• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant: já šla odpadnout na přestávku do kabinetu :pensive:
30. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
jinak učím od rána jak na běžícím pásu.....
30. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dneska u nás zatím jasno, tak snad to vydrží :slight_smile: zítra jdu zas po měsíci do poradny :slight_smile: Tomáš už má po rýmě, tak poslední dny zase spíme jak dudci :grinning:

akorát mě teda furt bolí v tom krku, už od čtvrtka :unamused: homeopatika cucam jak na běžícím pásu, k tomu jsem kloktala šalvěj, no ale včera už jsem si koupila Tantum verde kloktadlo, tak snad konečně zabere :confounded:

rennu, teda to učení ti vůbec nezávidím, věřím, že ty děti jsou jak utržený ze řetězu :angry: to je fakt na prd, že nemůžeš zůstat doma v klidu :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
ahoj, já jsem dneska taky vstávala blbě, manžel měl budík na ráno, ale nevím na kdy, to jsem byla vzhůru. Pak jsem zase usla, a probudila se skoro ochrnutá, se strašnou boleství v zádech, že jsem myslela že se nenarovnám, naštěstí narovna a bylo to OK, ale jsem jak praštěná palicí a myslela jsem že jsou tři hodiny, ale bylo tak deset, protože zvonila pošťačka a přinesla mi těhu kalhoty.
Jsou mi ale obří :cry:, tak nevím, jestli mám počkat až vyrostem, nebo je poslat dál. Jsou moc pěkný. :unamused:

ojo: na šalvěj pozor, ta by se v těhu neměla. Mě napíchali v lékarně nějakou sůl na kloktání a pak jsem mohla septisan. Mě to docela pomohlo. Jinak ti to nezávidím, snesu rýmu, kašel, ale bolest v krku nenávidím.
rennu: já bych do školy nešla ani netěhu :grinning:, jsi odvaz.
30. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsme o víkendu sedli s manžou nad kalendář a vymysleli jsme jména, ani to nebolelo :wink: Takže prozatím máme vybráno holka Michaela a kluk Radek :grinning: Tak jsem jen zvědavá, jestli nám to vydrží nebo budem ještě 5x měnit :wink: ale zatím jsme oba spokojeni!
Jinak v práci mi to začíná lézt na nervy, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydržím... teď se zrovna řeší přesčasy, takže to zatím vypadá, že z pružné pracovní doby budu mít pevnou :angry: Takže si dost dobře nedokážu představit, jak budu oběhávat všechny ty doktory, no hnus...
Jinak je mi dobře, pohyby žádné, ale na to je čas...
Chci se zeptat, od kdy jste začaly nosit těhu kalhoty?? Do riflí se zatím vlezu, ale už se těsím, až mi ten břuch poroste...zatím je to pořád opuchlý špek, ani se mi to fotit nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
ne napíchali, ale namíchali :sunglasses:
30. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
diskreet: já mám taky špek, ale už jsem začala nosit těhu džínovku, je mi pohodlnější (a i líp to vypadá), když je ten špek v pásu...džíny zatím nemám, ty co mi přišly jsou velký.
30. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:ja jsem měla budíček taky totalně na prd chjo :frowning2: se mi zdají takové sny že pak sem celé dny nasraná,co jsem těhotná tak jsem začala na chlapa žárlyt jak utrhlá z řetězu a ted ještě k tomu se mi zdají i sny jak mě podvádí :cry: :cry: :cry: asi mi začíná pěkně hrabat,ale ja jsem stěch snu pak celý den na něho nasrana a nejhorší je že si to pak fakt myslím :frowning2: ja nosím těhu kalhoty už od 13 týdne to už jsem nevlezla do ždných normálních ryflí které mám,a to mám nahoře teprv 4 a pul kila.No je to síla,dneks jsem se byla podívat v sekači na nějaké těhotenské věci a našla jsem tam jen jedny těhu gatě které stojí 99 kč tak tam dneska ještě zajdu a vyzkouším si je a uvidíme zda je vezmu,nevypadají špatně :slight_smile: ale nic jiného tam nemají tak asi budu muset oběhnout ještě jiné sekače no a uvidíme zda něco najdu,pokud je koupím tak dam fotečku do albumu ale až je vyperu,ja jsem stašně háklivá :grinning: a to ještě když tady bydlí druhá vrstva opčanu :grinning: :grinning:

