• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
leba...........................27let, Brno, 1. dítě, TP: 3. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
kovalda......................32let, Černé Voděrady, 1. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
maciol........................29let, Olomouc, 2. dítě, TP: 11. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
safryy.......................26let, Manchester, 1. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
berulka82...................27let, Ústí nad Orlicí, 1. dítě, TP: 10. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
rennu........................29let, Hradec Králové, 1. dítě, TP: 28. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví......
eff............................29let, Praha, 2. dítě, TP: ?. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví
7. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
tak jsem vás dočetla..............

sinix. nadávat ti opravdu nebudu..............................a jasně že ok..................a já si zase myslela, že zamknou toto.......no vidíš, to je fuk, důležité je, že si je kde psát..............
:grinning:
7. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj všem. :slight_smile:

Laurinko, k tomu nebyl důvod. 1) Založila jsi ho dřív, 2) měla jsi tu víc příspěvků a 3) bylo ve správné rubrice.

Vidím to stejně - je to fuk... :slight_smile:
8. led 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj při pátku :slight_smile:
uff, tak dneska to tu překlepu do 15 hod. a pak se půjdu brodit vánicí k domovu. Předpovídají na víkend, že napadne 40 - 60 cm sněhu, tak jsem zvědavá. Jestli jo, tak se v pondělí nedostanu do práce. Což by mi samozřejmě tolik nevadilo :sweat_smile: . Ale v pondělí jdeme oznamovat babičkám, že v září do rodiny přibude mimísko a na to se samozřejmě těším :grinning:
8. led 2010 v 10:37  • Odpověz
hezký den všem! u nás chumelí, málem jsem se nedostala do práce....a silničáři nikde nejsou vidět :frowning2:

ráno jsem měla krušné, tak zle mně snad ještě nikdy nebylo. Pak jsem byla na kontrole a na UTZ mi pan doktor ukázal dutinku a v ní něco malého bílého:slight_smile:že prý pěkně rosteme, ale ještě nemáme srdíčko, takže za týden znovu. jsme podle ms 5+6,ale podle ovu spíš 5+3. takže jsem si na oslavu hned koupila bavorský vdoleček, nicméně mále následoval ranní snídani...doufám, že to brzo přejde. mám v plánu dnes obědvat řízek a docela se na něj těším :grinning:
8. led 2010 v 11:15  • Odpověz
breberuska: jé, tak gratuluji k potvrzení od pana doktora. fotečku máš? :slight_smile:
8. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
ahojky maminy.........
no já teprve v jedenáct vstala, když mám volno, tak prostě nemám na to vstávat v osm, i když už pořádně nespím.....................ale co,venku je kalamita, manžílek mi vaří vepřové výpečky se zelíčkem, akorát půjdu udělat knedlík a dáme si........................já bych pořád jedla.......................
takže mám se dobře a už se nemůžu dočkat středeční kontroly, at se už taky dozvím, jestli je mimi ok a jestli je jedno nebo dvě............ :grinning: :grinning: :grinning:
breberu: gratuluju ke kontrole - a ty jsi tam byla už podruhé????
8. led 2010 v 11:58  • Odpověz
děkuju:slight_smile:

lauri: jo, podruhé, poprvé jsem byl ve nem. v neděli, po tom špinění, protože jsem jednou potratila, tak jsem jela raději se zeptat co a jak. to byl vidět jen malý černý flek a z krve udělali HCG (2500), dnes jsem měla jít na kontrolu jak to vypadá a taky pro další balení utrogestanu...ale už jsem šla ke svojí MUDr - nisméně ta tam nebyla a místo ní strašně šikovný pan doktor...byla jsem z něj úplně nadšená :grinning:

kovalda: mám, sice na ní není nic moc vidět, je strašně nekvalitní, ale pěkná, už se těším, až jí ukážu manželovi :sunglasses:
8. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
bereberu: tak to je super, že už máš fotečku............závidím - v dobrém samozřejmě...

holky, mažete si bříška? já měla GS Mamastrie a ted mám Elasti Q........a každé ráno i večer, sice ke striím nemám sklony, ale pro jistotu pravidelně, mě to i baví, a taky je to dobrý pocit mít tu kůži takovou nesuchou....
8. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
já zatím nemažu, ale asi taky začnu....já mám na strie celkem vlohy :wink:
8. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
breberu: no já sklony nemám, mamka se nenatírala vůbec a nemá jedinou jizvičku...

