• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jak zavřete září,už tu nebude moc žádný vzniknout.Nahradí se soukromým a hotovo,adminy to původní zavřou...
My chodíme spát tak ve 21:30 a vstáváme v 6h.Mi to vůbec neva,jsem ranní ptáče.Kdyby Fíla spal do 8-9,to bych si už myslela,že je nemocnej..
Dnes sme zvládli na obídek jen super špenátovou polívku,vykoupili sme zahradnictví,tak sme sázeli až skoro do jedný,teď miláček spí a já odpočívám,Fíla je jak drak,byli sme kupovat boty,to byla zase sranda,já mu totiž kupuju jen ty,co se líbí i jemu,vždycky vyberu nějaký co se mi líbí a on si pak vybere jedny,předváděl se zas jak model.Nakonec jsme koupili dvoje botky od Pegresu,jedny za 530 a druhý za 350,jsem spokojená a Filí nadšenej.Už to fakt chtělo,zimním už odzvonilo
24. bře 2010 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holki letím vás dočíst .-) snad to zvládnu rychle poŘÁD MI PADÁ SIGNÁL ::frowning2:
24. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
uf holky vás dočíst to je makačka,mě picne :grinning: koukám že pořád se řeší uzamčení,no nakonec si myslím že se to nezamkne bo se nemužete pořád schodnout :grinning: No tvrdnutí břicha s tím nemám zatím skušenost a snad nebude ani tvrdnout,myslím že starostí už mám dost :frowning2:Výtoky ty mám taky a hnusně husté fuuuuj,až mám blbí pocit spát s chlapem asi výte proč nebo pochopíte proč :slight_smile:
petja:to ses dozvěděla hodně brzo pohlaví ne?mě doktor říkal ve 13 týdnu že na pohlaví je ještě brzo že se teprve vytváří,tak nechápu jak to mužeš už vědět,si si jistá že to víš od 12 týdne?
Dneska bylo a je venku fakt nádherně,ja jsem si to užila dopoledne trošičku,ted jsem v práci takže moc s toho nemám ale zítra má být taky krásně tak budui taky venku ale celý den protože mám volno tak se těším :slight_smile:
No já jsem taky hodně zvědavá co to bude tedkom zda holka a nebo kluk ale nejisem zaměřená výhradně na jedno hlavně at je to zdravé to je to hlavní o co mi jde.O to o co mi jde tak to je at dopadne dobře plodovka protože bych nedala kdyby dopadla špatně už jsem si na mimíska v bříšku zvykla i když ještě nepozoruju nějaké kopání to minule byly asi střeva bo od te doby jsem nepocitila nic :slight_smile:ale to určitě přijde a už se na to těším :slight_smile: v pondělí uvidím drobka po necelých třech týdnech na ultrazvuku tak sem hodně zvědavá.:slight_smile:
24. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
ahoj vsem:slight_smile: sem tu dost cerstva i kdyz vas ctu uz temer od zacatku, ale citim, ze kdyz sem se dosud aktivne nezapojovala nebylo by fer vam do toho kecat, proto se hlasovani zdrzuju. Ale jak rikala petja, taky by me nenapadlo zeptat se na zarazeni do uzamcene diskuze, kdyby ste byly uzamceny asi bych se k vam vubec nedostala a k te ochrane osobnich veci..asi tak, kdyz nekdo chce, tak si vas vyhmatne zamceno nezamceno :wink: a myslim ze kazdej kdo trochu uziva net od mailu po facebook, tak se o nem da zjistit tolik veci, ze to je az desivy co vse je o kazdem z nas na netu.ja to tolik neresim, pocitam s tim, ze to co tu pisu by se dalo zneuzit, ale stejne tak se da docela snadno nabourat do mailu a o facebooku ani nemluve :grinning:
24. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Hoj, jsem zpět.
Díky za reakce, nesouhlasím, že by admini další téma září 2010 zavřeli (viz. Petja, Laterna zkušenost), nějaké veřejné tu musí být (kdyby tohle bylo uzavřené pro veřejnost), ale jistá si tím nejsem. Díval jste se někdo do pravidel - k zakládání témat, já totiž ještě ne :sweat_smile:. Jen to shrnu, že bych byla ráda, kdyby tohle téma zůstalo otevřené :dizzy_face:, moc se mi tu líbí.
