• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov: díky....já jsem v pololehu na zádech a fakt jsem nic necítila a huuuuuuups koukám na to, ale vyfotit jsme to fákt nestihli, jsem prďolku vyrušila :slight_smile:
28. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ant: no já včera cítila večer jen pár žďuchanečků, takových slabších no a teď nic...já ho cítím spíš vpravo a boulička byla také tam :slight_smile:
28. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
jo no bobeček malinký co tam on tak celé dny v tom bříšku dělá,holky když si to tak vezmete tak jsme vlastně všichni o devět mesícu starší protože těch 9 měsícu v bříšku už přece taky žijeme.No bobek si tam hraje asi z pupeční šnurou a skoumá všechno co tam je,no musí to být zajimavé ja bych to chtěla ještě jednou zažít ale vědět o tom že tam jsem :slight_smile:
28. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
no jinak Julčina oblíbená strana je na levo tam jí cítím nejčastěji
28. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
rennu: však neboj, ony ještě budou příležitosti, abys bouličku vyfotila :slight_smile:

antana: víteček či žanetka je častěji také nalevo, anebo ho/ji tam častěji cítím :slight_smile:
28. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
jé, teď se směju u Přátel - jsou tam s trojčatama. No já si dříve přála dvojčátka a teď jsem teda ráda, že čekáme jen jedno :grinning:
28. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
holky za pul hodky letím domu :slight_smile:ja se tak těším,hlavně jdu na ten oběd k babičce mnam budou ryby a kaše a nebo brambor normalní uvidíme :slight_smile:
28. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
ahoj holky, přeju pěkný odpoledne,
japak se máte? dnes to moc není na prochajdu nebo nejake aktivity venku.
Já měla včera uklízencí den, drhla jsem celý byt akorát na okna nedošlo, střídavě pršelo, pomáhala mi mamča a to dost, ted co jsem tehu tak nejak ztracim energii k uklidu.
a pred chvilkou jsem se rozhodla, ze upecu mazanec, muj prvni, tak uz kyne testo ale byla to makacka :slight_smile:
28. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
alisek:ahojky tak hlavně at se povede,dneska to na procházku není no,,ja zachvilku frčím domu z práce a ještě že pojedu busem protože to vypada na pořádný slejvák .-( ja jsem včera měla puvodně taky uklízecí den viz članky víše a dále :grinning:
28. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Luci, pochutnej si na opozdenym obedu, ja mela taky k obedu rybu (lososa) ale se salátem (tzatziky). Já uklidit fakt už musela, lepili jsme se k podlaze :grinning:. Snad se mazanec povede a když ne nevadí, zkusím ho znova v týdnu. Kde/Co děláš, že pracuješ i v neděli?
28. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Holky vy už cítíte pohyby, to se máte, já ještě ne nebo mě to aspoň jako pohyb mimča nepřijde.
28. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
alisek:neboj pochtnám si neboj mam hlad jako vlk,pracuju u počitaču :slight_smile:
holky letím domu mějte se fajně ja tu budu asi večer opět papa jo a ated mě asi ale to už myslím na 99 procent koplo mimčo huráááááááááá :slight_smile: :wink: papa
28. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
alisek: jo, to je dobrý nápad, udělat mazanec. To bych mohla taky, mňamka :slight_smile:
28. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Luci, tak šťastou cestu :slight_smile:
Kov. ahojky, no já si lámala hlavu co upeču k snídani, doma toho k pečení moc nemám ale na mazanec všechno, tak to vyhrál.
28. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
alisek: tak to jdu taky okouknout, co tu mám a nemám, ale mám obavy, že nebudu mít všechno
28. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Kov, tak hlavě ty kvasnice, to je asi potřeba, nekynutý mazanec neznám ale může být jen oněm nevíme. Koukám na exhibici MS v krasobruslení, pochutnávám si na jahodovým koktejlu a fakt si užívám nedělní odpoledne, jen mi docela chybí manžel, už aby bylo po daňovém přiznání :cry: .
28. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
Krásný den děvčata, romantické odpoledne, které trávím se svoji milovanou a malým (vbříškovým) prďolou narušil záchvat.... Sedíme si ruku v ruce (někdo k tomu musí mít západ slunce a lahev vína, nám stačí MODRY KONIK a mísa mrkvového salátu) a čteme vaše příspěvky, když tu náhle..... moji drahou přepadl záchvat zuřivosti. Máme jako zvukovou kulisu puštěnou TV, kde se z čista jasna zcela nečekaně a zákeřně ozvala reklama na ČECHO-DECHO. Ještě jednou to ta televize pustí a su vdovec. Všechny vás moc zdravím a přeji nádherné odpoledne. VÁŠ (vlastně JEJÍ) Martin
28. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
martine - :grinning: to je normalka, zurivy jsme ted vsechny - viz. http://www.romantik.cz/texty/1275-tehotenstvi-nejkrasnejsich-9-mesicu-v-zivote-zeny/ (od rennu ze zari)
28. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
ahojte, to už su já...já teda nevím, ale na to, abych byla vztelká z Evy a Vaška a z Čecho-decho, nemusím být těhotná. Ty reklamy by měly být trestné.
To jsme si už četli, a pobavili jsme se oba.
http://ona.idnes.cz/pomoc-moje-zena-je-tehotna-aneb-pruvodce-tehotenstvim-pro-muze-pv1-/ona_vztahy.asp?c=A090323_154741_ona_vztahy_ves z tohoto sme se zas oba dojali...ale pořád mu to připomínám, ať si to přečte, když zrovna mrčím, že chci obejmout.
28. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
teda holky čtu si ten román a končím u 5 měsíce a přijde mi, že bud nejsem těhotná (dle velikosti podprdy a narostlého břicha to nevypadá) a nebo mám jiný druh těhotenství, nějak se neschoduji s pisatelkou vtipného románu o těhotenství, schoda tak v 10% (pachy a jedno podlehnutí plačtivosti/přecitlivosti a to u filmu babička).
28. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Ještě jednou já (Martin) tento text mi kdysi poslal jeden kamarád. Uznejte, že některé části jsou celkem zábavné. Vašim chlapům bych doporučil především odstavec č.5.
http://bazant.cz/Hricky/Rodic.htm

Mějte se krásně. Martin
28. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Martine díky za pěkný článek, už jsem ho jednou někde slyšela, tuším od Krause v jeho show ale pro inspiraci jsem ho poslala manželovi. Bod č.5 unás bude krutý, tedy pro manžela, sice kombíka už máme ale je v něm zakázáno jíst, jen žvýkat žvejkačku :slight_smile: jednou jsem si v něm dala čokoládu, trošku mi upadlo a zůstal po tom malý flíček na sedačce, dodnes otom slyším, podotýkám, že auto uklízím jen já.
28. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
rennu: skvelej odkaz!:slight_smile: mooc sem se pobavila..hlavne ty prvni mesice uplne se v tom vidim..lednice, "vune" apod.
28. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Tak v aute děla největší bordel manžel a rodinný už máme, tak to je v poho :slight_smile: já se teda v těch vunosmradech, ekl lidech a vzteklounskym období dost poznala :slight_smile:
28. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
jo, Martine, to chápu, z té reklamy šílíme doma všichni (včetně psa) :slight_smile:
28. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahojky, dneska je naaadherne a tak uz stihly uschnout tri pracky na slunicku...ja jsem relaxovala upravou zahradky a ted jsem uplne KO a silu mam jen vas docitat a kupovat hadriky pro prte na ebay :grinning:
Precetla jsem si prvni tehu popis...na dalsi se chystam...u toho co jsem cetla se neshoduju v nicem...ale pobavili jsme se s manzelem nad tim clankem dosyta. Doposud me z niceho nenatahlo, lednice mi neva....mam v ni nos porad jak hledam co sezrat :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Skoda, ze nevim o jakou reklamu se jedna....ale podle reakci ma upsech :grinning:
28. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
safryy: tak koukám, že sluníčkovo dnes přišlo k vám, tady máme takové tipické aprílové počasíčko :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
hahaha ....to jsou super články. My byli před hoďkou nakupovat, já se stavila v HM a hle, spousta těhu oblečení. když jsem tam byla posledně, tak jsem to nějak přehlídla. Měli tam pěkný rifle, ale dost drahý, ale uvažuju aspoň o nějakejch pláťákách, nebo kraťasech. Taky tam mají těhu punčocháče a kalhotky, to jsem zajásala.
28. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
upsech = uspech :pensive:
kov...jo, dneska se pocasi vazne vyvedlo....jsem vyrelaxovana do aleluja...co jineho mi zbyva ze, nez se nadrelaxovat do budoucna, az nam bude zase tyden v kuse chc...prset...
Tak jsem vyhrala 5 dalsich vecicek za par kacek...nektere jsou snad i nove....zacina se to kupit...asi budem muset vyhradit bobankovi nejaky suplik :grinning: Uz zacina mit vic veci nez ja....
Clanky jsou super...opravdu pobavily :wink:
28. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.