• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
wolfi: to si teda pospíšila :grinning:
25. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
suik: zkusím to....cokoliv pomůže je dobrý :slight_smile: Také bych to ráda rozložila, jméno dál od narozek a vánoc :wink:

wolfi: bude to kluk, teda 100% řeknu až bude na světě...slibuju už dlouho foto z UTZ s pindíkem, ale nejde skener a notebook mi nebere ani kartu z foťáku :frowning2: takže u nás ty klučičí jména budou dost diskutovaná :grinning:
25. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
ant: já chci také ven, nj, ležím, vrátil se kašel, ten co bolí odkašlat, tak prcek má zemětřesení v bříšku, chuděrka :frowning2: ale ráda bych šla od pondělí makat...doma je to na houby :unamused: Jaké bryndáčky??
25. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Suik, jojo pospíšila.. doufám, že to druhý tak pospíchat nebude.. :wink:
25. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už jsme se prospali. Hlava už mě nebolí ale nos mám pořád plnej. Kubíček je ok, tak se asi půjdeme na chvilku projít. Smrdíme od neděle doma a mě už to leze na hlavu :slight_smile: .
Rennu: ten med s cibulí je fakt dobrý a úžasně zabírá :wink:
Jinak polívka byla asi dobrá, Kuba spapal dvě naběračky :slight_smile:
25. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jenom vás jdu pozdravit..........
luci: no taky jsem se tě chtěla zeptat, jestli nejsi dyslektik, že jsi slovenka, to by mě nějak asi nenapadlo......a jak dlouho žiješ tady?
jinak u nás je nádherné počasí, byli jsme zase na procházce......a na zmrzce.....no krása....konečně jaro.....
25. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
počkat, já myslela, že luci psala, že není slovenka.... :confused:
25. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
laurinka: Je dneska fakt nádherně!!! Já byla před obídkem na procházce sice sama, ale i tak to bylo fajn! :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Rennu,cibuli s medem a tu šťávu co to pustí užívat.Tys určitě nezkoušela ani ty zábaly co sem ti tehdy vypisovala,co? :confused: Na kašel nám velice pomáhá cibulovej čaj

Rennu čeká chlapečka,už to tady psala
25. bře 2010 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz
Nic, jdu uklízet koupelnu,čauky
25. bře 2010 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz
Petja: cibuli už mám politou medem....mě ten kašel přešel prvně celkem rychle...ale teď přemýšlím, zda se to nezhoršilo všechno tím, že začíná kvést líska, bříza a tak.....i když ven nesmím, větrám, chodím aspoň na balkon a mám dost citlivé oči a lechtá mě krk
25. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
rennu:promin že jsem hned neodepsala já jsem usnula :slight_smile:
no koupila jsem bryndáčky když bude malá papat aby od toho nebyla celá
25. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ant: v poho, aspoň sis hezky odpočinula...:slight_smile: Jojo, to chápu, na co jsou bryndáčky, ale jsem zvědavka, jaký ? :grinning:
25. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
no tak si pozjišťuj ta homeo,už jsem suik psala,tu to asi nebere...
25. bře 2010 v 15:02  •  3 děti  • Odpověz
rennu:mám 1 červeny,žlutý a zelený s křátkem no úžasný jsem jak šlahlá :grinning:
jsem zvědavá kdy mi přijde ta těhu sukně
25. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
ant: A kde jsi jí objednávala?? :wink:
25. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
petjo: k homeo bývám dost skeptická, já jsem spíš na bylinky, ale kdybys měla tip na něco na tu alergii, tak bych to asi zkusila, za to nic nedám.
25. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
eli:ty bryndáky?ty jsem koupila tady u nás v malým obchůdku to koupíš všude :slight_smile:
25. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
ant: nne, tu sukni? :wink:
25. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
objednala jsem si ji na aukru prý nejpozději do 2týdnů
25. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Ono jich tam je dost! A nemůžeš mě navést, abych se mohla mrknout! :dizzy_face:
25. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
týjo vůbec si už nepamatuju jaká to byla firma vím že to byli úplně nové a byla tmavě šedá
25. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
samozřejmě j mám teda větší velikost aly ty jsi hubenour třeba si tam vybereš :slight_smile:
25. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
ant: Děkuju.... mrknu na to! :dizzy_face:
25. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
eli:líbí mají jich tam i víc třeba riflové a tak mě se riflové moc nelíbí a hlavně v nich bude horko
25. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
jé, na tuhle sukni jsem taky koukala, ale na MMB, nakonec jsem ale koupila džínovku.
25. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
petjo - tak mam zas uz druhej den migrenu a letela jsem dneska do lekarny pro ty homeopatika, uz je to asi hodku, co jsem si je vzala, ale nic.... za jak dlouho to tak zabere? nebo si jich mam vzit vic? lekarnice mi rekla, ze to mam brat jako normalni prasky pri bolesti (nic o pravidelnym uzivani nerikala) a ze kdyz je tam 1-2 bobulky, ze si mam jako tehu vzit 1 .... :unamused:
25. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
není špatná džínová myslím si že v ní bude horko mě je horko pořád i v zimě
25. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
tak dneska jsem si udělala radost a koupila u nás v nextový prodejně dvoje rifle a jedny 3/4 a super, jsem nadšená za 1600 všechny, tak mám na dlouho vystaráno. Už jen nějákou sukýnku nebo šatičky, taky koukám na mimibazar, ale bojím se objednat, že mi to nebude.
Teď jsme se vrátili z ryb a paráda jen teda u nás fučelo jak blázen, tak jsem měla chvílema i zimní bundu a to říkají jak padaj dneska teplotní rekordy, u rybníka teda ne :wink:
ant: hezká sukýnka :slight_smile: , mě se tam líbily šatky, ale už je nemůžu najít :frowning2:
25. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.