• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
ant: jsi dobrá, já už se k tomu, abych vyžehlila a ještě udělala si gelovky nehtíky přemlouvám týden, pořád nemám čas.......
akorát ležím s notasem na klíně a upravuju fotky, ted jsme ještě sepisovali seznam věcí, co ještě musíme dokoupit na tu dovču.......

suik. mně jde právě taky o to, že když prudce zabrzdíš nebo nedejbože nabouráš, tak tady ten origo besafe ti nezmáčkne břicho a neublíží miminku...........
30. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
lauri a máš nota jen tak na klíně anebo používáš podložku pod NB?
30. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
podomácku vyráběné bezpečnostní pás mě přijde stejně absurdní jako by jste si chtěli vyrobit doma airbag, prostě zase někdě ušetřit a přitom si myslet jak je to super, já tohle teda neuznávám.
30. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
ali: normálně na klíně, na nohách, pod tím deku, jak kdy......někdy na stole, podle toho, kde jsem......ale podložku nepoužívám......proč se ptáš? myslíš kvůli přehřívání břicha? právě to místo, kde je noťas teplý mám bud na stehně nebo mimo tělo............
a ten pás - no možná pro to pohodlí aby netlačil na břichu je ok, ale ne kvůli bezpečnosti.....teda to je můj názor, ale neodsuzuju, neviděla jsem to, takže netuším.....
30. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Holky jedu domů konečně, venku je krásně tak si otevřu okýnko u auta místo procházky..autoturistika :sunglasses: :grinning:
30. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Lauri, nejen kvůli přehřívání...ale spíš kvůli záření z NB sice je slabé ale je a taky z praktického hlediska, nepřehřívá se ti NB tudíž delší životnost, já dřív mívala NB na knize(atlas) a pak jsem si pořídila super podložku a jinak bych už s NB nepracovala mimo stůl.
30. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Holky ahoj, a užijte si odpoledne. :wink:
30. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
já mám notas v pelechu a taky podložku nemám....někdy se teda zhřívá pěkně. Na bříško si ho taky radši moc nedávám....
30. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
autor
ali: no tak to zatím fakt neřeším......myslíš kvůli těhotenství to záření a nebo celkově? a proč atlas? co ti to pomůže?
30. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
jé, já bych taky jela k moříčku, ale přítel na to bohužel není, protože tam pravidelně dostane zánět ucha :angry: , tak si budem muset pár roků počkat a úpřímně, jsem posera, tak bych se bála jet někam daleko. Pojedem asi někam do Čech k vodě, hlavně aby vyšlo počasí.
Venku je holky krásně, škoda že se to má zas zkazit. Jsem si udělala radost, a když jsem šla z návštěvy od kámošky co má mimi, tak jsem koupila sobě tuniku za kilo a mimi oranžovou teplákovku za 80,- no nekupte to, že jo :wink:
30. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
já mám taky notásek na nohách klidně a nebo v pelíšku přez deku na sobě slyšela jsem že to škodí hlavně mužům kvůli přehřívání spermií
30. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
já ho mívám někdy mezi hrudníkem a opřenými koleny a je tam mezera, tak to luftuje....
30. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
lauri - to je spis kvuli notasu, nekdy na to zkapou, na to prehrejvani :unamused: na kline to neresim ale do periny si ho beru na takovej ten servirovaci pultik do postele :wink:
30. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
holky kdo jste z prahy, chodite uz nekdo na tehu cviceni? docela dobre vypada klub slunecnice - nemate nekdo zkusenost?
30. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
No dvě těhot. jsem přežila bez těhu pásů do auta, tak to potřetí asi zvládnu taky :grinning: Stejně jezdím autem minimálně :wink:

Lucinečko se Sunarem - mě to žádná z holek nepila, obě jsem odstavila tak cca v 16.m a od té doby toho nutného cca půl litru mléka denně doháníme výhradně mléčnými výrobky, bc na Sunar a podobná UM se holky tvářily, že je chci otrávit, byly už v době odstavení na kojo mléka prostě velké...ale myslím, že ve věku Tvé dcery už by se dalo i čerstvé plnotučné mléko (tedy ne takové to trvanlivé), sice dnes všude píší UM až do 3 let, ale mělo i to normoš být od 2 let v poho....
