• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lauri: já ho koupila před chvílí taky za 500 na MMB, byla tam nejlevnější cena, co tam byla a zrovna volná, tak jsem neváhala. Já bych to koupila i kvůli jedný jízdě, stát se může cokoliv, bohužel vlastní zkušenost :pensive: ......ale juknu i na to domácký, na cestu do těch strakonic, už jsem začala panikařit.... jsem pako.
30. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
tat: a kdypak jedete k moři a kam, jestli se můžu zeptat? autem ?
já se ti ani nedivím, že ho nechceš, zvlášt až na druhé dítě, já čekám první a doufám, že ne poslední a jsem v autě fakt pořád, takže pro mě je nepostradatelný.....ale chápu, že na cestu jednou týden za dva do obchodu nebo tak se moc nevyužije.........
a taky jsme ho chtěli původně vyrobit podle sebe, nic na tom není.......
30. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
suik. mně to taky za to stojí, já mám pocit bezpečí, ale každý to bere jinak......
a koupila jsi za parádní cenu........ :wink:
30. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
já si původně myslela, že to široký se dává na pás a ne pod zadek.....
A nemělo by to být upevněný ještě vzadu na sedačce, aby to nevyletělo z pod prdele, jinak to ztrácí účinnost.
30. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
je to po někom....ale to je buřt. I jen za ten pocit bezpečí mi to stojí, já se v autech fakt dost bojím a modlím se abychom dojeli...
30. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Lauri, jedeme ještě těsně před sezónou do Chorvatska, už se těším, jak malý dítě, už jsem u moře asi 4 roky nebyla. No možná i dýl. Já jsem pak měla malýho a nepatřím mezi ty maminky, který by s sebou hned na první dovču do jinýho klimatu tahali maličký miminko. Teď budou Ondřímu za měsíc tři roky, tak už to není takovej risk (z mého pohledu) a už z toho taky něco bude mít. Těší se na moře - velikou vodu. A odpočinu si i já. S mrnětem by to nebylo ono... :wink:
30. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
K móři bych taky jela, možná zvládneme na pár dní aspoň to severní. Rujanu a tak... i když tam asi nebude tak teplo.
30. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Já bych také ještě v červnu ráda do Chorvatska, bohužel s to bude odvíjet od našich financí a manžovi situace v práci. Dělá na živnosťák, takže každá absence v práci znamená nulový výdělek. A chci po něm, aby byl se mnou alespoň týden doma až se mimi narodí, tak se mu moc nezamlouvá, že by měl být doma ještě i v červnu. :confounded: No uvidíme, já bych ale vyrazila hrozně ráda, právě proto, že se pak pár let nikam nedostaneme.
30. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Tat, a na jak dlouho máte v plánu vyrazit a kam, už víte?
30. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
ladenko: takováhle práce na ŽL je teda naprd :unamused: , to ti nezávidím......já se teda taky modlím, aby manžela neodveleli v září na služební cestu, to bych asi sama nezvládla :unamused:
30. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Lady, jo kam už víme, není to moc na jihu, tak uprostřed... Jen si teď nějak nevybavuju to jméno místa... :sweat_smile: Jedeme zároveň s manželovým bráchou a jeho rodinkou, tak to bude fajn a autem, abysme mohli popojet někam na výlet. Máme 5 let starý auto s plnou dvouzónovou klimatizací, takže cesta bude v pohodě... Uvidíme, jak se teda budu před odjezdem cítit, ale už máme dovču zaplacenou... Bude to teda vopruz si tam ještě extra vyvařovat v chatkách bezlepkově, ale ten týden to nějak zmákneme. Švagr jede na 14 dní, my raději na kratší dobu právě kvůli bříšku, pak asi někam zajedeme ještě tady u nás v Česku nebo budeme u rodičů na Moravě... :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Tak to máte dobrý, my máme teda auto starší, ale nebojím se, že by cestu nezvládlo. Já jsem měla představu, že bychom v pátek vyrazili, pobyli do neděle a pak frčeli domů. Už jsme tam jednou takhle byli se známými. Ale jak říkám, zatím to je ve hvězdách.
Myslíš, že když se rozhodneme třeba na konci května, že na červen něco seženeme?
30. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že se už rozebírají dovolené. moříčko vám zavidím, jen jeďte pokud to jde.
Tat, kam se chystáte vy? my loni projeli Chorvatsko od spodu (okolí Dubrovníku) až na horu do Slovinska.
unás asi nic nebude, letos prvně žádná zahraniční výprava, což pro mě cestovatelskýho maniaka to je utrpení. Manžel navrhnul bavorský les + šumava ale tam se mi fakt nechce, když už na hory tak do alp což se zase nechce manželovi, kvůli delší cestě a větší absenci v práci. a my zrovna máme od dubna do poloviny června nasmlouvano několik akcí takže z toho fakt nic nebude.
30. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
Lady, myslím si, že jo, záleží kam konkrétně chcete. Do jaké destinace a pak taky jestli ubytování v nějakých apartmánech, chatkách (jako my) nebo hotel...

