• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
No tak Saf,pokud se rozhodneš,že ta vyšetření absolvovat nechceš,nebudě tě títžit ani to,že nemáš razítko.Určitě tě bez nich nenechají rodit na chodníku :grinning:

Rennu,chápu tvé obavy,jako měla před pár dny Anta,no opakuje se to,to je jasné,každá maminka,co začne cítit už pohyby je pak chce zažít znova :dizzy_face: Chlapeček je v pořádku,ale buď spinká,nebo když kopinká,tak je otočen páteří k bříšku,takže necítíš nic.Já,jak jsem byla v úterý na utz,byla v bříšku pořádná aktivita,já jsem ale necítila nic.Jak se pak na utz vidělo,mělo zádíčka k břichu... :wink:
27. bře 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky tak pomalu jsem vás i při práci dočetla :slight_smile:U nás je dneska zatím taky pěkně ,ráno bylo zataženo a docela kosa ale ted se docela vyčasilo no uvidíme co stoho bude akorát venku pořád fučí :frowning2: u nás včera nepršelo ani buřa nebyla jen se zatahlo a foukal výtr to bylo všechno ma to přijí prej dneska tak uvidíme,ja bych chtěla dneska umít okna ale jak začne pršet tak mam po uklízení,tak to bych se dala do žehlení už my to ste skřině pada jak se mi nechce žehlyt :grinning: No ja jsem nebyla ještě ani u obvodaka ani u zubaře musím se objednat ted mam vcelku jiné starosti tak to nechám tak cca tza měsíc.Já jsem si nechavala normalně píchat injekce u zubaře i při malé ,doktorka říkala že bude nanejvíš bud více akční nebo usne :slight_smile: ale že nějak to neuškodí ta injekce,takže jsem si nechala píchat normalně a že jsem tam nebyla jen jednou u zubaře přes těhu to vám povím no síla,zubaře taky nemusím :frowning2: fuj ,ale prevence je prevence no :slight_smile:Ja teda výtok s prsu ještě nemám ale vím že jsem začatkem těhu měla prsa zpevněné takové pevnější i na dotek a ted se mi svěsily z ničeho nic :frowning2:,no co nadělám,svěšené byly a budou no uvidíme jak budou vypadat až se začnou plnit :slight_smile:.Ja užse nemužu dočkat na pondělí až uvidím drobka jak vyrostl za ty necelé tři týdny bez 1 dne by to byly tři týdny co jsem ho neviděla,ono jak nejisou pohyby tak se člověk obavá jestly je vubec v pořádku :frowning2:No a u obvodaka jsem při prvním těhu nebyla,nikdo mi ani neřek že se tam ma jít :slight_smile: ja myslela že ginekolog stačí :grinning: a ekg jsem při prvním těhu taky neměla.No včera ste moc ukecané nebyly večer :slight_smile:
27. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
rennu:já naší malou taky necítím každý den ale neboj vše je ok dr. mi řekl že kopanečky ještě nejsou pravidelné kdy jdeš k dr. na kontrolu?
27. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
petja: děkuju za uklidnění, snažím se důvěřovat svému tělu i miminku, ale když se dostanu do stresových situací a začne toho na mě být moc, tak prostě nevím a nezbývá než jen doufat, že tam chlapeček je a má se čile k svět....vidíš, to mě nenapadlo, že je třeba zádíčkama k bříšku a proto nic není cítit....

