• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
renn: pěkný, ale jak to proboha poznaj, já tam nevidím ani to miminko :grinning:
pěkné bříško, takové úhledně kulaté.
27. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
rennu:máš krásný bříško takový víc těhu než já na takový hezky kulatý si ještě počkám asi :slight_smile:
27. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
No a koukám, že dál se tu dost rozebíraj nákupy těhu a taky na mimi - no já už leta ráda nakupuju na mimibazaru. Těhu džíny - oboje mám odtud a jsem nadšená a taky vím, že tím, že jsem tlusťoch, tak je stejně zničím -. protože se mi šoupou stehna o sebe a brzy je prošoupu, tak nebudu kupovat kaťata přes tisícovku. Takhle jsem koupila kalhoty cca za 400,- i s poštovným a spokojenost. Mám i těhu šatičky a ty jsou nový.
Ještě uvažuju o tom aukru. Manža už tam zaregistrovanej je, tak to asi taky prubnu a začnu tam nakupovat :slight_smile:
Nemám problém s tím, zda to sedne, většina holčin tam píše přesné rozměry, takže se změřím a je to :grinning:

jinak taky mi říkaly, že musím na ekg, mám na to chlíveček v průkajde - razítko od obvoďáka, ekg a razítko od zubáka (kam se teda moc netěším)

lamia - teda kotě v botách :grinning: :grinning: :grinning: je úžasná :grinning:

Teda holky, na víkend vyhrožovali s deštěm a zimou a venku je docela fajn, je chladněji než v týdnu, ale skoro celý den krásně svítí sluníčko, tak máme otevřené dveře a krásně se tu větrá a pejsek si vybíhá ven kdy chce a já sem tam vylezu ven a vystrčím pupíka ze sukně, ať se trochu prohřeje na sluníčku, když ještě není tak ostrý :slight_smile:
No parádička. TAky jsem se pustila do úklidu - už mám skoro celou koupelnu vydrbanou, taky obývák se skoro už leskne :slight_smile:, ale dělám to na etapy, vždycky si musím jít na čtvrt hoďky odpočnout :slight_smile: Tak teď koukám na bednu, vařím si bramborky a polívku, pálím svíčky a vonnou tyčinku a pohodička :slight_smile:
Jo a ještě jsem si udělala čokoládičku - dolce gusto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
kov:ahojky mi s přítelem nakupujeme přes aukro a super jsme spokojení dívala si se na ten odkaz co jsem sem dala na těhu sukni mrkni na to :wink:
27. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
kov:jo už se na velký utz těším doufám že bude vše ok jdeme ve středu na 17,30 přítel se strašně těší
27. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
luci - jé, když žehlíš, můžu ti dovézt taky moje prádlo. Žehlení přímo "miluju", tak bych ti to šoupla k tomu tvému, to ani nepoznáš :slight_smile:
jinak, já měla taky zatím akorát 2 utz a další bude až ve 20 týdnu a pak možná ještě jeden kolem 30 týdnu a tím konečná. to je standard. někteří doktoři dělají utz preventivně navíc, ten můj ne. tak půjdu asi ještě na ten 4D a to bude vše. Ale už začínají být pohyby cítit častěji a zřetelněji, takže nevadí, o prckovi vím :slight_smile:
rennu: tak kokšíra máte? no zajímavý :slight_smile:
my máme taky pejska - čistokrevnou pouliční směs, ale je to krasavec a moc šikovnej. Je to náš miláček :slight_smile:
27. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
antana: no právě jsem koukala na ten odkaz a ta sukně je krááásná :slight_smile: Tak snad ti neva, když se budu kulatit ve stejné :slight_smile:
utz si ve středu užijte :slight_smile:
27. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
suzete: prej břuch. Ty jsi hubenka, ale malá vypuleninka miminkovská už je vidět :slight_smile:

tak jsem se naschvál taky vyfotila, abych předvedla, co je to břuch :slight_smile: Tak to zkouknu, jestli je něco použitelný :slight_smile:
27. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
hej, kde jste kdo, vždycky tu jste, když vás dočítám a jen co to dočtu a chci si povídat, tak všechny zdrhnete :frowning2: :slight_smile:
27. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
jé holky, to je psina, teď jsem si prohlížela fotky a zjistila jsem, že si asi v nejbližších dnech budu dělat ostudu :slight_smile: - původní těhu džíny, co jsem nosila doposud - s tou klokaní kapsou, tak ty byly jen s falešným poklopcem. kdežto ty nový mají skutečný, takže zapomínám na to, že bych měla zapnout zip. No, asi si užiju kopec srandy a se mnou mé okolí - lidi ve vlaku, metru a v práci :grinning:
27. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
kov:ahojky
no mě rozhodně neva že budeš nosit stejnou sukni :grinning:
27. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
suz: jééé, ty máš pidi bříško

