• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ant: Ahoj :slight_smile: Taky ranní ptáče? Já nemůžu poslední dobou moc spát, resp. se budím hodně brzy :angry:
24. bře 2010 v 06:44  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak jak koukám, tak nás je víc co jsme vzůru brzy...
Já se půjdu nasnídat už mám strašný hlad!! :grinning:

Holky já se dneska probudila a mokro... No připadala jsem si jak, ale byl to výtok a teď uiž zase dobrý, tak snad to fakt k tomu patří celé těhu :grinning: :dizzy_face:
Ant: Ahoj, holka, tak jak se máme?
lendaw: Ahoj, kočko.... tak ohledně toho gennetu, jsem se ptala holek co tam byly a mají to úplně stejně...Fakt to všude dělají jinde a hodně prý záleží na Dr.... :angry: No, jo já mám na blbce štěstí!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
Eli: nazdárek :wink:
24. bře 2010 v 06:53  • Odpověz
Koukám, že poslední dobou vstáváme dost brzo co? :wink:
24. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
Eli: já vůbec nevydržím dlouho spát. Co jsem vysadila Utroš, tak je to horší a horší. Nemám problém usnout, ale kde jsou ty časy, kdy jsem spala do 8hod. :frowning2: Manžel sice vstává brzy do práce, ale já jsem vzhůru ještě dřív jak on a hlídám aby mu zazvonil budík :confused: Dneska vstával extreémně brzy, ve 4:45 a já vstávala s ním, protože už jsem se jen převalovala a přemýšlela o hovadinách.
24. bře 2010 v 07:05  • Odpověz
lendaw: Já beru ještě pár dnů utroš jenom na večer, takže usnu jak mimino, ale ráno se mi nechce už spát... Možná že je to tím krásný počasím, ale ani ven sama nemůžu ...ach jo :angry: Teda mohla bych, ale nesmím sebou někde švihnout :sweat_smile:
24. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
ahoj holky
eli:ten výtok je normální ho mám pořád ale hustší
jinak já takhle vstávám každý den :slight_smile:
24. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
zítra s miláčkem jedeme do baby dreamu(obchůdek)a něco koupíme dupačky a tak pač nic nemáme jen tu sadu do porodnice,tak se strašně těším
24. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
ant: Téda nakupování hadříků pro mimíska to Ti závidím... To já si ještě počkám! :angry:
24. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
neboj to uteče jako nic já se pořád bála tak jsem nic nenakupovala ale ted začnu něco málo
eli:jak se jinak máš?
24. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
ant: Ale jo jde to! 8.4, kontrola u Dr. sice bez UTZ, ale snad bude všechno ok! :slight_smile: To se budeme s Dr. domlouvat na triply, ale fur nad nima přemýšlím...
24. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
jé taky jdu 8.4 budu ted chodit čtvrtky místo úterků :slight_smile:
to víš že bude vše ok a triply si myslím že by jsi na ně ani nemusela když máš NT
24. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
ant: Já si to myslím taky tak uvidíme!! :wink: 8.4. se dozvím víc u Dr.! A v kolik jdeš? Já jdu v 9.40 :slight_smile:
24. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Zdravím, můžu se přidat do zajeté diskuze? Nějak se pořád nemůžu (nemůžeme :slight_smile: rozhodnout mezi říjnem a zářím. Zatím to vypadá spíš za září.
24. bře 2010 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz
:wink: Ahojky, co se týče uzamčení, tak souhlasím s hup, takže mě klidně přesunte do kategorie "spíš proti", zamčená diskuze odradí a nemám v plánu tady psát "intimnosti". V dnešní době facebooku apod. kde se dá zjistit všechno si myslím, že paranoia není na místě, ale je to můj názor. Chápu, že to někdo může vidět jinak.

Ahoj sijen - máme stejný termín porodu :wink:

Dneska mi kolegyně donesla první pidi obleček na mimi :grinning: akorát musíme přikoupit nějaké skříně! Nemáme to doma, kam dávat. Stejně vás obdivuju, jak už sháníte, my nemáme nic :unamused: a netuším, kdy začnem šílet, já se svou povahou flegmoše :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak slunečný pěkný den
24. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
koukám, že sijen a discreet máme holky TP nastejno!! :dizzy_face: :dizzy_face: No, tak to jsem zvědavá!! :dizzy_face:
24. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
sijen:ahoj vítej
eli:jdu na 10,00
24. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
holky dneska je u nás tak krásně slunečno :slight_smile:
to je paráda škoda že musím jet do školy :frowning2:
24. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
ant: tak to na sebe budeme myslet!!:dizzy_face: Ale ono bude určitě všechno ok!
Máš pravdu dneska je fakt krásný počasí!! :dizzy_face: Škoda, že se mi motá tak ta hlava, jinak bych šla sama ven..Aspoň půjdu na balkón!! :sweat_smile: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Ant: tady je taky krásně. Chystám se dneska řádit v předzahrádce a vysvobodit rozkvetlý krokusy a sněženky z po-zimního bordelu :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
lendaw: Zahrádku závidím!! Já se vrhnu asi na truhlíky na balkónu... Víc tu nemám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
eli:motá se ti hlava já musím zaklepat že je mi dobře a nezvracím ani se mi hlava nemotá
lendaw:hlavně to nepřeháněj opatrně
24. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
ant. Motá jako blázen, včera jsem volala sestřičce, tak říkal hlavně pořádně pijte, tak jsem řekla, že tím to opravdu neni, tak asi nízký tlak! Takže mám odpočívat, což dělám...Ale ven chodit jenom s někým sama ne! Ale asi se dneska trošku projdu sama, snad to zvládnu! :sweat_smile:
24. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
eli:to víš že budeme na sebe myslet vše bude dobré
24. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
zkuz si uvařit kávu jen tu slabou 3v1 nescafe to ti pomůže mě to moc pomohlo trochu se ti zvedne tlak uvidíš
24. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
ant: Furt si říkám, že když to malej bojovníček vybojoval až sem, takže bude snad bojovat i dál!! :sweat_smile: :wink:
24. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
ant: Já jenom když cítím kafe, tak běžím na záchod, takže to nezvládnu!! :sweat_smile:
24. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
eli:dostali jsme druhou šanci a ted to musí být ok aspon doufám,ale bát se budeme asi až dokonce
24. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
eli:aha tak potom nevím co ti poradit co takhle colu to by taky mohlo pomoci já když jdu do obchodu tak jí tam piju abych se nevyvrátila dělá mi to špatně ty obchodáky zkuz tohle
24. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
budu si muset zase vyfotit pupík mám ho větší a už ho mám hodně nahoře :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.