renu:tak to se musíš u těch mojích hrudek pěkně bavyt když si učitelka :grinning:

no jinak zítra ráno o pul osmé mě čeká amniocentéza takže začínám být nervozní :frowning2: ,ale těším se na ultrazvuk :slight_smile: nejhorší je že chlapovy nedaly v práci volno a ja teda nevím jak budu z malou udržovat klidový režim :frowning2: a to jim ukazoval týden zpátky ten papír že si bude brát volno a oni mu ho nakonec nedají,daly mu noční ale to bude rano spát a malou mi nebude mít kdo vytáhnout s postílky,no bude to zajimavé :frowning2: holky myslíte že ten doktor co mi bude dělat ten zákrok mu napíše paragraf?
30. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
holky vy co máte už děti,dávate ještě pít sunar a nebo už normalní mlíko dcerka ma 2 roky 6 měsícu teda ted 7 to bude už 7 měsícu.A jak to dělate abyste nemusely davat večer plínky,mala mi totiž strašně hodně pije a furt jen čura.
Já jsem normalně totalní čuně :grinning: koupím si tričko a vždy ho musím něčím pobryndat a pak už to nevyperu,takže mam zničené dva trička a zrovna těhu trička chjo :frowning2: nemáte holky nějaký zaručený recept na odstranění skvrn :frowning2: Malá chce pořád provádět jen higienu pořád stojí u umivadla a mije si ruce když už si nachvilku sedne a pustí si dvd tak se nevidrží na něj ani dívat a to už podotýkam že ho zná naspamět vy kdy kdo co řekne,takže nemusí na to ani kouknout vyděla to už nejmeně stokrat :grinning:
30. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
ahoj holky
30. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
ahoj holky, docela vám ty pohyby závidím, já ještě nic necítím, nebo jako takové jemné bublinky jako jo, ale většinou pak jdu na záchod, takže to asi nebude mimi :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak jak jsem vám včera psala, že jsem volala kvůli adaptérům na autosedačku je kočárku, tak si představte, že už dneska mi je dovezla PPL. Tomu říkám rychlé služby. Nestačila jsem zírat. :slight_smile:
Já nosím těhu kalhoty asi od 12-13tt. Já měla vždy plochobřuch a ten taky začal růst jako první, takže mě moje kalhoty hrozně tlačily, hlavně když jsem si sedla. A to přitom ještě nemám nic nahoře. Jak jsem zvracela, tak jsem 2 kg zhubla, teď je mám zpět, takže jsem na své výchozí váze, ale břuch mám pěknej a prsa taky, v tom si libuje manža. :grinning: . V těhu kalhotách je to super, hřeje mě pupík i záda a nikde nic ntlačí. :wink:
30. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
luci - teeeda, chybky mas fakt ukazkovy, ze se vzdycky pekne zasmeju :slight_smile: rennu to asi musi zvedat ze zidle :grinning: ale jako co, vsechny ti rozumime, to je hlavni :slight_smile: ja jsem ted taky furt nejaka nevrla a manzel me nekdy rozciluje uz jen tim, jak dejcha :grinning: zlaty PMS! :grinning: a sny teda sileny, ale mne se zdaji spis hruzostrasny sny, kdy me vzdycky nekdo honi, nebo nekde drzi, na konci me skoro vzdycky zastrelej a ja si vzdycky jenom pomyslim - jezisi, co ted mimi, zachranej ho? no magor jsem, to je jasny, nesmim koukat v tv na kriminalky! :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
:grinning: maminy pro dnešek mám padla...jen jsem dosedla v klidu do kabinetu, prcek začal žduchat, :slight_smile: (juchůůůůů) asi říkal: "to je dost mamčo, že sis sedla a hodila se do klidu" :grinning: Teď musím jet koupit papání pro pejska a i pro nás a pak se těším na mega procházku a odpolko zase tradičně pracovní no...ale teď si nebudu kazit náladu.

