• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
suzete: jejda, jestli máš 5 kg navrch, tak nevím, jaké jsi musela mít bříško před těhu, tos měla obrácenej lavor, co? :grinning:
27. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
eli:věř mi já to mám pořád ale hlavně to dr. řekni at to ví ti napíše třeba magnézko ju
kov:no příště se domluvíme a já virazím o den dřív at jsem tam na čas :grinning:
27. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
kov: jasněěěěě, klído se stav :grinning:

já má hore 4kg :slight_smile:
mně teda porostlo panděro, ale na kila jsem cca mínus 1 nebo 2 kg.
rennu: no nevím, jestli se tam stavím ještě do léta, ale v létě tam pojedu určo aspoň na 2 týdny, tak bychom se mohly potkat :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
suz: jj, oříškový, ty mám taky nejradši....
já jsem koukala na těhu věci včera v tom sekáčku, ale taky mi to přišlo obří a hlavně to byly samý mrkváče. Byly tam jedny pěkný tříčtvrťáky, ale na mě byly dlouhý, jsem malinká, tak by to vypadalo, že čekám velkou vodu :grinning: .
Já furt nevím co to tvrdnutí je a jestli to poznám....zas mám ale ty bubliny, nebo co to je, ale spíš to jsou fakt asi ty střeva... :confused:
kov: dneska na mě manžel, když jsem za ním přišla ke stolu mluvil v množném čísle :grinning: sranda.
27. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
holky to jenom já jsem takový čuně že mám nejvíc navch já se zblázním já budu mega koule :frowning2:
27. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
kov: a kde bydlí mamča? no pokud bys byla v HK určo se musíme potkat :grinning:
27. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
jasně sejdeme se já přijedu vlakem a budeme plkat o sto šest :grinning:
27. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
jo a zajdem na obídek a do cukrárny a až nás uvidí, tak se všude zděsí, že je vyjíme :grinning:

ant: neřeš kila, důležitý je zdravý miminko.....kámoška nabrala 22kg a má je dole bez problémů :dizzy_face:
27. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
no v létě když se mi 3 už povalíme směr cukrárna tak to máš pravdu že by se nás mohli bát :grinning:
27. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
antana: však jsi taky v těhu nejdál :slight_smile: buď v klidu. Já zas začínala na váze o 30 kg větší, než bych měla mít :slight_smile:

rennu: je to nedaleko Hradce (máš to v IP) a hele, vida, přijede i Anatana, no super :grinning:
27. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
no, vůbec si nedokážu představit, že bychom nešli na oběd :slight_smile:. Víc jak 2-3 hodiny bez jídla nedám :grinning:
No a cukrárna, neměly bychom si zarezervovat tak 30 záskusků, aby toho měli dost? :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
kov:no já díky hormonální váze jsem měla nadváhu tak asi tak
no mohla bych přijet bylo by to zajímavé setkání
27. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
suik: jj, na mne manža taky občas mluví v množném čísle - třeba do telefonu - mám vás rád, .... Je to super :grinning:
27. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
kov:obídek bude 100% a ty zákusky to by měla ošéfovat rennu :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
antana: no, já mám nadváhu jen díky svému nekotrolovanému a nekontrolovatelnému obžerství :slight_smile:
setkání by to určo bylo zajímavý. no těším se :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
kovaldo ty mě vždycky pobavíš :grinning:
27. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
antana, rennu: ale já s tím fakt počítám, že se uvidíme, tak doufám, že mne netaháte za fusekli :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
neboj netaháme to víš že to spácháme :wink:
27. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Caute holky, tak jsme doma....nakonec sel tatka taky, chtel neco koupit pro mimaka....a tak jsme neco malo nakoupili....zitra to blysknu a hodim do alba.
Okoukala jsem vam briska a vsechny se mi moc libi....at jsou vetsi nebo mensi, jsou to hezka tehu briska :wink:
Palacinky jsme meli na snidanku a za chvili si dame kynute knedle...stavovali jsme se v polsko-cesko-slovenskem obchode...takze jsem cestou busem domu stihla vycucnout jednu jesenku, vypit skoro celou grepovou matonku a premyslet co udelame ke knedliku....asi gulasek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a taky jsem si koupila kefir....a pecenace a vubec....ted bych si dala asi cokoliv :stuck_out_tongue_closed_eyes: Muj vycet vam asi prijde srandovni, ale ja se k takovym vecem dostanu malo, tak mi to prijde jako by byly Vanoce :grinning:
A vy si tu domlouvate papaci sraz....no tohle...tak to si tu cukrarnu predem zarezervujte...aby nezkrachovali, az je docista vyjite :grinning:
27. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
kov: supeeeeeer, to bude bomba setkání a nebojte holky, hlady trpět naše miminka určo nenecháme :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
saf:ahojky máš zajímavé kombinace
rennu:to bude super
27. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
safryy: neboooj, nezkrachují, jim uděláme kšeft, ne? :wink: zítra se tedy těším na fotky oblečků.....až bude čas, taky něco budu muset nafotit, mám toho plný šuplík :dizzy_face:
27. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
rennu: ano, správně to píšeš, stravovat se nebudeme kvůli sobě, ale kvůli mimíkům. Přece je nenecháme hladovět, že? :grinning:

safryy: náhodou tě chápu, já bydlet jinde než v ČR, tak si asi nechám posílat pravidelné jídelní balíčky s českou stravou :slight_smile:. Nechápu, jak to tam můžeš vydržet. Kdy se vracíte?
27. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
holky musím se rozloučit muj tatka má dnes narozky krásných 49 let tak si půjdeme celá rodina někam sednout jdu se obléct at můžeme vyrazit pa holky
27. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
ant: popřej tatínkovi i za nás a užijte si oslavu :wink:
27. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
No kseft by jste jim udelaly nadherny...to nee ze ne....ale aby si kus zvance stihli nakoupit i ostatni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A hodila jsem do alba taky jednu pupikovou....moc ten brusek za ty tri tydny neporostl teda...snad je broucek v poradku a roste :confused:
rennu...jj nafot...ja to blysknu zitra...ted uz je tma a pod zarovkou to dela divne barvy :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
antana: jj, taky přeju tatínkovi vše nej. Máš mladého tatínka. Užijte si oslavu.
27. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
antana - tyyjo, takovej mladej tatinek! :slight_smile: krasny cislo
27. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.