• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
aha tak to je naka novinka o"praktickych"sestrach sem jeste neslysela..ale oni furt neco vymyslej :sweat_smile: a kredity takybudes muset sbirat? budes registrovana?
25. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
jé holky to já na výběr teda nemám rodím ve zlínské porodnice jako všechny ženský tady
25. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
jo budu registrovaná a budu sbírat kredity ale až po nástupní praxi po 6 měsících no bude to sranda už se na to těším
25. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
petulkjo:ty nemáš fotoblog?škoda
25. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Já zdravotní sestry obdivuju, já bych to asi nedala po fyzický stránce. I po tý psychický to musí být náročný....mě hodně baví práce s lidmi, tak proto jsem si vybrala sociální práci. Je to čistší práce, většinou ....ale někdy to je taky pěkně na palici.
25. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
jo vlastne..se vlastne lisime jen tim ze my mame tu registraci moznou hned po studiu, za Bc. mame tech 40 kreditu, takze sem se mohla rovnou registrovat, vy musite mit tu nastupku jeste..no ale stve me ze musi clovek sbirat i pri matersky
25. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
fotoblog? dyt ja sem rada ze sem se pred par dny k vam prihlasila :sweat_smile: nesmite na me tak spechat :wink: mozna casem :grinning:
25. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Petulko:čteš nás už dlouho takže víš že si fotíme pupíky nic osobního neboj :grinning:
25. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
víš co mi to dalo abych si ten pupík vyfotila to byla hrůza ale nakonec jsem ho sem dala a hotovo i foto přítele mám v blogu
25. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
ja sem stydlivka..pupik neukazu :wink: :grinning: ale uz se mi pekne kulati..zatim teda nepribiram na vaze, ale pouze na objemu :grinning: ale kalhoty zatim oblecu ..tak to neresim a v praci mam na tkanicku, tak povoluju :sweat_smile:
25. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Petulko:no to já přibírám i na objemu už mám nahoře 6kg no hrůza ale tak co už to pak musím zhodit budu muset na sobě makat
25. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
jinak manza se mi skodolibe smeje ze se ze me stava "konikarka" a to sem odolavala tak dlouho! vzdycky sem tvrdila ze na konikovi zavisla nejsem, ze si jen obcas prectu par diskuzi co me zajimaj a pred par dny kdyz ste to chtely zavrit sem prej mela vydesenej vyraz a nakonec se teda prihlasila a manza se mi ted smeje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
já trpím na výkyvy váhy už jsem zhubla i 30kg třeba za 3 měsíce a pak jsem se začala léčit na neplodnost a pěkně to začínám přibírat zpátky
25. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Petulko:ty jsi vdaná?jak dlouho?teda jesti se můžu zeptat já jsem zvyklá na sebe prásknout všechno :grinning:
25. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
rennu:a kdy bude foto? se těším
25. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
to je nebezpecny 30 kg za 3 mesice? to je fakt silenej zahul pro organismus..lepsi bejt spokojena a zdrava baculka nez vecne nemocny vychrtlina :wink:
25. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
petulka: no jo, máme termín podobně, že...já mám 28.8. podle MS a 30.8. podle UTZ.....škoda, že budeš rodit jinde...ale ze Skalice to máš do Náchoda kousek :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
jj, cerstve;) od kvetna 09..takze temer splnime "do roka at visi plenky" :grinning:
25. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Petulko:naštěstí se mi nic nestalo a vím jak je to nebezpečný doufam že ty těhu kila rychle zhodím,jelikož by si mě můj přítel chtěl vzít no uvidíme já mu řekla že dokud nezhubnu jako dřív tak se vdávat nebudu :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Ant: zítra bere manža foto do práce, naskenuje a pošle mi ho mailem, tak až dojdu z kontroly, tak ho vložím, neboj :wink: a bříško až o víkendu, ptž ztra jede služebně pryč a přijede pozdě, tak budem fotit až v sobotu za denního světla :grinning:
tj, jednak Nachod bude bliz, ale taky mi jde o to ze bych chtela mit u sebe manzu a to v HK mozny neni, v Nach muzes mit za 150/noc manzela na pristylce u sebe a taky je to tam asi klidnejsi, ne takovej naval jako fakultka a znamy si to tam chvalili..tak uvidime;)
rennu:jak ti je pořád tak zle nebo už je ti líp?
25. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
rennu:už se těším já budu sem vkládat až fotky z velkého utz co jdu ve středu jsem zvědavá moooc
25. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
rennu:ty máš pěkný bříško těhu ale já mám špekový základ :grinning:
25. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
nj, kazda chce byt krasnou nevestou..ja si taky porad rikala ze zhubnu ale pak sem byla proste stastna a prestala sem to resit a stresovat se , pac sme meli jiny zavaznejsi problemy v rodine, takze naky hubnuti slo stranou a bylo to jedine dobre ze sem nemela cas takhle premyslet a tolik to resit..a nakonec myslim,ze sem byla i tak pekna a hlavne spokojena a stastna nevesta, to je to hlavni co dela kazdou nevestu krasnou..kdyz zari stestim :wink: takze zadny stresy a vahou..hlavne si to uzij! :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
no uvidíme nevím jestli je to dobrý nápad se brát s tak malým prckem uvidíme viděla bych to tak na září příští rok
25. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
petulka: to chápu....já budu ráda, když manža nebude dodělávat zkoušky a místo u porodu se mnou se potit při testech :unamused:

Ant: už neblinkám a i nevolnosti jsou téměř pryč ( jen při výtěru se mi udělalo šoufl) a kašel je lepší.....jéééé, ty se máš, UTZ už ve středu.....já jdu týden po tobě...to budu držet pěsti :wink:
25. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
rennu:já tobě taky to rychle uteče
25. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
hlavne at to je v klidu a vsechno podle vas(nenechte si do toho moc kecat,vim o cem mluvim;)) a naplno si to uzijte!:slight_smile:
25. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
ant: no taky jsem nabrala, i špíčky :grinning: ale což....pro zdravé mimčo cokoliv :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.