• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Vycházím teda z toho, že moje holky byly nejživější vždycky po té glukozové "prdě" na oGTT, tak je cukřík asi pěkně rozproudil :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
lami:tak to dám na tvoje slova pak ti řeknu jak řádila jinak je už druhý den docela živější
30. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ant on je docela často probudí i ten Uz :wink: Tak budeme moc držet palce!!!

Já pořád nevím, jestli cítím prcka nebo pohyb střev...zas jsem dnes něco po obědě cítila, ale bylo to tak diskrétní, že fakt nevím....no uvidíme :grinning:

Holky dobrou, Ant a Lucinecce držím palce na zítra!!
30. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
lami:dobrou noc
30. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
ant: držím pěstičky...v kolik jdeš?
30. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
rennu:mi jdeme pozdě v 17:30
30. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
rennu:a jak si to přežila ve škole?
30. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
ant: to se to povleče, co......no my až za týden....ve škole po první hodině na kolaps :confounded: bylo mi do breku, pak naštěstí se to zlepšilo a ostatní třídy byly fajn :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky,myslím na všecky co máte zítra den D,z posledních pár stran vím,že Antana a Luci,více číst nebudu,vy ste kecalky,to se nehodí :grinning:
My sme teď furt nějak v poklusu,teď co se měnil čas byl Filí nějak rozhozenej,vůbec mi nechtěl večer usínat a nejhůř to nesl manžel,jak jinak :grinning:
Nakonec to dopadlo tak,že jsme dnes vynechali spaní po obídku a usnul u Večerníčku :grinning: Ale záhul to teda byl,to zas jo,malej se začíná i dost prosazovat,takže o konflikty nemáme nouzi,maminky jistě potvrdí :sweat_smile: Nakonec se ale přece shodnem :grinning: Přece jen je Filípek hrozně hodný dítě.
Lami,myslím,že takto decentně se miminko v 15tt opravdu mohlo ozvat :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz
rennu:tak to je dobře ale nezávidím ti to chuděro :cry:
30. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
ant: nejhůř, že zítra mám zzas tu hroznou třídu......jinak učím krátce a čekám na poradu, tak opravím štosy písemek
30. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Mě teda doma nikdo moc nešetří,na to že jsem těhulka a ještě s Filípkem v poklusu.Miminko bude asi taky aktivní.Na jednu stranu sem ráda,že vlastně žádné úlevy nepotřebuju,není nic horšího než muset řešit každej krok,ale to víte,každá sme ráda,když můžeme úplně vypnout...
Jinak moje miminko je dost komunikativní,ráno jak spí a pak zaťukám na bříško,pohladím ho apod.a řeknu nebo zazpívám příjemně,hned mě vysílá signály :dizzy_face: To miluju!!!!!!!
30. bře 2010 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz
rennu:tak to je dobře zítra bude trošku odpočinek co?
30. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Rennu,stres je v těhu taky důležitý,aby si mimčo začalo vytvářet určité látky,ale přemíra jen škodí.Pokud máš v práci často kolapsové stavy,určo bych nejpozději od 5měs.chtěla v práci skončit.Nestojí ti to za to!Peníze,nepeníze
30. bře 2010 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:tak to máš ale šikovný miminko :wink:
30. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
ant: jojo snad bude klid

petja: no podle tabulky jsem 5. měsíc začala, uvidím, jak to půjde....ono v dubnu budu mít každý týden jeden den lékaře a jeden týden volno před státnicema, tak to uteče, doufám :sweat_smile: a dál se uvidí
30. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
rennu:budeš mít teda náročný měsíc to ti povím
30. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
A právě pěkně kopě :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz
ant: jojo, ale snad to zmáknu.....zas to uteče a odměnou mi bude 27.4. ten 3D ultrazvuk
30. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
rennu:to víš že to zvládneš ti věřím :slight_smile:
Petjo:taky mě Julča pěkně kopká
30. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jinak,Antana,my jak byli minule na utz ve 20tt,tak Filípek tam ležel o bličejíkem dolů a mě řekli ať se jdu na chvilku projít na chodbu a ze schodů a do schodů.Jak jsme se vrátili,už ležel na zádíčkách :sweat_smile: Akorát,jak přiložili zas utz,začal se zase otáčet dolů :grinning: a mudr prej,že je to nějakej stydlín a manža dodal:´´No po tatínkovi´´ To zrovna! :grinning: :grinning: :grinning:
Takže kombinace pohybu a čoko by zabrat mohla,pokud se obáváš,že bude spinkat? Těch pět odpo je ale čas,kdy by nemusela...
30. bře 2010 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz
Petjo to doufám ale je to ve 4.patře tak to výjdu pěšky a koupím si čokoládu :wink:
30. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
a tak si hned dám studentskou pečeť s banánem :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz
Ant :grinning:
30. bře 2010 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz
holky jdu spát jsem unavená dobrou noc
30. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Dobrou!!!
30. bře 2010 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky

Ant, Luci, zítra držím palečky :slight_smile: já jdu taky zítra do poradny :slight_smile:

Petja, tak ty homeopata na bolest hlavy zabírají, od tý doby ani ťuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale asi mi taky od tý doby asi 3x tekla krev z nosu :sweat_smile: co jsem teda měla při Tomášovi, tekla furt krev, ale žádná bolest hlavy :sweat_smile:

jo tu šalvěj jsem slyšela, že se v těhu nesmí, že asi způsobuje stahy dělohy...no ale když ji ředěnou kloktam, tak snad neublíží :sweat_smile: ...ale snad zabere to Tantum verde, už to začíná být lepší :slight_smile:

tak páá a dobrou všem :slight_smile:
30. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ojo,to jsem moc ráda,že ti homeopatika zabírají,já jsem od té doby taky bez bolesti hlavy,dokonce by měly vyjít i o.k. testy na železo,jak je budou dělat zas ve 30tt,já budu ferum užívat určo celý těhu...Mě jako nikdy krev úplně netekla,teda jak sem byla dítě určitě parkrát,ale to by se taky dalo vysledovat a pořešit.Co ti na to řekl odborník?
30. bře 2010 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz
To kloktání šelvěje bych taky asi nijak nepřožívala,do těla to sice přejde skrz ústní dutinu,ale tak nekloktáš 10x denně,ne? :confused:
30. bře 2010 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz
Dobrou noc!
30. bře 2010 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.