• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
nic jdu spát dobrou noc
24. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
antana...je to fakt super...akorat kdyz ho nemuzu dlouho zamerit tak panikarim....to me upozornovala lami at nepanikarim...ale ja si nemuzu pomoct...a pak ho konecne najdu a tak se mi ulevi a on mi v zapeti uplave, lump jeden :grinning: Copak tak se zlobi mamka?
suik...tak zhubnout bych taky chtela....ale pred tehu se mi podarilo dostat se do jakz takz kondicky....rok jsme se mordovali v posilce...teda my do posilky chodili vzdycky, ale ten rok byl celkem intenzivnejsi...a me se podarilo skoro 10kg dat dolu...tak tajne doufam....ze kilca po porodu pujdou dolu jako po masle :grinning: naivka ze? :grinning:
24. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Zdarec!
máte vražedně rychlý tempo - nestíhám to vůbec dočítat..
jj, doupě, suik (ahoj!) to je fakt vtipný :dizzy_face: ..a fler, :wink: jsem ráda, že je tu někdo známý. A gratuluju!
Možná ještě jestli Lamia je mi povědomá, nechodíš Lami na pipkárnu (mimo MK)?

já doufám, že teda moc váhu nezvýším, když jsem začínala už na trojciferné váze :pensive: :sweat_smile:
Mně se znova vrátilo pálení žáhy, myslela jsem , už jsem si to odsloužila a je to tu zas..
Objednávání oblečení po netu (jak pro mimčo tak pro nás s mužem) mi dost vyhovuje, a do budoucna nějak nepočítám utrácet větší sumy do výbavičky pro miminko. Počítám, že ty sumy přijdou s nástupem na ZŠ atd.
24. bře 2010 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
sijen...myslim, ze Lamia na pipkarnu jak rikas chodi :grinning: je to nejaka slepicarna.cz? nebo tak neco....pokud me pamet neklame
24. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
Dobré ráno,
na taky mi to zní divně,co doktor Luci řekl,vždyť pohlaví je znát už před 12tt,jasně,že na to na 100% nedám,ale mudra byla tak sebevědomá a dá se říct,že mi potvrdila i moje pocity..A Luci.ty té češtině moc nedáš co?Všimla sem si,že i v albu máš u popisu fotek dost šílené hrubky...
Petulko,já taky sdílím tvůj názor ohl tripplů,bavili sme se s gynekologem o tomtéž a já fakt nechápu to přesvědčování některých doktorů o nutnosti všech testů,obzvlášť,když je maminka odmítá a se strachem jde,zda jí to ten či onen doktor ´dovolí´ :stuck_out_tongue_closed_eyes: A sestra?Ta do toho nemá snad kecat už vůbec nic,argumentovat tím,že je nebo není někdo zdravotník,to je snad víc sakra?Snad jde o informace a hlavně osobní postoj,jak k hodnotám tak k životu :unamused:
25. bře 2010 v 06:39  •  3 děti  • Odpověz
dobré ránko přeju :slight_smile:
25. bře 2010 v 06:56  • Odpověz
vidím že jsem tady jediná co vstává tak brzo :frowning2:
25. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Dobré ráno ant,

sama nejsi, my vstáváme každý den okolo šesté :wink:
25. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
jé tak to jsem ráda už jsem si myslela že jsem jedna s mála co malý už je zdraví?
25. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak já se dneska vyspinkala do růžova!! :dizzy_face:
Kočky mám dotaz, včera večer jsem v bříšku cítila takové šimrání nebo já nevím jak to popsat, jako když Vás někdo hladí po ruce! :sweat_smile: Nevím jak to popsat!! A dneska ráno zase... Myslíte, že to může být malé? :confused:

