• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
chtěla jsem se vás zeptat, zda jste už byly u gyn na potvrzení těhotenství, já se už teda objednala na 19.1. ale nevím zda to není moc brzo, četla jsem na jedné diskuzy, že je to lepší po 10tt.
7. led 2010 v 11:49  • Odpověz
tux: já jdu příští týden ..záleží na dr.
7. led 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
tux. myslím, že to brzo není, já jdu příští týden v sedmém týdnu.
Jestli chceš, přidám tě do tabulky, písni mi věk, bydliště, termín porodu, kolikáté dítě čekáš a případná jména a doplním tě.
7. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Která pravidla porušuje: | Zruš laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
leba...........................27let, Brno, 1. dítě, TP: 3. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
kovalda......................32let, Černé Voděrady, 1. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
maciol........................29let, Olomouc, 2. dítě, TP: 11. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
safryy.......................26let, Manchester, 1. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
berulka82...................27let, Ústí nad Orlicí, 1. dítě, TP: 10. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
rennu........................29let, Hradec Králové, 1. dítě, TP: 28. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví......
7. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
taky mi to nepřijde brzy ale pročetla jsem si jednu diskuzy a tam psaly samozřejmě holky co už děti mají, já už termín mám tak bud bude gyn. prskat, co tam dělám a nebo to bude ok, zatím jsem mu tu novinu nesdělila :slight_smile: a to jsem se přihlásila v prosinci k novému gyn. kvůli tomu, že mi přijde že námam ovulaci a tudíž asi ani neotěhotním, jenže první prohlídku jsem nestihla kvůli migréně a ted na druhý pokus rovnou těhotná :slight_smile:.

laurinka, pošlu ti údaje až to budu mít potvrzené gyn. ikdyž dvoučárkovejch testíků mám dost.
7. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahojicek tak me si dr hlida a chodim co tyden, deset -14 dni:slight_smile: byla jsem ted v pondeli a jdu zase 14.1:slight_smile: a jsem rada, aspon vim co se deje:slight_smile:
7. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
tux: ok........no my to tady ještě nemáme potvrzený skoro žádná...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lajla: to je správné, u mého dr. se prý chodí každé tři týdny, tak to je taky fajn.........
a ted jsem se dozvěděla, že NT screening dělá miláčkova známá, tak super.....
7. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky vespolek :slight_smile:

eff: Blahopřeji k // na testíku. A vítej k nám :slight_smile:

komincena: teda, to jsou věci. Jsem vůbec nevěděla, že něco takového může být. No tak hlavně, že ti to vysvětlili a bude dobře, až se prcek posune.

markes: díky za seznam zakázaných bylinek :sweat_smile: Aspoň si sem tam nějaký bylinkový budu moci dopřát.

tux: jasný, vítej, tady se dozvíš vše, co potřebuješ vědět a možná i něco navíc :grinning:
7. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
leba: chuděro, takové nevolnosti. Zkus si v lékárně koupit zázvorová lízátka. Ty jsou přímo na těhotenské nevolnosti. Třeba to pomůže.
7. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Teda holky, dneska je nějakej podivnej den. Všichni jsou nějací naštvaní, nic nemůžeme najít, .... Už se těším domů :frowning2:
7. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahoj Kovaldo, jó i takové dny jsou. To znám. Ale to přejde, žádná bouřka netrvá věčně... :wink:

Jinak též gratuluji a vítám nové těhulky :slight_smile:
7. led 2010 v 15:35  • Odpověz
sinix: jj, máš pravdu, však se těším, že snad zítra už to bude v klidu. A promiň, že jsem psala jen "holky" :wink:
7. led 2010 v 16:22  • Odpověz
kovaldo, snad jo. Doposud to tak bylo, ne?

To je v pohodě, to neřeším... Vzhledem k tomu, že jsem tu jedinej, tak se snadno přehlídnu... :grinning:
7. led 2010 v 17:20  • Odpověz
kov: já myslím, že s tímsin musí počítat ..taky když jsem dělala v chlapském kolektivu, oslovovali se všichni "chlapi" ..zpočátku ti taktnějš íalespoň hodili omluvný úsměv,když jim to došlo ... n ale prostě jsmebyli chlapi ......tomáš tak,když lezeš do jámy lvové :grinning:
7. led 2010 v 18:11  • Odpověz
hup, vidím, že máš podobné zkušenosti. Já zase dělal v ženském kolektivu. Na druhou stranu "holky" jsme si tam neříkali. Já jim říkal dámy, nebo jménem a oni mně jménem... :sunglasses:

Že jsem v jámě lvové, jsem si vědom... Ale stejně jako ty, nejsem ani urážlivý ani vztahovačný... (většinou) :grinning:
7. led 2010 v 18:25  • Odpověz
A jsem si taky vědom toho, že když do někoho rejpu, že mi to může vrátit... :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 18:27  • Odpověz
ahojicek, tak my jsme dneska stravily cele odpoledne u kamaradky, ma taky holcicku dva a neco, takze jsem mela klid:slight_smile: jinak dneska mam nejaky blby den, od rana je mi divne, mota se mi hlava...v aute se mi udelalo tak blbe ze jsem musela skoro zastavit...boli a picha me chvilema cely spodek a proste celkove tak nejak blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim jestli ty motaky nepripisovat utrogestanu, zacla jsem ho polykat , nevim:frowning2:((( ale jsem rada, ze uz je vecer a kolem desat muzu do hajan:slight_smile: mala totiz drive spat nejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: a rano musime brzo vstavat, protoze jdeme k dr, a to normalne vstavame v devet..to bude :pensive: :pensive: :pensive: :unamused: pres tyden jsme samy doma...pritel jezdi akorat na vikend:frowning2: tak je to docela makacka...
7. led 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
ahojky.......
kovalda: už jsi doma, už je to ok...............?
my už máme víkend, zítra do práce nejdeme.........
no s tím oslovováním, já teda budu psát vždycky holky...............protože mně teda přijde i trošku úsměvné, když máš sinixi u jména napsaný šestý týden.....................jako ženská....................a tyto stránky mi připadají spíš pro ženské. a taky mě nenapadlo, že když založím diskusi, že do ní začne chodit chlap.......no ale tvoje věc, ale ohledy neberu, protože normálně bych se před cizíma chlapama nebavila o výtoku a podobných věcech................
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sem chodím, abych se mohla bavit o všem.................
7. led 2010 v 19:14  • Odpověz
sin: no když si někdonaběhne,pakseto nedá nevyužít, že :grinning: :grinning: :grinning:

laj: to ti nezávidím ...musí to být záběr .. i kdyžmanža se mocnezapojoval,přecejen byl obvykle alespoň večer doma
kupodivu něco se stalo (že by novoroční předsevzetí? :slight_smile:) a snaží se,chodí dřív (rozuměj kolem šesté) ...ale je to super pomoc
snad to vydrží dýlnež obvyklá novoroční předsevzetí :sweat_smile:

laur: taky jsemsi říkala,jestli se na tohle téma sin zapojí :grinning: :grinning: :grinning:
jinak co děláte,pokud to není tajné,že máte takovou pohodu?
7. led 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
hupcza. tak to je fajn, že se manžílek začal snažit.........
no mně tady manža tedka říká, že už se hrozně těší na ty naše dvojčátka - si zase dělá srandičky......................... :grinning:
7. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Laurinko, no když se podíváš na pas, tak tam je "čekáme", a ne "čekám"... A co emancipace? Když můžou ženské řídit kamion, dělat kulturistiku a box, proč bych já nemohl chodit na ženské stránky? :grinning: :grinning: Nehledě na to, že nejsem jediný chlap na Koníku - jen v tomto tématu... :slight_smile:

Jinak diskuzi o výtoku jsem právě záměrně vynechal, protože mi přišlo nepatřičné, abych se k ní vyjadřoval - jako chlap... :wink: Proto, když jsem odpovídal hupcze, jsem tam toto téma nezmínil, jen ty bylinky... :wink: To doufám, že výtoky neprobíráš s cizíma chlapama, to bys u mě docela klesla v ceně... (A hlavně asi u svého manžela... :wink: )

A jen na okraj, původně jsem si založil vlastní téma, ale bylo mi zamčeno - "kvůli tobě..." :slight_smile: A za další, že jsem chlap, jsem přiznal hned na začátku - ještě před výtoky. Aspoň něco, ne? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hup, Lauri, no jasně :grinning: :grinning: :grinning: Já tomu říkám, když mi někdo nahraje, škoda nezvednout... Ale všechno v dobrým; urážet samozřejmě nechci... :slight_smile:
7. led 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
Sinix: ale já tě nevyhazuju, pokud si píšeš takto, jak si zatím píšeš, tak je to v poho, že uvážíš, do čeho se nezapojovat, takže mně tady nevadíš, já jen že asi budu psát holky, protože na koníka chodím už dlouho a jsem tak zvyklá i z beremka.......
a s tou diskusí - zamkli ti ji a přesunuli sem, já ji tady měla sice dřív, ale to nebylo kvůli tobě - ale ty jsi to založil v blbé kategorii těhotenství - kdybys to měl tady - ve společný termín - tak tě nesmažou........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a já to taky beru v dobrém, rozhodně se neurážím a nikoho taky nechci............. :wink:
7. led 2010 v 19:52  • Odpověz
laur: to jsou ti chlapi ....špatně si založí diskusi a pak láteří :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
hupcza: tak to víš, co můžeš, sveď na ženskou...... :grinning: :grinning: :grinning:
taky si musím trošku rýpnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Laurinko, to jsem rád, že mě nevyhazuješ a že ti nevadím - opravdu se snažím, aby k tomu nikdo tady neměl důvod :slight_smile: Piš si samozřejmě, jak chceš, nejsem urážlivý ani vztahovačný - teda pokud mi nebudeš naprosto otevřeně a nepokrytě nadávat. :grinning: :grinning: :grinning:

Ohledně diskuze: Já vím. nejdřív jsme s manželkou tvé téma neviděli. Jsem si vědom i toho, že jsem ho dal do špatné rubriky; holt z toho plyne ponaučení: pořádně číst, než něco někam odešlu :grinning: Když jsme tvé téma našli, bylo nám jasné, že je jen otázkou času, než ho zamknou...

Takže v poho a jedeme dál, jo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
To víte, dámy, jen rejpejte. Však já vám to dlužnej nezůstanu. O tom nepochybujte... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
sin: o tom nepochybuji :grinning:
7. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
laurinka: jj, díky, doma už je to fajn. Miláček dvojnohej (manžel) i čtyřnohej (pejsek) tu na mne čekali a jsou na mě hodní, tak jsme se nadlábli a je nám fajn. :wink: díky.
Jé, vy se máte, že už máte volno, závidím. Ale zítra máme kratší pracovní dobu (jen do 15 a ne do 17), tak se to dá lépe přežít :sweat_smile:

hupcza: tak super, že se manža začal zapojovat a chodí domů dříve. Tak snad to vydrží :wink:

Teda to je hrůza, teprve 6 týden a už jsou mi těsný džíny. Na váze furt stejně, ale kaťata škrtěj. Jo a některý tríča přes prsa taky :astonished: :grinning:
7. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky, dneska mám za sebou perný den...ráno zvracení, naštěstí nalačno...ale vyčerpalo mě to, v práci záhul a sem tam mi vadí pachy, takže si to mažu o přestávce na záchod....ucítím záchodový odér a mám žaludek v krku, že se ani nevyčůrám a rychle vycouvám...děti jen koukaly a já měla co dělat, abych se nepoblinkala :frowning2:
Teď vás dočítám a budu postupně reagovat ...a pak asi padnu...zítra to nebude o nic lepší, práce, moje přednášky dálkového studia do večera a pak jedno doučko doma :frowning2:
eff a tux: vítejte mezi námi :slight_smile:
a
breberuska: taky jsem zmrzlík....kolikrát mi je zima, ne se zahřát, drkotám zuby...zalezu pod deku, nepomůže, uvařím si čaj a zalezu pod 2 deky a pak se to začne lepšit....což je v práci nereálné :grinning: Sprchu teplou....já miluju vanu, ale to jsem riskla jednou, ne horkou a byla mi zima....ale někde jsem četla, že prý mimi je v děloze jako v termostatu, že si udržuje stálou teplotu a koupel nevadí...tak nevím :frowning2: ale neriskuju to..začínám si spisovat dotazy pro doktorku, se pobaví :grinning:

komincena: jéééé, ty jsi taky učitelka? Neboj, bude líp....já mám občasné bolesti jako před MS, ale mám Utrogestan a ten to mírní...mně spíš vadí pachy a bývá mi blivno...resp. Semtam zvracím, děsím se až to přijde při hodině a já nedoběhnu na wc (doma už jsem nedoběhla a to to mám kousek) a nechat děcka ve třídě a 10 minut být na wc, navíc při informtice nebo laborkách je o hubu. Co učíš?

Laurinka.22: na močák jak někdo radí brusinky nebo prodávají přímmo bobule z brusinek tuším od walmarku a zabírají, zkus je, ale zeptej sse v lékárně, zda je můžeš.

Mám dotaz, užívání hlívy ústřičné v těhu ano či ne? Vysloveně jako houbu ji nazkazují, je to jen exktrakt v kapsli, tak nevím, loni mi pomohla a zmírnila i alergie.

Juj, to jsem se rozepsala...hezký počteníčko :slight_smile:))
7. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky, díky za přivítání. :slight_smile:

Laurince jsem už poslala patřičné info do tabulky.

Chtěla jsem vám napsat pár postřehů, ale normálně tu usínám na klávesnici. Tak nic, dobrou, o víkendu se budu angažovat víc...ještě vydržet zítřek v pr.

:unamused:

7. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.