• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tat:tak ted na oslavu si múžeš dát něco dobrého
já jdu na tu křivku za 7týdnů tak doufám že bude vše ok
24. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Jé, kafčo zrovna asi po 2 měsících nevolností snídám... A co se Coly týče, já ji piju, když už mi nic nepomáhá a je mi špatně... Ten víkend, kdy jsem měla tu strašnou mirgrénu, tak v neděli jsem zvládla po troškách vypít celý 2 litry :grinning: Cítila jsem, že mi dodává jak je sladká energii a fakt mi zklidnila žaludek... :wink:
24. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
tat tak to je fakt super, to bych tě moc litovala, holka. bych ráda viděla toho dr., co ti to řekl, co by jako jedl na tvém místě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
k tomu uzmamčení, není to o tom, že nás chtějí zamknout, ale jestli si chceme psát raději "tajně" nebo veřejně.
24. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Tat: já jsem taky zvládla vypít 2 litry Kofoly za jeden den. Ale nějak me to prohnalo :sweat_smile: Nicméně pravda je, že ve chvílích nouze, kdy mi bylo opravdu zle a zvracet nešlo, tak pomohla.
24. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Anty, hlavně si vem s sebou vlažnej černej čaj. 0,5 l. Já si při první křivce, když jsem čekala Ondru žádnej nebrala, protože mi to nikdo neřekl a musela mi to rozmíchat s vodou a to je fakt hnus... Jsem to teda ustála při odběrech, ale hned jak jsem vyšla ven, házela jsem kosu... :confounded:
24. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Aha, takže jestli by nás zamkli, tak to nikdo "z venku" nemůže číst? To jsou věci na nový koňovi :grinning:
24. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno holky!!

u nás se dneska spalo až do 7!! no paráda!! :dizzy_face:
24. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
tatarina. nene, bavíme se, že je bud možné nechat diskusi tak jak je a nebo si z ní udělat soukromou - že by nás nikdo cizí nemohl číst, dívat se do albíček atd........
kdyby se někdo nový chtěl přidat, stačí napsat IP zakladateli a ten ho přijme......prostě by to už nebyla veřejná stránka, na kterou se dostane úplně každý člověk na světě.
antana. jj, znám.......a kde to tam je? a co tam mají všechno? hadříky? nebo i kočárky a další věci?
24. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
pěkné ránko holky,
japak se máte? co mimča?
mě je už konečně dobře, taky jsem začala jíst zdravěji a vyváženou stravu..konečně :slight_smile: ale díky dvoudením nevolnostem má dole to co jsem od začátku nabrala, což není k zahození.
Chtěla jsem se vás zeptat na tvrdnutí břicha, některá z vás otom už psala, je to normální takhle na začátku těhu? mě se to ted stalo podruhé vždy večer při ležení v posteli.
24. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Wolfi, a to je úspěch? :confused: Já malýho ještě před měsícem musela skoro budit v půl desáté dopoledne, když se zadařilo. Jinak stásval tak v půl devátý... Teď tak lehce kolem osmé... My jsme hrozný spáči... :grinning:
holky loučím se jedu do práce dát lístek na peníze a pak do školy pa večer
lauri:mají tam úplně všechno je to na Batově jak tam jsou takové drobné obchudky natlačené vedle sebe naproti je čištění aut interiéru už musím letět tak pa
24. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Tatarino, no to je!! :grinning: normálně vstává hodně pře 6.. a tak před půl rokem nebyl u Aduš problém probudit se třeba v půl pátý.. a už neusnout.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky by jsem chtěla spáče!!! :wink:
24. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
koukám, že pořád probíráte uzamčení místnosti, já se k tomu ještě nevyjádřila ale vcelku mi to je jedno.
24. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Alisku, ahoj, to je bezva, že ti je líp. Já na tvrdnutí dostala hořčík - Magnesolv a ani nevím, jestli pomáhá, hlavně se snažím být víc v klidu... Ale asi mě to prohání, protože od té doby, co ho beru mám řídkou stolici... :unamused:

Jo, holky, včera než jsem jela k té doktorce, tak se mi rozjela z ničeho nic migréna... :unamused: Naštěstí mi zabral paralen a odpoledne jsem byla docela schopná fungovat. Ani mi nebylo na zvracení... :wink:
24. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
alisek k tomu tvrdnutí. mě s jankem tvrdlo celou dobu a teď se mi večer zdá, že taky trošku. když jsem se na to ptala dr., tak mi řekl, že jsou 2 druhy tvrdnutí. jeden je tak, že mimčo se opře do dělohy, kopne apod a ta ztvrdne. druhej je takovej (nevím jak to přesně napsat), že tvrdne děloha,ale to z toho důvodu, že se stahuje, otevíráš se a hrozí předčasnej porod. já už ke konci měla břicho jak šutrák jakmile jsem vstala, ale čípek dobrej ani jsem se neotevírala. nicméně pro velkou spoustu dr. je toto důvod k rizikovému těhotenství, ládování magnéziem a absolutnímu klidovému režimu. tak záleží jakou máš práci. já dělala v kanclu, celej den rozvalená na křesle a nohy na balíkách s papírama, takže to nevadilo, ale u některejch praí to můžebýt zádrhel.
24. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Wolfi a v kolik dáváte Ádu spát? Ondy chodí tak ve 22 hodin. Vyhovuje nám to a taky ještě pořád odpoledne spí, takže ho nemůžu dát spát třeba v 19 hodin, jak v okolí někdy slyším, to by mi neusnul.... Taťka nám chodí pozdě z práce, takže si aspoň malýho užije :wink: Horší to bude za měsíc, až začne prcek chodit pravidelně do školky... Musím ho teď, když tam 1 x týdně jde, budit a pak je takovej rozmrzelej... Všechno má pro a proti... :sunglasses: Ale lepší samozřejmě je, když tě dítě nechá vyspat... Já fakt nevím, jak to budu dělat s miminkem. To noční a ranní vstávání, se ohromně těším :sweat_smile: Ale zase si myslím, že jsem přizpůsobivá a když si vzpomenu, tak s Ondřím jsem zas nějak moc extra servaná nebyla... Dalo se to... A to jsem už ráno mezi krmením stihla třeba i vyžehlit.... :grinning:
24. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
dík holky, břicho mi tvrdlo jen podvakrát a vždy večer když jsem se uložila ke spánku ale je fakt že v obou případech mě i trochu bolelo, prostě jsem se necítila dobře. tak nevím zda otom informovat lékaře. práci mám sedavou a ty nohy v poloze nahoře asi začnu řešit a včera večer jsem proseděla 3 a půl hodiny na tvrdý židly v kavárně s kámoškama.
24. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Chtěla jsem říct k uzamčení místnosti jen tolik (doufám, že mi to odpustíte, že se jako nováček do toho vkládám):
když to uzavřete, vznikne postupně další skupina "září 2010" , pokud se uzavře tak , zas vznikne další s podobným obsahem... to mi nepřijde moc rozumný.
Co kdyby se otevřela soukromá skupina např." září 2010 private" nebo tak nějak... a ty tajnosti či věci, které nechcete aby se četly veřejně by se sdělovaly a rozebíraly tam? Je jasný, že ne všichni chtějí veřejně psát o rodině, o těhu, práci atd.
Chodím do soukromé skupiny, ale známe se tam už přes dva roky, tak je ta diskuze fakt na takový soukromější kecičky....
24. bře 2010 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
Sijen, nemyslím si, že kdyby jsem tuhle diskusi udělaly soukromou vznikaly by další září 2010, už se tu řešilo, že by se do názvu dalo, že přijmeme nové členy :wink: ale tady jde to, že na tyhle stránky chodí nespočet lidí a nemůžeš vědět kdo všechno to čte..
jasný, že si nemůžeme být jistý, že mezi námi neni nějaká falešná těhule :sweat_smile: ale myslím, si, že pokud by tomu tak bylo tak se na to prostě časem určitě přijde..
24. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Sijen, vítám tě mezi námi a určitě i ostatní holky ocení názor všech zářijovek... :wink:

Upřímně řečeno, myslíš že veřejná diskuze s názvem např. "Září 2010 privat" nebo "Září 2010 - nevstupujte cizí" opravdu pomůže v tom, že to "cizí" a nezasvěcení číst nebudou? :confused: Já si myslím, že to vyvolá přesně opačný efekt... :sweat_smile:
24. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
sijen toto nejde, páč tady může být téma vždy jen jedno, admini ho jinak zamykají. myslím, že když to uzavřeme, tak už září vzniknout nebude moct ani veřejný, ale to nevím. my jak s holkama jinde udělaly uzavřenou skupinu, to téma admini hned zamkli.
24. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Tatarino, Adélka chodí spát kolem 8. večer, nespí po obědě a prostě dýl nevydrží, ale mám vyzkoušeno, že i když někdy nááhodou usne po obědě a pak večer usne až kolem tý desátý stejně ráno vstane brzo, prostě to na ní nemá vůbec žádnej vliv.. :confounded:
24. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Holky, prozatím se loučím... Jedeme pro mlíčko a budeme dělat pizzu... Zatím pa pa a užívejte sluníčka... :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Tat, měj se hezky :slight_smile:
tak jsem si našla odborný článek na téma tvrdnutí břicha v těhotenství, docela mě uklidnil, tak vám ho se dám, kdo by měl zájem.
http://www.porodnice.cz/tvrdnuti-bolesti-bricha-v-tehotenstvi
24. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
sijen: jak už se řeklo, právo na názor má každá, která sem chodí.......
ale to co píšeš, že budou vznikat další a další místnosti je fakt blbost, může být jen jedno září.....
a dělat jinou skupinu, kde by se probíraly soukromější věci, to je fakt trošku postavené na hlavu... :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

tak mě už se dusí gulášek :slight_smile:

sijen, no musím se taky vyjádřit k tvýmu názoru, dělat jinou skupinu na soukromý věci, to je fakt blbost :grinning: :grinning: :grinning: předpokládám, že neskončíme za pár měsíců a taky budem dál kecat, třeba i ty 2 roky, tak to taky bude o něčem jiným, teď se prostě seznamujem :slight_smile:
a jak píše laterna,nemyslím, že by vznikali další diskuze září a září...toto mají admini na starost, aby tu nebyli témata stejnýho druhu, takže by to ani nedovolili a určitě by odkázali na nás :wink:
nevidím v tom problém, když bude v názvu tématu připsáno, že přivítáme další zářijovky :slight_smile:

naobědváme se a vyrazíme ven :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahojda holky,
tak gratulace ke kontrolám :slight_smile: a vítám nově příchozí :slight_smile: to se nám to tady zas hezky množí
já byla dneska u dr., ale brali mi jen krev na triply a ko a výsledky př. týden, tak se už docela začínám bát :unamused: , hlavně když jsem podle jendoho dr. 15 a druhýho 15+3 tak snad na ně není brzo :frowning2:
antana: já myslela, že studuješ koukám, že chodíš i do práce, to jsem nevěděla
24. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Laur já vím,že se zamčené album tváří jako prázdné,ale prostě sem to myslela tak,že pokud je tedy nepřístupné,ani mě nenapadne někomu psát,jestli mě tam laskavě pustí...
24. bře 2010 ve 13:48  •  3 děti  • Odpověz
autor
petja. no jo, to chápu, to by taky normálního člověka ani nenapadlo že jo....... :wink:
ale s albíčkama to je každého věc, spíš mě zajímá, jak se nakonec domluvíme tady......... :grinning:

taky je u vás tak nádherné teplo dneska? Tady už to není jaro, ale spíš léto.......normální pařák na sluníčku.....
24. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.