• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahoj tat u nás prší solidně se mi nechce ani nic dělat
31. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Já teď měla doma Pata a Mata, truhláře, dnes mi montovali nábytek do koupelny a polovinu skříněk, co si sami zaměřovali, měli špatně vyrobenou a dokonce i zrcadlo do vrchní koupelny nechali udělat ve špatným rozměru, takže ještě přijedou... :rolling_eyes: Se na ně byl podívat z práce i manžel a neměl slov... A to je máme na doporučení od kamarádky! :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Já si teda stěhovala ručníky, kosmetiku a čisticí prostředky do skříněk a uvidíme, jak to bude vypadat, až to dodělají. Jsme měli strach, aby nenavrtali vodu a elektřinu. Koupili jsme hotovej barák a podle jakž takž fotek bez obkladů jsme museli hádat, kde jsou asi jaký kabele a trubky... :grinning: Mezitím jsem si stihla uvařit polívku s klobáskou a červenou čočkou, takže si za chvíli dám. Teď jsem vypila acifofilní mlíko, tak abych se z toho nepo..... :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
tat:taky bych si dala čočku ale po včerejším žlučníkovém záchvatu musím být ted pár dní hodná
31. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Chudinko, tak buď na sebe opatrná... Co jsi včera snědla, že se ti rozjel záchvat? To museli být žrací orgie... :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
to byli orgie dala jsem si večer chleba ve vajíčku s hořčicí a cibulka a ještě lovečák mnam salám
31. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
No, to bylo asi dost mastný a těžký... Ty máš ale chutě... :slight_smile: Ale na mě nemáš, čočkovou polívku zapíjet acidofilním mlíkem... :sunglasses: No, uvidím jestli to moje tělo zvládne...
31. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
no moje tělo by to teda nezvládlo
31. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska v pohodě, už jen opravuju písemky a čekám na poradu, venku leje a já mám zrovna děravou botu :frowning2: K obídku jsem měla sekanou s kaší a luštěninovou polívku a přidala jsem si :grinning: a ted tu na mě ještě mrkná chlebíček na poradu, abych neumřela hlady.
Tak hezky odpočívejte...
31. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
rennu:to už se ti blíží konec co?
31. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
ant: ještě porada, tipuju do 16-16,30 hodin a padla....ale nemám ani deštník, ani kapucu a leje děsně
..tobě to zas uteče už na UTZ, těším se na dobré zprávy :wink:
31. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
já taky doufám v dobré zprávy
31. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Kdo má dneska utz? Rennu nebo Anty? Budu držet každopádně palečky a ať se mimi pořádně mrská :grinning: :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
tat:já mám velký UTZ ale k vuli té moji zničené průkajdě a neschopence a žádance nevím jestli mě vezmou sem si jí měla vyzvednou v 17,00 ale dr. končí dřív tak jsem bez průkajdy i žádanky tak mě bud vezmou nebo vykopnou :frowning2:
31. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Anty, aha, tak tohle jsem nedočetla... Máš zničený těhu řidičák a žádanku a tak? No, to budou mít asi radost... Ale vzít by tě měli, jsi řádně objednaná. :wink: Takže na velký utz nejdeš ke svýmu dr. Já si ještě musím 14 dní počkat. Do 15.4. Achjo...
31. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Tat, ty máš také poradnu až za čtrnáct dní? Nebo už rovnou velký UTZ? Já mám kontrolu 13.4., tak budeme čekat spolu... :wink:
31. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
tat:no jsem zvědavá :frowning2:
31. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahojte holky, to počasí je teda hnus. Mám teď nějaké vztekací období, úplně všechno mě štve a o práci ani nemluvě...takže pěkně prudím... a do toho ty Velikonoce, no hnus, výzdobu nemám :frowning2:
Kontrolu mám 14.4., ale docela mi to utíká, už jen 14dní, a asi bude nejvyšší čas na triply, i když já bych na ně nějradši nešla, uvidím, co mi řekne doktorka :confounded:
Tak se mějte...
31. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ant,takové věci se prostě dějí,to není důvod,aby ti někdo dělal naschvály.Pokud jsi řádně obj.jak zmiňuje Tat.sepíší nějakou zprávu a buď ji dají tobě osobně na zapsání do těhu průkajdy třeba od gyndra,nebo mu to pošlou přímo.Tak nějaký info z průkajdy je asi zajímat bude,ale tak to snad víš už nazpaměť,ne? :grinning:
Já třeba osobně na NT neobdržela ani žádné výsledky přímo,či nějaké míry nebo co,hodnoty a tak.Když je všechno v pořádku,nepátrám po ničem,všechno pošlou gyndrovi a v případě nutnosti by mě určo upozorňovali hned!Já osobně ani třeba nevím ty správné hodnoty výsledků při NT screeningu.Zajímá mě,že miminko žije a je v pořádku :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz
Lady, no já mám toho 15. dubna kontrolu a myslím, že mi rovnou udělá i ten velký utz. Alespoň to tak vždycky bylo. Nikdy mě neobjednával extra a všechny ultrazvuky mi dělal můj dr.

