• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
petja, no já to měla jen v těhu a to mi na to dr. řekl, že se to stává :sweat_smile: nijak to neřeším, nejsou to litry krve, jen pár kapek...hlavně že nebolí hlava :grinning:

no tu šalvěj jsem kloktala za den i tak 5x, ale asi jen dva dny, pak spíš jen ráno a večer :slight_smile: ...no i jsem se tady na koňovi dočetla, že ji některé těhulky pijí jako čaj...tvrdnutí břicha žádný, takže to nijak nehrotím :wink:
30. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Jako já piju těhotenský čaj dle Inge Stadelmann,mám od ní i vynikající knihu a tam je zas maliník,který se má údajně až jako předporod.příprava a taky myslím,že ví o čem mluví,takže jsem klidná
30. bře 2010 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno těhule,

dneska mi přijede kamarádka s prckem tak už se moc těším...akorát mě dopo čeká generální úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera večer jsem sice stihla vyžehlit ale už tady mám zase plný koš špinavého prádla :confounded:

Lucinecce, Ojo a Antaně dnes držím všechny pěsti co mám, ať dopadnou dobře na kontrolách :wink:

No nic, já jdu na ten úklid...začnu záchodem a koupelnou :confounded:
31. bře 2010 v 06:57  • Odpověz
Dobré ránko,
už zas sedím v práci :slight_smile: a dnes mám dlouho..:frowning2: no snad to bude OK...dopolko budu mít čas, se ještě ozvu, teď jedu 3 hodiny v kuse i s dozorama...takže na záchod budu muset na tajno :grinning:

Držím pěsti Luci, Ant a dalším, co jdou na kontrolu :slight_smile: a čekám jen samé dobré zprávy :slight_smile:
31. bře 2010 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno všem!
31. bře 2010 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
u nás prší jak je u vás?
31. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
No tady ještě ne,ale od rána to vypadá všelijak.Každopádně na procházku s prckem nutná pláštěnka radši :wink:
31. bře 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz
petjo:jo to určo jo tady je pěkně hnusně a to jsme kousek od sebe tak to určo příjde i k vám
31. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
hezké ránko holky :slight_smile:
unás jen tak poprchává a jen místy, ale stejně budu celej den zalezlá v kanclu, tak mi je to fuk.
pet..díky za odkaz, no nevím zda by můj manžel takto chtěl léčit opar :sunglasses: on je na klasickou medicínu a k homeopatii se staví celkem chladně
31. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
rennu:tobě držím palce at to dneska zvládneš a at ti to rychle uteče :wink:
31. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Ali,to bylo pro manžu? Na homeo ses ptala sama...
No už tady leje,zatim s malým dobrý,ale brzo budem muset vyrazit déšť nedéšť...
31. bře 2010 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
Pet, homeo by šlo, už jsem ho s tím seznámila a zkusí ji ale ta moč to by asi nezvládnul, to víš chlap.
31. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak jsem mluvila se sestřičkou a prý si mám koupit hořčík v lékárně, prý by to mělo pomoc! A až příští týden půjdu na KO ve čtvrtek, tak mě dr. prohlídne a řekne víc! Sama mi říkala, že mě tam nechce tahat a já jsem ráda aspoň můžu odpočívat! :wink:

Jinak držím palečky všem na kontroly! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
eli:ahojky :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
ant: Ahojky kočko.
Tak jakpak je dneska? :wink:
31. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
ale jo už líp včera jsem měla nohy jako konve a záda mě boleli ale v noci se mi ozval žlučník měla jsem záchvat tak budu muset být pár dní na dietě a ty jak?
31. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
ahojda holky,
tady je počasí taky bída, od rána je zataženo a teď i prší, to mě ven vytáhne jen pejsek dneska :wink: Jinak teď jsem se vytočila jak beruška, chudák mimi. Měla jsem tel. z práce, že jim chybí poslední díl na neschopence, který mi ani nedali to je ještě dobrý, jdu tam zítra. Bomba je, že tento měsíc nedostanu ani korunu, prý až v květnu, mě omejou. :angry: :angry: :angry:
Jinak všem držím palečky ať dobře dopadnou dnešní dr.
31. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
No, dneska mi bylo šoufl, ale ustála jsem to! Jinak snad hořčík zabere a bude zase fajn! :wink:
31. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
holky tak slyšela jse předvolební program top 9 a chtějí nám úplně sebra porodné a o 10% snížit rodičák no děs
31. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
ant: To si děláš srandu???To jsou blbci... Hlavně, že sobě ty kreténi nic nevezmou!!
31. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
doufám že to neprosadí a že to hned neodhlasují
31. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
ant: Víš co, ale to už těm matkám vezmou úplně všechno!! Přemýšlí oni vůbec??!!! :rolling_eyes: :angry:
31. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
já myslím že to jsou totální debilové nemá slov letos půjdu určitě volit
31. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
u nás ta politika, tak to je holky už fakt no coment, to jsou fakt takový ......... nemám slov, to je zas den dneska teda :angry:
31. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
..však jde jen o předvolební program holky,myslím,že u nás je hodně rodin a toto prostě nikdo nepodpoří...
Nic,my vyrážíme hurá do děště
31. bře 2010 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu se pochlubit s výsledkama tripel testů, jsou OK :slight_smile: tak ještě cukr aby byl v pořádku a pomalu se mi blíží velký utz, strašně se těším! a na 25tt se objednám na 3D, at mám prcka pod dohledem!
Dávejte na sebe pozor, klíštata už útočí, nakupte repelenty, když půjdete do přírody :wink:
U nás taky počasí hnus, ale snad se na víkend vylepší, jak slibují.
31. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
anippe:gratulace :wink:
31. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluji všem k dobrým výsledkům z kontrol. Já si bohužel počkám ještě 14 dní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
CO se týče počasí, u nás pěknej hnus, zataženo a chvílemi leje.
Potřebuji dnes na nákup, a tak čekám až dorazí PPL s matrací prckovi do postýlky. To se to bude běhat po městě s deštníkem.:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak k tomu volebnímu programu TOP09, vím, že je to vůči jiným maminám nespravedlivé, ale nás se to týkat nebude, mají tam, že to bude jednorázové pro rok 2011. Něco jako nám zkrouhli pouze pro rok 2010 mateřskou. Jsou to prostě prasata. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
anipe, taky moc gratuluju, člověk si oddychne když tak nějak ví žeje to OK.
Jinak s tou pol. stranou TOP 09, tak já ji teda volit budu, stejně se ji to nepodaří prosadit protože tady není politická vůle něco změnit, stát je dost sociální.
31. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahoj koňařky :slight_smile: Tak hlásím že u nás pršelo celý dopoledne a teď to už vypadá jen na oblačnost...

Doufám, že nám tu mateřskou brzo zvednou. I porodný je snížený oproti třem rokům zpátky... :unamused: Fakt už nevím, kde by všude chtěli šetřit, ale na nás je to jaksi nejméně vhodný... :rolling_eyes:
31. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.