• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laurinka: taky hladím bříško už teď a povídám si s prckem. Povídám mu, jak ho máme rádi, jak se na něj těšíme, ale ať tam zůstane až do září. No a povídám mu o všem a uklidňuji ho, když jsem vystreslá, ....

berulka: tabulka je skvělá, děkujeme :grinning:
8. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
kovalda: tak to je fajn, já si teda ještě nepovídám, spíš manža se vždycky tulí a už neříká že má rád mě ale že má rád nás............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo mimochodem už vás doháním - jsem si musela rozepnout knoflík na džínech - ale asi to bude jen množstvím jídla, co jsem zase snědla......
8. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
holky, dneska jsme měli teda andrenalin - po práci jsme jeli navštívit kamaráda na Homolku, je po operaci zad, pak jsme museli ještě na nákup a pak tepve domů - cca 35 km za Prahu. No, díky chumelenici byl provoz zajímavej už v Praze a tady? - no zážiteček. Ale řídil manžel a zvládl to, je to šikula. Jsem ale ráda, že už jsme tu. Chumelí snad ze všech stran. Teď už si to užívám, koukám, jak nám to sfukuje sníh ze střechy a dělá to krásný vlny, ... Je to krásný. Jen si fakt nejsem jistá, jestli se dostaneme v pondělí do Prahy. No co, jídla máme dost :grinning:
8. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Tak sladké sny a zítra na viděnou :wink:
8. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
kovalda: no já ten sníh pozoruju celý den z okna, je to šílené, u nás napadlo přes třicet centáků a ted prší, takže ještě to může namrznout a fakt bomba.................... :unamused:
no co.................hlavně, že žijem a nejsme někde nabouraný, ještě že jsme byli dneska doma.........

tak dobrou, taky jdu spinkat............paa
8. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
laurinka: tady furt chumelí, do rána napadla další kopa sněhu. Vypadá to, že celý víkend budeme furt dokola odhazovat sníh, abychom se v pondělí dostali odtud :slight_smile:
Ale je to krásný. S tím sněhem je to všechno takový čisťoučký a najednou je všude takový krásný ticho :slight_smile:
9. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Holky, všem, které tento týden uvidíte svoje prcky na utz moc závidím. Já včera večer pochybovala, zda je vše v pořádku - neměla jsem žádné příznaky, tak jsem si honem šla udělat poslední test :grinning: No a když čárečka potvrzující těhotenství vyskočila hned, dokonce dříve než ta kontrolní a během chvilky z ní byla pěkná tlustice, tak mne to zas uklidnilo :slight_smile: Ale už bych chtěla vědět, že je vše O. K. a mít fotečku. No, vlastně nejradši bych už asi měla pohyby, které by mne o přítomnosti mimča neustále utvrzovaly :grinning: Asi jsem pošuk :grinning:
9. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky všem, pár dní jsem se neozvala,, ale měla jsem strašný fofr, stíhala jsem maximálně jen tak nakouknout .. no probrali jste toho tady dost :slight_smile: já měla jít včera podle prvotního plánu na kontrolu, ale pak jsem si řekla, že to ještě pár dní vydržím .. a začala jsem toho litovat už hodinu po skončení ordinační doby :slight_smile:

kov: já jsem právě teďd taková nejistá, těhu příznaky nic moc velký, prsa mě bolí míň, spíš takové pnutí a to opravdu jen sem tam oproti minulým 2 týdnům, bříško taky nic moc, sice o sobě dává vědět, ale jen tak minimálně.., tak doufám, že je vše v pořádku .. každopádně v pondělí k doktorovi letím ať se děje co se děje, žádné, ž budu dělat hrdinku a ještě chvilku vydržím.

jinak s jídlem jste mě překvapili, konkrétně s plesnivými sýry .. to jsem vůbec nevěděla .. ale naštěstí jsem je nějak nejedla ..

holky já už taky hladím, povídám k malému, ať roste a manža také .-) jen si už přeji, abych už utz měla za sebou a abych se dočkala srdíčka ..