Luci: hrubky fakt neřeší, jako vidím je, ale neřeším a navíc nejsem ani češtinář, takže klíííídek :grinning: děckám ve škole taky říkám, když se ptají, co bude, když to napíší blbě, že nemáme češtinu, ale třeba chemii nebo zemák... :grinning:
30. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
těhu kalhoty jsou fakt pohodlný. bych je nosila furt, jen najít tu správnou velikost :unamused:

luci: nevím, ale řekla bych že asi nenapíše.... já peru ve vanischi a v persilu, Většinu skvrn vyperu. manžel je taky děsnej brynda.

Ještě se chi zeptat, mátě už někdo do auta bezp. těhot. pás? Nebo ten nástavec. Já sice moc nejezdím, ale občas mě někdo veze a v autě se bojím, tak bych chtěla mít jistotu, že mi to neskřípne břicho kdyby něco. Nevím ale kam pro něj jít. zatím si tam něco cpu, nebo to hodně povolím.

Já mám prsa teda extra hnusný, nikdy jsem je neměla moc pěkný, po máme je mám takový visací :angry:, teď navíc olezlý pupínkama, úplně se stydím někde slíknout. Manželovi to zatím neva, ale mě jo. Jak budou vypadat po kojení :confounded:
30. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
eveluska:ja tečeštině dávam zabrat no :grinning: to je hlavní že mi rozumíte,to bych pak nemohla chodit nikde pokecat bo ja te češtině fakt nerozumím :grinning: a nějaký měký a tvrd Y mě nezajimá,ja to píšu jak to sliším :grinning: bych se musela učit od první třídy abych na to asi přišla jak to je a přitom znám všechny tvrdé a měké suhlásky atd :grinning: ja se asi nesmím pak dívat na romantické filmy :grinning: chjo no je to síla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
suik: a nevíš kde si to ma teda nechat napsat ? nebo ja už fakt nevím :frowning2:
rennu: juváááááá to se mi ulevylo že neučíš češtinu :grinning: :grinning: zeměpis jsem na škole milovala :slight_smile:
dneska jsem holky vstala z postele a na tričku jsem měla z prsou z jednoho a i z duhého stečené mokré čárky a kolečka sem se hned po ránu zasmálna no kdyby to vyděl chlap :grinning: nejdřív se mi zadjí takové psicho sny a pak mi teče z prsou :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Suik, já si asi ani ten těhu bezpečnostní pás pořizovat nebudu. Sice mi v autě ten normální není moc příjemnej, ale dám ho vždycky jako až pod pupík a je to v poho. Navíc ani nejezdím nějaký extra dlouhý cesty.
Právě jsem zasela do květináčků feferonky a kocourům trávu, ať mají co žvýkat, obludky :slight_smile: . A jdu něco sníst, už mám zase hlad. :grinning:
30. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
ladenka:dobrou chut:slight_smile: ja budu zachvilku i za malou papat :slight_smile: dneska mame zel.polívku kaši a sekanou :slight_smile: co dobrého máš ty:slight_smile: uvažovala jsem taky dlouho že něco zasadím ale nějak ńení času se o to starat :frowning2:
30. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Luci, já mám od včera udělané strapačky se zelím a uzeným masem. Udělala jsem jich pěknej kotel, aby manžovi vydržely alespoň na dva dny a já nemusela hned něco dalšího vymýšlet. :dizzy_face:
Já jsem jinak na kytky taky hrozná, ale tráva pro kočky roste sama a jakmile vzejdou feferonky, dovezeme je zasadit k tchýni na zahrádku.
30. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
já už si ho objednala, objevila jsem na MMB za 500, tak jsem po něm hrábla. Manžel bude zuřit, docházej nám peníze, ale já prostě potřebuju.....v autě se bojím, tak jako tak, pášu se jak šílená vždycky, co to nebylo povinný, tak se mi někteří i divili. Já bych se bála o bříško.
Mě čeká cesta do Německa a pak k našim nebo do Strakonic. Mě by ani nenapadlo, že by to mohlo vadit. Jenže mi ségra posledně říkala, že těhotný by něměly být připásaný (no nesmysl) a pak mi to došlo.

