• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
taky jsem se články pobavila, u toho od rennu jsem nejdřív řvala smíchy, a pak hormonální bouře i normálně, asi je to už tu :unamused: ty hormony mi dávaj, jinak mě zle taky nebylo a furt čumím do lednice , co bychom si ještě asi dali :slight_smile:
já si teď psala s kámoškou a radila mi, ať to s hadříky nepřeháním :slight_smile: zatím mám teda jen 5 ks
dneska jsem měla pocit bublinek v bříšku, ale nevím zda mimi nebo střeva :grinning:
28. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Zdar holky, tak my jsme úspěšně přežili víkend, včera návštěva tchýně, dnes oběd u našich, takže pohoda, dva dny jsem nemusela vařit a na zítra mám od mamky zbytky od dnes, tak super :grinning: :grinning:
Jinak jsem nějaká čím dál víc rozežraná, mám permanentně hlad :sweat_smile: :sweat_smile:
Co se pohybů týče, necítím krom peristaltiky vůbec nic, ale je času dooost, až tu budeme v létě hekat a stěžovat si, jak nás dítka čutají hlavně když chceme spát :grinning:

Jinak u nás včera proběhla generálka s autosedačkou - pokud se muž nerozhoupe do září a nekoupí nové auto (teda básní o něm pořád a už má i vybráno, ale nějaký kloudný termín nákupu z něj zatím nevypadnul :grinning: ) nevadí, do oktávky se opravdu dozadu 2 velké autosedačky plus vajíčko nacpou, je to teda nafest, ale fakt se dá...dost mě to překvapilo, hlavně proto, že nemáme žádné gracilní chrastítka, ale Maxi Cosi, což jsou pěkně masivní krávy :grinning: Takže dobrý, záložní varianta existuje :grinning: Já jsem co se nákupu automobilu zcela pasivní, řídím tak dvakrát do roka a jen v případě ohrožení života, takže je mi to dost šumák :grinning: :grinning:

Jájucha pěkně řádí a opět si po nějaké době začíná prosazovat svou, tentokrát hlavně co se nočníku týče, už nám to tak šlo a teď se tam madam nenechá ani posadit, udělá gumové nohy ,spadne na zem a ječí ne ne ne a zdrhá....tak snad jí to zas brzo přejde, přes léto má ultimátum :grinning: Nejde mi ani tak o to přebalování dvou dětí zároveň, to už jsem zažila a není takový problém (jen u látkovek to chce větší zásobu :grinning: ), ale spíš když člověk velmi často přebaluje mimiňátko (Jája srajdila první 3m snad pořád, průtokové dítě....) plus se s ním snaží o BKM plus k tomu má batole učit na nočník, je to záhul a večer jsem občas měla pocit, že se ničím jiným než vylučováním ani přes den nemám čas zabývat :grinning: :grinning:

Můj muž je prostě poklad, dnes odpo uklidil celý byt místo mě.... všiml si, že jsem dost unavená, tak to prostě udělal, bc to bylo zapotřebí....asi by ho měli naklonovat, je fakt zlatej... :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
lamia: no tak super, že jste víkend přežili. A co tchýně? Bylo to dobrý? Už se srovnala?
Neboj, Jájucha se určo srovná a bude to zas dobrý :slight_smile:
28. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Kov jo, ono jí to i minule drželo tak týden, možná deset dní a pak zas s ní byla celkem rozumná domluva....ale nemám teď moc sílu jí pořád nahánět po celém bytě a dávat na nočník, tak přemýšlím, jak se k tomu postavit...jestli tak, že na nočník se prostě chodí dál, vztek nevztek (jenže se tam za těhle podmínek stejně nevyčůrá, tak to moc nemá smysl...) nebo to nehrotit a dát pauzu, počkat až zas bude chtít ....Nechci jí nutit nějak na sílu, na druhou stranu mi přišlo, že už má celkem jasnou představu o tom, co se na nočníku dělá a celkem to i ovládá, že tohle je fakt jen prostě šprajc z její strany, že ona teď prostě chce to dělat do plín a ne tam kam chci já....včera mi utekla nahatá z nočníku, zdrhla do koupelny a stihla udělat louži než jsem doběhla, prcek jeden :grinning: :grinning:
28. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
suik - faaakt? ja v ceskym hm jeste tehu veci nevidela... kde jste byli? a kolik tak staly rifle? v rakousku staly kolem 40EUR, takze asi 990Kc
28. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
S tchýní....no ona se ve styku se mnou i předtím chovala, jako že hlavně ať je malé zdravé a kdesi cosi, jen mému muži pak říkala, jak jsme se rozhodli, co se potratu týče (přitom my o něm ani nemluvili ani neuvažovali, že...), tak už fakt nevím, co si myslí...včera zas říkala, že hlavně zdraví, bla bla...ale je mi to jedno, asi už jsem to překousla, nakonec jsem se s ní zvládla včera bavit docela normálně, jen už jí prostě úplně nevěřím, že vše co říká tak taky myslí....
28. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Evelusko v HM mají v některých opravdu těhu modu, ale vesměs dost šílenou, teď aktuálně jsem tam teda nebyla, ale v minulých těhu jsem tam nekoupila nakonec vůbec nic, přišly mi to takové beztvaré pytle....O něco lepší a cenově pořád ještě docela přijatelnou těhu modu mají v CA, ale taky některé věci děsivé. Mě osobně třeba střihem nejvíc sedí těhu kalhoty od Nextu, bokovky bez pásu přes břicho, jen se vsadkami po stranách....ale nové jsem si teda nekupovala, mají to pěkně předražené, naštěstí jsem na MMB sehnala přesně mojí velikost z druhé ruky moc nenošené cca za třetinu ceny, někdy si toho prostě mamči koupí víc, nebo jim to nesedí, tak to pak neobnošené střelí dál....stejnou cestou asi pořídím nějaké kalhoty na léto, na tu chvilku to pro mě nemá smysl kupovat za ty šílené prachy - už to nevyužiju.
28. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Holky jdu relaxovat, starší dítko ignoruje letní čas a vůbec nechce jít spát....zítra je budu muset vyhnat z pelechů nějak hodně brzy, ať se holčiny srovnají :wink:
28. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
holky homeopatičky, potřebovala bych od vás radu, je něco účiného na opary?
28. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
bylo to HM v Arkádách pankrác....mě se to tam docela líbilo, co měli, ale nic jsem nezkoušela byla jsem tam jen na skok. džíny ale za 1400 :angry: , což bych asi nedala ani za normální netěhu. V CA když jsem byla kdysi, tak mi to tam přišlo nic moc.
Teď čekám na jedny Nextovky z MMB, tak jsem zvědavá. Ale radši si to ozkouším, teď jsem s těma velikostma docela mimo....takže když si objednám pár ks za pár stovek z MMB a nesedí mi to, tak to je jako bych si koupila jedno co mi sedět bude. Ještě jsem se neodhodlala tam střelit něco dál, to mi zase přijde líto. Jsem takovej sysel.
28. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Alis já sice nejsem homeopat, ale moje máma má o homeo velký přehled ( dělala i nějakou zkoušku u Boironu), tak se Ti zkusím zeptat....a opar v jaké formě, klasika na obličeji???

Jinak na netu jsem k tomuhle tématu našla tohle:

http://www.kezdravi.cz/oddeleni/223-opary-na-rtech-a-pasovy-opar-herpes
28. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
lami, něco jsem našla ale spousta názorů a doporučení, a vím, že je vás tu pár co s homeopatiky máte zkušenosti a používáte je. Je to opar na obličeji, rty..klasika.
28. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Suik já mám v tomhle směru výhodu, že mi Next džíny fakt super sedí a vím přesně velikost (snad se mi teda zas zvětší v těhu jen bříško jako vždycky...), takže se mi pak nakupuje dobře. Ale ono obecně všude se pořád píše, jak dnes mají maminky na výběr, jak je všude spousta krásného oblečení na těhotné, ale mě to teda přijde pořád dost šílené, hrozné hadry, neslušivé střihy za šílené ceny....třeba i Tveret co se na těhu specializuje má občas dost hrozné věci. Blbé je, že ty kalhoty člověk většinou moc normoš oblečením nepořeší, trička apod se dají koupit i netěhu kolikrát mnohem lepší než ta "těhotenská" a za zlomek peněz......jako já si třeba netěhu džíny kupuju i docela drahé, když mi fakt sedí, ale taky ty člověk nosí dýl než třeba jen 4m....právěže na tu chvíli mi to nepřijde moc smysluplné za to bůhvíjak utrácet. Jinak HM má těhu věci i v OC Chodov, totéž CA.
28. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Alis zeptám se Ti té mamky, pro mě je to španělská ves, já jsem přes klasickou medicínu :grinning:
28. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
lam: já mám teď jedny nextový normální, ještě je asi chvilku nosit, ale chybí mi tam ten pás. Nebyly ale drahý. Já moc džíny nenosím, nosím hodně sukně. takže mi stačí jedny a většinou je rychle prošoupu na stehnech, tak se mi do nich taky nechce moc investovat.
Teď mi došlo, že já se svojí výškou ty kalhoty ani neotočím, protože musím všechno zkracovat.
Teď jsem tam objevila jedny, mooc pěkný 42, tak měřím ty svoje (40) o kolik to je větší a o strašně moc, se mi zdá, jestli se paní nesekla. Ty co mám objednané jsou taky 42, ale rozměrově jako moje 40, tak jsem na ně zvědavá. Doufám, že přijdou brzo.
Beru: já taky cítím bubliny, ale nevím jestli to jsou střeva nebo ne....nikdy jsem je ale takhle divně necítila, tak nevím....na druhou stranu mi ale přijde brzo to cítít, navíc když tam mám na břiše pořádnou tukovou vrtstvu, to než prokopne, tak to bude trvat.
28. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Suik já nosila v prvním těhu do 25.týdne úplně v pohodě normální džíny, prakticky jsem neměla žádné bříško, začlo růst až pak...ovšem napodruhé jsem s nima skončila cca v půlce těhu, možná i dřív, teď mi ještě v pohodě jsou, tak taky těhu zatím nenosím.....mě ty pásy na bříško jsou právě hrozně nepříjemné, v létě je v tom navíc hrozné horko plus mi v osmém a devátém měsíci to obepnuté bříško děsně tvrdlo, bez pásu to bylo v pohodě. Blbé je, že člověk dokud ten pupek fakt nemá, tak netuší, co mu pak bude vyhovovat, kámošky zas nedají na pás dopustit, já radši kalhoty pod bříško....
28. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Uff, tak jsem sežrala cca v šest k večeři sleďová očka (no comment, mám teď pořád chuť na divné věci :grinning: ) a pěkně mě pálí žáha, bleeeeee.....
28. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
mne se prave HM veci vsecky moc libi a ted jsme prave nejaky tehu kupovali v rakousku, pze v cechach jsem v hm tehu veci jeste nevidela (ale ja chodim jenom do palladia a nekdy smichov a v lbci hm neni :confounded: ), ale pekne me stvou, jak to prepocitavaj z tech EUR, v rak. to je za 4O EUR a u nas pak za 1500, to je fakt des, smejdi!!! :angry:
28. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
28. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Evelu tak zkus ten Chodov, tady je stopro a Suik psala Arkády, to máš všechno na jedné trase metra :wink: V HM toho mívají těhu dost, ale mě to nikdy moc nezaujalo. Jinak to máš se všema hadrama, i na miminka, všechno je za hranicema vesměs o dost lacinější (vloni jsme s mužem v Norimberku koupili Jáje s Aňou dvě tašky oblečení za zlomek ceny co tady...a pěkné, dobře ušité, není to jako některé věci odsud, které po pár vypráních ztratí tvar a barvy, fakt se to vyplatí kupovat jinde...)
28. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
lamia: já teď měla ty těhu džíny s tím pásem (kapsou) a nato , že ještě břicho prakticky nemám (proti 9. měsíci :grinning:), tak už teď mi vadila nahoře ta guma. Tak si neumím představit, jak by to bylo potom. A teď mám jedny nižší, celodžínový a jsem zvědavá, jaký to teda bude. Pak mám jedny šaty, ty jsem si vzala větší a když jsem je dneska zkoušela, tak jsem to asi přestřelila a měla jsem si vzít svou velikost :astonished: No uvidíme, jestli do léta dorostu.
Jinak tu holky dávaly i hezký odkazy na aukro, teď nevím, jestli to byla antana anebo rennu, moc hezká sukně a líběj se mi tam i kaťata - dlouhý i 3/4 a nový a za super prachy, tak asi příští měsíc pořídím.
28. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky kočky.
Dala jsem do albíka další fotečky :dizzy_face:
28. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
jéžiši holky já se zítra strašně bojím co mi dr. řekne na tu zničenou průkajdu a neschopenku jsem z toho na nervy
28. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
mne teda nezaujala těhu móda moc ani v HaM ani v CaA, přijde mi to všechno takové divné, drahé a většinou v tmavých barvách - černé, hnědé a tmavomodré či šedé. No, to mi teda k těhotenství moc nejde. Jsem spokojená s mimibazarem a teď teda rozšířím ještě o aukro :slight_smile: Všechno si doma přeměřím a kdyby mi to náhodou ani tak nesedlo, tak to prostě střelím dál :slight_smile:
28. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
eliska: jdu se kuknout

antana: neboj, zasmějou se na tvůj účet a vypíšou to nový :slight_smile: Určitě to bude dobrý, neboj. Budu na tebe myslet. :wink:
28. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Holky dneska ten den utekl , tak rychle šílený!!
Dočtu Vás až zítra dneska půjdu už spinkat...jsme dneska ňáký utahaný!!
28. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
eli:máš taqkový pěkný malý bříško ale ono bude za chvilku větší to se neboj
28. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
kov:díky za podporu :wink:
28. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
antana - to bude urcite dobry, manzel se tomu desne smal, ze prej si prijde ozrata tehulka pro novou neshopenku :grinning: myslim, ze se taky zasmejou a cokoladka to vypisovani zalepi :wink:
ant: Mně příjde na fotce větší než v reálu :grinning: :grinning: Ale jsem zvědavá na další prohlídky, jak mimi roste!! :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.