• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ant: já dnes spíš plácala pátý přes devátý.....žádný velký jídla, zato kombinace těhotensky ukázkový :grinning:
25. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ant: jj, mám to puštěný, chová se jak blbka :rolling_eyes:
25. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
rennu:já ti mám takovou chut na červenou řepu
25. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
přesně tak rozmazlený fracek
Ant: tak tu já moc nemusím....
jo no takový ženský nesnáším co si neumí vážit svých děti no děs jako
25. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ant: to teda...my se na svoje děťátko těšíme, viď :wink:
25. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
rennu.no jasně že jo se nemůžu dočkat dne až budu mít naší malou u sebe
25. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
No nic já jdu spát jsem mrtvá a zítra hlídám opět ségřinu malou tak at jsem na ní fit pa
25. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
ant: už aby to bylo :slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ant: pa a hezké sny :slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahojte holky....kecalky!!!
Uz ani nevim na co vsechno jsem chtela reagovat....kazdopadne antana....odkaz na sukni je super...teda ta sukne je super, moc se mi libi :wink:
Resily jste tu zase jidlo....myslim tatar nas hromadne zvala na knedle...toz to ja dorazim....do Praglu to mam letecky jen hodku a pul...to je rychleji nez z Ostravy...a pro ovocne knedliky udelam cokoliv :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ikdyz vzhledem k tomu, ze mate o hodku vic nez ja tady...tak uz se tam asi chrni a tak si necham zajit chut :cry:
No a my se ted chystame na kotel zmrzlinky pobryndane cokoladkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a jeste jste se tu bavily o tom 3D/4D tak ja si tu show asi budu muset nechat ujit....nasla jsem v okoli jen jednu kliniku (ale mozna jsem jen blbe zatim hledala) a tam to delaji bud za 190£ nebo jiny balicek a ten je za 150£....takze masakr (pro ty co neznaji kurz asi krat 30,-) Vydřiduši vyděračštííííííí!!!!
25. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
safryy: zmrzlinka mňam :grinning: ...no za ty prachy bych na ten 3D také nešla ....
25. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
rennu....je to des ta cena....ale je mi lito penez...za 500 kacek nebo litr v klidu...no ale tohle :confused: ...a hledala jsem dal a nekde uvadi az 250liber...to uz prehani dokonale :grinning:
25. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
no holky, na ordinaci jsem taky čučela...asi se na to přestanu koukat, páč co tam má ve scénáři ta Kristýna :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je děs...a já se těšila, že zrovna ona s Petrem budou mít dobrej konec, páč mi přijde, že se to tam všechno všem ňák hroutí :sweat_smile:

jdu si vykloktat a chrnět...snad už zítra bude krk lepší, taťku zmohlo pivko, tak už spí na gauči :sweat_smile: pá a dobrou
25. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
safry: to je dost! :angry:
Já o těhle věcech ještě nepřemýšlím, ale nesmím si příště zapomenout říct o foto a taky bych asi chtěla video, abych to mohla ukázat manželovi, možná tu zrovna nebude :frowning2:
Koukám, že obě rodíte v srpnu :sunglasses:
25. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Já si na ordinaci musím počkat až do zejtra, nemáme telku, tak na to koukám na netu....ale už to není co to bývalo, někdy to je docela dost trapný a co vymysleli Kristýně. To je síla. Tam snad ani jeden pár si není věrnej, to je fakt děs.
25. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Tak na ordinaci jsem nikdy nekoukala...a zrejme uz s tim ani nezacnu :grinning:
suik....Ja mam termin posledni den v srpnu a tak to spise vidim na to zari :grinning: (puvodni termin jsme meli 4.zari) ....precijen...pokud bude prcek po tatkovi tak dorazi pozdeji aspon o dva tydny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
antana....ted jsem si cetla diskuzi o lnenem seminku a koukla tam jedne mamine do alba a mela tam v 18tt velikost stehenni kosti 2,5cm.....tak ti to pisu, pac vim, zes psala, ze nevis kolik ma Julinka celkem, ze se mrskala, ale ze mas aspon tu kosticku....kolik mas ty?
25. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky, vám to tak pěkně utíká už jste okolo 16-20tt, v dobrém na toto období vzpomínám.
Tak přeji vám všem hodně zdravíčka a všem jen výborné trip. testy.
Pokud by jste chtěli nějaké údaje o velikostech tak mám vše zdokumentováno, klidně napište.... :wink:
25. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ránko přeju
Safry:stehení kost 3cm
26. bře 2010 v 06:32  • Odpověz
Dobré ráno všem,

tak už je nám trošku líp, takže asi vyrazíme na výlet za babičkou :wink:
Saf: já jsem s Kubíčkem taky měla termín 4.září a nakonec se narodil 19.srpna :wink:
Jo, a ta ordinace poslední dobou mě dost přestává bavit...
26. bře 2010 v 06:50  • Odpověz
Petulko, s těmi pozitiv. ohlasy na porod v náchodské nemocnici jsi mě potěšila. Pořád se pohybuju mezi HK a NA.
