• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
alisek: a odkud objednáváš? do těch mimi věciček bych asi šla :wink: , a to co ti není zas budeš prodávat? Toho se bojím, že je s tím pak moc starostí, když mi něco nebude.
ahoj luci: neboj to dobře dopadne, naše pěstičky ti přinesou štěstí :slight_smile:
26. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Beru, objednala jsem si kalhoty z tehotne.cz, maji tam docela pěkný oblečení, jinak trika a tuniky mám z Otta. Co mi není tak vracím zpět eshopu jinak pak to po porodu prodám, co stím, že jo :slight_smile: a oblečení pro mimi objednávám tady z bazárku na MK a zatím jsem moc spokojená, pěkný kousky, čistoučký, už se těším až v tom bude prcek.
26. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Luci a odkaď ze slovenka si?? já od Nízkých Tater :slight_smile: :slight_smile: o tom mimču jsem četla na netu, je to hrozny :pensive:

jinak já koupila snad veškerou výbavu pro mimi na aukru rovnou balík 0-6 měsíců, pak 6-12měs, páč si myslím, že nemá cenu kupovat ty nejmenší věci nový a hodně, páč mrně je bude mít tak měsíc nebo dva...a třeba Tomáš měl jednu kyčli opožděnou, tak jsem musela dávat široký balení do 3 měsíců a některý věci mu ani nebyli...pak už jsem jen dokupovala nové, co jsem potřebovala :wink:

a těhu kalhoty jsem taky koupila na aukru za 250,- a super, nosila jsem je celé těhu až do porodu :dizzy_face: :dizzy_face: to byla doubrá koupě...teď jsem koupila ty šaty, tak teda nahoře přes ramena mi sedí, barevně krásný, ale jsou teda hooooodně volný, už teď v nich vypadám jako mašina, ale za 150kč je mi to jedno, hlavně že v létě bude pohodlí :slight_smile: :slight_smile: se třeba zkusím v nich vyfotit :sweat_smile:
26. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
já vlastně koupila na aukru i hrací deku, kolotoč nad postýlku, ten kočár Patron, cestovní postýlku a normoš postýlku mám tady z MK...všechny věci super, hodně se na tom ušetří...jo třeba některý oblečky mělo flíčky nebo prostě nějaký kaz, ale to mi vůbec nevadilo, vše jsem přeprala a ty ošklivější měl na doma :slight_smile:
mám to vyfocený v albu, tak můžete inspirovat :wink:
26. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
my taky budeme kupovat asi všechno v bazarech/aukru atd., už pátrám po kočárech ale asi budeme objednávat z ebay.de, protže unás není moc výběr, kupujeme dva a jeden z nich vůbec v bazarech není :frowning2: na aukru jsem měla vyhlídnutou postýlku ale prošvihla jsem ji, tak jsem zvědavá zda najdu podobnou. jsem zvědavá co bude mít náš prcek nového, asi jen kosmetiku :slight_smile: a autosedačku.
26. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Na slovensko jezdíme dost často ale pracovně.
26. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
my jsme neměli ani kosmetiku :grinning: :grinning: ze začátku jsem patlala vzorky, co jsem dostalal v kufříku v porodce :grinning: ale dostal spoustu nových věcí od příbuzných, takže tak...ani některý neměl na sobě :sweat_smile: teď už na to nakupování věcí přes aukro nemám čas, takže teď fakt kupuju vše nové...a je to sakra znát, jak to leze do peněz :rolling_eyes:
26. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
já si taky myslím, že pro mimíska se to na tom netu fakt vyplatí, a přesně jak píšete, bude to mít na chvilku, takže co bude s flíčkem bude na doma a je to :slight_smile: , i do sekáčů se pak mrknu, jen kdybych už tak věděla jestli mám kupovat modrou nebo růžovou :grinning:. Mě to přijde holky tak strašně za dlouho to září, a pak se ani nenadějem a bude se to taky pěkně rozrůstat :grinning:
26. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj. Luci: tak to se omluvám, já přehlídla že jsi ze slovenska, tak to jooo. Kolegyně v práci je taky slovenka a když píše dopis, tak se mě taky ptá, jestli to má správně. Nebo píše obojetně :grinning:
Mě dneska přišla z MMB sukně, je moc krásná, ale je mi tak akorát a to mám furt svůj špek, i když už trochu víc vlezl. A to jsem ještě řešila jeslti mi nebude velká (42 :cry:) ...
ještě má objednány kalhoty, nextový, nový, ale s nějakým malým kazem, opraveným, je to o číslo větší než nosím, tak snad to bude dobrý. ty co mám mi jdou, ale chybí mi tam to opřený bříško v nějaký látce... asi budu muset koupit brzo těhotenský pas :wink:
Já zatím kupovala na mimi věci nový, nedávno jsem objevila sadu nextových bodýček za skvělou cenu. Jen jsou strášně malinký.
Taky asi něco podědíme,....
Velký věci budeme kupovat asi dýl, teď budeme mít hodně vydání se stěhováním a manželovou prací a to nás pěkně vyšťaví......
26. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpátky z vycházky a je tam krásně :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
konečně jsem se objednala u zubaře a ve středu si zajdu na ekg
26. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
k zubákovi jsem se taky už objednala :slight_smile: ale to jsem musela, páč se mi před pár dny odlomilo kousek zubu :sweat_smile: a k obvoďákovi vůbec nevím, kdy zajdu, ten mě pak pošle na ekg asi do nemocnice :unamused:
26. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
a na to ekg se musí? o tom mi zatím na gyndě nic neřekli :unamused: , to jsem vůbec nevěděla
dneska byla u mě kámoška, a jak mám jedny rifle těhu za 200, tak jsem tam přehlídla díru na zadku, docela velká, tak snad mi to mamka něják spraví :frowning2: , za ty prachy nekupte to, že jo :wink:
26. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
beru:obvodák mi za razítko do průkajdy dal žádanku na ekg
26. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
ant: já nevěděla, že se musí k obvoďákovi, zatím jsem nebyla objednaná do těhu poradny totiž :unamused: , tak dík :slight_smile:
prý má přijít večer bouřka a vítr, bojím :unamused: , třeba se nám to vyhne
26. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
beru:snad né idyž teolao bylo už pár dnů tak se určitě ochladí
26. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky, já byla u obvoďáka včera a pořád mlela něco o EKG, tak jsem ji řekla, že na gyndě nic neříkali a bylo, ještě budu lítat po dalších doktorech, už teď toho mám dost, v práci jen naddělávám hodiny a ještě někde chytnu nějakýho bacila...Ještě mě čeká plicní a zubař :confounded:
26. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
sijen: Pleumolysin tuším, tam je taky ten mi napsal zkraje a kodein mi pak dal i čistý no....nevím, nevěřím tomu léku a zkouším to zatím vyléčit altenativně :slight_smile:

safryy: jééé, chci také žduchnout, už se dlouho malý neozval.....
26. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
ojo a alisek: na aukru toho maj dost, taky tam nakupujem.....

discreet: mě žene jen na EKG, o plicním nemluvili a zubař...to se objednám příští týden :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
sijen: jako nachod jako nemocnice za moc nestoji, proto me nejdriv ani nenapadlo o ni uvazovat, ale porodnice je tam ted nova, nekde sem nasla i na netu fotky a maj to tam pekne vybaveny. A jelikoz je to my prvni mimi, tak vubec nevim do ceho jdu a bojim se jak to budu zvladat, potrebuju aby se mi nekdo s citem venoval a o FN sem slysela ze to tam jede jak na bezicim pasu a nikdo se s tebou moc nemaze:/ a taky diky tomu natresku tam neni tak velka sance na nadstandard..a do toho ja hodlam investovat, klidne usetrim vsude jinde, ale porod chci prozit co nejvic v klidu a za podpory blizkych a myslim, ze pritomnost manzi na pokoji by mi pomohla, takze bych nelitovala si priplatit. Ale zas pokud bych vedela, ze je treba vyssi pravdepodobnost komplikaci, tak jdu urcite do FNHK, pac tam je neonatologicka JIP a verim, ze je tam vetsi sance na zachranu
26. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
rennu:já se byla dnes objednat k zubaři a jdu až 7.5 docela pozdě tady je to jedinný zubař takže nával :rolling_eyes:
26. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
ant: kveten to je jeste dobry, ja objednavam pacose na cervenec :grinning: o praci nouzi nemame :wink:
26. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Rennu, njn kodein prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nepamatuju si, jestli jsi to psala, ale radila jsi se s gynDr.?držím pěsti, mně pak po takovém dlouhodobéma urputném kašli zjistili astma. Nejdřív jsem to vůbec nerespektovala a nebrala vážně (jakože "áá zase astma - to teď říkaj všem") - nicméně potom, co jsem otěhotněla a začal se mi vracet zase ten kašel, jsem se nakonec rozhodla užívat ty lokál. kortikoidy v dejcháku (pulmicort 1xdenně 400mikrogramů)