Tat: to téma "private" by ostatní číst nemohli, protože by bylo soukromé.

Hm, Petjo, díky za odkaz! Zrovna v sobotu jdu na kurz vázání šátků.. tak to tam možná bude aktuální téma. Jinak ty vyfocený věci nejsou šátky, tak nevím co si o tom myslet:slight_smile:, ale myslím si, že je to spíš špatnou manipulací s babyvakem. :pensive: :sweat_smile:
24. bře 2010 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě mám takovou prosbu, pokud jste některá byla na prvotrimestriálním UTZ v 13+5tt - ráda bych porovnala obvod hlavičky, mně vyšel poměrně malý. Jinak UTZ vyšel celkově dobře. Klidně IP. Díky!
24. bře 2010 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz
suik, sem rada ze si jedna z tech co to vidi podobne s tema tripplama..muj doktor je nastesti v tomhle rozumnej a narovinu mi rekl, ze kdyz uz se nekdo rozhodne pro NT screening tak tripply uz by pak nedelal, pac sou nespolehlivy..a pokud sem odmitla i ten prvni scr. tak je to uz vubec zbytecny..ja sem rada ze sem se tak rozhodla, ale dlouho sem to jako zdravotnik zkoumala a studovala..ale ve finale sem si stejne rekla, ze kdyby vysel spatny vysledek, nechci ohrozit miminko odberem plodovky a zbytecnym stresem a potrat sem vyloucila hned..takze proc se stresovat kdyz bych to stejne odmitla jakkoliv ovlivnit. Vyvojove vady se stejne nedaj moc ovlivnit, kdyz je to spatny tak jde stejne o jediny..potrat-ano nebo ne..a ja nechci stat perd timhle rozhodnutim, takze to nechavam osudu :wink:
24. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
beru:já nechodím do práce jsem na neschopence jen jsem byla dát lístek na peníze abych měla neschopenku a napsat výkaz že jsem stále na neschopence :slight_smile:
24. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
antana:ahojky zlatko :slight_smile: prosímtě nevíš jestly je tady někde na koníkovy diskuze o amniocenteze,ja všechno prošla a nemužu to najít,jak bylo venku a ve škole ?
.-)
24. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
luci:bud bude o tom zmínka v diskuzi NT hodnoty a nebo Tripl testy víc jsem tady nenašla
a ve škole docela dobrý a venku no nádhera
24. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
sijen: nevím, jak dlouho na koníka nebo beremko atd. chodíš, ale žádné veřejné tady být nemusí, jak píšeš, pravidla jsi nečetla, tak si je přečti. to, co holky psaly, je pravda..........to by tady taky mohlo pak být deset září......
a moc nechápu tvůj názor, že chceš, aby bylo otevřené, protože se ti tady líbí......vždyt jsi členka, takže pro tebe by bylo otevřené i dál................. :grinning: :grinning: :grinning:

luci: stoprocentně je, v sekci těhotenství myslím................
24. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
holky moc vám děkuji ja se kouknu moc mě to zajimá přeci jen to mám za malo a chtěla byh se dozvědet více a pocity maminek :frowning2: moc děkuji ste zlatíčka :slight_smile:
24. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Petulka: jak já ti rozumím :wink: ...taky to nechávám osudu, a myslím si , že procentuelně šance na zdravé dítě je hooodně veliká. Já jsem to zkoumala jen jako laik a na netu....ale všude slyším to samé, u tripplů velká nespolehlivost.
Dneska jsem byla u doktorky na kontrole, sestřička mi poslouchala srdíčko: teda ne mě, ale miminku a ptala se na ty testy a já tak nesměle připravená na hromovou bouři že bych je chtěla odmítnout. Setřička mi úplně vyrazila dech, že jasně, že mám svobodnou volbu, že tu ženský odmítaj lecos a že tu měli jednu paní, který to vyšlo hodně špatně, ale ubránila se a má zdravý dítě....pak mi ještě vysvětlila věci ohledně toho hematomu a krvácení. Ta sestra je fakt miliónová. Někdy nemá nejlepší náladu, ale dneska byla zlatá, doktorka na to nic neřekla, je mě vyšetřila, všechno je v pořádku.....jen jsem podepsala papír....
