• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
eveluska:koukam ted na uplně dolní album a tam je ten kočarek vyfocený z boku tak koukni tam :wink: :grinning: ja snad slepá jsem :slight_smile:
27. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
luci - jj, tam jsem ho objevila :slight_smile:
27. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
eveluska:super:slight_smile: ja jsem hodně zvědava co se povedlo tentokrat zda holka nebo kluk hlavn at je to zdravoučké :slight_smile:mala už chodí a hladí bříško :slight_smile: přijde za mnou a říka mami mužu pohladit bratříčka někdy řekne sestřičku ale ještě dodá ale zvedni si tričko ja tam nechci tričko :wink: :grinning:
27. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
luci - tak to je sladky :slight_smile: my mame zatim jenom pejska - fenecku, jsem zvedava, co tomu bude rikat ta :grinning:
27. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
eveluska:určitě budou kamarádi :slight_smile:neboj
27. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
27. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
evel: my máme také pejska, je mu přes rok a říkám si to samé....jak bude reagovat na mimčo :slight_smile:
27. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
holky pejsci si na mimča určo zvyknou a mimča budou s něma vyrůstat to bude fajn
27. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
holky kdepak ste utekly :slight_smile: ja jdu za hodku domu a pak tu budu asi až večer dneska si chci doma uklidit tak se zastavím možná až večer no a bude mi stoho až hrabat je toho moc no :frowning2:mytí oken,které už budu mítaž zase před vánoci a ta skříně s tím prádlem juva mě trefí :unamused: se mi do toho moc nechce ale musím jindy není času :frowning2:
27. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
luci: díky za info, je ještě času, tak to můžem dostatečně zvážit a okna bych nechala na jindy, když sem tam prší, teda u nás
eveluska: hezký kočárky, mě se líbí ten první zelenej, ten poslední je na mě už hodně žabičkatej a pak ten tyrkysovo - hnědej, ale tam píšeš, že je malej, tak to bych nebrala. Kámoška mi říkala, že by už brala teď po prvním mimi hlubokej , tak já vůbec zatím nevím. :frowning2:
27. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
tak už jsem konečně dovařila dneska to je pozdě něco jsme měli no tak jdu papat zatím :slight_smile:
27. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
beru3nek:tady u nás zatím neprší venk krásně svítí sluníčko :slight_smile:sice fokká ale neprší
no uvidíme jak se to počasí vybere :slight_smile: ja za pul hodky letím do obchodu a pak domu ukízet,ja už bych pak ne to uklizení kašlala výš tak to udělam ted :slight_smile:
27. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
tak nic ja letím papa holky pokud budu mít energii dorazím večer papa
27. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
rennu - co mate za pejska?
luci - supr odkaz :slight_smile:
27. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
beru - nn, neni malej, jenom je mensi favorit kvuli tomu slozitymu podvozku :slight_smile:, ja bych taky idealne chtela hlubokej houpaci a pak sportak, ale zas tyhle trojkombinace vyjdou o hodne levnejc, manzel nechce o dvou kocarcich ani slyset...
27. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
evel: kokršíra :grinning: máma byla jorkšír a táta americký kokr :slight_smile:
27. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
rennu - tak to je dobra kombinace, na mimi myslim dobry :slight_smile: my mame maltezacku, uz se na to jejich seznamovani moc tesim :slight_smile:
27. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky, teda tenhle týden jsem úplně hotová a nějak jsem nezvládám zajít.
Ale tenhle týden se miminko už "ozývá" více a cítím ho už občas i přes den. Přijde mi, že to nejsou jen pohyby ručičky či nožičky, ale spíš že tam metá kotrmelce :grinning: Každopádně jsem nadšená za každej tento malej důkaz, že miminko je v pořádku :slight_smile:

safryy: jéje, tak vy tam nemáte ještě jaro. Neboj, tady se to taky trochu "pokazilo" a zapršelo nám. Zrovna v noci byla teda šílená bouřka. Pejsek byl úplně vyplašenej, tak jsme trénovali na miminko a uklidňovali ho :slight_smile: No a možná byste měli být v jiné lokalitě, kde bývá častěji nedeštivo, než jen 2 týdny v roce :slight_smile:
27. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
kov:u nás si taky pořád ještě nechala jaro jsem zvědavá jak tady to počasí dlouho vydrží :grinning:
27. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Eve,ale já ti neocephyl neradila a to vážně homeopatikum není!Nevim,kdo ti co v lékarně napovídal,ale pokud si přečteš příbal.leták,dozvíš se víc..Přípravek NEO-CEPHYL obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je klasická látka používaná při léčbě bolesti (analgetický účinek), zánětu a proti horečce.Proto určitě není vhodný k běžnému užívání v těhotenství.To,že jej vyrábí firma,co vyrábí i homeopatika mi je záhadou,ale vím o tom.Určitě jeden nebo dva neuškodí,ale homeopatikum to prostě není.Je tam navíc i kofein,takže nic moc...Ta homeopatika,která by tam měla být údajně obsažená ale nejsou homeopatika,jsou to jen výtažky z těch rostlin,ze kterých se dá i homeopatikum udělat,ale to jde o jiný princip,tady to není v žádném homeopatickém ředění,čiže na úplně jiném základu...
Pokud ti nepomáhá to ferrum zkus na migrénu teda opravdová homeopatika jako Belladona,Natrum muriaticum,..nutné je vždy ale aby symptomy tvé migrény odpovídaly obrazu léku...To vše se dozvíš buď z literatury,či pro začátek i na netu...chce to jen chuť a zájem...
27. bře 2010 ve 14:19  •  3 děti  • Odpověz
Jinak ta homeo k porodu jsou určo super věc,ale musíš je mít nachystané už dopředu všechna,páč nikdy nevíš,co tě potká,nebo je třeba ani nepoužiješ.Určo ale mají víc indikací než jen k porodu,homeopatika jsou vždycky všestranná,léčí problémy,které spolu ale kolikrát nesouvisí,třeba strach z bouřky i průjem apod.Záleží pak i na ředění léku.Ale třeba taková arnica montana by určo neměla chybět v žádné homeo lékarníčce,ta je k poporodnímu krvácení,nebo třeba hematomu jako stvořená.Dá se použít i na nástřihy,tam je ale lepší staphysagria,ne,že bych nástřih někomu přála,sama jsem porod zvládla bez něj,myslím ale,že hlavně vlastním přičiněním...
27. bře 2010 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz
jak tak koukám na ten neocephyl, tak to vypadá jako kombinace normálního léku a homaopatik... já toho o hom. zase tak moc nevím, ale tohle mi přijde podivný...

