• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky, honí mě mlsná...peču štrúdlík s jablíčky a ořechy a manža nám dělá palačinky :slight_smile: ještěže se mám na co vymlouvat :grinning: antano a kovaldo: jen počkejte, ještě vás předeženu, co se velikosti bříška týče :grinning: :grinning:
27. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
antana: to jo, ale jsi o 2 týdny dál :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
rennu: ale v albu ho ještě nemáš - srdíčkovej pupík. Dnes jsem tvé album viděla několikrát :slight_smile:
To si teda nemysli, nás s antanou nedoženeš. I když teda palačinky a ještě štrůdl - je vidět, že pro to děláš, co se dá :grinning:
27. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
kov: fotek pupíku je kupa, nemůžu sem dávat všechny :wink: zase příště...vymyslím něco originálního třeba...i když ty srdíčkový s rukama jsou moc krásný :slight_smile:...co já, mimísek má chuť, je to lahoda nemuset hledst miliony důvodů proč si nezamlsat :grinning:
27. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Kočky, tak jsem dala do albíčka svůj pupík ze včerejška :grinning: :grinning:

Jinak kočky, já mám dneska ňákou divnou náladu... Ach jo :frowning2:
27. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
kov: ahá, tak to jsem nevěděla.....ale už to taky čtu, jen tam není napsáno proč.
ještě jsem nedávno objevila sekáč taky kousek nedaleko od nás, tam jsem koupila dvě super mikčy na doma. Ale to je asi tak všechno....většinou se mi tam ty věci nelíbí a radši chodím do normálních krámů, mám už svoje oblíbený. Ještě se mi ale nestalo, že bych potkala v Praze někoho s něčím stejným. Těhu oblečení ale nikde moc teda nemaj....hlavně na spodek
27. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
eliska: jé, takový krásný pupíček :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
kovalda: Chvilkama mi to příjde až neuvěřitelný!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
elis: já taky, dnešek stojí za prd, jak jsem psala, s manžou jsme se ráno pohádali, píchá mě dole v bříšku, pak ta kapka krve :cry: a nálada pod psa.
27. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
palačinky i štrůdl bych si taky dala :dizzy_face:
27. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
suik: Já jsem taky ňáká divná! Ráno mě bolelo podbříško a tvrdlo bříško a ještě trošku večer.. Ale teď zatím nic! Naštěstí! Ale mám strach...Popravdě přemýšlím, jestli se to bude opakovat, takže zítra zajedeme radši k Dr... :frowning2: Ale nechci vypadat jako hysterka!! :pensive:
27. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
suik: palačinky chci taky!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jdu si dát aspoň beránka!! :grinning: :dizzy_face:
27. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
eliska: jj, mně to taky přijde neuvěřitelný :slight_smile:

Jj, dnešek je trošku divnej.
27. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
elisko: já už nikam nejedu, hlavně kvůli tomu krvácení, mě řekl doktor, jen když bude krvetok, na jednu stranu drsný, na druhou stranu mě to uklidňuje, že nikam nemusím, ty náhlý návštěvy u doktorů mě taky pěkně stresujou.
Já mám zase nepoužitelnou kuchyň, na celé lince bordel jak v tanku, než budu moct něco dělat, aspoň čtvrt hoďka uklízení a já se zařekla, že dneska nic nedělám.....aspoň že tu mám lázeňský oplatky. Jdu na ně.
27. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
suik: Já právě už taky nechci jezdit k Dr., ale z toho tvrdnutí bříška moc moc nadšená nejsem!! :frowning2:
27. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
kovalda: Dnešek je fakt na prd! :confounded:
27. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
eli:s tvrdnutím a pobolíáním břicha si nic nedělej já to mám taky kolikrát za den ti tvrdne břicho?
kov:máš pravdu nás nedoženou :grinning:
rennu:oblíkám se a jedu na ty palačinky taky bych si dala :grinning:
27. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
ant: Tak dvakrát, ale někdy třeba vůbec! Akorát mám strach aby mimi bylo v pohodě! nevím jestli bych něco poznala, kdyby se něco dělo :confused: :confounded:
27. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
antana: dobrej nápad, taky se oblíkám a potkáme se u rennu, co kdyby nás trumfla, že? :slight_smile: Jdeme jí to všechno sníst :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
dr. mi řekl že když je to maximálně 10xdenně taj je to normální tak se neboj já to mám taky i s křečema v břiše a máš krásný pupík
27. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
kov:dobrý nápad ale já než tam dojedu tak to budete mít snězený :frowning2:
27. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
ant: Děkuju! pupíček je už vidět...Sice když si lehnu na záda, tak mi zmíízí...Ani nevím kam :grinning: :grinning: :grinning: Ale vstanu nebo se přetočím a je tu zase :grinning: :grinning:
Snad prostě doufám, že miminko je v pořádku no!
27. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
eli: krásný bříško....i to na míči je super :wink:

jojo dámy, po palačinkách se zaprášilo, až nám slehne, půjdem koštnout ten štrúdlík :grinning: :sweat_smile:
27. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
tak to mě ten můj pupek nezmizí ani když ležím a ted mi navíc začali natékat nohy nemůžu dlouho stát nebo chodit a strašně funím nemůžu vůbec s dechem asi to bude tím jaká kulička jsem
27. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahojte, já jsem si v týdnu koupila taky těhu gatě v sekači, mají jich tam dost, ale všechny veliké, tyhle jediné mi byly a navíc se mi líbí a sou děsně pohodlné. Já teda nevím, prý mám malé bříško, ale narozdíl od vás už mám +5kg :slight_smile:
Jéžíš...lááázeňské oplatky....jak já bych si dala...sypané oříškové....
Jo a teprv tento týden jsem to řekla v práci a celkem v pohodě..a to bylo strachu a strachu. hlavně že je to za mnou.
27. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
eli:neboj mě tvrdlo břicho i ted v pátek a to uplně hrozně že sem si musela lehnout a počkat až to přejde
27. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
suz:já mám navrh 6kg
27. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
ant:tak budu věřit a nikam nepojedu...Stejnak nevím jestli bych jela... za 14 dnů jdu k Dr., tak to vydržím...
Snad kdyby to bylo něco vážného, tak bych asi začala krvácet..aspoň doufám!
27. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
antana: no, já to do hradce taky nemám kousek, ale mohla bych rennu vyjíst, až budu u mamky (bydlí mezi Pardubicema a Hradcem) :slight_smile:

rennu: takže dobroty teď hezky natrénuj a až tam pojedu, dám vědít a stavím se a všechno zblajznu :grinning:
Jj, taky mi vyhovuje, že se můžu vymlouvat na prcka - prcek má na to chuť, jdeme spinkat - jsme unavený :grinning: ....
27. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
ant: Tak já mám navrh první kilo!! :grinning: :dizzy_face:
27. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.