• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
šaty taky budu potřebovat přítel má promoce v červnu ale ty koupím až týden předtím budu jak kulička v tu dobu
25. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
Eve,lékarnice zřejmě pojetí o homeo nemá,vzít si jednu nebo 2globulky? Ta informace,kterou z homeopatického léku potřebujeme dostat je už v jedinné globulce,proto nějaké dávkování 1nebo 3 není na místě.Každopádně já nevim,jestli ferum phospho je zrovna lék na tvoji migrénu,to sis mohla přečíst v odkazu,co jsem dávala právě Ojo.Migréna je dost specifická,stejně jako důvody,které ji vyvolají.Obecně lze teda homeo užívat třeba i co 30min do zlepšení,které musí nastat nejpozději do druhého dne.Pokud nenastane,tvůj problém je jinde
25. bře 2010 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz
petja: sestra by vubec nemela do tehlech veci kecat, ma stat za doktorem a respektovat pacienty..ale tahle sestra..jak sem rekal nikoho min profesionalniho sem za svou praxi ve zdravotnictvi zatim nepotkala a doufam ze ani nepotkam..ona tam totiz keca do vseho, i doktorovi, normalne se s nim dohaduje co ma a nema.Ja treba odmitla ty screeningy, pac vim, ze i kdyby vysly spatne, nebude v me moci to nijak ovlivnit(jedine potrat), jen bych se stresovala, ale chtela sem treba odber na protilatky na toxoplazmozu, mame kocku a znam spoustu lidi co ji skryte prodelaly a ani kocky nechovaj..a taky sem chtela nabrat na stitnou zlazu, mamka i vsichni my brachove berou euthyrox, takze je riziko ze muzu mit casem problemy i ja..kdyz sem to rekla ty sestre tak na me koukala jak na idiota co ze si to zas vymyslim, ze kdyz ma moje mama problemy ze je nemusim mit ja a toxo ze je taky zbytecny..no hned sem litovala ze sem ji neco vubec rikala. A doktor samozrejme souhlasil, tu stitnou zlazu i toxo rekl at mi nabere. Jenze ta pipina mi nabrala jen toxo a stitnou zlazu mi rekla ze priste, ze mi tolik krve brat nechce..proste rozhoduje tam ona, a doktor si to necha libit pac tam je jen jeden den v tydnu. Kdyz sem tam byla na prvni poradne kdy mi meli dat tehu prukazku, tak mi rekla ze doktor mi zadny UZ delat nebude ze dostanu jen prukazku..sem si rikala ze to prece neni normalni, ze me musi vysetrit nez mi ji da..ale ona uz ji mela vyplnenou a nazdar :sweat_smile: V kabince sem z toho byla tak rozhozena ze sem se asi trikrat svlikla a oblikla pac sem nevedela co delat kdyz mi rekla ze vystrovat se nebude. Nakonec samozrejme doktor udelal peclive vsechna vysetreni a ja od ty doby vim, ze tu slepici tam nema cenu poslouchat :sunglasses:
25. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
petulko:to je ale KRÁVA zprominutím to je teda děs to mého dr. mu sestru dělá jeho žena a je naprosto úžasná a fajn ženská
25. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
ant: ja to nechtela rict na plno..ale je to KRAVA nebeska! :grinning: a to ke me jako k zdr. sestre se chova jeste "docela" slusne..k nekterym pacosoum je primo hnusna
25. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Petulko:ty jsi zdravotní sestra?já jsem taky zdravotník a ted studuju zdravku takže jsme skoro kolegyně :wink:
než jsem otěhotněla tak jsem pracovala na onkologií a ty kde?
25. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
vsak taky hlavne diky ni ma doktorka na znamylekar.cz pekne blby hodnoceni, ale doktorka je uz skoro duchodkyne a vse tam ridi ta sestra a ji to asi vyhovuje
25. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
petul, to je teda děsná baba.....mě teda toxo nenapadlo, kočku taky mám, ale je to bytovej polštář, ten se může nakazit leda od nás. Ale záchod pro jistotu nechávám manželovi. Jen to bude zase na mě, až odjede :unamused: ....mamka toxoplazmózu taky měla ale bohužel potratila, ale myslím, že to z kočky nebylo, nevím, že by s nima byla ve styku. Nakazit se můžěž třeba z masa, když je maso nakažený, ty ho zpracováváš a třeba se řízneš, nebo máš záděru :unamused:
Na štítnou žlázu taky jdu, obvoďačce se nelíbil krk, ale když mi koukala do krku, tak říkala, že mám nějaký velký mandle, taky mě často v krku bolí.
No doufám, že to bude OK.
Zrovna jsem se natucla květákovou polívkou a neodolala pivu, ale jen půl sklenice, i když nejradši bych to vypila celý :grinning: jako mám na něj chuť.....
Mě se oblečení taky nechce moc objednávat z netu, taky nevím jestli mi bude, ale tady jsem na nic moc zajímavýho nenarazila, jednak moc ven nechodím a možná koukám do špatnejch krámů.
25. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
jj, ale nemam stredni zdravku, sla sem az po gymplu(8letym) na Fakultu zdravotnickych studii, takze sem vseobecna sestra, Bc...ale momentalne pracuju u soukromyho zubare, pac uz sem myslela na to ze chci brzo deti a radsi bych jednosmenny provoz, ale mozna se casem do nemocnice vratim, hrozne me bavily JIPky
25. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
manzel mi privezl z Horic balik pravejch horickejch trubicek(byl tam na sluzebce) tak se cpu :grinning:
25. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
ta moje sestra to tam taky docela organizuje, ale nepřijde mi to tak špatný. Doktorka je za dalšíma dveřma a kabinkama a ona je hlavní styčný bod s pacinenty....tak to i chápu.
25. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
jinak to Bc.radsi nikde moc nehlasim :wink: ,pac sestry v nem. bakalarky moc nemaj v lasce :unamused:
25. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
petulka: pravé hořické trubičky jsou výborný....taky je tam kupujem, maj výrobnu u Benziny na hl. tahu na Jičín a vždycky tam necháme majlant :grinning:

ant a petulko: za práci ve špitále máte můj obdiv :wink: a vůbec všechen personál, co dělá svoji práci pečlivě a ještě dookáže být milý....což není teda vždy, že......
25. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Petulko:tak to máš pravdu to je asi všude no já po střední budu zdravotnický asistent po staru a ted ponovu ze mě má být praktická sestra tak jsem zvědavá co ze mě bude
25. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
ja sem jeste mlade, je mi 24:slight_smile: kdyz sem dodelal bakalare tak sem chtelanastoupit do FNHK na chir JIP, ale nahodou mi prisla nabidka k tomu zubari, tak sem si rekla ze to zkusim, pac pri diteti se pak tezko shani ambulance a ja vim jaky to je delat na smeny a mit doma deti(mamka je taky z oboru), takze kvuli tomu mi vyhovuje ten jednosmennej provoz, ale kdybych vedela ze nemuzu mit rodinu, tak nevaham a dodoalvam ARIP a asi bych byla nekde na JIP o u zachranky :wink: ale ted je rpo me hlavni rodina..budu takova kvocna :grinning:
25. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
rennu:no ty milé setry některé bych teda s chutí kopla do řiti :grinning:
25. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Petulko:mě chytla chirda teda strašně ale docela mě nadchlo o popáleninové centrum třeba Ostrava a tak no nevím ale s mimčem si můžu nechat zdát já mám 26 v listopadu 27 tak si myslím že jsem taky ještě mládě :grinning: můj přítel bude mít v říjnu 23 to je teprve mládě
25. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
to je prave ono..timhle novym systemem holky co maj stredni uplne zdegradujou, zmeni osnovy, seberou pravomoce..ale pritom sester je nedostatek, bakalarek zatim malo a vetsina jich radsi pokracuje na MGr. nebo jde uplne mimo obor a kdo ma tu praci delat? tady v CR nejsme na tenhle system vubec pripraveny. V praxi je to tak ze sestry co mely driv jen stredni delaji vsechno ale ty nove vysly nemuzou skoro nic a bakalarky chtej delat hlavne stanicni a tech co by byly kompetentni delat vsechny odborny vykony je cim dal min
25. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
jee tak to promin, sem netusila ze si taky mlade :wink:
25. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
petullka: ty jsi z HK?

ant: je to o lidech, když byla babi dlouho ve špitále, některý byly fakt slepice, ale jiný byly fajn, dokázaly si udělat čas, sednout chvíli k pacientům, pohladit a popovídat...aspoň chvilenku...
25. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
me taky vzdycky bavila vic chira..zabilo by me delat nekde na interne nebo geriatrii a obdivuju ty co to zvladaj, apc tam je nejvic "vyhorelejch" sester a je to bohuzel na ty peci poznat.
25. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Petulko:no pokud budu moct tak se budu snažit si dodělat kvalifikaci jak budu potřebovat a zkusím toho Bc. ikdyž si myslím že už na to nemám mozek je už někde jinde když člověk přestane studovat tak je to dost těžký pak
já mám štěstí že můj přítel mě velmi podporuje on bude ted Bc. v červnu když to teda udělá a už je přihlášený na Ing. no uvidíme ale říkala jsem že titulovaní nemůžeme být všichni v rodině :grinning:
25. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
rennu: skoro;) bydlime tu prechodne v pronajmu, delala sem si praxi ve fakultce a manza tu ma taky praci, alebrzy se prestehujeme do Ceske Skalice(okr. Nachod) a do HK budem dojizdet za praci
25. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Petulko:u nás na onkolu bylo hodně geriatrických pacientů u nich mi to tak zle nedělalo ale u těch mladých to byla hrůza jako dívat se jak ti umíra 30 letý kluk no hrůza
25. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
no..je to narocny, ja si treba nedovedu predstavit studovat to s ditetem! jako fakt obdivuju kazdyho kdo to zvlada. Ale mohla bys zkusit Olomouc na toho Bc.tam je myslim otevreny kombinovany studium..jinak je skoro vsude nutny to denni :unamused: a ty praxe co musis splnit o tom ani nemluve
25. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
petulka: jj, jasný, já si říkala, jak jsi psala fnhk :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
ja bylana praxi na onku v Pardubkach a docela se mi tam libilo, jen tam meli desny vybaveni, malo zachodu, coz zrovna lidi po chemu fakt potrebujou..proste bylo videt ze tam nejsou penize..ale jinak i sestricky tam byly fajn
25. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
no kombinovaná forma je i u nás ve Zlíně no jsem zvědavá jak to bude ted nám slibují že když z nás budou praktické sestry tak budeme mít o dost větší pravomoce k vůli tomu že je sester málo tak jsem zvědavá
25. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
tady u nás je to nové lidi po 2 na pokojích a tak
25. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
rennu: ja uz vas ctu dlouho, tak sem si zrovna u tebe rikala kdyz sem jeste chtela rodit v HK(sem si to rozmyslela radsi bych Nachod), ze bysme se mohly potkat v porodnici:slight_smile:
25. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.