Dneska byl vůbec docela vydařenej den.
Safry: s tím šéfem to asi blbě vyznělo, on si zřejmě jenom vygooglil moje jméno a narazil na stránky přes které prodávám šperky, ale i to mi bylo nepříjemný.....oni to personalisti hodně dělaj, protože na internetu necháváte hodně stop - z bývalé práce (výroční zpráva), ze školy (diplomová práce), a tak.....jen že najde co dělám ve volném čase mě překvapilo, i když už na pohovoru jsem říkala, že se tím zabývám.....jinak na to nemá čas, aby pátral dál, ale čevíček pochybností byl....a jak říkám, nebyl to jediný případ, zbytek se týkal přímo beremese.

Sijen: ahoj, neznáme se ze střechy?

Taky si říkám, že kdybychom to uzavřeli a měli soukromý, tak proč by nemohla být jedna veřejná. taky si můžem založit soukromou diskuzi a nazvat to třeba "puclíci" a kafrat vesele tam a nikdo nezjistí, že nás spojuje září.....
Spousta diskuzí je už zavřenejch a když tě nepřijmou, tak proč by sis nemohl založit vlastní a lákat další diskutující. Mě to zuřivé hlídání duplicitních diskuzí vždycky dost štvalo, pravda, někdy to je zbytečné, ale nekdy ne.
24. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Luci222: k tomu pohlaví - to je hotové už ve 12tt, takže při dobré "viditelnosti" lze zahlédnout dost brzy. Ale 100% jistotu stejně budou věichni mít až po porodu :wink:
24. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
suik tak to sem rada ze ti to probehlo v poho:slight_smile: ja to mam bohuzel naopak, doktor milionovej, mladej sikovnej hodne si ho chvalej ale je spis v porodnici, ordinuje jen pondelky v ordinaci jeho mamy kam chodim, hned sem si vydupala ze chci k nemu :sweat_smile: ale sestra mi to komplikovla co to slo..jako vic neprofesionalniho cloveka sme ve zdravotnicvi snad nevidela. A je neskutecne neprijemna, obcas az zla..sice sem taky sestra ale mam z ni vzdycky takovej vitr a sem nervozni az hruza. ALe hlavni je doktor ze, tak ji musim nak zkousnout ale vychutnava si me slusne..rekla mi jak si to vubec predstvuju jako zdravotnik se tak nezodpovedne chovat a ze sem jedina pacientka ktera to odmitla. Ale stojim si za svam a na ni kaslu..i kdyz mi ty poradny fakt zneprijemnuje
24. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Mě sestra dneska hodně překvapila, někdy je trochu protivná, ale většinou milá a povídavá, jen někdy nemá na všechny čas, dneska na mě čas měla, což bylo dobře. Ona je už starší, a hodně toho ví, co jsem slyšela, jak se bavila s jednou paní, že se o porodnictví dost zajímá a furt chodí na nějaký kurzy - na něco musí, ale na něco dost ze zájmu. je schopná opravdu dost poradit. A paní doktorka je taky fajn. Sice ordinace a vybavení není nejnovější, ultrazvuk nemá, ale já jsem moc ráda, že jsem tam zůstala.
24. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Ahojky holky
krasne se to cte, ze je u vas jaro v plnem proudu....nam tu krome deste taky prsi a obcas i chcije, ze jsem tak sprosta :grinning: Kovaldo zrob s tim neco!!!! :grinning:
suik...asi mi to fakt vyznelo blbe....jsem si rikala, proc by nekdo nekoho googlil....a tak jsem si rikala, co by kdo vygooglil na me krome diplomky a uz me nic nenapadlo, pac ja nikde jmeno neuvadim...ikdyz...sikovny stoural si vzdycky neco najde....vlastne jeste server spoluzaci.cz tak tam jsem taky k nalezeni....
ad triple testy....sla jsem na kontrolu a byla jsem optana zda to chci...krom par kapek krve me to nic nestalo....tak jsem upirce nastavila ruku a vysledky se stejne nedovim, pac oni je rikaji jen v pripade, ze je neco zle :grinning: Zatim se mi neozvali....tak verim, ze je vsechno jak mam byt....je to dneska tyden od odberu...ale abych pravdu rekla, nejak se nestresuju....pac jsem na ne zapomnela....a uz jen 22dnuuuuuuuuuu a prcka konecne po druhe uvidime :dizzy_face:
24. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
safry:ahojky s počasím mě to mrzí to u nás to kovalda zařídila na 1 :grinning:
24. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Tak to bych zase chtěla vědět, že je to Ok, kdyby mě napíchli....protože bych nevěděla, jestli už to maj nebo ne a jestli mám být v klidu nebo ne....proto jsem to nepostupovala.