Teď nás čeká cesta do Strakonic, jede pro nás tchán, moc mu teda nevěřím a cestou asi umřu strachy. :unamused:
30. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Suiku, nekoukala jsi se na web, najdeš tam jak podomácku ten pás do auta vyrobit a přijde tě to na pár korun... Já se na něj taky chystám...

Já včera dělala k večeři plněný bramboráky takovým katovým šlehem s kuřecím masem... Omáčka zbyla, tak si ji teď dávám s nudlema.... :wink:
30. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
ahojda,
taky jsme se právě pěkně nažďuchli k obědu, měli jsme obalený žampiony a za chvíli se asi odkulím do postlýky :slight_smile:
suik: já se taky nechystám pořizovat těhu pás
včera jsem se zaregistrovala na aukro, abych si mohla koupit nějáký těhu věcičky, včera mě tam uteklo tunik asi za 260, achjo. Já nosím zatím normoš kalhoty, ale protože do práce nechodím, tak jsem v nich jen na návštěvě a u dr, a to se dá. Nemůžu se dočkat, až mi mamka zkrátí těhu rifle, jsou super, od nextu a nemaj chybu. Pak si v nich vyfotím pupendo :slight_smile:
luci: zkus vanish, fakt je dobrej, mě vypral i zaschlou krev, pak mám ještě ariela na fleky, taky není špatnej
30. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
luci - to je jasny, ze v tom mas gulas, kdyz jsi slovenka, to jsem ti chtela napsat, ze jsem moc vdecna, ze pises cesky, ja jsem totiz na slovenstinu uplne leva, kdyz tady na jinejch diskuzich pisou holky slovensky a jeste treba bez tecek a bez diakritiky (to ja pisu taky :sweat_smile: ), tak tomu skoro vubec nerozumim, nebo to musim cist petkrat :grinning:
30. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
holky mě se tak nic nechce trošku jsem si uklidila a dala prat prádlo ted musím vysát a vyžehlit tu mega kopu co tam mám bleeeeee
30. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
ahojky holky,
akorát jdu vymýšlet, co dneska uvařím k obědu........vstávali jsme v deset, takže i pozdějc snídali, takže obídek až tak za hodku.....

suik. já ten pás mám, jezdím s ním už tak od dvanáctého týdne, ale jsem v autě denně a jezdím desítky kilometrů každý den, takže u mě je nezbytný......je to od firmy besafe, stojí litr a je úžasný, hrozně příjemně se s tím jezdí........já ho mám od kámošky za pětikilo, což je super cena, mrkni i na mimibazar, mimiaukce, aukro, a tak, tam se taky kolem šesti stovek prodávají..........
já si ho teda nechám i na druhé dítě, ale někdo ho prodává hned a je jako nový, na tom se nemá co poškodit......
30. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Já si nemůžu pomoct, ale ten po domácku vyrobený mi přijde stejně účinný... Já bych za něj nedala ani pět stovek, když nechodím do práce a nejezdím denně někde po jednáních.... Lauri chápu, ta ho užije, já osobně ho za ty peníze nechci... U prvního těhu jsem to vydržela i bez něj a teď si, už i kvůli cestování na dovolenou k moři ušiju ten svůj po domácku...
30. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
tatarina: a kde se dají sehnat ty po domácku? :wink:
30. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Si ušiješ ze dvou sedáků na židli, kousku plochého pásku a suchého zipu, fakt nic složitýho... najdu odkaz a vložím... :wink:
30. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Tak tady máte slibovaný odkaz, návod má v albu uživatelka collette, které moc děkuju... :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/collette/album/bezpecnostni-pas-pro-tehotne-domaci-verze/
30. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Studujete návod? :grinning: Nejdřív to vypadá složitě, ale není, já na to ze začátku taky koukala, ale je to v poho... :wink: Zvládne to i fakt úplná nešvadlenka...
30. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.