• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laurinka: děkuji ,dnes toho moc nenapovídam hajam a jsem nějaka zničená a už ani spat nejde :frowning2:chjo to bude dneska probděná noc jak sem tam usnu ted přes den ,jj holka a kluk to by byl pareček :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahojky holky, screening jsem si dobrovolně zaplatila sama, dr. byl jenom rád, výsledky jsme měli dobré, riziko 1:22000. Když mi to říkal, tak jsem ani netušila, jaké výsledky jsou špatné. A pak jsem v prenatal boxu měla takovou knížečku a tam bylo napsáno, že za špatné výsledky se považují 1:250 a horší, nebo okolo této hodnoty. Výsledky tripplů nevím, dělali mi je před 14 dny a nikdo se neozval, tudíž předpokládám, že vyšly dobře. Snad. :wink:
Ještě jdu pročíst ten odkaz od lucinecky.
Jo a teď jsem se vrátila z nákupu, chytla jsem ještě poslední den akce na pampersky v rossmanu s kuponem a v tescu jsem neodolala a ve slevě 50% jsem koupila mikinku a polodupky od cherokee. Je to tak sladký. Když jsem tak procházela tím dětským oddělením, tak jsem si tajně přála chlapečka, protože ty klučicí oblečky mi přišly takový prďácký, kdežto u holčiček samá růžová a tu já moc nemusím. :sweat_smile: Tak uvidíme. :grinning:
31. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
Ahojicek holky, zdravim:slight_smile: dneska sileny den, porad prsi a prsi:frowning2:(( uz jsme s malou znudene:slight_smile: a cely den se cpeme sladkym a bombonami..mam chute :wink: triply mam take nastesti v poradku, riziko nevim, ani po tom nepatram a na velky utz a 3D jdu 12.4 tak se moc tesim a zaroven bojim..a dalsi den jdu na EKG k moji obvodni
31. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
luci: odpočívej, hlavně že to máš už za sebou :wink: , tak ještě palce nepuštím, na ty výsledky, jak dlouho musíš čekat....jinak všem ostatním k dobrým tripplům a spol taky gratuluju....
já byla dneska u zubaře, vše Ok, tak jsem ráda, že mě nevrtala. Jen mi projela takovou nešikovnou mezeru mezi zubem a odstranila kámen.
Jinak dneska mám taky den nic moc. Venku bylo hnusně, málem jsem zmrzla.
Dneska jsem neodolala a zašla do CA, kupodivu tady měli těhu věcí taky celkem dost, no nakonec jsem neodolala a odešla z džínovejma kraťasama a pásem na bříško, je fakt super, asi ho nebudu mít celý těhu, ale myslím, že ho unosím i pak, je moc příjemnej.....taky jsem zjistila, že moje normoš kalhoty jsou mi pak pohodlnější.
Taky jsem se rozhodla, že pošlu dál ty džíny co jsem koupila na MMB, jsou nový, černočerný. 42 Next (14s) zkrácená délka), kdyby jste někdo chtěl,tak pošlu víc info.....na MMB to dávat nechci, na to jsem líná, možná to zkusím tady, ....
31. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Ahojky!

Luci, tak hlavně, že už to máš za sebou a věřím, že výsledky budou jen dobré!! :dizzy_face:

nevim jestli se sem zítra dostanu, odlítáme na dovču, tak se mějte krásně a opatrujte pupíky!! :wink:
31. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
31. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
hólky koukněte to je krasne
:dizzy_face:
31. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Luci tak hlavně, že je to za Tebou, odpočívej!!! :slight_smile: Začínám být taky parádně zvědavá, kdopak se nám to v bříšku ukrývá...

Teda Anča zas měla dnes den, jsem totál vyfluslá, ne fyzicky, ale psychicky, pořád dělá Jáje naschvály, ta potom ječí...no comment. Ale dopo jsme koupily odrážedlo kovové, takové to kolo bez šlapek, plus helmu, tak dáma zatím trénuje doma a zítra to vytáhneme ven. Musela jsem ovšem vzít Jáje domů i její motorku a dát jí taky "helmu" , jinak by to zas ta mladší nepřežila, tak to tu bylo jak na motodráze :grinning: :grinning: Někdy mě to fascinuje, jak chtějí dělat obě přesně totéž, někdy z toho šílím....no, hlavně že jsou zdravé, že :grinning: :grinning: :grinning:

Asi mi roste bříško, dneska jsem měla čas se i okouknout v zrcadle a vypadám teda pěkně tlustá :grinning: :grinning:

Suik škoda, že to nejsou 40, to bych si je vzala, zkrácená délka, to je přesně něco pro mě, ale 42 od Nextu je dost veliká, fakt škoda, ještě bych jedny kalhoty užila.
31. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
jj holky odpočívám pořád :slight_smile: jinak výsledky budou do třech týdnu,tak jsem zvědava uvažuju pak že si necham udělat 3d ultrazvuk dneska jsem chtěla 3d fotku ale byl blbě otočený,nevadí nechám si ji udělat 4.5 jak pujdu na ultrazvuk :slight_smile: holky ja mizím jdu zase spát papa
31. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Luci, to je krásný!! jéé já se tak těším... :dizzy_face:
31. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
lami: já mám taky 40, tohle jsem ale přeměřovala podle těch co mám, a i když to je o číslo větší, tak to sedělo :rolling_eyes: ....bylo mi to divný, ale říkala jsem si, že jsou těhotenský. No štve mě to, jsou moc krásný.
No příště budu opatrnější.
31. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
wolfi: užij si to, taky bych někam vypadla, tady už mě to štve. :angry:
31. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
ahoj holky jsem zpět z velkého utz vše je ok jen nám teda bylo řečeno že čekáme kluka tak jsem v šoku :astonished:
31. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Suik mě přijde, že jsou ty těhu kalhoty od Nextu o maličko větší než ty netěhu i když jsou stejné číslo...mám doma 40 netěhu a přijdou mi víc nafest, ale zas je to jiný střih....těžko říct.

Já se taky těším na další Uz, ale ještě si počkám, jdu až 11.5., to bude nějaký cca 21.týden,aspoň myslím.

Teda dnes je ta výchova dětiček opravdu výživná :angry:
31. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Antano tak moc gratulujeme, zdravému mimi i k tomu gender překvápku :grinning: :grinning: Věřím, že je to šok, ale kluci jsou taky krááásní :slight_smile:
31. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
lami:díky ale mám sice né moc věcí růžových
31. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
a jinak teda přesně odpovídáme termínu 19.8
31. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
lami: je to možný,mě ty moje 40 jsou zase takový volnější....ale tak snesitelně....
Ant: no téda :sunglasses:
Já si na velký Uz taky ještě pěkně počkám, ani nevím kdy. Ale taky bych řekla tak za měsíc :frowning2:
31. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

gratuluji ke kontrolám

Luci, tak že by chlapeček Kubíček?? :slight_smile: s těma se taky teď roztrhl pytel :slight_smile: :slight_smile: výsledky určo dopadnou dobře :slight_smile:

Ant, teda no to je překvápko, že ti teď řekli chlapečka :sweat_smile: tak jsejm zvědavá, co řekne příště :sweat_smile:

u mě taky kontrola v pohodě, nabrali tripply a akorát jsem zapomněla moč :sweat_smile: tak holt to pošlou bez toho...no tak jsem teda musela počůrat ten papírek a že prý mám tam bílkovinu a nějaký jiný ph, bo co..no ale že to může být k výtoku, tak to taky moc neřešili :sweat_smile: no a jak jsem se byla před tím vyprázdnit, tak prcek byl napasovaný úplně dole, že dr. mohl změřit jen hlavičku :grinning:

no a kontrola zas za měsíc 28.4. :slight_smile: hned ten den i pojedeme na Slovač za příbuznýma na pár dní :slight_smile:
Antano to se užije :wink: Když ne na první, tak třeba další bude holčička a když ne, tak to holt přepošleš nějakým příbuzným s holčičkou, u nás se použilo vždycky všechno :grinning: :grinning: Jinak já to taky tak trochu řeším, jestli to teď bude kluk, že budu muset s někým vyměnit šatník - no a kámošce co má 3 letého chlapečka se v únoru narodila holčička - pokud budeme mít fakt kluka, tak s ní vyměním šatičky za věci klučičích barev :grinning:
Ale jinak kluci jsou pěkní i v růžové :grinning: :grinning:

Ojo tak hlavně, že jste ok. Mě budou nabírat na triple test za dva týdny, ale doufám, že když byl ok ten první screening, tak tohle taky.
31. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
luci: tak hlavně, že už to máš za sebou, neboj dobře to dopadne, ale to čekání musí být hrozný
ant: to jsi musela být asi pěkně vykulená :slight_smile: , ale může být ještě všechno jinak :slight_smile: známá čekala Kubíčka a to bylo pak překvápko, když se narodila Barunka
wolfi: tak si to užijte :slight_smile:
zítra ráno jdu na ko a výsledky, tak jsem zvědavá mám z těch tripplů hroznej strach :angry:
31. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Beru taky mám kámošku ,co pořád čekala holčičku a mají kluka jako buka :grinning: Triple test bude v pořádku, neboj :wink:
31. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
já mám zase všechno modrý a taky nevím co to bude, si říkám, že holčička modrou snese... kdyžtak to doplním něčím růžovým, radši mám ale neutrální barvy.....nedávno jsem ale v jednom sekáči neodolala a koupila růžový overálek s puntíky....to je tak roztmilý, ještě když to viselo přes šňůru a když si představím, že to bude za chvíli naplněno něčím měkkým, teplým a voňavým :dizzy_face:
31. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
ojo:to je dobře že je to ok
beru:držím palečky na triply
31. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Suik já taky v prvním těhu kupovala nejvíc neutrální a klučičí barvy, říkala jsem si, že na holčičku modrá půjde a taky jo, Anča má nádherně modré oči a modrá jí šíleně sluší i dneska :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Antano, :astonished: to ej docela dobrý překvápko!! ale jak píšou holky, ještě může být všechno jinak, mě doktor řekl pár týdnů před porodem, že je to kluk, já byla naprosto přesvědčená, že rodím Honzíka.. a hele co mám doma.. :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Má smysl si to nechat říkat :grinning: ?
31. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.