• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
safryy: u tebe se mi prostě strašlivě líbí ta fotka mimíse - jakou tam má pohodičku (fotka 7), JE FAKT SKVĚLÁ :grinning:
A rozhodně bych se nebála, bříško ti porostlo a myslím, že tak akorát. Mimík se má určo dobře :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Kov...nastesti se tu da v podstate koupit vsechno...oni jsou polaci strasni kutilove...takze obchudku tu je dost...jen nam bohuzel dost z ruky...ale kdyz uz se vypravime, tak to berem na kila :grinning: Taky jsme vzali nekolik pytliku kyseleho zeli a tak udelame zelnacku...mnaaam...tu bych mohla porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a kdy se budem vracet...to je porad ve hvezdach...jeste nevime...jsme mysleli, ze hned jak se prte narodi....ale tatkovi se odsud moc nechce, tak mozna jeste chvili vydrzime...rodina nas ukamenuje asi....v CR jsme byli naposledy loni v kvetnu...v listopadu jsme se vzali....oznameni posilali dva tydny pred akci :grinning: a ted jsme tehotni a ja se bojim vlezt do letadla, aby nahodou....ikdyz vim, ze jsou obavy asi zbytecne...ale jeden nikdy nevi....no a nase rodiny se jeste neznaji....a to jsme spolu pres sest let :grinning: Davame jim kapky celkem :pensive:
27. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
safryy: jj, to máš pravdu, poláci jsou velcí obchodníci. To chápu, že to berete na kila, když se tam dostanete :slight_smile:
Zelňačku taky miluju.
Teda, vy ty rodiny docela trénujete :slight_smile: No, s tím letadlem si to rozmysli, létat můžeš do 7 měsíce a pak ne.
27. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
kov...dekuju :dizzy_face: pry pohodicku....vis co to prte v tu dobu delalo? Jak na pruzince... tlacilo zadickama a zaroven protahovalo nozicky...nevim jestli vis jak to myslim...no cvicilo tam to ditko pekne a porad ve stejnem rytmu...jak zaseknuty pasek....me se strasne libi ta dalsi...je tam videt oblicejicek....
A vase Kousatko si tam taky krasne hovi....haji...veget...spinkalo nebo se vrtelo? Jo a mas uz super brusek :wink:
27. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
holky, loučím se, jdu se přidat k akci na podporu šetření elektřiny, takže svíčky a romantika :wink:
27. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ja myslim, ze bych let snesla v pohode...vzdyt je spousta letajicich tehulek...co jeste chteji stihnout klidnou dovcu nebo proste letaji obchodne...asi jsou me obavy zbytecne...ja bych jen strasne nechtela byt mezi tim mizivym procentem u ktereho by to nemuselo dopadnout dobre....ja totiz obcas panikarim uplne ze vseho, takze to mozna za par tydnu uvidim uplne jinak :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
rennu...uzij si krasny vecer :wink:
27. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
rennu: no jo, vlastně díky za připomenutí. Jdu do toho taky :slight_smile:

takže pa
27. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
safry, kovaldo: mě se zase hrozně stejská po anglických surovinách, nikdy jsem nejedla tak dobře jako tam....lososa, krevety, pak takovej pudinkovo-šlehačkovo-ovocnej dezert, octový chipsy, "placatý maso" = vepřový tenký solený plátky) neuvěřitelnej výběr :dizzy_face: ....tu jesenku jsme kupali v tesku, už nevím jak se to jmenovalo, ale bylo to salko v olbřími tubě.
Co mi chybělo byla mouka, tu jsem pašovala z čech, bohužel jsem nenarazila na polskej kšeft. Nějaké polské suroviny jsme ale kupovali u turka jako okurky a kys. zelí. První knedlíky jsem dělala tam a celkem se povedly.
Českej chleba zase chyběl manželovi, ale ten já moc nemusím....
27. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
já ani nevím, že je nějaká akce.....
safry: já bych jela bydlet do Anglie hned, ale nejradši do Londýna. Úplně se mi stejská. Teď mě čeká ten Berlín, taky se tam celkem těším a doufám, že se mi tam bude líbit. Jen s malým mimi to asi bude těžší.
27. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
suik...maso je tu vyborne, to mas pravdu...a co teprve bacon :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se nase ceska ''anglicka'' slanina neda vubec srovnavat....mouku kupuju u polaka, protoze anglicani maji jen uz namichanou s kypricim praskem...nebo hladkou...a jeste ke vsemu divnou....chlebik jak jinak nez u polaka a chutna jako cesky...a knedliky taky vetsinou kdyz uz se mi s tim chce fifrat delam svoje....ale kdyz uz jsme objevili, kde sehnat udelany, tak proc toho nevyuzit :slight_smile:
Berlin bude taky fajn....umis nemecky? Ja mam trable i s anglictinou...do nemec bych si netroufla ani omylem :grinning: Myslim, ze az se jednou vratime, tak budem porad vzpominat, jak jsme se tu melli fajn....jenze doma je doma :wink:
27. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Holky, ja to dneska balim...jdem papat a pustime nejaky film....zatim ahojky :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
safry: já v anglii skoro ani nekvákla, byli jsme tam necelej rok...
Německy jsem se učila dřív, celkem asi deset let, jeden čas jsem uměla celkem obstojně, i když jsem to dost zapomněla a míchá se mi to s angličtinou, tak doufám, že ji brzo osvěžím....jen jsem se ještě neodhodlala to oprašovat :sunglasses:
27. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ránko přeju děvčata
saf:rozdíl v pupíku je rostete neboj :slight_smile:
28. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky,

přeju hezkou neděli. Tak jak jste se vyspali? Já skoro vůbec, protože tu byl strašnej liják, dělalo to strašnej randál a já z toho furt musela chodit čůrat, ....

Ale je neděle, tak se můžu kdyžtak dospat přes den, že? :grinning:
28. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj Kov :slight_smile:
holky já mám strašný průšvih jak jsme byli včera přát tak jsme vzali slivovicu a ona se mi vylila v tašce a zničila mi tehu průkajdu i neschopenku i ádanku na velký UTZ myslíte že mě dr. zabije? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Krasnou nedeli vsem preji :slight_smile:
kov...nam tady neprselo, ale naproti v baraku byla nejaka silena akce....delali rambajz az do rana....takze jsme tomu spanku taky moc nedali.....vsak si das hodku dve po obidku treba :slight_smile:
anty....no to je nadeleni...tehu prukjda vonici slivovici :grinning: Daji ti novou predpokladam....hlavu ti neurvou :wink:
28. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky,
včera krásná černá hodinka při svíčkách, hráli jsme karty a i mimsek se ozval, do mě kopnul, že hraju asi jak ponocný, ptž jsem prohrála 18:6 :grinning: Ale bylo to fajn po dlouhé době jsem si manžela urvala hen pro sebe :slight_smile:

Teď čekám, až se vrátí z venčení a jdem barvit hlavu :slight_smile: a pak se jdu učit :confounded:

Ant: slivka v tašce jo, :grinning: :grinning: neboooooj, ti dají duplikát :wink:
28. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
antana: no což, to se prostě stává, to bude dobrý. Zítra zavolej k dr a oni ti vyroběj novou průkajdu i žádanku. Akorát nevím jak s tou neschopenkou, jestli ji mohou vypsat znovu, ale jestli je to aspoň trochu čitelný, tak v poho. :slight_smile:

rennu: jj, taky jsem tu měla romantiku (teda jen s pejskem - manža byl v práci), byla to legrace - chodit všude se zapálenou svíčkou ... :grinning:
28. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
kov: já nestihla nachystat za světla mlsíky, tak jsem šla po tmě pro chipsy a to byla sranda :grinning: v misce málem skončily snídaňový kukuřičný lupínky :grinning:
28. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
ahojda,
vy zas jedete dámy teda :slight_smile: sraz v HK? Tak to by bylo super, se už těším :slight_smile:
ant: neboj, se dr. akorát pobaví a dají ti novou :slight_smile: to asi ještě neslyšeli takovou historku :wink:
já být tebou, tak si zajidu radši k zubaři, jestli tě to nepustí. Mě taky furt bolel moudrák a dr. mi od toho pomohl, ale přeju ti, ať tě to přejde samo, je to pěkná bolest, brrr.
hezky jste dokumentovaly pupíčky, taky zas musíme :slight_smile:
28. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
ahojky holky,tak včera už mi to nevyšlo přijít za váma pokecat.Myslela jsem že jak dojdu dom tak umiju okna ale venku byla taková kosa že jsem to vzdala :grinning: nakonec jsem se pustila do uklízení pokojíčku malé :slight_smile: at to tam má krásně čisté :dizzy_face: a pěkně uklizené.V televizi hral i film takže mě to totalně zabtrzdilo,pokojíček má krásně uklizený.No a jak jsem čekala to prádlo zustalao zase na zmar :grinning: bože kdy ja se do něho pustím to bude asi zázrak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak večer sem nevěděla jak spát nemohla jsem se z mrnouskem schodnout :sweat_smile: ale nakonec se to povedlo i když jsem se pořád budila :slight_smile:Zítra jdu na ultrazvuk a poradnu,doktor mě chce vydět před tou plodovkou,takže jsem zvědavá jak ten náš drobeček vypadá :slight_smile: a kolik nám povirostl.Dneska mam poslední pracovní den a pak 9 dnu volno hurááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: trošku spočnu:slight_smile:no ted vás jdu holky dočíst a jak se znám tak to bude zase počteníčko na déle :slight_smile:
28. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
no holky jsem zvědavá co mi řeknou vemu sebu nějaký úplatek a na neschopence nejde přečíst nic a v průkajdě se mi všecho rozmazalo no hrůůůza
28. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
prý jí můžou vypsat znovu známý jí stratil a napsali mu novou ale holky dr. než to všechno opíše bude to chtít nějaký úplatek asi
28. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
anty...a jaky uplatek mas na mysli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja uplacet neumim...vim, ze babicka cpala doktorum prachy (nemale) pred operaci srdce a mi to bylo znacne proti srsti...ale pravila...to se musiiiii, aby mi to udelali dobre....Vim, ze tvuj pripad je jiny....ja jen, ze bych asi neumela predat ani to kafe, ktere se dava myslim casto :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
luci: jé super, že budeš mít 9 dnů volna, trochu si odpočineš a tak ... a kdybys neměla co dělat, tak dej vědít, tady je kupa na žehlení a nějaký okna na umytí by se asi taky našly (asi tak 6-8 kousků)

antana:no, když vezmeš nějakou drobnost s sebou, určo to bude snadnější a myslím, že se hlavně zasmějou :grinning: Netrap se tím :slight_smile:

rennu: no, kuku lupínky, to byste asi byli trošku překvapení, ale mohlo to dopadnout hůř :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
safryy: úplatky taky nemám ráda a neumím je dávat. Ale myslím, že v tomto případě - přijít třeba s bomboniérou a pokorným výrazem bych asi zvládla :slight_smile:
Taky mi je proti srsti, když někdo uplácí kam přijde. Přijde mi to na hlavu padlý. Chápu, že jsou třeba doktoři mizerně placení a tak, ... ale to přece není naše starost, no ne? Nejsme jejich zaměstnavatelé.
28. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
mám namysi nějakou dobrou čokoládu :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
kov...vsak jo, jsem psala, ze tohle je jiny pripad...k zasmani pro doktora....uz vidim jak zahanbena anty vytahuje slivovicovou tehu prukajdu :grinning: Ja prave uplatky davat absolutne neumim...ani jsem nemela nikdy pocit, ze bych mela, pac jsem zatim nikdy nic navic nepotrebovala....k doktorum chodim minimalne, jen preventivky a to se v ordinaci sotva ohreju....Mas recht, ze doktori jsou blbe placeni vzhledem k platum okolnich zemi...tak samo i sestricky....ale vzit si prachy od starych lidi ( a nebo mladych, vzdyt to je jedno) za neco co je ma prace :angry: a tvarit se, ze to je automatika....no comment
28. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
anty...cokoladka bude fajn :wink:
28. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.