ale radši mažu....
8. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
zatím nemažu
i před tím jesm mazala,až když se začalo bříško zvětšovat ....a nemám ani jednu...a navíc to je hodně genetické
každopádně půjdu opět do saloosu -klasické olejíčky
8. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
hupcza. no přesně jak píšeš, dost se to dědí a je to dané, takže aspon v tomto jsem tak nějak v klidu.......
8. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
laurinka: teda to je provokace, v 11 vstávat :angry: :grinning:

breberuska: jé, tak si dej fotku prcka do albíčka, ať víme, na co se taky můžeme těšit :grinning:

jinak břicho si nemažu. musím se přiznat, že vůbec tu péči o sebe flákám a to tak že odjakživa. ale zkusím se polepšit :sunglasses:
8. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
kov:no já na takové to mazání tělovými krémy teda taky nejsem...ale to bříško, když roste máš stejně tendence hladit ..tak tam prsknu trošku oleje aje vymalováno :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
hupcza: jo, to je dobrý nápad. Je fakt, že budu hladit, tak přidám olej nebo krém a využiju to :grinning: Tomu říkám kreativní přístup :wink: :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
hupcza: no já mám tendence hladit už ted, vlastně ještě když jsem neměla těhu potvrzené testem, ale myslela jsem si, že jsem ,tak jsem vždycky večer v posteli hladila bříško a říkala mu - bud tam mimišátko, prosím....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jsem trapná no.............
a ted si ho pořád prohlížím a hladím, je mi to vzácné....................... :grinning: :grinning: :grinning: a je jasný, že až bříško poroste a uciítíme pohybvy, tak to bude mnohem hezčí.....
8. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Abych se přiznala, tak já taky na žádné mazání vůbec nejsem, ale u toho prvního jsem pro jistotu taky začala mazat :slight_smile: sice mi to k ničemu nebylo, ale jen co maličko povyroste, tak okamžitě mazat začnu :wink:
8. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
lauri: já jsem hladila a hladím úplně stejně :wink: takže trapná rozhodně nejsi :grinning:
8. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
kov: optimalizace :grinning:

laur: prooč ....já si vždycky s ondrou vykládala po cestě do práce - teda jezdím sama v autě ....v buse bych asi vypadala jako šílenec :grinning:
joo na pohyby se taky těším ...nechápu,že tomůže být někomu nepříjemné
hlavně bylo fajn,že když měl člověk blbý pocit,mohl si sednout,napojit se na prcka a on se ozval a člověk mohl být vklidu,že jenom panikaří a nic se neděje :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
jé, tak to jsem ráda.........................jsem si myslela, že jsem divná..............
tak nejsem...... :wink: :grinning: :grinning:

a to jsem neslyšela, že by někomu bvyly pohyby nepříjemné, spíš naopak, jsem spíš slyšela jen spokojené maminny.....
no já spíš nechápu takové ty, jak nadávají, že jim těhotenství zkazí postavu a proto třeba ani nekojí, takoví lidi fakt nechápu, proč si vůbec pořizují děti....
8. led 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
mrknete k berulce do albíčka, tabuku zpracovala a bude u ní, tak když budete chtít změnit termín porodu, jména nebo cokoli, tak písněte jí a ona to opraví.................je super............
8. led 2010 v 15:09  • Odpověz
8. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahojky holky, vy tady toho moc nakecáte. Jsem ráda, že vůbec stihnu něco dočíst, ale přispívat už teda nějak nestíhám. Zkusím se polepšit.

Berulko super tabulka, jsi šikovná.
8. led 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
maciol: ahojky, jak je......?
jsme se s berulkou domluvili, že tu tabulku, co byla jen tady na stránce bude mít u sebe v albíčku, je to lepší, aspon to nemusím lovit v diskusi................... :unamused:
8. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky
:slight_smile:
8. led 2010 v 18:45  • Odpověz
zdravím všechny dlouho sem tady nebyla ale mám toho ted ve škole moooc bude totiž pololetí a dočíst vás tak je tam toho mooc
8. led 2010 v 18:45  • Odpověz
laur + ber:jste šikulky ...já jsem na takové ty systematické tabulkové práce úplně nepoužitelná - dělám jen v krajní nouzi,kdy není vyhnutí :sweat_smile:
8. led 2010 v 18:47  • Odpověz
8. led 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
hupcza. no já ji vytvořila jen tady do diskuse, ale ber ji převedla do excelu a hodila do alba, což je super nápad......
a stou snídaní to je dobrý, tobych nečekala teda............
8. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.