Já mám na googlu pěknou stopu, jeden čas jsem byla jediná, te´d tak přibyla nějaká jmenovkyně a ze stejnýho města....mám tam facebook, ale tam se nikdo nic nedozví, dva výtvarný servry, školu, pak bývalou práci, dvě výstavy, dokonce jsem tam jeden čas měla i že jsem hodnotila zubařku...
Blbý je, že když něco někam dáte a pak to smažete nebo upravíte, tak to tam stejně je.
Manžel zjistil, že někdo bez dovolení dal na stránky jedné fakulty jeho recenzi, tak žádal o smazání, to udělali, ale ten odkaz tam furt je :angry:
24. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
antana....No minule to zaridila tak, ze se i tady udelalo hezky...ale to uz daaavno neplati :grinning: Ale my uz jsme si tak nejak zvykli...destniky jsme vyhodili po 6ti mesicich stravenych tady....stejne prselo ze vsech stran...snad i ze spoda a destnik byl fujavcem vecne otoceny....rychleji jsme byli doma, kdyz jsme se nechali zmoknout rovnou a bez rvacek s destnikem :grinning:
Ale uz je tu celkem teplo....a kdyz se ukaze slunicko, tak je to lahoda :wink:

suik...to je dnes a denne...ukradene recenze a nejen to...ukradene cele prace...lidi jsou prasata....kdyby dali odkaz odkud cerpali, nebo se dotazali, zda mohou cast zverejnit...skoda mluvit :unamused: Jinak ja bych ty vysledky taky chtela vedet....ale to ze se je ani nedovim mi rekla, az jak mi tu ampulku vycucla :grinning: ... no je to sumak...stejne je bobek OK...to vim :dizzy_face:
24. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
saf:ty výsledky by ti měli napsat do těhu průkazky já je tam mám i termín prvních pohybů prostě všechno :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Tak jestli ti nedaj vědět, tak je to Ok, ne? A když to víš, tak o tom žádná :grinning:
A kde přesně jsi? V UK? A kde? Já tam jeden čas byla taky a nezdálo se mi, že by tam nějak děsně pršelo....My byli v Londýně.
24. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
No a práce se teda kradou strašně a nápady jakbysmet :angry: a nenaděláš skoro nic.
24. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky kde jste všechny????
24. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
tak jsem četla o te mniocenteze a ještě nejisem u konce ale docela my stoho už hrabe :frowning2:och jo,zachvilku čím víc se to bude blížit tím větší budu mít strach ale přitom se nobojím zákroku ale následku,možná rizika hlavně potratu toho se bojím nejvíc a pak výsledku to mě picne hlavně jak dlouho na ně budu čekat-
Unás na sv.moravě bylo dneska počasí jako v létě chodila jsem v krátkém rukávu jen ve stínu sme měly 16 stupnu takže suproví.Holky ja už nevím co vařit dejte někdo nějaké echo,ach jo furt vymíšlet bože muj :grinning:
24. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
antana...me bylo receno...ze pokud budou vysledky spatne, ze se mi z nemocnice, kde ty testy delaji ozvou dost rychle a jinak ze nic...tak asi nic :wink: Na pohyby se me nikdo zatim neptal...v pulce dubna jdem na druhy UTZ a na dalsi kontrolu az ve 25tt
suik...my jsme u Manchesteru...je to tu takova kotlina, ze tu prsi tak nejak vice nez v jinych mistech UK...aspon to vsichni mistni rikaji....hold jsme si umeli vybrat :grinning:
24. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
luci....my mame udelany kotel cockove polivky a vcera jsem delala veprove maso na zampionech ve smetanove omajde :stuck_out_tongue_closed_eyes: a krom toho mam v zasobe jeste jednu porci svickove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
antana: to ja tak mám pořád ja tu přijdu a není tu nikdo,už jsem si na to zvikla :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.