• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant: Já myslím, že se sejdeme u holek.... :grinning: :grinning: U marge na obídek a u tatrina na večeři :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Klidně, budu vás čekat... :wink: Takže chystám rovnou i přistýlky :grinning: Než se sem dokodrcáte, máte akorát večeři... :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

antana:máš už nádherné bříško a vlastně dá se říct pulku těhu za sebou :slight_smile:jak se dneska cítíš po ránu :slight_smile:
petja:no já mám s češtinou velké problémy to musím přiznat,hlavně že sem vyšla zázrakem z vyznamenáním :grinning: ,proto ja jsem na diskuze nechodila,protože se mi hodně stávalo že se mi smály za hrubky,ale mužu ti říct že ted to už vubec neřeším,at se posmějou,ja si rada pokecám i když nemám češtinu super,tím že mi nejde se přece nebudu omezovat píšu tak jak to slyším,nejisem češka ale slovenka a tak se mi to všechno motá.Když se někdo chce smát tak at se smějě je mi to celkem fuk,smějou se jen ubožáci :dizzy_face:
25. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
tatarina: to máš pravdu, že už můžeme vyrazit!! :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
tat:to je fakt abych vyrazila já to mám štreku největší z vás všech
luci:cítím se docela dobře Julinka včera řádila statečně i dneska ráno se ozvala tak jsem spokojená :slight_smile:
co se týká hrubek já je mám taky co už no
25. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
ach jo holky,to ja pořád nevím co dneska uvařit :frowning2: jak dávate do toho prázdného okínka fotku své druhé polovičky ja na to nemužu přijít :frowning2:
25. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
antana:no vidíš už to začne být pomaliku pravidelné a budeš každým dnem pocitovat sylnější pohyby,ještě ti ukáže jaká je sylačka :grinning:
25. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Eli, z Prahy tu jsi vlakem za 2 hodinky, u tebe stačí vyrazit po odpolední siestě :grinning:

Anty, no to je fakt, dálka to od tebe je, ale co mají říkat, třeba holky z Ostravy nebo z Manchestru, že? :grinning:

To by mě taky zajímalo s tou fotkou partnera... Luci, já dnes asi kaši s nějakým přírodním plátkem... Kaši má rád i malej, tak se kdyžtak nají taky, kdyby ve školce nejedl (což je u nás skoro klasika)
25. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Jdu škrábat ty brambory... :wink:
25. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
holky já tam fotku partnera už mám stačí do nastavení těhotenství tam vyplníte když chcete o něm nějaké údaje a pak kliknete na prázdné místečko na tu fotku partnera a tam uložíte foto partnera
25. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Anty, super. Díky moc. Už jsem to taky objevila, ještě vyštrachat případně někde nějakou fotku... Alespoň jsem tam zadala jméno partnera... :wink:
25. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
já už jí tam dala ale on mi dal fotku z občanky ale je docela obstojná :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Eli,tak pokud nevíš,jak to popsat,jsou to pohyby tvého miminka s velkou pravděpodobností,jinak bys přece už někdy zažila to,co cítíš v bříšku teď. :wink:
25. bře 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
petja: To máš pravdu!! :slight_smile: Je to ale hezké!! :dizzy_face:
25. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Lucci,přesně tak jsem to myslela,musím teda přiznat,že jsem si myslela,že jsi slovenka :wink: Je to zpestření,ne? :wink:

Ant,tak pokud se malá ozývá už i ráno,bude to pravidelnější a pravidelnější.Moje mimi už má docela denní rytmus,noční zatím nevnímám,s malým sem vždycky zatím k.o. každou noc :grinning:
25. bře 2010 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz
antana:už tam mam i dcerku i přítele,mužeš kouknout jak vypada Klarka ted ve dvou letech a šesti měsících :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Ant a tu fotku taháš s pc?
25. bře 2010 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz
antana:jo a děkuji :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
tam je tak nádherně holky, už se těším ven, chystáme se až budu mít vycházky že vyrazíme s přítelem na ryby :grinning: křesílko, knížka, pohoda. Předtím se jedu mrknout na těhu rifle, protože ty co jsem si chtěla koupit od kámošky mě po hodince škrtlily :confounded:
vy tady zas pěkně papáte, mám chuť na vše :slight_smile:. My máme dneska koprovku z pytlíku :wink: moc nám chutná a je to hned
já ještě žádné pohyby necítím, ani šimrání, nic :frowning2: . Včera jsem se těšila na mimíska, že mi udělá dr. uz a nedělal :cry:
25. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Petja:jo já jsem strašně ráda že to tak je já jí cítím nejvíc večer když si lehnu na levý bok tak začne řáitjsem ráda aspon jsem klidnější :slight_smile: Petjo:v kolikátém přesně jsi?můj dr nás neměřil ani nám neřekl váhu tak se ptám abych měla zhruba představu jak na tom jsem
25. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Petjo:ano foto musíš mít v pc a z tama ho taháš
25. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
no nic holky ja jdu se dát dokupy a pujdeme ven ,pak musím něco ukuchtit i když nic mě nenapadá,kaši jsme měly dva dny takže to by neklaplo asi udělám nějaké maso z hranolkama jink nevím papa a užíte si pěkný slunečný den ja tu budu až večer protože si du užívat sluníčka :slight_smile: papa
25. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
luci:pa
beru:ahojky
25. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
sluníčka jdu užívat samozdřejmě i z Klárinkou :grinning: :slight_smile: a odpoledne s přítelem to budem všichni po kupě.papa
25. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Ant,když se nezeptám,taky mi nikdo nic neřekl.Já jsem dnes 18+2
Jinak mě nová verze koníka hrozně zlobí s fotkama,v pc je mám super ostré a přetáhnu to na koníka a je to rozmazanej hnus!Nevíte,co s tím?Podotýkám,že jsem zkoušela i fotku zmenšit,byť vím,že to již teď není prej potřeba...
25. bře 2010 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:díky za info holky letím utrácet jedeme kupovat něco na mimíska pak to vyfotím a dám do alba
25. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Holky jdeme na zahrádku,pa
25. bře 2010 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: petjo - mne ty fotky zlobi taky, novej konik je nejakej moc chytrej a takhle to asi zprasi, kdyz ty fotky "optimalizuje" haha :grinning:
25. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
No psala jsem jim do toho blogu,tam se k tomu pravidelně vyjadřují,tak třeba je chyba na mojí straně?
25. bře 2010 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: vy furt tak kecáte :grinning:

Ant, teď jsem zkoukla to povlečení s Amálkou a je teda úžásný, fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Tomáš má s Rumcajzem :grinning: a máš už teda pěkný pupík :dizzy_face: no taky si o měsíc napřed ode mě :grinning:

Peti, četla jsem na koňovi, že foto lze tahat přímo z foťáku, nemusí se ukládat do PC :slight_smile: ale nezkoušela jsem :sweat_smile: a homeopatika asi zabírají, jak jsem tu hlavu v UT cítila, tak pak mě to přešlo a zatím nic, tak doufám, že to tak vydrží do konce těhu :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

já mám dnes vařeno od včera, dělala jsem kotlíkovej guláš a teda povedl se mi na výbornou, jsme s přítelem tak mňamkali, Míra si ještě musel přidat a pak vylízal talíř :grinning: teď jdu udělat třešňovou buchtu a umeju okna než se Tomáš vzbudí :slight_smile: je tu opět nádherně, ale je to trochu zrádný, trochu mě pobolívá v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak kloktam a Míra ráno nemohl ani polknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.