Co se nočního spaní bez plen týče, Anička spí cca od 2,5 let bez plínky v noci, ale začátky byly složitější, prostě jsem se s ní domluvila, že už plenku dávat nebudeme a že mě v noci zavolá, až bude chtít čůrat....pár nocí pokaždé v 11 v noci počůraná, pak do rána v pohodě, tak jsme jí prostě asi 2 měsíce po sobě před tou jedenáctou vzbudili a dali vyčůrat a pak spala klidně dál, do rána už vydržela, pak se začla na čůrání budit sama a pokud se jí nechce tak spí až do rána a vydrží. Ale večer jí pití neomezuju, nepřijde mi to smysluplné.....pokud se opravdu hodně napije, dám jí spát raději později, ať ještě něco stihne vyčůrat před usnutím a nebudí jí to, jinak prostě počítám s tím, že v noci bude chtít čůrat ( jako teď pár posledních dní si došla i sama a zas si zalezla do postýlky, ale doteď jsem tam musela zajít a dát jí vyčůrat...) Tak držíme palce, ať se vám to brzo povede a hlavně držíme palce na tu amniocentézu!!!
30. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
Jo já ještě těhu kalhoty nenosím, zatím to v poho nacpu i do normoš, ale asi taky brzo začnu, jen se mi do toho nějak moc nechce :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
ahoj holky jsem zničená ležím bolí mě v zádech asi z toho žehlení nohy jak konve a křeče v lítkách no hrůza :frowning2:
30. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
antana:ahojky juvá to ti nezavidím,ja jsem zase nervozní co bude zítra,za chvilku pujdu spát podívam se na kousek ordinace a poletím do hajan rano musím ve čtvrt na šest vstávat :frowning2:
30. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahojky kočky.
Mám nové fotečky v albíku :dizzy_face:
30. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
ant: odpočívej! :wink:
30. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
ant: tak to tě s nohama lituju, to nás čeká v létě už asi všechny, a na to nic nepomáhá?
luci: tfuj tfuj, ať ti to dobře zítra dopadne, držímě pěstičky :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
beru3nek:děkuji si zlato,všichni ste hodní že na mě myslíte :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Antano a co hořčík, na ty křeče?? Odpočívej a všechno co jde, přehoď na manžela :wink:
30. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ant zeptej se i dr na ty křeče, ale možná by to spravila i jen strava bohatší na hořčík a vápník a nemusela bys nic užívat ( hořčík je třeba v banánech, celých zrnech, ořeších, luštěninách....) nebo se dá koupit i šumivé v lékárně bez Rp....chce to zároveň mít i dostatek vápníku, křeče bývají spíš důsledek nerovnováhy obou než jen nedostatkem jednoho...jinak odpočívat s nohama nahoru, dost tekutin a pohybu (chození zlepšuje žilní návrat mechanismem svalové pumpy...)
30. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
luočím se jdu spát dobrou noc
30. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
luci:taky na tebe myslím
lami:banány jím hodně ty luštěniny nemůžu k vuli žlučníku ale jinak děkuju
30. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
a ten hořčík se zeptám dr.
holky zítra jdemena velký utz tak mi držte palce at je Julča zdravá jak řípa doufám že bude vše ok
30. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ant radši se zeptej i na ty otoky, pokud si toho dr sám nevšimne, přeci jen je ještě docela brzo na otékání nohou, ale zas každý k tomu prostě má jiné dispozice, nemusí to být nic špatného. Držíme palce moc, Julinka je určitě zdravá krásná ženská a koukejte jí zítra pořádně vyfotit, ať se můžeme pokochat!!! :wink:
30. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
lami:no budu se moc snažit doufám že nebude spinkat nevíš čím jí mám rozproudit at tam nespí?
30. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
No někdo tu psal vyklusat schody, já radím nějakou čokoládičku :grinning: :grinning: Nejlíp obojí dohromady a prokopne Ti pupík :wink:
30. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.