• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ant: no ty tři kila na mě nejsou ani moc znát :angry: .....to ranní vstávání nechápu, teď už teda vstávám dřív (v 8/9), ale na začátku to bylo v 11/12. někdy se vzbudím brzo ráno, ale po chvilce převalování zase usnu, jsem schopná se ráno vzbudit a pak zase v klidu usnout. Mám nějak otočenej rytmus, jsem zvědavá jak to bude s miminem, to se mnou asi nebude řeč :grinning:
Sijen: :grinning:
Já mám teď pěknou alergii a je to pěkně nepříjemný, opuchlý oči, rýma, bolest hlavy, únava. Super :unamused: ...ani nevím jestli si můžu něco vzít nebo trpět.
Luci: nejsi dyslektik? Ségra je a ta je schopná napsat neuvěřitelný věci :grinning:,
25. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Suik můžeš si vzít homeopatika :wink: Osobně znám nejméně 5 homeopatik na alergii,rýmy z jara,senné rýmy...
25. bře 2010 v 10:16  •  3 děti  • Odpověz
pěkný den holky :slight_smile:
vy toho ale nakecáte, hlavně za večer, to já sem tuhá už od půl 9.
25. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Teda, vás dočítat, to je na dlouhý lokte :grinning:
Včera sem si volala o výsledky tripl testů :grinning: A všechno je úplně v pořádku :grinning: Mám radost jako blecha :grinning:
Jinak, teďka mám v bytě dva kutily :slight_smile: (něco jako Pat a Mat) a montují mi kuchyňskou linku :grinning: Zítra už to snad bude hotové :grinning: Ani nevíte, jak se těším, až budu moct fungovat :grinning:
25. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky,

tak polívka už je uvařená :wink: . Hlava mě trošku přestala bolet ale stejně to furt není ono. Jsem z toho úplně špatná...venku je tak krásně a my už od neděle sedíme doma :frowning2: . A o víkendu, kdy bysme třeba na chvilku mohli jít ven, tak bude hnusně :angry:
Navíc manžel jede na celý víkend do Brna, tak tady budeme sami.
25. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
marge: Tak já vyrážím na tu polívčičku :grinning: :dizzy_face: Mě dneska nic nenapadá co k jídlu...ach jo :frowning2: :angry:
Jinak mě dneska tlačí podbříšek :unamused:
25. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Eli, tak super, alespoň tady nebudeme pořád sami :wink: Snad se mi povedla, nějak nemám chuť, jak mám tu rýmu :slight_smile:
25. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
marge: S rýmou se špatně dochucuje jídlo... :confounded: Ale Ty to zvládneš... :wink:
Já fakt dneska nevím co udělat!! :unamused: Začínám mít už hlad, ale vůbec nic mě nenapadá!! :rolling_eyes:
25. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
marge:jé polívka už je tak vyrážím :slight_smile:
holky koupila jsem 3dupačky,1cumlík,3ponožečky no jsem nadšená
25. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
ant: To je hezký!! :dizzy_face: :dizzy_face: Já chci taky!! Já mám v albíčku co jsem tak ňák dostala akorát tam nemám ještě nafocené jedny ponožky na prcka... :dizzy_face: Už bych chtěla taky nakupovat!
25. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
já to večer vyfotím a hodím do albíčka
holky jdu se ségrou se projít i s kočárkem tak zatím pa
25. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
ant: tak zatím pa a projdi se i za mě!! :dizzy_face: :wink:
25. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky,
vrátil se mi kašel, tak ležím :frowning2: doktor mi na něj napsal Kodein, což teda fakt užívat nehodlám, tak ležím a liju do sebe lipový čaj...takže ležím v posteli a jdu vás dočíst.

