• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
safryy:mnaaaaaaaam čočkovou políííívku ja miluju co jsem těhotná bych ju jedla furt nechceš mi poslat :grinning:
24. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
luci: my měli dneska pstruha s bramborovou kaší, cherry rajčátky a salátek......manža vařil, já ryby moc nemusím, ale v těhu se doporučují a toto bylo fakt výborný. takže jsem udělala něco pro mimi a ještě si pochutnala.....jinak tipy. včera jsem vařila kuřecí čínu s rýží, o víkendu se chystáme na pizzu, vařili jsme nedávno taky roštěnky, řízek, smažený květák, buchtičky s krémem, kynuté knedlíky, ..... stačí říct......vaříme moc rádi......a jíme ještě radši.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
luci ale co vim, tak kdyz si priplatis, tak vysledky jsou do dvou dnu..radeji se na to poptej..myslim, ze to za ty nervy nestoji..cca ty tri tydny je fakt maras
24. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
luci....to by se asi cestou zkazilo :grinning: Ale jinak byt doma...tak by to i slo....ty jsi myslim z Karvine? Ja jsem z Ostrava city :wink:
24. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
holky kolik jste uz pribraly? ja skoro tri kila..a je mi z toho fakt blbe...jsem zvykla byt stihla..a rucicka na vaze me deprimuje :unamused: :unamused: :unamused: ale vim, ze timto myslenim jsem na hlavu..ze v tehu se proste pribira :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen ted hrozne moc ujizdim na sladkem
24. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
saf ja taky:slight_smile: a z ktere casti? ja z belaku
24. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
já přibrala 6kg no děs :frowning2:
holky konečně jsem si objednala těhu sukni až mi příjde tak jí dám do albíčka
24. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
ant pres net? a nemas trochu strach ze ti nebude? ja si kvuli toho rifle sla koupit do obchodu i kdyz byly drazsi..ale sukni bych taky chtela:slight_smile: i kdyz ja mam jednu takovou vetsi mini z manga ktera je krasne pod brisko a natahovaci, takze mozna nebo spise urcite mi v lete bude:slight_smile:)))
24. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
antt: Taky jsem si objednala přes net už kalhoty a i sukni!! :wink:
24. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
mi dneska prisly tehu elastaky, k tunikam parada..ale nejak jsem to neodhadla..je to vel S ale vlezu se to toho dvakrat..chjo..budu muset objednat mensi a tyto nechat na leto
24. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
no já se jen změřila podle jejich tabulky co tam měli a objednala číslo tak tomu musím věřit ty sukně tady u nás v obchodě jsou tak drahý že je to děs jako dát za sukno 1200kč to je moooc
24. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
lajla...ja jsem taky pribrala 3kg ale stihla jsem byla zvykla drive nez jsem potkala toho chlapa svojeho mileho....segra vzdycky rikavala kolik mela kg pred deckama a ja kolik mela pred Jirkou :grinning: Ja totiz desne rada varim a on je naprosto dokonaly stravnik....no...ale rika se....az my budem hubeni....hubeni budou studeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem z Poruby....ale belak znam....bratranek bydlel blizko a drandili jsme cely les na kolech porad :slight_smile:
antana....a tedka chodis v tehu vecech nebo ne? Az sukne dorazi, urcite ji sem prihod....i s bruskem....ja snad dokopu manzela, aby me o vikendu zase blysknul....at mam foto pro srovnani....uz to bude treti tyden, tak snad nejaky rozdil bude patrny
24. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
lajla. já skoro čtyři kila, ale nepřijde mi to, zvětšily se mi prsa a bříško, ale pořád nosím svoje hadříky........akorát u plavek co jsem dneska nakoupila jsem už musela vzít o číslo větší vršek.....ale kalhotky pořád nejmenší, zadek mám naštěstí pořád miniaturní......

z netu teda hadry neobjednávám, to bych se bála, ale mám nakoupeno už na celé těhu super hader, sukýnek, kalhoty, atd.....ale mám to jako normální oblečení, ne těhu věci......to mi přijde zbytečné a ani nic moc výběr......
dneska jsme byli s manžou neplánovaně nakupovat, mám dvoje plavečky na dovču, nové boty, něco mezi sandálkama a teniskama, od pumy a jsou super, na léto ideální, pak mám pár nových triček, manža taky nové boty a plážové kalhoty......no super......ale tři litry jsme tam nechali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
safryy:ano ja jsemz karviné okresu ale jinak z havířova city :grinning: kurna ja čočku tak ráda

laurinka:juvá to je nápadu :slight_smile: děkuji ja jsem měla dnekska kaší a kuřecí řízek z okurkovým salátem a včera to samé akorád uzenou kotletu bez kosti,polívku zeleninovou Kurna snad něco uvařím,buchtičky z kremem budu zítra mít u tchyně ale jen na chut :slight_smile: ty ráda kuchtíš:slight_smile: juvá ja tě chci dom :grinning:

lajla:je to možné no ja se poptám děkuji :slight_smile: jinak ja jsem přibrala zatím 3 kila ale vypadá to jako bych více bo jsem zwe všech stran široká :grinning: a už nevlezu ani do jediných kalhot co jsem nosila před těhu :grinning: ,sladké to ja ted při těhotenství vubec nemusím,ja spíš corisanty a slané pečivo ale ne moc slané spíš býlé pečivo ,a pivo no ja mam chtě to vám povím ale sladké vubec nejvíc jsem ujetá na jablkách to bych jedla furt :slight_smile: :grinning:

antana:ja si nemužu nikde nic obědnat bo ja nemám jistotu že bych do toho vlezla jsem široká :grinning: a nevím jakou velikost :grinning: :wink: ale rada se kouknu na tvoje objednanou sukínku :slight_smile:

eliško tak nam ukaž a pochlub se nám,máš už ro doma:slight_smile:

lajla:ja jsem si při prvním těhu koupila oblečení přímo v obchodě pro těhotné,říkam babě že jsem na začáítku a že bych do toho chtěla vlézt i později řekla že se nemusím bát a že to pak mužu přijít reklamovat,no a ja do toho za měsíc nevlezla a stály mě 1700 a halenka ušita tak fušersky že už nekupuju v takových obchodech,to jsem, se poučila :frowning2:ted jsem si koupila ty teléky co mam na fotce za 147 kč a jsou těhotenské a super,kalhoty mam rozšířené ty co jsem kupovala za těch 1700 a jinak mi ušije babička věci pro těhotnou.