Rennu, já měla taky užívat kodein (ikdyž jen v kapkách Pleumolisn -měkké i?), ale neužívala jsem to, pak jsem se o tom kodeinu bavila s gyn. i s praktickým - oba mi řekli, že v tak malém množství neuškodí, naopak, že jsou horší otřesy břicha pro miminko. Jela jsem pak hodně na Vincentce, pastilkách Vincetka, zkusila i cibulovou šťávu a nejvíc mi na kašel pomohl Sinupret.
26. bře 2010 v 06:54  •  1 dítě  • Odpověz
holky tady u nás je tak krásně to bude zase slunečný den :slight_smile:
26. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Dobré ráno,
koukám, že jste včera řešily ordinaci, no hrozný mě kdysi dávno bavila, ale co se tam teď děje, to je hrůza :frowning2: . Koukala jsem i na tu primu jak je ten nový seriál Zázraky života a to mi přijde zatím taky takový pesimistický :frowning2:
safry: tak to je šílená pálka, to jsou vydřiduchové teda
musíme si užít ještě dnešek mamči, na zítra hlásí už nic moc :unamused:
26. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Dobre rano....za chvili vyrazim do prace....ale lehka zavislost na konikovi mi nedala, abych nenakoukla :grinning:
antana...no vidis...Julinka je kus baby :dizzy_face:
marge...tak to se Kubik nemohl dockat, az bude u vas v naruci....ale pokud bude nas prcek (spise macek) po tatovi, tak se zapomene i narodit...respektive na vsechno je kopa casu zejo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky tu mame konecne slunecno.....akorat je mi to k prdu, kdyz budu cely den v praci....ale ten pohled ven na slunicko je mnohem lepsi nez lijavec :wink:
A pred par dny to nase ditko tuplo i tatku do tlapky a vcera ho kopl nanekolikrat naaadherne...vubec se to zvire vecer (asi po te zmrzlince :stuck_out_tongue_closed_eyes: silene vrtelo) takze jedny premety delal prcek a druhe tatka radosti :dizzy_face:
Tak ja padim, mejte se fajne
26. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Safry:ahoj :slight_smile:
26. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
krásný slunečný ráno holky :slight_smile:
26. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
alisku:díky :slight_smile:
26. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
japak s emáte? mrkla jsem na pár příspěvků a rozebíráte seriály. Já koukám jen na kuchaře Pohlreicha a když mi to vyjde na prostřeno...většiou u toho připravuju véču.
Včera mě přišly těhotenstký kalhoty, nějaké tuniky a trika a i nakoupené miminkovské oblečky z MK. Kalhoty budu vracet, nelíví se mi u jedněch střich a materiál a u druhých džínových materiál, je to na léto/jaro dost silná látka. Trika, dobrý, jen jedna tunika nic moc a to byla zrovna ta nejdražší, takže jde taky z domu. A mimi oblečení super, jsem nadšená jen doufám, že to prcek unosí.
26. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahojky holky juvááááááá sem se až skoro zbláznila vás dočítat,to je síla jak ste ukecané :grinning: jeden den tu člověk není a pak je to makačka vás dočíst,večer už jsem to nezvládala byla jsem zničená z procházky že jsem se dala na spaní :slight_smile: a dneska je nádherně tak jdu dopoledne ven,odpoledne jdu do práce takže tady napíšu pár řádku a frčím se obléct a pádíme ven :slight_smile:
Holky ano jsem slovenka ale dyslektik nejisem nebo jak se to píše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prostě se nějak nemužu rozhodnolut kde co napsat :grinning: ale to je jedno hlavně že to přečtete ne :grinning:
antana:co to je to měření te stehení kosti?Jo tak už si nakupovala tak to je super co :slight_smile:
ordinace mě přestává taky bavit takže už ji ani moc nesleduju.Já jdu na velký ultrazvuk až 4.5 takže to je daleko ale určitě vezmu přítele at se mrkne na mimi.Už se mi to krátí ještě 5 dnu a dnešek a jdu na plodovku,och jo furt na to musím myslet,pak vám budu dva dny psát z postele :frowning2: ja bych si přes internet objednala věci ale nevím velikosti,takže nemužu .Jinak nakonec jsem včera ukuchtila to maso k hranolkam a dneska nemusím vařit :slight_smile:.
Holky prosím vás nezdá se vám taky že vám opuchají nohy?Ja si všimla že mi začínají opuchat a to ještě nejisem ani v polovině těhu.no maras jsem zvědava co mi řeknou v pondělí na poradně,Jinak bříško mi roste šíleně no síla fotečku zde dám až cca za dva týdny :slight_smile:
Jinak ja nakupovat věcičky moc nebudu mám jich tolik že už nevím kde je dávat,ale něco určitě koupím :slight_smile:
Koukaly ste včera i na správy jak ten chlap umlátil to dvou a pul měsíční miminko :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: chudáček malinký ja bych tomu chlapovy ukázala,hajzl jeden nemám slov za živa bych ho mučila až by zdechl hajzl. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: moje nervy :rolling_eyes: a to mu dají jen 19 let co to je vždit tomu drobkovy žádných 19 let život nevrátí není to fer,smrt by měly trestat smrtí,jen at ho chlapy v tom vězení zabyjou za to co udělal,je to hovado a už rači konec vbyjadřování bo bych nadavala ještě víc :rolling_eyes:
no nic holky ja se loučím,přijdu tu možna odpol.jak budu v práci a nebo pak večer.Krásný jarní den holky užijte si ho :slight_smile: papa
26. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.