• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ráno! Jdu vás pozdravit,než vyrazíme ven,malej sleduje Kouzelnou školku,tak mě na chvíli uvolnil :grinning:
Venku je nádherně,stejně jako poslední 3-4dny,ráno ještě chladno,ale včera bylo na sluníčku už pololetně :dizzy_face: Už se dá pracovat i na zahrádce,což je pro mě obrovský relax,vysazuju jarní kytičky,který mě neuvěřitelně dobíjí,přes zimu je mám aspoň v bytě,je super,že se dají květiny sehnat už opravdu i v kruté zimě :dizzy_face:
Včera jsme byli s Filípkem na výletě spojeným s návštěvou našich,já jsem byla v poradně,takže si malého vyzvedl děda a udělali si super dopoledne :wink:
V poradně jsem zjistila pořád jen 2kg nahoře,opět nízký tlak a skvělé výsledky z krve :wink: V ordinaci jsem trochu s mudrem rozebrala,jak mě trápí ten tlak a napjaté bříško.Čípek je naprosto v pořádku,tak se rozhodl ,že udělá ještě utz,ať se uklidníme :wink: Miminko bylo zrovna v akci,jednou noha pomalu za hlavou,hned zas zadeček do obrazovky,byla jsem naprosto unešená :dizzy_face: všechno probral a poměřil,pak se ukázalo srdíčko a to jsem už fakt skoro plakala dojetím,bylo vidět jako na dlani,všechny ty komory a nádherně tlouklo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nemůžu být štastnější!
24. bře 2010 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz
Petja:tak gratulace a ještě neprozradil co čekáte?něříkal ti jak jste velicí?
24. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
A mimiko měří 18cm a váží 360g
24. bře 2010 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz
Ant my to pohlaví víme už od 12tt,ve 20tt nám ho asi potvrdí,ale necháme si ho s manžou zřejmě až do porodu pro sebe
24. bře 2010 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz
hoj holky :slight_smile:

dneska je tady fakt parádně :sunglasses: :sunglasses:

eli a co zkusit colu?? ta by ti určo pomohla :wink: a výtok mám taky :rolling_eyes:
24. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
ant: tak vyfoť!! :dizzy_face: Už se těším na Tvůj pupík... já ho mám taky vyfocený ze včerejška! :wink:
24. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
ojo: Tak asi zkusím colu a nemůže ňák uškodit? :confused: :sweat_smile:
24. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Eli: vidíš, všichni ti radí colu. Já ti radila kofolu :wink:

Výtok...bohužel také patřím do klubu :rolling_eyes: V knížce o těhu, co mám doma, píšou, že mám dokonce nosit v kabelce náhradní kalhotky :confused:
24. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Eli: cola ti určtiě uškodí míň, než když sebou někde švihneš. Já pila KOfolu a pomáhala.
24. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
lendaw: Občas bych potřebovala náhradní kalhotky za den častěji :grinning: :grinning:
vyzkouším colu nebo kofolu :wink:
24. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
lendaw: Děkuju :wink: A máš pravdu lepší než sebou někde švihnout!
24. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
A zamčení diskuze? Já jsem v globálu proti,páč můj názor je obdobný,jako Lendaw,já jsem na koníkovi od r.2007 a za celou dobu mě nenapadlo co tady zmiňujete,že někdo něco zneužije,to bych fakt nemohla vyjít z domu,v dnešní době...Je to nadnesené,to ano,ale prostě jednou jsem na internetu otevřela dveře,vstoupila do veřejné diskuze,tak to tak i beru.
A do alba,kde bude napsáno,uźamčeno,či podobně se opravdu nebudu ani pokoušet dívat...každý si přece může zveřejnit fotky pouze které chce...
Ad facebook,ten nepodporuju
24. bře 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
Eli: mimčo maximálně bude trošku živější :grinning: Ale pokud nebudeš lemtat litry coly celé těhu, tak to žádnou škodu udělat nemůže. Mě osobně chutnala víc kofola, ale to je o chuti. Neznám detailní složení ani jednoho, takže nemůžu posoudit, jestli jsem zvolila menší nebo větší zlo :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
ahojky!
petja gratulace
eli tak to ti nezávidím, snad tyto stavy brzo přejdou. je naprd sedět furt doma, zvlášť když je takhle krásně a tělo potřebuje dobrat sluníčko po dlouhé zimě :unamused:
já mám velký štěstí, protože kdybych nevěděla, že jsem těhu, tak to na sobě ani nepoznám. absolutně nic mi není.
ade výtok já ho měla hodně u janka. jsem se dokonce bála, jestli mi neuniká plodovka. ale teď taktéž nic.
24. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
lendaw: já jenom vím, že když hodíš do coly padesátník tak se Ti přes noc rozpustí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to pěkné svi... ale pokud by mi sklenička pomohla, tak to vypiju! :dizzy_face:
laterna: tak já chodím odpoledne s manželem ven aspoň na hodinku, abych za ten celý den byla taky venku... :dizzy_face:
24. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Eli: když tam hodíš zub tak taky:slight_smile: A tyka to krásně čistí desetikoruny. A když tam hodím mentos, tak je z toho gejzír :grinning: COla je kouzelná :grinning: Skenička tě určitě nezabije :wink:
24. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Každopádně většině se ohledně uzamčení diskuze podřídím.Ostatně v listopadu 2007,kde mám domovskou diskuzi to prostě jedna členka udělala a hotovo bum
24. bře 2010 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz
Petja: já myslím, že už se začíná vyrovnávat poměr pro a proti. Včera to vypadalo bledě :zipper_mouth: Btw. gratulace k úspěšné KO. Máš štěstí, že ti řekli pohlaví už ve 12tt. Já budu čekat asi ještě hodně dlouho :frowning2:
24. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Petja:tak to je mmčo veliké já ani nevím kolik máme nás nemeřil celou jen hlavičku a stehení kost a odpovídá termín porodu 20.8 takže jsme o 1 den mladší :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
No Lendaw s těmi litry coly v těhu bych si to fakt rozmyslela.Neřekla bych,že je tak neškodná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čauky,my jdeme ven
24. bře 2010 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz
petjo tak mě se zdá, že je to s tím zamčením tak 50 na 50.
výtok no já používám intimky asi ho budu mít až do konce těhu
jasně nepít colu na litry ale třeba skleničku víc né
24. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem byla na kontrole u diabetičky a juchúúúú!!! Zatím nemám těhu cukrovku, no vyfasovala jsem už žádanku na další OGTT křivku a glukózu si opět dám koncem května... Fuj... :unamused:
24. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
Ahojky,
antana. kde je ten obchod baby dream, kam jedete?
petja. pokud je album uzamčeno, tváří se jako prázdné, takže i kdyby ses do něj pokoušela dívat, je ti to houby platné. :wink:
eli: colu si dej v pohodě.....dávám si občas, když mě bolí hlava nebo zlobí žaludek a v poho.......ty dvě deci za den ničemu nevadí. a jak psala lendaw, že pila kofolu, v ní je mín kofeinu a je to takový slabší odvar, ale zase na podrážděný žaludek třeba se doporučuje zmražená pepsi nebo coca cola, žádné ty levné náhražky.......tak jak chceš....

zamčení:

spíš pro:
kovalda, eliska_v, suik, wolfi, laterna, ojo, lucinecka222, laurinka.22

spíš proti:
lendaw, antana, hupcza, safryy, discreet, petja

je to jedno: rennu, lamia
24. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
tat:tak to je dobře že je to ok :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Lauri, co je to tu s tím zamčením? Oni nás chtějí zamknout? Proč? Moc příspěvků? :confused: Jsem teda z tohohle důvodu spíš proti.... :wink:
24. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
lauri:je to v Otrokovicích nová prodejna znáš Otrokovice?
24. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Pet: já nepsala, ať Eliška pije litry Coly, spíše naopak :grinning: A rozhodně, že není neškodná :slight_smile: Možná jsem se blbě vyjádřila, byla to spíše nadsázka s tím, že Cola je kouzelná. Ale sklenička na srovnání tlaku určitě neuškodí, obzvlášť pokud někdo nesnese kafčo.
24. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Jsem fakt moc ráda, Anty, už jsem se bála, že budu držet bezlepkovku a ještě diabetickou dietu... :frowning2: Mám dokonce i od diabetoložky povolený sladký :grinning: . To můj gynekolog mi říkal, ať rovnou radši držím dia dietu, aniž by ještě vědět výsledky... :rolling_eyes:
24. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.