holky ja se ted lučím budu tu možná v deste pokud ne tak dobrou a zítra se ozvu určo ted letím domu z práce papa :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
jo chudím v těhu kalhotech co mám do ničeho se nevejdu už a proto že jsem tlustá tak musím kupovat těhu věci do normálních se nevejdu a tady v obchodech na sebe nic nekoupím leda bych našla obchod pro velryby :grinning:
24. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
holky tak jsem blejskla břuch a mám ho v albu :slight_smile:
aby jste mi věřili že nic jinnýho jak těhu věci už nosit nemůžu :grinning:
24. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
luci. jj, vařím ráda hodně, pomalu se s manžou bijeme o kuchyn, kdo tomu druhému může uvařit....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to už tak máme pátý rok, a pořád nás to baví..... :grinning: :grinning:
a já zase na sladkém ujíždím hodně......teda jedla jsem ho abnormálně i před těhu, ale ted ho jím pořád, vím že to není zravé, ale mám na to chut.....ale nejen, i na maso, na všechno možné, akorát okurky, zavináče atd. nějak nemusím, jak se říká, že těhule jí......a hodně jsem na zmrzlinu....... :slight_smile: jinak mi už krásně poporůstá bříško, už se to nezapře,.......a už to ani nevypadá jako špek...... :slight_smile:
24. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
luci:pa
24. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
antana.... :grinning: :grinning: :grinning: tak az ten obchod najdes...dej echo! No ja mam taky tehu kalhoty a bez nich uz nikam nevyjdu...jeste si koupim nejake tehu teplaky a min. jeste jedny rifle....at nechodim furt v tom samem....sukne ja nerada...naposledy co jsem mela saty byly svatebni :grinning:
24. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
safry:vžyt ty si hubenour dívala ses mi do alba a viděla mě ty jsi v pohodě máš krásný bříško a super postavu :wink:
laurinko:našla jsi tu adresu obchodu co jsem ti ráno psala nebo ti to mám popsat kde to je?
24. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
antana: jj, manža ví, kde to je.......ale psala jsi, že tam jsou drobnější obchůdky - a tento je taky spíš maličký a nebo je velký?
24. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
no je menší,ale mají tam úplně všechno kočárky a tak je nový a mají zaváděcí ceny tak asi tak tady v Otrokovicích nic takového není je to snad jediný obchod
24. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
antana. aha, tak se tam stavíme, jak pojedem kolem.......a koupili jste něco?
24. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
jo já mám z tama soupravičku do porodnice a líbil se nám tam kočár ale vybrala jsem si jinný na ten se jedeme podívat za 2týdny do Brna tady ho nikde jinde nemají a v pátek pojedeme tady do toho obchůdku a nakoupíme nějaké věcičky protože nic nemám je ten pravý čas začít
24. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
holky kde jste dneska?
24. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
antana....ja se na tvoje fota koukala :wink: brisko mas vetsi...ale taky mas vetsi miminko :dizzy_face: a nekam se vecpat musi zejo...moje brisko vypada pevne, ale jen na fotkach :grinning: vsechno co je videt se da podebrat a pekne s tim zahoupat....nevim kde to ditko mam :grinning:
Tim jak prcka kazde rano posloucham...teda srdicko...tak je sranda pozorovat, jak uz se v tom brusku premistuje...drive jsem ho mela tak nejak porad na levo....a nasla jsem srdicko docela rychle...tak tedka jen co pacholka najdu tak mi uplave a nez ho zase najdu to trva ze...a pak mi zase uplave...pak vychazim do prace pozde...dela mi to schvalne! :grinning:
24. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
saf:to musí být paráda že slyšíš srdíčko aspon se vždycky uklidníš :wink:
24. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Safryy: tak to jo. Tam jsem nikdy nebyla...
Já taky můžu vzít a zahoupat :angry: , ale oblečený vypadá docela pěkně, už je to asi i vidět, i když mě se zdá, že to pořád ten můj špek.

Já se chystám na květákovou polívku, nikdy jsem ji moc nemusela, ale teď mám na ní chuť. Snad ten květák bude zítra ještě dobrej.
Pstruha s kaší jsme měli nedávno, mohla jsem se po něm utlouct. Teď jsem ale chvíli slaměná vdova, tak se mi moc vařit nechce. :unamused:
24. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Já jsem tři zhubla a teď jedno přibrala.
Nakupovala jsem nedávno, nahoru normálně netěhu ale široký, ale to nosím stejně....trička co mám, tak skoro všechny jsou dole široký. Teď mi zbejvá ten zbytek a taky asi risknu net. Tady jsem nějak nic nepotkala. Jednu sukni mám na cestě z MMB, tak snad mi bude, ale paní mi to ještě přeměřila, tak snad jo. Už se na ní těším, moje oblíbená džínovka mě už trochu tlačí, a já chodím ven vlastně jen ke gynekologovi a tam nosím zásadně sukně......jen mi ty silonky jsou nějak těsnější :angry:
24. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
suik:jé ty se máš taky bych chtěla hubnout závidím ti :wink:
24. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.