Petulko, mám podobný názor /i to tak slýchám od známých/ na HK nem., je to škoda, dřív měla rozhodně lepší pověst (důvod je jasný, nebylo tam tak narváno :grinning: ). No, koukám, že rodíš dřív než já, tak Tě pak vyzpovídám:slight_smile: jinak měla jsem v úmyslu připravit si vlastní PP (nechci ležet na koze), ale ještě si to rozmyslím, podle toho, jak na tom budu ke konci těhu zdravotně:slight_smile:
26. bře 2010 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
beru3nek:snad ano,palečky mi tady držíte už skoro všichni a ja jen doufám :frowning2: snad bude dobře :slight_smile:
ojo:ja jsem ze Žiliny :slight_smile:,Nízké tatry tam je krásně :slight_smile:
Koukám že se objednávate už k zubařum ja ještě nešla a nevím kdy se objednám,a obvodák tam se musi k tomu obvodákovy?Ja jsem tam nebyla při malé vubec,ani nevím že se tam má jít :grinning: a ekg to jsem neměla taky ani u malé,to jsou promě novinky.Já bych si taky objednala z aukra na sebe něco je to tam levné ale když ja nevím jak beru ty velikosti :frowning2:
Z Klarinkou jsem byla venku tři hodky .-) je tam strašně nádherně.Já se normálně nechápu,pořád mám chut na čepované pivečko,asi zajdu večer :slight_smile: Co vy holky dáte si čepáka?Já jsem u malé pila jen černé ale ted mi chutná radegast světlé,a před těhu jsem ho nemusela a ted bych ho pila furt ale to tež nemužu :slight_smile:dam si jednou za týden dvě malé což je jedno velké a spím jako dudek a uplně mi to stačí .-)
26. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Mě sestra na gyndě poslala na EKG snad hned první den co jsem tam přišla. To jsem byla ráda, k obvoďačce jsem už zašla, ale štempl mi do průkazky nedala, poslala mě na krev kvůli štítný žláze a pak na ORL, já se těch doktorů asi nezbavím. Navíc musím na gyndu zajet ještě na konci měsíce pro lístek na peníze, minule mi ho nemohla dát :unamused:
26. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Lucinecka: já teď taky děsně bažím po pivu a děsně mi chutná, normální gambáč 10. dřív jsem ho pila jen v hospodě, protože to bylo levný a pili ho všichni :grinning: .....Upíjím po půlsklenicích, ale asi zkusím nealko abych si ho mohla vzít víc. Mňam.
26. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Suik- jakej lístek na peníze? Já o ekg taky nic nevim, musím se doma podivat do prukajdy. A obvodaka vůbec nemám, všecko (ale já vlastně krom ha a antib.tak jednou za 3 roky nic nepotřebovala) mi píse mamka, tak to bude sranda s tím razítkem...
26. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
sijen: já astma mám...možná se mi to zhoršilo s prudkým nástupem jara a pylové sezóny, léky musím brát trvale, ale jsou v těhu bezpečné.....

ad HK porodnice, zvěstí je mnoho, někdo tam rodil, když byl nával jiný v době "bez návalu"....od toho se to asi odvíjí...já budu rodit tu, je to v místě a při představě až mě chytne nedej bože hysterák stylem jéééžíííšmarjááá, já rodím..... :grinning: tak jdet někam jinam, by mě asi kleplo :grinning:

Ant: u nás je také nášvih u zubaře a to jich tu je plno....

jinak holky 27.4. jdu na 3D
26. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
ahojky!
to je krásně, co? ale má se to prej zase zkazit :angry: .
já mám pivo moc ráda a v tomto počasí se to přímo nabízí si dát na zahrádce. když mám velkou chuť, tak si dávám nealko. u nás se dost čepuje nealko radegast.
k dr. musím k zubařce, obvoďákovi a ten mi natočí i ekg. měla jsem to tak i s jankem. u zubařky jsem už byla a na toho obvoďáka mám ještě čas.
26. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
evelu: na mě bude taky obvoďačka koukat jak na zjevení, jsem tam nebyla x let :slight_smile:
suik: tak to mě naštěstí napsala lístek na peníze teď ve st, ale minule jsem tam musela jít jen kvůli tomu, to jsem byla naštvaná
a co se týče piva, tak já byla pivař už před těhu :slight_smile: teď si cucnu od přítele a dneska mi koupil nealko, tak jsem ho na rybách s chutí vymlaskla, mňamka to byla :slight_smile: , ale fučelo tam jak blázen, tady ve městě je palermo a tam vichr, brr
26. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.