• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
eliska: no, prcek už vykukuje :slight_smile: se svým "příbytkem" :slight_smile:
28. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
kovalda: zrovna když jsem fotky dodělala, tak si ke mně sednul manžel a říká hmm, jde Ti pěkně do špičky :grinning: :grinning:
28. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jo holky, taky jste zapomněly na časovej posun, anebo jsem jediná?
Já si to uvědomila až nějak odpoledne - asi v 18 hod. dle nového času. No, hlavně, že jsem si to uvědomila, bych ráno asi koukala jak vejr, že mi vlak před hodinou odjel :slight_smile:
28. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Eli moc pěkné :slight_smile:

Holky, jsem se právě výborně pobavila....manžel už šel spát, dal mi pusu a za chvíli přiletí z ložnice úplně hotovej a prý - kde je Jája??? Tak tam jdu, postýlka prázdná...rozsvítili jsme a dítko si v klídku chrápe v naší posteli!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jako ona měla dlouho sundanou postranici, tak si přelézala, ale teď je namontovaná zpátky, tak ta potvůrka se normoš musela vydrápat nahoru a přelézt...a to má matraci skoro na zemi.....nechápu, asi máme doma malou spiderwoman :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
eliska: jj, to jo, prostě takový těhotenský. Nevypadá to jako špek, ale prostě je poznat, že je to miminkovský :slight_smile:
kov:ted jsem si teprve měnila čas když jsem si natahovala budík na ráno
lamia: Děkuju... :dizzy_face:

Já když dávala ty tři bříška vedle sebe, tak jsem si říkala, že fakt hezky roste.... :dizzy_face:
28. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
eli:bříško je ěkný já si připadám jako bych spolkla meloun :grinning:
28. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
lamia: tak to je dobrej atlet, když to zdolala. Takhle jsem jednou na vlastní oči viděla kámošky dceru, jak to přelejzá. No krve by se ve mne v tu chvíli nedořezal, páč to vypadalo docela dost hustě a kdyby uklouzla, tak si nabančí. Přelezla a vysmátá jak sluníčko, že je svobodná si v klídku odpochodovala :slight_smile:
Jj, ty dětičky nás pěkně vytrénujou :slight_smile:

Tak já to taky balím, jdu se osprchovat, umýt vlasy a do peřin.
Tak dobrou noc
a ant, neboj, to bude dobrý a zítra napiš, jak se smála celá ordinace :slight_smile:
28. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
já se vyfotím zase zítra at vidíte ten meloun
28. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Jo holky, koupili jsme teda ty nové chůvičky a bomba, teď jsme je testovali u tchýně, holky jsme dali spinkat a šli se cournout po vsi, fakt normálně mají dosah skoro kilometr, úžasný....to se s tím krámem předtím vůbec nedá srovnat, ten byl po 150 m totál v koncích a já si ani nedošla se smetím...
28. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
kov:dobrou noc
ant: Bříško je fakt už hezký už ho nezastrčím :grinning: :dizzy_face:
Nejvíc je vidět ten rozdíl na těch 3 bříškách vedle sebe... To se mi líbí snad nejvíc! :dizzy_face:
Už jdu spinkat kočky... Papa :dizzy_face:
lami:co to máte za chůvičky?a kolik stály?
Eli:pa
28. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
lami:jsi tady?
28. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Kov no já to nechápu, ona je na výšku fakt malá, vůbec mě nenapadlo, že by to přelezla, Anča má problém odtamtud vylézt (teda ta už v kleci nespí, ale často tam Jáje vleze...). Takže asi koupíme klasickou postel a klec zrušíme...

Taky bych se fotila, ale zatím vypadám furt stejně jak na té fotce z minule....akorát když mám plný měchýř, tak už se tam Hugoušek a měchýř nemůžou srovnat, tak mám na břiše solidní bouli, ale jak se vyčůrám, je po bříšku :grinning: :grinning:
Ant najdu ti odkaz....
lami:díky
28. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
ant: neboj se, já myslím, že musej bejt zvyklý, těhule občas dělaj divný věci, i když tohle byla spíš náhoda...
lam: mě teď ty pásový věci dost vyhovujou, mám furt špek, o moc větší to břicho než normálně nemám a ten pás ho pěkně zpevní a zakulatí....zatím je mi to příjemný, jak to bude v létě s bubnem fakt nevím :grinning: U těch normoš džín mi to chybí, lem tlačí a trochu mi padaj bez pásku, s páskem se zas škrtím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já si chci koupit z fleru od nice belly jeden pás barevnej. moc se mi líběj.