ad fotka s pindíkem, zleva je prdelka (jako obrácená 3) a mezi do leva vyčnívá pindík....brouček se zrovna otáčel....no jinak kvalita nic moc, je to brané přes foťák

kov: hezkej pejsáček, náš vypadá takto, jen je teď zarostlej, jsem ho aspoň včera vyčesávala a přistřihla mu ofinku...takovej malej trénink trpělivosti na mimčo :grinning: , akorát pes nalákaný na salámek drží a nemrská sebou :grinning:
27. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
kov: už jsem tu, jsem přepisovala překlady do velkého PC :wink:
27. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
oprava popisu fotky chlapečka, pindík vyčnívá doprava :grinning: jsem to kus pitomce
27. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
suz:pidi bříško
rennu:ale ty máš pěkný bříško :slight_smile:
27. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
ant: děkuju :slight_smile:...doufám, že se v něm prckovi daří dobře :slight_smile:
27. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
jé holky kde jste?já sem příjdu a tady nikdo není
27. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
to víš že se daří a moc dobře
27. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
holky mě tak bolí zub co mi roste to je děs :frowning2:
27. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
ant: chuděrko, tak to zkus ledovat....
27. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
rennu: jé, to je taky krasavec pejsek :slight_smile:
Jé, takhle s návodem se jdu na fotku prcka a pindíka podívat znova :grinning:
Aha, tak "to" tam možná vidím :grinning:

antana: no to je super, tak to si tu sukýnku můžu taky objednat.

Jo, přidala jsem fotky pupenda, tak schválně antano, myslím ale, že vedu :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
antana: jé, chudáku, bohužel mne nějak nenapadá nic, co by se mohlo v těhu na ten zub bolavej
27. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
ren: jo ahá! :grinning:
Kovaldo: teď mi došlo, že já džíny taky neotočím, protože je prošoupu taky, ty stehna jsou děsný....já jsem na MMB kupovala dřív, na sebe, ale většinu z toho co jsem koupila jsem pak ani moc nenosila, tak jsem tam nechodila a nakupovala normálně v krámě. Já k těm věcem pak nějak nemám vztah, nechodím ani moc do sekáče, neumím tam kupovat....
teď jsem si ale koupila na MMB sukni, sice jsem měřila ostošet a je mi tak akorát, horní guma nadoraz, i když to je o velikost víc než mám, takže až do konce ji asi mít nebudu, ale je moc pěkná, určitě ji unosím....teď čekám na kalhoty.
A včera jsem objevila v našem bloku super dětskej sekáček a hned si odnesla těhu triko a úžasný puntíkatý overálek.
27. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
ant: :frowning2: taky nevím, jedině zkusit žvejkat hřebíček.... já bolest zubů používala korylan, ale tam je kodein a je to pěknej driák.
U nás dneska počasí nic moc....no jo je víkend. Hezky bude zase v pondělí :angry:
27. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
suik: myslím, že hřebíček se v těhu nesmí
to máš super, že máš kousek sekáček, to bych taky brala. Já v sekáčích nakupuju nejradši, za pár kaček i značkový hadry a nenosí to celá Praha :slight_smile: Ale chce to umět hledat, ale to je taky jen otázka cviku, čím častěji člověk chodí, tím líp se orientuje a má odhad :grinning:
27. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
kov:nehádej se vedu já :grinning: mě ten pupek roste den ze dne kdybych se vyfotila dnes tak je zase o kus větší
27. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
kov: hezký břucháček :slight_smile: taky mám ze dneška jednu fotečku se srdíčkem na pupíku :slight_smile:

ad sekáče, u nás jich také pár je, ale čas je projít bude asi až po státnicích no....
27. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
tak jsem to začala chladit jsem zvědavá co to udělá
27. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
ad sekáče:já mám obě těhu kalhoty ze sekáče a jsem spokojená
27. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
ant: doufám, že to zabere aspoň trošku
27. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.