Já mám dneska nějakej divnej den, včera se mi vrátil manžel, ale dneska jsme se pěkně pohádali, mám ho plný zuby.....ráno jsem našla zase trošilinku krve na papíru, tak mám strach a čekám co bude a zase najíždím na režim neustálého ležení. A manžel mi to neusnadňuje. Včera jsem na něj čekala s bohatou večeří a dneska si udělal prsty a ohřál kaši jen pro sebe (i když musí dobře vědět, že musím mít taky hlad a nic moc tu není) a to proto, že jsem se demonstrativně zamkla v pokoji....ráno mi vyčetl, že furt kňučím a brečím a že ho ruším. se.e mě.

Včera večer jsem cítila něco moc divnýho v břiše, jakoby velký bubliny, a trochu něco jako stahy a křeče, ale jinak než když obvykle třeba při trávení.....ale tvrdý břicho jsem neměla. Zároveň jsem ale byla pěkně nadmutá to šlo postupně taky ven, tak nevím :sweat_smile: ....jen mi bylo divný, že to je spíš u horní stěny břicha. Myslíte, že by to mohlo být mimi, nebo spíš ty plyny? Bylo to docela podivný?
27. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
petja - teda, tak to nechapu, jak muzou v lekarne takhle blbe poradit! ptala jsem se prave primo jich, jaky homeo by bylo nejlepsi, protoze s tim nemam zadny zkusenosti a nenapadlo me teda, ze to studovany lekarnice takhle zvojtej!! :angry: kazdopadne mi to teda zabralo, ale asi to taky moc brat nebudu moct..... hmmm
27. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
teda holky, dočítám vás a zas mi děláte chutě, pstruh s br. kaší a čočková polívka, to je dobrot :slight_smile:
jé a buchtičky s kréééémem, honem, pošlete to sem.
Včera mi přišly nový těhu kaťata, protože ty původní byly s tou "klokaní kapsou" a jak jsem za ni furt tahala ty kaťata nahoru, tak jsem ji roztrhla a taky mi to nebylo pohodlný, nahoře ta guma. Tak tyhle jsou prostě celý džínový a nižší a prostě široký, akorát si budu muset dát teďkonc pásek, než do nich bříško doroste.

safryy: mne přijde taky, že mám prcka nejčastěji nalevo, resp. tam ho nejčastěji cítím :slight_smile: To poslouchání srdíčka závidím.

tat: na ty tvarohový knedlíky bych dorazila :slight_smile:

petja: ty se máš, že víš, jak je drobek velkej a "těžkej" :slight_smile: Gratuluju :slight_smile:
27. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
holky konečně už se upravují fotky, za chvíli je tu máte :slight_smile: :wink:
27. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Tak do alba přidaný čerstvý pupíček a důkaz toho, že čekáme chlapečka :grinning:
27. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
rennu: Krásné bříško máš! :dizzy_face:

Já mám dneska ňákou depku :frowning2:
27. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
antana: jé, ty už půjdeš na velkej utz, záávidím, já až za 3 týdny :slight_smile: My si to rozhodně necháme natočit na DVD, protože 4D utz v porodinici dělají jen s fotkou, takže tohle si natočíme a pak budeme mít jen foto :slight_smile: - v porodnici v Benešově stojí ten 4D jen 500,- s 1 fotkou.
jinak ta sukně z aukra je výborná a koukala jsem, že mají i mou megavelikost, tak popřemýšlím a možná bych ji taky koupila :slight_smile:

rennu: jé, krásná fotečka bříška A JE TAM FOTEČKA KLUČÍKA (sice to teda nepoznám, ale je tam :slight_smile:)

ad Ordinace v růžovce - koukala jsem na první sérii a začátek té druhé, ale od té doby, co už není hlavním tématem gynekologie, tak mne to přestalo bavit. Přeci jen se mi to líbilo hlavně proto, že to bylo jiné - z miminkovského prostředí. Koukala jsem v ukázkách, že na něco takového se chystaj na Primě, ale koukat asi nebudu, bojím se, že tam budou taky probírat nějaký obtíže, tak abych z toho neměla strachy, .... :slight_smile:
27. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem přidala svůj břuch do galerky...
27. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
kov: nemá ten seriál být z prostředí asistované reprodukce? Já už viděla dva díly a je to celkem nuda...nic moc.
Mě na tý ordinaci ani nevadí jak je to prostředí, i když to gynekologický bylo hodně zajímavý. Mě tam vadí ta šílená do očí bijící nereálnost.....ale čumím furt dál :grinning:
27. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.