Vítám nové tváře a gratuluju ke kontrolám :slight_smile:
25. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj,
jsem právě snědla plněný papriky a je mi krásně!! :grinning:

jsme se ráno pokoušeli trochu shodnout na nějakém jméně pro miminko a zase nic.. bude to ještě velkej boj!! :grinning:
25. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Rennu: Kodein v těhu? Ani by mě nenapadlo, že se to smí.
25. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
rennu, tak si kup ten Bioparox, je teda pěkně hnusnej, ale pomáhá :wink: a v těhu se smí, nikam se nevstřebává, radil mi ho i gyndař i obvoďák :slight_smile:

my se oblečem a taky vyrazíme ven :slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Wolfi: my budeme vybírat až po velkém UTZ, jdeme 7.4. ....ale boj to bude také...manžel chce Honzíka po sobě :sweat_smile: ...resp. by to byla už 6.generace...u nich se to u mužských potomků dědí....ale je ochotný smlouvat, tak uvidíme.

lendaw: doktor mi tvrdil, že se smí, ptala jsem se několikrát :confused: , ale v příbalovém letáku je psané, že nebyla prokázána jeho bezpečnost v těhu....takže prášky mám na toaletce a místo toho lemtám čaj.
25. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
ojo: ten Bioparox je na kašel nebo na co??
25. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
asi blbej dotaz, ale co je ten velkej utz ve 20tt? dela to dr. nebo je na to potreba specialni utz jako pri tom NT?
25. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Renn: Kodeinu bych se taky bála.....zkoušela jsi babský rady? Máslo na kapesník, na nahřátou vatu a pak ještě na ručník nebo plínu, na prsa a upevnit starší košilkou. A pak cibuli nakrájet a zalít medem? My to užívali jako děti a pomáhalo to. Hlavně to máslo na dráždivej kašel.
Pak se ještě myslím používaly šťouchaný brambory na prsa, ale moc o tom nevím.
25. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
já myslela, že bioparox je na krk....
25. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Rennu, muž chce taky HOnzíka po sobě.. a smlouvat vůbec nechce :unamused: o to víc mě rozčiluje, že mi zavrhuje všechna holčičí jména co vymyslím.. až budeme vědět pohlaví tak začně krutej boj!! :grinning:
Bioparox je do krku.. něco jako stopangin...
25. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
rennu? Můj manžel chce kluka taky po sobě... Ale mě to zas tolik už nevadí, ňák jsem se s tím smířila.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky nevíte někdo jak se dělá pórková polévka?? :confused: :sweat_smile: Děkuju
25. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
rennu:ahojký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dlouho si tady nebyla :frowning2:
ještě jsem dneska koupila 3bryndáky a jsou krásne a venku je taky krásně
25. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
rennu:chuděro pořád tě trápí nemoc?
25. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
suik: cibuli s medem jsem slyšela a nevěděla na co je....takže na plátky cibuli, zalít medem a nechat vypotit a pak sníst??

wolfi: no u nás bude boj také a to pohlaví už víme...i když víš jak, 100% to je až se prcek narodí :grinning:
25. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ježiš, ještě že manžel nechce klučičí jméno po sobě, to bych se asi silně vzepřela. Naštěstí se mu jeho jméno taky moc nelíbí.
My už máme vybráno ještě z doby, kdy jsme se snažili, shodli jsme se docela rychle. Holčička bude Sofie a kluk David (i když se mi to jméno líbí, tak se mi nelíbí, že to má blízko Vánoc), naši na to docela trpěli a schválně dávali jména tak, aby byly daleko od narozenin (třeba ségra je místo Pavly Pavlína) a od Vánoc. A měli jsme to pak krásně rozložený v celým roce a krásně to oslavili.
Manžel ale má narozky kousek před vánoci, tak mi to kazí :grinning:
25. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Renu: jo, já to krájím na kostičky, ale ono to je jedno, cibuli nejíš, Ona pustí do toho medu šťávu a je to hodně dobrej sirup, musí se to dělat častěji, já tu jednu dávku zblajznu na posezení, jak mi chutná.
25. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Rennu, a prozradíš co to bude, nebo je to tajný?? :wink:

jo a ta cibule vážně pomáhá, nechutná mi to, protože to do mě vždycky cpala babička když jsem byla marod, ale vážně pomáhá,
už si to moc nepamatuju, ale naložíš to, a ono to pustí šťávu.. a pak to sníš.. hlavně at je brzo líp!!
25. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Suik, taky jsem pořád řešila, aby jména nebyla blízko narozenin, já mám svátek 3 dny po narozkách..
Adélka má svátek v září a narozeniny v říjnu ( ale původně měla se narodit až koncem listopadu) ..

ale každopádně když vidím jakej nám dělá problém jméno vybrat tak tohle už asi vůbec řešit nebudu, hlavně, že se dohodneme!! :grinning:
25. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.