ant: na kontrolu jdu až po Velikonocích, to máme velký ultrazvuk
27. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
rennu:neboj vše je ok :slight_smile:
27. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Rennu,když se dostaneš do tohoto stavu tak začni na miminko myslet a představovat si,jak si v bříšku hoví,co tam asi dělá :wink: to tě určitě zklidní :wink: Začni cvičit buď gravidjogu nebo těhu cvičení :wink:
27. bře 2010 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz
petja...aha, tak ja jsem myslela, ze ty razitka byt musi, ze pres to nejede vlak :grinning: Ale jak jsem rikala...ja bych rada nejakou prevenci....aspon pro ten pocit....no ted mam v hlave jen jedno datum a to se milovymi kroky blizi....
luci...ja od prvniho UTZ musim cekat 8 tydnu...co to je proti tvym trem.....ikdyz, at je to mesic nebo dva...to cekani je vzdycky strasne zdlouhave, to vim :wink:
antana, rennu....ja drobka taky necitim kazdy den a taaaak moc bych chtela, ale nemuzem po nich chti zazraky ze :grinning: Jeste se tech kopancu dockame dost a dost :wink:
27. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
saf:taky si myslím že si to užijem až až
27. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
saf:máš pravdu to čekání je strašný to věřím jsem ráda že chodím tak často :wink:
27. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
ant....a aspon uz vis, ze cekas Julinku :wink: Ja uz bych taaak moc chtela vedet co me to tam v brisku obcas lochta :grinning: A manzel taky...at uz se muzem zacit dohadovat o jmenech....tak nejak porad doufame, ze se prte natoci tak aby nam bylo jasne vo co go :grinning:
27. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
A dneska je super krasne, tak se nejak zkulturnim a vyrazim do obchodu....jeste nevim, jestli vemu chlapa s sebou....ale asi ne...ho to bavi vzdycky jenom chvili....pokud teda nejsme v nejakem PC obchode...ale to zase trpim jako zvire ja :grinning:
27. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
saf:jo jsem ráda už jsem taky konečně něco mohla nakoupit když to víme :slight_smile:
27. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
petja - chtela jsem tim podekovat za tip s tema homeopatikama, me by to nikdy nenapadlo - to homeo je neo-cephyl, pak jsem si dala jeste jeden a kolu a zabralo to, vcera jsem mela zas nabeh, dala jsem si jednu bobulku a preslo to! :slight_smile: dostala jsem v ty lekarne celou brozurku o homeo pro nastavajici maminky a je to teda docela zajimavy - hlavne ty homeo na pripravu k porodu - uvazujete o tom nekdo?

na ekg jsem byla predloni kvuli operaci a mam ho ukazkovy, takze na to asi prdim

jinak jsem si dala do albicka predvybrany kocarky, tak by me zajimalo, jaky jsou vase nazory na ne (piste mi k tomu komentare :slight_smile: ) diky :slight_smile:
27. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
ant....my taky budem nakupovat vice, az jak budem vedet....tak se ted mrknu na takove neutralni vecicky....ale tu je to celkem potiz....bud je vsechno bile...nebo prehnane ruzove nebo modre :grinning: Tech neutralu fakt minimum....a nebo drahe jak slak jsem zapomnela dodat :grinning:
Tak ja ficim holky, mejte se moc fajn a vecer zase kouknu :wink:
27. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
safryy:jaktože čekáš tak dlouho?ja jsem měla od začatku těhu už 5 ultrazvuku ,tři u gindaře a dva mimo to jsem měla vyšetření miminka,to jsem měla ten screning a velký ultrazvuk a ted jdu v pondělí na tu poradu tam budu mít ult. a pak v tu středu při te amino v ostr, tam budu mít zase ult.No ono to musí být docela síla nevidět tak dlouho mimi :frowning2: ja už se ted nemužu dočkat na pondělí :slight_smile:
27. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
rennu: neboj, prostě si budeme muset ještě nějáký ten týden počkat na pravidelný pohyby :wink: a já vůbec na ty první, už aby to bylo, se nemůžu dočkat :slight_smile:
antana: tak to tě lituju, já si taky užila když mi rostl moudrák, tak ať tě to brzo přejde
plánujete holky koupi monitoru dechu? někdo říká, že super, někdo zbytečnost, co myslíte?
27. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
eveluska:ahojky koukala jsem do tvého albíčka i na kočárky jsou moc pěkné,ten zelený je super akorád ja nejisem moc na zelenou :_)a všimla jsem si že máš obrazky z ult, i mezi výbavičkou a i pupík tam máš :slight_smile: to máš tak schválně?:je to škoda že je máš tak schované :slight_smile:
27. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
luci...tady se delaji za tehu jen 2 UTZ...okolo 12tt a pak ve 20tt....ale myslim, ze lamia psala, ze bude mit jen tri, tak se taky naceka a kovalda mam dojem taky.....ono je to super videt mimiska casteji....videt jak roste a jak tam sebou mele....
No hlavne aby bylo prte zdrave, tak se tesim, az sem prihodis v pondeli nejakou fotecku a ze ti veskera vysetreni vyjdou na jednicku!
A ted uz to fakt vypinam, papa :slight_smile:
27. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
luci - ja prave na zabickovy docela ujizdim :slight_smile: mela jsem puvodne jenom jedno albicko, tak to mam tam, ale fotky mimiska uz jsem prendala i do druhyho albicka nase mimi, asi tam prendam i ty pupiky a v ty vybavicce to smazu :slight_smile:
27. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
beru3nek: ahojky ja jsem monitor dechu neměla při malé a ted nevím zda ho budu kupovatja si myslím že to je zbytečnost,ja jsem malou šlyšela pořád toje takový mateřský pud,ono se někdy stáva že ten monitor blbne a začne pípat bez příčiny a ty jsi pak vystresovana co se děje:frowning2: ja bych si ho kupila jen kdybych měla v těhotenství nějaké komplikace a nebo kdybych měla předčasný porod to bych ho určitě využila,jinak myslím že kdybych ho chtěla koupit tak se spíš zeptám známích o vypujčení,ono to není na pořad:slight_smile:

antana:moudrak je zub na prd mě už jeen trhaly a mužu říct že to bylo totalně v pohodě druhý mi zubařka zablombovala to nechapu když to je zub který je tam zbytečný a rychle se kazí :rolling_eyes: épak zbytečné starosti zase,nechtěla mi ho trhat a jinak mi ještě nenarostl ani jeden dole tak jsem zvědava ale ja už bych nechtěla .-(
)
27. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
eveluska:jo tak to jo jak se líbý zelená žábačková barva tak to jo :slight_smile: každému se líbý jiná ja ujíždím totalně na světlé modré :wink: jj pupíčky by byly super u miminek ale to je na tobě :wink:
27. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
eveluska:juvá už sou tam z´ty si rychlík :grinning: :wink:
27. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
luci :slight_smile: to vis, mas pravdu, ani nevim, proc jsem to predtim nezmenila :slight_smile:, zabicky to je moje, ale zas na sebe se mi libi obleceni nejvic modry, fialkovy nebo svetle ruzovy :slight_smile:
27. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
luci - jakej jste meli kocik u maly? a byli jste spokojeny? nechali jste si ho?
27. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
eveluska:myslím že ho budu mít v albíčku počkej mrknu se.a pak ti řeknu kde je jak tam bude.Byly sme spokojení ted ho mam doma a využije ho druhé mimi :slight_smile:už se těším .-)
27. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
eveluska:v posledním albíčku ve spod je ten kočárek ale není celý vydět a v abíčku nad tím je kočárek co měla potom,jak budu doma tak večer ti pošlu se na konika foto toho kočárku do diskuze ok
:slight_smile:
27. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
uz jsem ho nasla - vypada pekne prakticky a stabilne, ale na me trosku moc robusni, bala bych se, ze ho nenarvu do mhd a tak... mate ho ted na sportaka? nasla jsem fotecku s korbickou
27. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
luci - dik :slight_smile: posli :slight_smile:
27. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
luci - teeeda, klarinka je fakt nadherna holcicka a takovy usmevavy miminko ! :slight_smile:
27. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
eveluska:děkuji:slight_smile: ona je usměvavá to jo ale i pozlobyt umí :grinning: ty čekáš prvního mimíska že ?Ono je to moc krásné být vubec těhotná je to zázrak :slight_smile:
27. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.