• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
luci: tak budu držet palce :wink:
29. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
luci:to víš že ti tady budeme držet palce všechny
29. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Jenny: vítej :slight_smile:

Luci: neboj, vše dobře dopadne :wink: a na příštím UTZ se bude prcek určo mrskat....někde jsem četla, že máš před UTZ vyjít víc schodů, aby se bobánek probudil...ale nevím, nezkoušela jsem to
:grinning:

já mám teprv až teď volno jsem grogy....naštěstí děcka ve škole byla super :slight_smile: uvidíme, zda jim to vydrží...
29. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
renne:ahojky chudero ty musíš být zbitá jako pes :frowning2:
29. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
ant: to jsem.....v práci jsem spíš posedávala, ale pak mě tlačil břuch a dozory jsem odchodila, ale s chozením na malou to je nářez.....každou přestávku chodím :grinning:
29. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Zdar holky, tak jak jsem včera psala, že ještě nic necítím, tak občas už asi cítím... :wink: ale nejsem si zatím jistá, jen se mi včera večer před usnutím a dnes odpo zdálo, že se něco v bříšku pohlo, tak uvidíme...Že by měla dr pravdu a Hugoušek byl opravdu pěkný macík, když už bych ho cítila?? No nevím :sweat_smile: Jak jsem to ucítila, tak mě tak jako seplo - joooo, to je ono, ale teď o tom pochybuju, jestli si to jen nenamlouvám. A to by člověk řekl, že napotřetí bude suverén, prdlajs, už to vidím, zas nepoznám ani že rodím :grinning: :grinning: :grinning:

Anička je dneska fakt šílená, nevím co s ní je, ale už od brzkého rána se musím hodně držet, abych jí nedala na zadek, dělá jeden naschvál za druhým, vzteká se, pořád ječí, fakt o nervy.....zítra jde zas po týdnu do školky a tentokrát se na to asi prvně fakt těším, že si od ní odpočinu :frowning2:
29. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
rennu:já taky čekám vždycky až nás skončí hodina a chodím čůrat každou přestávku a nedejbože když trénujeme něco na sobě třeba v první pomoci no mám co dělat kolikrát se zohnout a daného ošetřit ted děláme dlahy a měla jsem problém ji dát :slight_smile:
29. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
No já mám s čůráním na delších procházkách s holkama taky dost problém, dnes jsme byly celé dopo venku a musela jsem to nouzově vzít přes místní knihovnu, kde je wc :grinning:

Tak Anička asi nebude fanda výrobků z kozího mléka, měla na svačinu rohlík s kozím sýrem a teď na večeři jsem jí namazala chleba s máslem a ředkvičkama (ty mi zas vrátila, že pálí :rolling_eyes: ) a jak jsem jí to dala na stůl tak prý - a to je máslo, nebo tamto smradlavý z tý kozy?? :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
lam:anička se asi nenechá ošidit nikdy jsem ten kozí sýr nejedla ani nevím jaký to je
29. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
holky asi si pujdu lehnout mám nateklé nohy a tvrdne mi břicho tak pa a dobrou noc
29. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Antano já kozí sýry miluju, hlavně jsou super do salátů a v chuťové kombinaci s černýma olivama, mňam mňam, ale Anča holt můj názor nezastává, nevadí, sežeru ho sama :grinning: :grinning: Fakt je, že znám spoustu lidí, co by to kvůli té specifické kozí vůni zaboha nepozřeli :grinning: Běžte si pěkně s Julinkou lehnout, ať jste holky v pořádku a odpočinuté!! :wink:
29. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahojky!
holky jdu vás pozdravit! pak musím dočíst, ale toho buuuude :grinning:
my jsme na slovensku u manžovo rodičů. cesta byla úžasná, malej se poblinkal,sebe i autosedačku a něco jsem odchytla do ruky. tak asi bude chudák po mě a bude se mu v autě dělat šoufl.
já dnes měla úplnej tvrdej hrbolek vlevo na břiše, tak nevím, jestli jsem nenahmátla mimčo nebo co to bylo. ale už vidím, že mi zase bude tvrdnout děloha. pak jsem se otočila na bok a zas to změklo. pohyby ještě necítím.
tak jdu vás louskat :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
lamia. pokaždé, když si přečtu nějaký tvůj příspěvek, tak mě rozesměješ......dětičky jsou fakt kouzelné...... :slight_smile:
29. bře 2010 ve 23:19  • Odpověz
Dobré ránko všem maminkám i bříškům :slight_smile:
opět už sedím v práci a chystám si věci na výuku.....ráno hlásili jasno a teplo, tak jsem zvědavá, zda se to vybere a teda při představě prudkého ochlazení, co slibují, tak asi zmrznu :rolling_eyes: V zimní bundě bych byla jako cvok, tak nosím takovou letní a pod ní svetr a doufám, že to ochlazení nebu zas až tak velké a že mi ta bunda aspoň ještě měsíc vydrží :slight_smile: pak už se do ní totiž nevejdu :grinning:

Včera jsem odpadla brzy, ale zase problémy s usínáním, :pensive: chjo....a ráno samozřejmě jsem šátrala po budíku, abycho ho přeřídila :grinning:

Hezký den všem
30. bře 2010 v 06:47  • Odpověz
Ahojky kočky.
Mně je dneska pěkně šoufl!!! Ach jo!! Manželovi zazvonil mobil v 5 hodin a od té doby mi je fakt blbě! Tak se zkusím na snídat, ale bojím se, že to moc dlouho nevydrží a půjdu po dlouhé době na své oblíbené místo :unamused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rennu: Tak s tím spaním jsem na tom stejně!! :pensive: Včera jsem šla do postele celkem brzy, ale usnula jsem až okolo 12 hod :pensive:
30. bře 2010 v 06:52  • Odpověz
eli: jestli to nebude tím násilným probuzením, že ti není dobře....my se totiž podle mých pozorování musíme probouzet hezky pomalinku a bez násilnýho zvonění budíků a mobilů :wink: To se mi to kecá, když jsem ráno asi 2x přeřizovala budík :sweat_smile: ....ale je to tak, dříve když jsem vstávala podle budíku, bylo mi šoufl a víkendy poho až to ustalo a sem tam se teda neobejdu bez návštěvy wc, ale to tak max. jednou týdne :slight_smile: Tak at je ti líp :wink:
30. bře 2010 v 06:58  • Odpověz
Dobré ráno těhule,

ty nevolnosti Vám fakt nezávidím s je mi Vás upřímě líto :frowning2:

Já jsem byla včera večer v práci ale naštěstí jste toho moc nenaprndaly :slight_smile: .
Když jsem si pak lehla, tak jsem pěkně cítila, jak se mrňous převaluje v břiše :slight_smile: .

Vítám nové těhulky :wink:
30. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
rennu: do teď mi to nevadilo... tak nevím! Manželovi zvoní budík každý den, takže jsem na to zvyklá, ale dnešek je divný! :angry: :unamused:
Měla jsem jít s kamarádkou, která má 3 měsíčního Vítečka na obídek a prostě to nezvládám... Sotva jsem zvládla čaj! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, jo nevolnosti!
30. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
eli: neboj, ono to ustane.....mně to začlo pomalu odeznívat až kolem toho 15tt-16tt
30. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
rennu: Já měla krásných 14 dnů klid!! :wink: A teď zase tohle! No jo no... To jsou Ty naše zlatíčka!
30. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
Ahoj holky,
poslední dny nějak nestíhám, takže nemám ani dočteno, ale snad se všechny máte i s pupíkama dobře :slight_smile:
já tehle týden dozařizuju poslední přípravy na svatbu, protože v pátek letíme na dovču a vrátíme se pár dní před svatbou..
už z toho začínám být dost nervní :sweat_smile: dneska si jdu ještě vyzkoušet šaty, doufá, že mi ještě budou :sweat_smile:,kdyby jsem musela vybírat nový, no šlak by mě asi trefil!! Ho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holkyy myslíte, že možný, že začínám cítit miminko?? já bych totiž řekla, že jo!! :dizzy_face:
30. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
wolfi: Já taky už cítím, ale takový tlak a šimrání :wink: Takže možné to je!
Jinak dovolenou a svatbu závidím....My budeme mít za 3 měsíce rok od svatby... Je to strašný jak to uteklo! :sweat_smile:
30. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
já jsem se dneska po dlouhé době super vyspala a je mi fajn
no ty nevolnosti nevím kdy to přejde je mám pořád
30. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
ant: tak ten spánek závidím!! Co bych dala za klidnou noc! :sweat_smile:
Akorát Ty nevolnosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
eli:a musím se pochlubit že mě Julinka krásně kopkala jak jsem si lehla do té doby než jsem usnula až v noci mě vzbudila strašná křeč do lítka tak se zase vzbudila :slight_smile:
30. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Holky já tu asi padnu..to nejsou děti, to je zvěř a to říkám slušně....chudák malej v bříšku, když na ně řvu skoro celou hodinu :angry:
30. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
rennu:to povolání ti vážně nezávidím :frowning2:
30. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
rennu: Teda tak to mi je líto, že ty dětska tak zlobí! :frowning2:
ant: Téda ty kopance Ti závidím!! :wink: Už bych je brala taky :wink: Kdy že si cítila první?
30. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
když jsem byla 17+4tt a od té doby je to pořád silnější první to bylo nějaký vlnění a bublání a ted užjen dloubance
30. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
holky jste tady někdo?
30. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.