Oblečení je tu fakt dost drahý a ve srovnání s platy už vůbec :angry: , já furt s láskou vzpomínám na rok v Londýně, to jsem vyfasovala tejdenní kapesný a vyrazila na nákupy, obměnila jsem skoro celej šatník....teď se zase těším do toho Německa, jak malá....to budu zase nakupovat jak blázen. Jsem trochu maniak :grinning:
28. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
sakra, koukám, že jsem s odpovědí už nějak mimo :sweat_smile:
28. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
Jsou to tyhle, chtěli jsme digitální....předtím jsem měla půjčenou od kámošky analogovou Avent chůvičku - hroznej krám, nechtěla bych ani zadarmo, pak jsme koupili Oregon digitální, ale měla na naše potřeby malý dosah plus vždy se rozbil display, po dvou reklamacích nám vrátili peníze, bc už se nedělá...byla dražší než ten Babymoov, ten je ale nesrovnatelně lepší co se dosahu a funkcí týče ( i vibrační signalizace apod...) Nepotřebuju klasika do bytu, tam ten analog relativně asi stačí, ale spíš když jedeme na dovču nebo k babičce, tak abych měla tak aspoň 500m akční rádius na zahradu apod.......

http://www.detske-chuvicky.cz/p/babymoov-expert-ii
28. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: teda dočítat, nemám šanci :grinning:

my včera byli v Praze za bráchou a projít si na Staromáku velikononí trhy, chtěla jsem ukořistit nějaký hezký věnec, ale měli jen vejce :unamused: no tak jsme si dali klobásku, vynikající špíz a já ještě obr palačinku, ale takovou dobrou mňáááám :slight_smile: :slight_smile:
časový posun zvládl Tomáš naprosto v pohodě :slight_smile:
a dneska jsem si dělala ty gelový nehty a musím říct, že docela vypadají dobře, na to že jsem to dělala poprvý a sama sobě...paradoxně vypadá líp pravá ruka, co jsem dělala levu :grinning: :grinning: :grinning: až na ten bílý gel, je takový mléčný, takže dokoupím nějaký fakt bílý :slight_smile:

zítra taky budu fotit břuch :slight_smile:

Eli, zkoukla jsem bříško, tady čtu, že ti ho každý chválí :slight_smile: moooc hezký a koupila jsis pěknou sukni a tílko :slight_smile:...můžu se zeptat, jestli někde na netu??

zatím páá jdu chrně a dohnat ten posun :slight_smile:
28. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
lamio:díky jsou dobré právě se nám zalíbili oboum dvoum jelikož bydlíme v rodinném domku tak potřebujeme větší dosah máme to na 2 patra pro nás ideal ještě zahrada no super
28. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ojo jdu taky spát, ať ráno Aničku vyženu dřív z pelíšku....čím menší, tím líp to zvládají, Johanka taky neměla problém, ale Anička už drobátko jo, ale počítám tak do dvou dnů se s tím taky srovná....
28. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Antano tak s nákupem ještě počkejte a my je pořádně testneme, jestli taky časem nebudou nějaké poruchy nebo tak něco, ale zatím jsme okouzlení funkčností :grinning: :grinning:
28. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jo jinak ten dodavatel tam píše, že reálně v prostoru cca 250m, ale my jsme včera fakt naměřili mnohem víc, přišlo mi to úplně neuvěřitelný, že by to ještě mohlo fungovat, ale když jsme byli nejdál, tak se ozvalo z chůvičky kýchnutí, tak fakt přenášela :grinning: :grinning: Ale je fakt, že tam nebyly žádné velké prostorové překážky, jen jedna zeď, ale dnes u našich přes tři patra (ze sklepa do podkroví) bez sebemenších potíží....
28. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
lamio:počkáme máme ještě času kotel pa já jdu taky spát dobrou noc :slight_smile:
28. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
Tak se mamči pěkně vychrupejte, já jdu taky, pořád o tom mluvím a pořád skutek utek :grinning: :grinning:
28. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.