• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
eli:kdy jdeš na kontrolu?ještě vám nevěštili pohlaví?
29. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
ant: Já jdu na KO 8.4., ale na normální vyšetření a na UTZ 3D jdeme 22.4., tak snadbude vidět co to bude :dizzy_face: Zatím nevíme... :frowning2:
29. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
eli:jo vlastně mi jdeme ted na kontrolu stejně já jdu taky 8.4 a 22.4 na normální kontroly mám je i s utz ale už je velká tak nám měří jen hlavičku a stehení kost jsem zvědavá jaké budou fotky z velkého utz
29. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
loučím se razím do školy večer se tady objevím
29. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Ant: Tak papa
29. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jdu vás jenom pozdravit, zeptat se, jak se máte? nemám čas ani dočítat..........
my měli super úžasný víkend, pěkně nabitý teda, ale skvělý...........a týden nám taky začal pěkně sluníčkově, tak snad to tak i vydrží...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

eli, jo tak to budu muset aukro ještě prošmejdit :grinning:

dneska mám taky lenivou :unamused: ani se mi nechce s malým odpoledne plavat :sweat_smile: no snad se rozhejbu :grinning: počasí nic moc, zataženo, ale docela teplo :slight_smile:

a taky už jsem hodila fotku bříška...teda koukám, že docela povyrostlo za ty 4 týdny :grinning: a do poradny jdu ve středu :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoj, před chvílí jsem z donucení otevřela oči, chjo musím chodit dřív spát, včera jsem šla po dvanáctý. Když mě se dřív nechce.
Dneska jsem se přistihla, že taky spím na břiše, tak to jsem zvědavá, jak budu spát až bude břicho větší, zatím to jde.
29. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky, taky jen na skok, dočtu vás později, jestli se to teda dá... :wink: Doufám, že se máte dobře. Dneska se mi taky nechce nic dělat, takže přemýšlím, co udělám na oběd, aby mi to nezabralo déle jak 5 min. :sweat_smile:
29. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
ahojda,
koukám na nová bříška, no pěkný a máte je obě holky takový do špičky, jak ojo, tak eli :slight_smile:
eli: taky se mi líbí moc sukýnka s tílkem, jdu též omrknout aukro :slight_smile:
já jsem holky teď dva dny nějáká protivná sama sobě, nevím čím to je :frowning2:
luci: tak ať ti to u dr. dobře dopadne :slight_smile:
ant: tak vidíš, ještě jsi dr. pobavila, já se teda nedivím :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahoj zdravím Vás, jsem tu dneska nová, tak se rozkoukávám a nestíhám ani omylem načíst celou Vaši diskuzi... Dneska je tu pěkne zamračeno a mě (stejně jako v so a v ne) poboliva hlava. No snad to bude OK. 31.3. jdu na UTZ, tak jsem celá napnutá jak nám čudlík vyrostl. Bříško už mi teda vyskočilo a hlásím + 2-3 kg - jak kdy... :slight_smile: Mějte prima den :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj jenny,
tak to jsme na tom stejně, na hlavu netrpím a od včera mě taky pobolívá, našt. ne něják pekelně :wink: To máš ko pozítří, to uteče :slight_smile: koukám, že si necháváte překvapit to jste dobrý :wink:. Já jsem zvědavka, tak doufám že se nám mimi ukáže abych mohla začít víc nakupovat :slight_smile:
29. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky, snažila jsem se vás dočíst od svého posledního příspěvku, ale vy jste tak ukecaný, že to vzdávám. :grinning:
Navíc od doby, co je nová verze koně, mi to pořád nějak blbne.
Někde jsem tu zahlédla srazík v HK, jsem pro, nemám to tam daleko, takže se případně ráda zúčastním.
Dneska jsem volala do prodejny, kde jsme kupovali kočárek, tedy my ho kupovali na veletrhu, ale do té firmy. Zjistili jsme totiž, že nám zapomněli dát adaptéry na autosedačku, ale všechno bez problémů, nechali si nadiktovat adresu a do týdne je pošlou. A také mi dneska přišlo z mimibazaru objednané nové lehátko do vany na koupání prcka.
Já vám tak závidím, že máte poradny, nebo že některé z vás chodí každých čtrnáct dní a kontrolu. Já teď chodím jednou za měsíc a je to strašně dlooooouhé. Už se nemůžu další kontroly dočkat.
Jo a máme velký pokrok, už jsme se konečně dohodli na jménech.Nejdříve to vypadalo, že my dva se ani nedomluvíme a nakonec jsme to zvládli během chviličky v autě. :grinning:
29. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zpátky z poradny. Výsledky tripplů dopadly na výbornou, tak jsem si oddechla. Jinak miminko je v pořádku, srdíčko jsem viděla, mám i fotku ale moc tam toho vidět nejde...mám tlustý břicho a to brání těm paprskům aby pronikly dovnitř :unamused: .Mimísek krásně odpočíval na placentě...asi spinkal, protože se nehýbal :slight_smile:

Jinak já jsem taky pro sraz v HK :wink:

Bříška Vám krásně rostou holky :wink: .
29. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
marge: Tak to je super, že je všechno ok! Taky bych už triply chtěla mít za sebou! :unamused:
29. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
marge: gratulace, mě to čeká ve čt výsledky, tak mám už teda hroznej strach :frowning2:
tak super, s tím srazem musíme něco vymyslet :slight_smile: to by bylo super
lad: hezkej kočárek jste si vybrali, ty máš ale pidi bříško proti mě :grinning:
29. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
ladenka: Líbí se mi taky ten kočárek co máš v albíku :wink: :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Beru, teď už takové pidi bříško nemám, jen jsem líná přidat aktuálnější fotky. :sweat_smile: Ale posnažím se to napravit.
Kočárek jsme koupili v Praze na veletrhu for kids, je to značka alu-neo (někde to označují jako neo-alu). Hledala jsem ho tady na diskuzích kvůli referencím, ale nenašla jsem ho. Původně jsme chtěli jiný, ale tento se nám tam zalíbil (hlavně i manžovi), má hrozně jednoduché ovládání. Tak doufám, že nás nezklame. :wink: Prodává je firma Vydeko z Kutné hory a vyšel na slušnou cenu.
29. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
ladenka: Takže kočárek už máte pořízený ju? Téda... :wink:
A bříško přidej ať vidíme změnu :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Tak jsem vám do alba přidala aktuální bříško. :slight_smile:
Jo jo elisko, kočárek už máme, sice jsme neměli v plánu kupovat ho tak brzo, ale na tom veletrhu jsme prostě neodolali. Navíc doma ho stejně nemáme - je uskladněný u našich. A budoucí babička si s ním doma potají popojíždí. :grinning:
29. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
lad: tak tady je už pupíček vidět, taky hezky rostete :slight_smile:
tak to máte fajn, že už máte vybráno a koupeno, nás to teprv čeká, to bude ještě zajímavý asi :grinning: s tou babičkou jsi mě pobavila teda :grinning:
29. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
jenny: ahoj! ....diskuzi nečti, stejně je to pořád to samý :grinning: ....
já jsem dneska byla u šéfa, domluvit se co se mnou. Byl moc milej, škoda, že jsem si s ním pokecala až teď, když v podstatě končím.

zrovna dumáme nad pojištěním, a já furt nevím jestli risknout porod v německu nebo tady.
29. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
ahojky holky tak jsem dorazila z poradny,mam fotku ale naladu mám v čudu :frowning2: mrnous opět spal a z vysoka na ný´ás kašlal ach jo :frowning2: fotku dam zachvilku do alba
29. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Luci: ale jinak je to OK?
29. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
luci: nevěš hlavu, bude to holt spáč, no :slight_smile: na příštím uz se ti mimi určo ukáže v celý boxovací parádě :grinning:
29. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Luci, mě třeba dr. na kontrole v 16tt ani utz nedělal, takže jsem měla také smůlu. Ale zase alespoň pouštěl ozvy nějakým přístrojem, takže i když jsem ho neviděla, tak jsem alespoň slyšela, jak mu buší srdíčko. Snad na příští kontrole už budu mít novou fotečku. A já upřímně doufám, že nebude mít nožičky přes sebe, aby se nám mohlo ukázat, co ve mě roste. :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
suik:no jinak mi doktor udělal jen vyšetření čípku ten je v pohodě uzavřen,a utrazvuk sem neměla ani pul minuty :frowning2: jen kouknul změřil hlavu a nic dal nic mi neřekl jen z prukazky zjištěno že čípek je uzavřen,no ja se dozvím více až z plodovky a v tu středu budu mít určitě podronější ultrazvuk
29. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
luci: a jdeš zítra nebo ve st na tu plodovku?
29. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
beru3nek:jdu ve středu ráno na tu plodovku,dělala jsem sekanou tak jsem nemohla odepsat dříve
.-)
29. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpět výtám novou tvář jenny ahoj :slight_smile:
29. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.