budu verit a doufat ze je vse ok..a pokud by bylo hodne zle..priroda si nekdy poradi sama. Ale i z UZ na poradnach lze mnohe poznat..mimi vypada ok, ma vsechny rucicky, nozicky :grinning: ..doktor rika, ze vypada zdrave..a vic vedet nechci :wink:
23. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jé, Peťul, to jsem ráda, že to máš taky tak. Já taky chci odmítnout, ale jsem zvědavá jak si to zítra obhájím....vždycky jsem nejbojovnější přede dveřmi a za dveřmi :unamused: , uvnitř ne. Včera jsem se o tom bavila s kamarádkou (o které jsem myslela, že mě pochopí) a rozmlouvala mi to, najednou mi argumenty nestačily :frowning2:
Na ten NT bych možná i šla, ale asi jsem ho prošvihla.....dělali mi UZ několikrát, sice se nezaměřovali na nic, ale mimi bylo zdravé.
Taky bych nešla na amnio a ani na potrat, pořád bych v sobě živila naději, že aspoň to jedno procento vyjde.
A právě, nikdy není ta stopro jistota.
23. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Taky se chci vyhnout tomu stresu, kvůli nestoprocentnímu výsledku. Už jsem si ho užila docela dost a ještě užiju, už ne kvůli těhu, ale kvůli stěhování do zahraničí a taky věřím, že je mimi zdravý :wink:
23. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Siuk: mě se Dr. neptala jestli chci nebo nechci. Prostě řekla: Půjdete v těhu na 3 UTZ a v tento a tento den přijdete na odběr krve. Hotová věc. Ani mě nenapadlo odporovat, protože jsem nějak žila v domnění, že to prostě tak je pro všechny. :sweat_smile:
23. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
zamčení:

spíš pro:
kovalda, eliska_v, suik, wolfi, laterna, ojo, lucinecka222

spíš proti:
lendaw, antana

je to jedno: discreet, rennu, lamia

peti: klidně se přidej........................
antana: ale toto je přesně to, o čem jsme se bavily, kterákolik mamina, těhulka, se může přidat......jen stačí napsat a začít sem chodit a taky psát..............ale nezlobte se na mě, ale mně to prostě přijde divné někde něco číst pravidelně, třeba delší dobu a nic nepsat, neseznámit se, nepřidat se...............nechápu to......něco jiného je zaskočit do diskuse na nějaké téma, kde něco potřebuju zjiístit, tam stačí načíst a není potřeba nic psát.......proto jsem ráda, že se peta přidala a bude jedna z nás.......

holky, já bych to zamkla, klidně to udělám, ale za prvé to nechci uspěchat, abych nedostala pak vynadáno, že jsme to vlastně nechtěly, a taky se ještě nevyjádřily všechny - navíc je potřeba aktualizovat tu tabulku co má kovalda v albíčku, protože těm holkám, co tam jsou napsané se povolí přístup........takže vy co tam nejste se nechte dopsat....
23. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
čauky
k uzamčení
souhlas a len a ant
příjde mi dost komické chránit své soukromí před vetřelci,když ani netušíte,kdo tady je v tuto chvíli....když už paranoia,tak pořádná -tedy: co když některá těhule je chlap a jen tu dává stažené fotky :grinning: :grinning: :grinning:
no a taky jak píše ant:nově příchozí -automaticky jsou hozené mimo - vím,kolik holek se k nám přidalo v průběhu celého těhu i po porodu
23. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
No oni taky asi nepočíatj s diskuzí, jen že mi tu žádanku vypsala před třemi týdny a já si stihla najít o co jde. Teda už předtím jsem o triplech slyšela. Když jsem se sestry ptala o co jde, tak mi řekla, že se to dozvím příště. No taky nevypadá, že by o tom chtěla diskutovat, uvidíme. Nutit mě ale do ničeho nemůžou, spíš ubijou argumentama a tím jak jsem nezodpovědná a zlá matka.
Ono to je víceméně povinný, a asi budou chtít podepsat něco jako revers, že oni nic nezanedbali.
23. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
teda koukam, ze fakt co doktor, to postup - kazdej to dela uplne jinak :slight_smile: musime jim proste verit a nestresovat se :grinning: dobrou noc :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jako já chápu lidi jako petulka, že čtou a nepřispívají, taky jsem se chvilku odhodlávala, a vlastně jsem čekala, až to aspoň někomu řeknu v práci. Mě třeba si šéf vygooglil a našel jinde, tady by mě třeba hledal hůř...
mě to komické teda nepřijde, je jasný že se neznáme, že tu fakt může být převlečený chlap, ale zase na druhou stranu, ono by se na tohle jednou přišlo, sice je net dost anonymní a identitu si vytvořit můžete jakou chcete, ale stejně vždycky něco časem vypluje na poprch. Tohle třeba moc neovlivníme, ale kdo sem kouká a nevíme o něm, to už jo.....
Lauri: jsi svědomitá zakladatelka :wink:

Já bych do tý tabulky přispěla fakt až bude jasno s uzamčením.
23. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
zamčení:

spíš pro:
kovalda, eliska_v, suik, wolfi, laterna, ojo, lucinecka222

spíš proti:
lendaw, antana, hupcza

je to jedno: discreet, rennu, lamia

hup: tak jsem tě napsala do spíš proti jo?

tak asi se nějak nedomluvíme....přemýšlím, kolik holek ještě chybí, co se nevyjádřily.........ale když ty ostatní napíšou, že je jim to jedno, je to naprd......tak fakt jak chcete.....jak říkám, já jsem to sice navrhla, ale počítala jsem s reakcema proti, takže to neřeším, soukromé věci sem nepíšu, fotky vkládat nebudu atd......
23. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
evel:to bych nedělala - věřit dr :grinning:

sui:já to respektuju :wink:
já tady píšu své názory -ty jsou identické virtuálně i reálně, píšu,že jsem těhule - no to je obrovský tajem (za čas to snad z okolí budou vědět i lidi nevlastnící pc)
asi jsem měla i zvláštní šéfy, ale kupodivu, neměli potřebu nikde googlovat,kde o čem drbu-normálně se mnou řešili pracovní věci ... a ani já jsem nikdy nepátrala po soukromí mých podřízených
asi žiju v divném světě :sweat_smile:

laur:je mi to fuk - jen to považuju za nesmysl

zamkla jsem fotečky s nahatým ondráškem -ano tam si nad tím může nějaký úchyl honit ....ale kdo si bude honit nad debatou o látkování a nebo termínem screeningu to fakt nevím :grinning:
23. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
hup: ok... :wink:
spousta holek ještě argumentovala tím, že chce diskusi zamknout až se narodí mimča - ale spousta holek už tady děti má, takže je to fuk, bud hned nebo vůbec.........protože nějaké děti v albech už jsou.........

já si teda taky neumím představit, že by mě šéf někdy šmíroval třeba na facebooku nebo někde jinde, už to svědčí o tom, že ten člověk není normální.......
a takoví nenormální i dočítají diskuse svých známých a pak o tom někde mluví..........
takže asi jediné řešení bude pro holky, které to zamknout chtějí, aby si nedávali nic do albíček - nebo minimálně nic, co by jim vadilo, kdyby si někdo cizí prohlížel........a nepsat sem soukromé věci........... :wink:
23. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
hup - no jasne, clovek to musi korigovat, ale zas na netu je tech informaci tolik a tolik moznejch testu a utz apod., ze to by se clovek musel cvoknout, aby to vsecko sledoval :slight_smile:

zamceni - neni to moje domovska diskuze, tak vam do toho nechci moc vstupovat, ale souhlasim s hup aj. - me treba konik zlakal taky az po nejaky dobe cteni a prave jiny weby, kde byly zamceny diskuze, mne uplne odradily.... s tema fotkama a osobnim info o domove, dovolenejch apod. si myslim, ze by clovek mel bejt opatrnej zamceni nezamceni, protoze kdyz by nekdo chtel, tak se pres to dostane jedna dve....
23. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
evel:já to myslela v nadsázce-ale občas se oplatí s tou důvěrou i prověřovat :wink:

laur: jako dávat na net věci,které považuju za nepřístupné je prostě hloupost ať už s heslem nebo bez
jako holky z dubnovek jsou moc fajn - navštěvujeme se,plánujeme společnou dovču -ale přece jen to jsou cizí lidi ikdyž si píšeme už druhým rokem-vím o nich jen to,co zpřístupní na netu - a podle toho přece musím jet -zámek nezámek
sice jim stejně vyslepičím skoro všechno..ale nakonec tohle dělám i v reále :grinning:
23. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
hup: to jo, souhlasím.
jjá myslela třeba fotky pupků a tak.......nejsou nepřístupné, ale taky ne pro každého........
někomu to nevadí zveřejnit, někomu jo........například.....já sem dávám do albíčka třeba jen ty fotky, co mám i na facebooku nebo na svých webovkách. ale když je ta možnost mít tady album zamčené a jen pro ty, se kterýma si píšu fakt dlouho, tak proč ne.......zvlášt když vím, kdo mi sem chodí načumovat......ale to je výjimka, teda snad, protože to by na tom byl svět hodně špatně.......kdyby takové kravky byly všude..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
No zatím je většina pro uzamčení, těm co to je jedno se vlastně zdržely hlasování. .....tak snad se ještě někdo vyjádří.
Já si myslím, že mě šéf vygooglil před nebo po přijetí. Podle jména, to se normálně dělá, ale stejně mě to zaskočila....ale on není jediný případ, co se mi stal.
No dělejte jak myslíte.
Já se snažím být taky opatrná, ale někdy je to úlevnější se svěřit beze strachu.
Lauri: tak se tam taky někam napiš...
23. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz
autor
suik. kam se mám napsat?
23. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
nejak posledni dobou nestiham psat...sotva stacim docitat....
Ad zamceni...jsem spise proti....to ze nekdo zazada o povoleni neznamena, ze neni uchylak...to proste nemate sanci zjistit. Taky obcas ctu nejake diskuze a neprispivam do nich....
suik...Tvuj sef je sileny teda :confounded: ale lidi maji ocividne zajimave potreby....me by nikdy nenapadlo nekoho zamerne smirovat v diskuzich....uchylarna trochu....
Je sice fakt, ze tu na sebe prokecnem spoustu veci....takze pokud se rozhodnete pro uzamceni, ja se prizpusobim....sice se ne vzdy prihlasuju...nekdy jen otevru MK...prectu co se delo a zase zavru, pac uz tu stejne nikdo vetsinou neni (tak jako dnes) a taky proto, ze Vas kolikrat docitam se zavrenyma ocima :grinning:
antana...gratuluju k potvrzeni Julinky a doufam, ze objednane povleceni brzo prijde domu....at se jim muzes kochat dosyta :dizzy_face:
rennu....pridavam se ke kovalde....FOTKUUUUUU :grinning:
A jinac zdravim nove prichozi a taky gratuluju vsem kontrolam....uz nemam prehled kdo kdy byl...
Vcera to nase ditko prvne nakoplo (zlehynka) i tatku, takze radost prevelika....skoda ze to prte o sobe nedava vedet casteji.
Tak ja padim spat, mejte zitra hezky den a zatim papa
:slight_smile:
23. bře 2010 ve 23:19  • Odpověz
dobré ránko přeju všem :slight_smile:
se safry souhlasím a taky načumuju do jinných diskuzi a nejsem úchyl no je to na vás
24. bře 2010 v 06:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.