Já taky nevím přesný hodnoty z NT, taky jako Petja po ničem nepátrám, to bych dělala, až by mi řekli, že je něco špatně... :wink:

Anty, uvidíš, že tě vezmou, jinak jim dupni za krk... :grinning:
31. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Discreet,když nechceš tripply absolvovat,je to všecko pouze na tobě,ne se nechat do něčeho namotat.Budeš více v klidu a já myslím,že dnes je ještě mooc maminek,které nechodí na screeningy,tripply, apod.žádné.Obzvlášť tak mladé

Já jsem teda velikonoční výzdobu udělala velice nenásilně a to tak tak,že jsem se byli s malým projít a spolu domů donesli větvičky různého druhu,zlatý déšť,kroucená vrba,břečťan a ze zahrádky nebo obchodu narcisy,hyacinty a tulipány.Je to příjené,voňavé a relaxace :wink: Aspoň já to pak dělám z láskou.Vajíčka mám maličká papírová,s malým se chystáme vařit a barvit v cibuli nebo červené řepě,vajíčka se ještě předtím můžou omotat obvazem, silonkou nebo obvazem,pod kterej se dají pěkné listy květy apod...Vyfouknout a namalovat se chystáme pár vajíček taky :wink:
31. bře 2010 ve 14:29  •  3 děti  • Odpověz
diskreet: jak píše petja, jestli na ně nechceš, nechoď, já je taky odmítla. Sestra na to ani nemukla, jen řekla, že to je moje věc a že se můžu svobodně rozhodnout, že mě nemůžou do ničeho nutit. Pak říkala, že některý maminky odmítli třeba i cukrovku, a pak něco v tom smyslu, že jsou stejně neprůkazný. Mě se strašně ulevilo a jsem ráda, že to nemusím řešit, zbytečný stres navíc. Jako bych jich neměla málo. Jen jsem podepsala papír a mám v to v průkazce. Taky jsem se strašně bála, že na mě bude koukat jak na vraha a vymlouvat mi to.....rozhodně to není povinný.
te´d vás jdu dočíst.
31. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak mi volala sestřička, že mám jít do těhu poradny o den dříve, takže 7.4. v 9:3o hod jdu do těhu poradny, tak snad bude všechno ok! :wink:
31. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
No tak povinné není opravdu nic.Jde jen o to,jak si to pak žena obhajuje a jak ustojí případné arogantní a chytrácké poznámky o nezodpovědnosti,nezájmu apod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 15:15  •  3 děti  • Odpověz
petjo: což někdy není snadný, protože to je mnohdy na hranici vydírání a kdo je snáz vydíratelný než matka.
31. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Jistěže to není snadný,to je jasný,věci,co člověk vyžaduje,nebo naopak odmítá nad rámec všeobecného chování,doporučení,zvyklostí jsou vždy těžžší si prosadit,člověk je divný,nebo naopak nezodpovědný!Jedinná moje rada je číst a číst,informovat se,ať mám čím popřípadě argumentovat...
31. bře 2010 v 15:47  •  3 děti  • Odpověz
autor
ahojky holky,
taky je u nás dneska hrozné počasí.......
byli jsme na sociálce, zdravotní, ted půjdem něco nakoupit a hurá domů........v takovém počasí se dá snad jen spát a tulit se v postýlce....... :grinning:
uvaříme něco dobrýho, pustíme si filmík a bude.......

moje dr. mi taky NT a tripple pouze nabídla, ale já si nechala udělat obojí, doufám, že i tripple budou ok........

jinak hlásím, že dneska jsem cítila první kopaneček, ale pořádný, žádné bublinky, pěkně dvě štouchnutí po sobě, nádhera....... :wink:
31. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
ahojky holky tak hajám v postely po aminocenteze a nedá mi to nenapsat,cítím setrošku unavená ale zatím je vše v pořádku :slight_smile: jinak jsem se dozvěděla že to vypada na chlapečka ale 100 to budu vědět z plodovky do třech týdnu :slight_smile: hlavně art dopadnou výsledky dobře
31. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
luci: no to by bylo super, kdyby to byl kluk, pěkně do párečku......
a určitě to dopadne dobře, moc ti držím palce
31. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
cau holky...ctu jak tady resite tripply....me je moje dr. ani nenabizela...a ted uz je pozde, ne....no ne zy by mi to nejak vadilo...byla jsem na screeninu v 1. trimestru a ted pujdu ve dvacatem tydnu...tak snad uz budeme vedet, co se nam to v brisku klube :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:50  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.