Alisku, ahoj :slight_smile: Jo, do Chorvatska. Nevím kam teď přesně, úplně na jih to nebude a jen na týden, pak ještě pobydeme někde na Moravě nebo u rodičů, záleží, jak na tom s bříškem budu... :wink: Já u moře nebyla hodně dlouho, takže rychle, dokud zase můžeme... :grinning:
Holky, zatím pa pa, jedeme na návštěvu ke kamarádce... :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Tak holky našla jsem na aukru ten bezpečnostní pás za 500,- takže ještě pár hodin a snad bude můj :sweat_smile: :wink:
30. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
tat: tak to si dovolenou určitě užijete, my letíme už zanedlouho(termín sem kvůli jisté šmíračce psát nebudu) a taky se těším velice moc.......spíš čím dál víc, už se s manžílkem vidíme tam.........
suik: ono je to upevněné i za sedačkou, je to tam přikurtované, a drží to pevně.......a naopak po někom je to lepší, protože ta holka, od které ho mám já mi říkala, že vepředu to zapínání je nové hrozně tuhé a tvrdé, neohebné, a jak se to používá, tak to jakoby trochu změkne a je to příjemnější,......takže naopak je to lepší......
eli: no vidíš, tak to je super.......
30. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
lauri: taky jsem ráda, že jsem ho našla... Aspoň se mi bude líp jezdit autem! :wink:
30. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
holky ahojky ja jsem blazen pořád něco kutím do albumu jsem si dala muziku,pokud chcete otevřete album kde mam bříško a písen se rozjede .-)
30. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
ještě by to chtělo nějakou pisníčku o miminku,ted tam am tuhle moc se mi líbí .-)
30. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
eli, o tom pásu taky dost uvažuju, jezdím denně sice né dlouhou trasu ale jezdím, sem tam pracovní cestu. to se kouknu taky do bazarů na netu, jestli se toho někdo nezbavuje, nový stojí myslím přes 1000 czk.
30. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
alisek: jj, nový stojí něco přes 1000,-Kč a na bazárku se dá sehnat levněji! :wink:
30. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
holky budu jak prase za chvíli....po zařízení nákupů a mega procházce se psem jsem hlady doklopýtala a hezky si udělala 2 velozrné toust.chleby v topinkovači a horké potřela máslem a čaj....mňam (místo oběda) a znova a znova a najednou zírám, půl balíku tousťáku je v čudu :grinning: :grinning:

Jééé, dovči, já chci také k moři, loni jsme procestovali autem Itálii :slight_smile:

Ad pás do auta, musím pořídit....juknu teda taky na aukro
30. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
lauri: já myslela u toho podoma vyrobenýho....tam jsem ten pás neviděla....
No už vidím, jak to instaluju u tchánovců v dvoudvéřáku :unamused:
ali: číhej na MMB. Nebo na aukru.
30. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
suik. aha, ten jsem ani nezkoumala, když mám tenhle........
a v dvouveřáku, to je blbé no, jedině sklopit dopředu a posunout, připnout a je to......blbé je spíš když to musíš dávat z auta do auta třeba, já to mám pořád na stejném místě ve svém autě......tak je to pohodlné.....
30. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
ahoj holky mám vyžehleno i protříděná skřín vysáte a jsem tu :grinning:
ale nohy mám jak konve a po té křeči v noze jí mám bolavou :frowning2:
30. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
jé pokaždé když sem příjdu tak tady nikdo není mám smůlu
30. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
ty se máš, mě už ta hromada ani nedrží pohromadě, jsem si říkala, že se do ní pustím, ale skončila jsem úklidem jednoho trička do skříně. Dneska nesnáším sama sebe :angry:
30. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
lauri: já to budu muset furt stěhovat z auta do auta, podle toho kdo mě poveze, naštěstí to je snad skladný, to není jako autosedačka.
30. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahoj,
koukám, že se tu probírají dovolené. No my bychom taky ještě letos chtěli něco stihnout - asi jen par dni po Evrope - pohodička a klídek nějaký památky - je fakt , že to by se mi taky docela hodil ten bezp. pas ,ale přiznám se, že jsem ten po domácku vyrobený nepochopila - jak se pak přidělává do auta nebo přímo na pás? No technik ze mne nebude. :slight_smile:
beru3nek: ahoj, no já jsem migrenik každým coulem... :unamused:
suik: Myslíš že bys v Něm.měla lepší péči?
antana123: Ahoj díky za přivítání a pozdrav :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
jenny: to nevím, ale jde o to, že se tam stěhujem a bude tam moje druhá polovička.... a já nechci bejt sama v čechách s babičkou a tetama :unamused:
já myslím, že ten podoma je jen pod zadek, podle mě je jen kvůli pohodlí při cestě, když se fakt něco stane, nebo někdo jen pořádně přibrzí, tak letíš a tohle ti vyletí a pás ti zmáčkne břicho jako normálně. Mě jde o to, aby se pak miminku něco nestalo ne o moje pohodlí.
30. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.