jsem taky zvědavá po pravdě na mého doktora .. když jsem se v létě ptala, jestli je vše v pořádku, kdybychom chtěli mimi, tak doslova vyletěl, kolik mi ještě zbývá do konce školy, já řekla že 2 roky a on že si to vůbec neumím představit, že s tou školou skončím, většina mamin že skončí .. a automaticky mi začal psát recept na anti .. tak to nebylo takové příjemné( ten recept jsem stejně vyhodila :slight_smile:) .. jinak je ale fajn, šikovnej, tak uvidíme .. já vím, že ta moje situace není ideální, ale co, mám hodného a šikovného manžela, který mi ve všem pomáhá a vím, že pomáhat bude, se školou jsem nikdy žádné problémy neměla, abych v tom musela ležet neustále, pracuju, sice oficiálně je to zapsané jen brigádně, ale praxi mám několikaletou .. vím, že to nebude jednoduché, ale věřím, že to s manžou zvládneme a na malé se moooc těšíme.. vždyť s miminkem půjde jen o poslední rok a ten se dá i rozložit na dva roky, tak uvidím jak to budu zvládat. Každopádně školu dodělat chci, i manža říká, že skončit s ní mi prostě nedovolí :slight_smile: ..........................jen že jsem po jeho poslední rekaci taková nesvá, že jsem vůbec taková zvědavá co řekne .. asi je to dětinské, že se tam svým způsobem bojím jít, ale do jisté míry je to tak .. ale ne zase, že bych s kontrolou čekala kvůli postoji mého doktora, to ne, jen si říkám, že za ten víkend malé zase trošku povyroste :slight_smile: ale jsem zvědavá, snad doktor bude o.k. ..

jinak sněhu je tu dost, ale je to krásné .. sněží celý včerejšek, noc a dneska taky :slight_smile: je to takové krásně pohádkové :slight_smile:
9. led 2010 v 11:01  • Odpověz
jinak musím také msím pochválit tabulku :slight_smile:
9. led 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
salinka. to měl tvůj doktor blbý den nebo je takový magor? já nevím, ale co znám doktory já a patří tam i ten můj, tak jsou hrozně rádi, když se žena rozhodne pořidít si miminko a každé pomůže. a je taky spousta idiotů, které řeknou pětadvacetileté ženské, která chce mimi, že má přece času dost a at si radši nechá napsat antiko...............fakt nechápu....................
takže za svého dr. jsem ráda a vyloženě se těším na to, jakou bude mít radost, že to vyšlo............on je hrozně nadšený vždycky, když je vše v pořádku, a když není, tak to hned řeší.
takže pokud zase bude mít blbé kecy, tak ho pošli někam a přejdi k jinému dr.................
jinak u nás už teda nenasněžilo, ale pršelo, takže je všude ledovka, tak se jdeme s manžou obléct a jdeme na prochajdu pěšky a s fotákem v ruce...................... :grinning:
9. led 2010 v 11:07  • Odpověz
laur: já doufám, že blbý den .. no uvidíme, mrzelo by mě, jestli bych měla od něj odejít, ale jestli bude mít řeči, tak nehodlám poradnu a všechny kontroly zažívat tom duchu, že jsem "nezodpovědně" otěhotněla na vysoké škole ....tak si užijte prochajdu a opatrně na té ledovce .-)
9. led 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
sali: no asi tak.......................si myslím, že je to přece každého věc a on by to měl respektovat...................
9. led 2010 v 11:35  • Odpověz
ahojky...konečně jsem vás dočetla :slight_smile: včera jsem nestíhala.....

u nás taky hromada sněhu, pes si to užívá, já už teda míň, měla jsem co dělat doplácat se na nákup a domů....silnice zasypané.....odpolko prý má zasedat krizový štáb, jsem zvědavá, co od stolu chtějí vyřešit

jinak mě trápí nevolnosti, blinkám ráno, někdy přes den.....žaludek se mi obrací, včera jsem musela vystoupit dřív z busu, jinak bych se poblinkala..na vzduchu jsem to naštěstí vydýchala, alee na přednáškách jsem byla jak na trní...je mi pořád šoufl :frowning2: Koupila jsem si těhu lízátka, můžou se 1-4 denně....což je pro mě ukrutně málo...ale aspon něco.

Tak si užívejte sobotní den v teplíčku, nás čeká odpo cesta k babi, tak jsem zvědavá, jak se tam autem dokloužem. :grinning:
9. led 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
rennu: jejda, tak snad ti bude brzo líp....................
9. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
salinka: teda tvůj doktor je fakt hustej, že ti kecá do toho, kdy máš a nemáš mít děti kvůli škole. Kdyby kvůli zdraví, tak to chápu, ale do tohodle mu nic není, ne? :unamused:

laurinka: tady furt chumelí a chumelí. S tím ledem to máte horší, tak pozor, ať neuklouznete. Za chvíli jdeme trochu odhrnovat, abychom se v pondělí dostali pryč. Přece jen toho napadlo dost :sweat_smile:

rennu: tak aspoň, že ta lízátka zabírají, snad se ty nevolnosti brzy zlepší. Náš pes je ze sněhu taky nadšenej, při každé cestě ven se vlastně vykoupe :grinning:
9. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
ren:mi lízátka teda moc nepomohly ....už jen proto,že mi vůbec nechutnaly ...ale i když jsem se hecla,tak výsledek byl roven nule
ale dobrý je zázvorový čajík ....navíc v téle zimě je dobrý i tak

sal: no asi by ses měla připravit,že takových info/názorů/rad bude kolem tebe vířit celé těhu a hlavně při péči a výchově - od dr., "dobré rady" matinek, kamarádek ... ono je to někdy na palici ...ale přece nikdo jiný není zodpovědný za tvé rozhodnutí než ty sama - tak co tě na tom tak rozhodilo? :wink:
9. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
kovalda: no můj manža včera odhrnoval každou hodinu, bylo toho hrozně moc, ale dneska je led všude, i kočkám to venku klouže.............. :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
hupcza: to je pravda, teď nám všichni budou radit, jak se to a ono dělá nejlépe a nikdy jinak ... :slight_smile:

laurinka: manža má díky bohu pár kamarádů, kteří mají čtyřkolky a k nim radlice, tak udělali šup šup a protáhli nám cestu. Tak jsem moc ráda. :slight_smile:
9. led 2010 v 16:01  • Odpověz
kov: jj ....kupříkladu moje tchýně na návštěvě v šestinedělí do mě intenzivně 40minut jela,co dělám blbě a to tak,že i jinak mlčenlivý švagr jí říkal,ať už mě proboha nechá
kupříkladu mi vyčítala,že ondru málo nosím - realita: od jeho cca týdne jsem šátkovala
že ho nezavinuju - ondra prakticky usínal jen v karpovi (spešl pevné zavinutí) .... a podobné vejšplechty
bylo to vskutku podnětné :grinning: :grinning: :grinning:

jinaku nás je totální ledovka taky ...byli jsme s ondrou venku a celou dobu jsem se soustředila jen na to,ať sebou nehvízdnu :sweat_smile:
9. led 2010 v 16:24  • Odpověz
hupcza: no u tchýně jsem taky zvědavá, jestli bude samá rada, anebo to nechá na mne. Díky bohu je manžel na mojí straně, takže jí to klidně můžu říct, ať mne nechá, anebo jí to poví i on.

Teď jsme byli na procházce, přestože to bylo asi jen na 15 minut, tak jsme všichni utahaní.
9. led 2010 v 16:43  • Odpověz
autor
jé hupczo, tak tu tchýni nezávidím teda.......................
já bohužel už žádnou nemám, zemřela na rakovinu, ale ta byla zlatá......................a moje mamka mi naštěstí nekecá do ničeho, spíš mi pomůže, tak jsem ráda..............

my na prochajdu radši nešli, protože u nás začalo pršet a je tady všude jen led................
tak jsem aspon udělala tvarohový koláč a čekám, až se dopeče, už mám na něj chut.....................
9. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Ahoj, su tu nova, na utz jsem byla, bo jsem mela jit na prevenci a mezitim sem otehotnela. mimik byl jen tecka 3,7mm malinky, takze za tyden idu znovu, jestli je v poradku.

ze zacatku me furt bolelo bricho a prsa, ale ted to prestalo, tak mam strach, jestli mimakovi neco neni. jak jste na tom vy?

termin zatim nevim, melo by to byt mezi 11.-15.9. a mooooc se tesime!

rikame mu tygrik, protoze podle cinskeho kalendare je rok tygra, tak snad se poradne zakousl a bude statecne rust :slight_smile:

vsem preju vesela briska a hodna miminka
9. led 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
ahoj suzete,
vítám tě mezi námi..................
no já jdu k dr. ve středu a už se moc těším..................ty se nenervuj a bud ráda, že jdeš už za týden, třeba už bude i srdíčko.................mě prsa bolí taky, břicho občas, spíš se mi začínají rozvíjet chute atd......musím pořád jíst, jinak je mi divně. a taky pořád spím.......
tak držím palce, at je mimísek ok
9. led 2010 v 17:47  • Odpověz
laur:já ti mám teď takouvou žravku ..se budu muset začít haltovat, nebo se v srpnu neunesu :sweat_smile:

jj..tchýně je zlatíčko ..mám spoustu zábavných historek
kupříkladu jak jsem letos dosala k vánocům použité struhadlo a ještě ke všemu špatně umyté:grinning:
ségra říkala,že jsem mrcha nevděčná, žemi ho otestovala,aby mi nedala něco špatného a já to ani neocením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak s tou tvou mi to je líto
my zase nemáme dědečka - ale já se s ním nesetkal
9. led 2010 v 17:55  • Odpověz
laur:já ti mám teď takouvou žravku ..se budu muset začít haltovat, nebo se v srpnu neunesu :sweat_smile:

jj..tchýně je zlatíčko ..mám spoustu zábavných historek
kupříkladu jak jsem letos dosala k vánocům použité struhadlo a ještě ke všemu špatně umyté:grinning:
ségra říkala,že jsem mrcha nevděčná, žemi ho otestovala,aby mi nedala něco špatného a já to ani neocením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak s tou tvou mi to je líto
my zase nemáme dědečka - ale já se s ním nesetkala

suz: vítej :wink:
9. led 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
hupcza: no to si děláš srandu s tím struhadlem...........................fakt nechápu......a manža je jedináček? a proč je taková "zvláštní" ?
no já se s tchýní taky nesetkala, znám ji jen z fotek, videa a vyprávění, manža ji měl hodně rád, už je to deset let, co není...................je to škoda no............ale co se dá dělat, takový je život................
aspon že máme naši mamku, ta miluje mého manžu jako svoje děcko, takže dobrý....................aspon tak...........

a s tou žravkou, já zjištuju, že jakmile chvilku nejím, začíná mi být blbě z hladu, tak musím jíst pořád, to je šílené. budu jak válec za chvíli............. :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 17:59  • Odpověz
laur: no..úplně ne....ale vlastně trochu jo..má bráchu o 12 let staršího
no a její zvláštnost - myslím,že se to táhne už nějakou tu generaci ... to jak mluví o své matce

jj ...moje máma je taky v pohodě ..on manža,když mluví o mamce,je to o mé mámě ...plánuje s nima akce ...s tchýní se "vídá/me" ... ale prostě setkání s ní nejsou příjemná -je to taková společenská povinnost
9. led 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
hupcza. no tak to nezávidím.............manža má taky moje rodiče rád, za což jsem moc ráda a jeho otec má přítelkyni, ale je jim cca šedesát, kdežto našim přes čtyřicet, tak je to trošku jiná komunikace - třeba o miminku naši ví od zjištění //, ale jeho otci to řekneme asi až někdy za dva měsíce...........on není zlý, ale je to prostě jiná generace a vše bere tak, že se musí hlavně šetřit a všechno co chceme my, je zbytečné podle něj........
no a manža má staršího bráchu o pět roků, ale ten je podle jejich otce svatý - všechno, co udělá on, schvaluje všechno, co uděláme my, kritizuje..............takže ho neřešíme.............pořád nás jen srovnává, jak my jsme nezodpovědní a tak...............no děs běs...................
a našim zase můžem všechno říct, tak to je fajn...............
a ještě má manža tetu, té je už sedmdesát , ale ta je výborná, jako by hraje takovou tu roli maminky, babičky místo jeho mamky.............je hrozně moderní, žije v praze, volá si s náma přes skype, ovládá počítač, a taky jí můžem říct všechno, tak ta nám to aspon trochu vynahrazuje......

a jak ta tvoje tchýně mluví o své matce?
není to něco podobného jako moje babka? ta pořád nadávala na svou tchýni jak se chovala a ted se chová úplně stejně jako ona k naší mamce..................ale nikdo jí to nemůže říct, protože jí to ani nedochází, do všeho se plete, o všem chce rozhodovat, no fakt zlatí moji rodiče.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 18:46  • Odpověz
suzete: vítej, moc gratuluji k tygříkovi :slight_smile: Ty se máš, že už jsi byla na utz. Ničeho se neboj. Já taky včera plašila, že najednou žádné příznaky, tak jsem si udělala pro jistotu test a čárka vyběhla hned. Místo abychom se radovaly, že nám nic není, tak plašíme. Ale to je normoš :grinning:

hupcza: já mám dneska taky strašně pažravou - začalo to už v noci, když jsem v půl druhé šla na záchod a pak jsem nemohla znovu usnout, že mi je zle. Tak jsem snědla půl müsli tyčinky a bylo dobře.
Taky nemáme pro mimčo dědečka, ani z mojí, ani z manželovy strany. :frowning2:
Moje tchýně je hodná, jen ty rady porady .... to asi bude. Ale snad si to nechá vysvětlit.
Tvoje tchýně je teda hustá - použité struhadlo k vánocům :astonished: :grinning:
9. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holky zdarvím k těm tchýním tak já mám zatím teda docela dobrou tak snad se nic nepokazí :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.