Jinak jsem dala fotečky z rána do albíka, aby jste se neděsily, že mám tak obrovský bříško... :grinning: Manžel mě fotí totiž vždycky večer a to jsem nacpaná vším možným... :grinning: Takže jedna ranní!! :grinning: :dizzy_face:
Akorát když sednu na ten míč, tak vypadám jak v 5 měsící!! :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
ahoj eli :slight_smile: já jsem včera večer dala taky do alba foto břucha ale večerního tak jukni ju
25. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
eli:ty jseš takový hubenour ale ten malý pupík ti sluší :wink:
25. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
ant: Hezkej pupík... :wink: Koukám, že se nám to už začíná hezky rýsovat! :dizzy_face:
Já a hubeňour.. To bejvávalo!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Ant: Kuba už je snad celkem ok, ale zato já jsem odpadla...bolí mě v krku a mám děsnou rýmu :unamused:
Dneska budu volat mudře, jak dopadl Kubíčkovi výtěr z krku, tak snad to bude v pohodě. :slight_smile:
Jdu omrknout fotky :wink:
25. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
marge: Tak hlavně ať je Ti brzy líp! :wink: Rýma a bolení v krku je na prd!! :unamused:
25. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Fotečky moc pěkné, máte všichni takové hezké těhu bříško...já mám zatím pořád jenom ten svůj špek...vůbec nemám odvahu ho fotit a ještě tady vystavovat :grinning:
Taky už nosím těhu gatě a do práce jsem si už musela vzít i těhu halenku, jelikož naposledy jsem se bála nadechnout aby mě nevystřelily knoflíky :grinning:
Ohledně přibírání...já už jsem taky přibrala 3kg. V pondělí jdu k mudře, tak už se moc těším, že uvidím prcka :wink:
25. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
eli: díky, jojo, je to nejhorší kombinace jaká existuje. Navíc mě z tý rýmy začíná docela bolet hlava :frowning2:
25. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
marge: To Ti věřím! A hlava je taky na nic! Mě teď bolela 3 dny a pak to odešlo samo.. :angry: Ale bylo to šílený!
Prosím tě a proč nechceš vyfotit bříško... jen ho vyfoť! Vždyť je jedno, jak vypadá, ale je Tvoje a nosíš tam malinký poklad!! :dizzy_face:
25. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Eli: počkám až se mi ty špeky slijou v těhu bříško a pak se vyfotím :wink: .
Plánuju si vzít paralen po obídku a zalehnout s Kubíčkem...snad vydrží ty dvě hodinky spát :slight_smile: Ještě musím uvařit bramboračku a pak už můžu odpočívat.
25. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
marge: Bramboračku hmmmmmmmmmm, tak mi kdyžtak pošly!! Tu bych si dala!! :wink:
25. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
marge:chuděro hlavně to pořádně vylaž to je škoda že je člověk nemocný když je venku tak krásně
eli:no no mě připadá že mám pořád ještě špek né těhu břicho :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
teda holky vy ale děláte chutě mnam to bych si taky dala :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
ant: Koukám, že marge je z Prahy, tak to k ní mám blíž :grinning: :grinning: Budu rychlejší!! :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
eli:tak to teda o dost :grinning:
25. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Holky, tak přijeďte :wink: Určitě ji bude dost :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
ant: no jo no!! :grinning: :grinning: ALe bramboračku hmmm, fakt bych si dala!! :wink: Asi budu muset něco vymyslet!! :dizzy_face:
25. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
já jsem večer na dnešek vařila kuřecí maso restované a pěkně kořeněné zalila jsem to vajíčkem a nechala zapéct s anglickou a eidamem a k tomu hranolky no mnam ale co zítra nevím možná smetanovou omáčku se sýrem nebo sekanou s kaší no nevím
25. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno, koňařky :grinning: Já sem doma sama, Ondy je zase ve školce, tak jsem jak na trní, jestli nebudou volat, že tam řve, ať si pro něj přijdu... Kdyby tam do O vydržel, umyju si okna a v klidečku uvařím. Docela jsem dostala chuť na tu kašičku, co jste tady psaly... Bramboračku tu bych dnes nemusela... Dala bych si česnečku... :sunglasses:

Jinak já přibrala sotva 2 kilča... Jsem se musela vážit kvůli těm triple testům a v diabetologické ordinaci, tak to vím přesně... :slight_smile:

Kdybyste měla nějaká chuť, budu odpoledne na večeři (nebo na chuť) dělat tvarohový knedlíky s ovocem... :wink: A upozorňuju, že z pravého domácího tvarohu... :grinning:
25. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
tatarina: Téééda tak to bych si taky dala... Takže na večeři zase jinde :grinning: :grinning:
Malej to snad zvládne aspoň by jsi měla čas na svoje věci... :wink:
25. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
tat:ahoj no to jsou dneska teda chutě mnam nevím co bych si ted dala abych ukojila mé chutě :grinning:
25. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.