• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Achojky holky...no vás dočíst to je fakt něco...pokoušela jsem se, ale pořád nějak nejsem v obraze :slight_smile: ...dnes jsem se dozvěděla výsledky krve, kterou mi brali 24.3. (15+3tt) a vše je ok!!...takže máme radost :wink: ...příští týden 7.4. (17+3tt) jdu na kontrolu, tak v koutku duše doufám a těším se, že by mohlo být něco vidět, tím něco myslím pipinka a nebo pindík miminka, abych mohla už taky koupit něco červeného nebo modrého, neboť mě ty neutrální věcičky nějak neberou, páč pořád musím prakticky přemýšlet, aby se to hodilo pro obě varianty ...
31. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
wolfi:jenže já tam toho pindíka bez pochyb viděla a byla sem úplně v šoku
31. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
luci...pekne odpocivej, vysledky budou OK, tolik palcu dokupy co ti tady drzime...to by to bylo aby to nebylo, no ne? :wink: A neptala jsi se na nejake rychlejsi vysledky? Nekde jsem cetla, ze se delaji jakesi odhadni a ty jsou do tri dnu a do tech tri tydnu ty konecne.
anty...no nerikala ja jsem ti, ze tam vidim pindoura? :grinning: No treba vam ale priste reknou zase holcicku....asi budete mit nakonec prekvapko :grinning:
lami...Hugous ma zitra svatek :wink:
31. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Suik ale jo, jen musíš vždy tak trošinku počítat s opačnou variantou :grinning: :grinning: :grinning: V podstatě jen amniocentéza je skoro jistota, jinak je to prostě na tom, jak zkušené oko má dr a jak je vidět na mimčo...
31. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Safryy sákryš, to musím prckovi něco koupit :grinning: :grinning: Nebo mu aspoň slíbím, že zdědí to odrážedlo, co jsem dnes koupila Anče, to bude asi ekonomičtější :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
safry:no ted tam ten pindík šel vidět nádherně předtím né tak jasně navíc ona nám to zvětšila přes celou obrazovku aby jsme jí věřili a viděli ho oba
31. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
díky holky :slight_smile:
já si teď říkám, že jsem zatím ráda, že nevíme. Mám koupeno jen pár věciček neutrál, tak v tom budu asi radši pokračovat :grinning:
máte pravdu, modrá je v poho i pro holku a růžová bude holt na doma, nebo se doladí něčím klučičím :wink:
patru:gratuluju ti k výsledkům
pat: gratulace
ant: a jaký jsi měla pocity? :wink: já bych teda koukala asi jak roura a nebyla schopná slova :sunglasses:
31. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Antano já vám toho pindíka teda možná tak malililinko zááávidím :grinning: :grinning: Ale v dobrém :slight_smile: Ačkoliv já i napotřetí v klidu budu brát ženskou, zas to už mám zmáknutý, že....zatímco mrňaví chlapi jsou pro mě zatím terra incognita :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
No u nás to třeba před půlkou těhu ani neříkají, bc asi do 17.týdne to může vypadat u kluka i holčičky dost podobně, tak radši první odhady dělají až při tom 2. velkém Uz a mě stejně dvakrát řekli, že vidí prd a dozvěděli jsme se to až později :grinning:
31. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
no byla jsem vykulená jen můj mnul ruce a smál se blažeností a dr.měla z nás prču
31. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ant to je pěkné, hrdý tatínek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
jo to je myslela sem že ho zabiju :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
anty...je to pekny kulišák ten vas Šimonek....furt mam tendence psat jako o Julince...no musime si zvykat....ale co teprve vy :grinning: A nejakou fotecku mate? My jdem na UTZ za dva tydny, tak at vim kolik toho je naraz videt...jestli nam nejakou fotku udelaji. Me by stacila i samostatna nozicka nebo rucicka...a cumacek.... :dizzy_face: Uz at je tu patnacty dubeeeen....nemuzu se dockat.
lami...Hugouse odrazedlo urco potesi...ale na zitra by to chtelo oslavu...aspon zmrzku navecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: at si chlapec smlsne.
Noo zatim to tu je samy chlapisko :sunglasses: Ale brzo, az zacneme chodit v tom 20tt tak se pomery mozna vyrovnaji :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
saf:máme můj mi jí naskenuje jak dopíše seminárku pak vám to tady písnu at se mrknete
31. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky pomalu se kulatící :slight_smile:

nějak fakt nestíhám a jsem utahaná, že už večer ani nazajdu. Slibuju, že nejpozději o víkendu předělám ty aktualizace tabulky :slight_smile:

antana: jé, to jsem ráda, že to s tou průkajdou dopadlo takhle v poho a že se smáli :slight_smile:

ojo: bříško pěkně porostlo a nejen bříško, ale i náplň do podprdy je objemnější, což? :slight_smile:

jenny: ahoj, vítej k nám. Jestli se chceš přidat i do tabulky (u mne v albu), tak mi pls pošli potřebné údaje IP :wink:

ladenka: no blahopřeju, k vybrání jmen. Vybrali jste krásný :slight_smile:

no vida, já čekala, že sraz bude v Praze a vida, jen jsme nadhodily Hradec a už nás je kopa :grinning:

marge: super, že jsou tripply v pořádku a že se mimíkovi daří dobře :slight_smile:

ladenka: kočárek je super a přebalovací podložka taky :slight_smile:

luci: nebuď smutná, že prcek spinkal, hlavně, že je v pořádku

lamia: gratulka k prvním pohybům :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
ahojky!
tomu mojemu dítěti snad rostou zuby či co. páč je protivnej jak něco a furt by se nosil mazlil, ale nesedí si v klídku, ale furt sebou šije a skáče mi po břichu. fakt mám dnes dost a jsem vděčná, že už spinká.
luci držím palce, at ta plodovka dopadne v poťádku. akorát ty nervy 3 měsíce, to tě vážně lituju.
ant to jsem se zasmála :grinning: :grinning: :grinning: a povlečení s amálkou už máš? jsem zvědavá, co z toho nakonec bude.
k ostatním výsledkům z triplům moc gratuluju. dobře, že máte o starost mín.
já ještě drobkovi nic nekoupila. jestli to bude holčička, tak si trošku zařádím, ale jestli kluk, tak těch malých věciček máme hafo, spoustu ani nenošených, tak chudák utře nos. jen si brousím zuby na tu baby love zavinovačku z brány. teda nevím, jestli se takhle přesně jmenuje, ale to taky čekám na barvu.
31. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Safryy to víš že jo, něco mu dopřeju, prďolkovi :slight_smile: :slight_smile: Dneska jak mě holky tak děsivě vytáčely tak jsem ho pořád hladila a říkala si, že aspoň jedno dítko je zatím naprosto zlaté :grinning: :grinning: :grinning:

Ant taky si budu muset zvyknout, že to teda nebude Julinka, no jak píše Saf, je to vykuk, pěkně vás překvapil :grinning: To je správný, to už bude pak dělat celej život, tak ať si rodiče zvykají od malička, že :grinning: :grinning:

Saf my jsme zatím oficiálně bezpohlavní, Hugoušek je jen pracovní název, netušíme naprosto, co se v bříšku skrývá :grinning:
31. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
lam a ty už cítíš pohyby?
31. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
no vílu Amálku ještě nemám asi bude medvídek pů :grinning:
31. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
kovaldo:ahojky :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Laterno ahoj, taky jsem dnes dost připomínala zoufalou matku, místy asi i starou hysterku, když mi ujížděly nervy :grinning: dámy se vzájemně provokují, Anča dělá Jáje naschvály....no výborný cirkus tady celý den byl :grinning: Jinak tu zavinovačku z Brány chci strašně taky, ale je šíleně drahá, tak čekám, až budu mít nějakou duševní krizi, tak se vykašlu na cenu a koupím si jí pro útěchu :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ad pohyby - asi to je ono, ale přes bříško cítit nejsou a je to hrozně slaboulinké, každopádně předtím jsem to necítila, tak to asi bude miminko....ale jen v naprostém klidu a ehm....(vyznání sadistické matky... :grinning: :grinning: ) když ho krapet přimáčknu, třeba jako když spím na břiše, že :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
ant: taky jsem se chtěla zeptat na to povlečení, tak ještě že jsi nebyla rychlejší :slight_smile: živě vás u dr. vidím, tebe i tvýho u nás by to nebylo jinak :slight_smile:
čeká tady vůbec někdo holčičku? koukám, že srpen a září to bude samej klučina :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak je to jasný, holku budu mít zas já a tuším ještě Laurinka??? :grinning:
31. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Můžeme spáchat nějakou tipovačku :grinning:
31. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
kov, ty sis všimla?? :grinning: :grinning: :grinning: jj něco přibylo :dizzy_face: ale na měnění velikosti košů to neni :grinning:

jinak mě překvapilo, že jsem přibrala jen něco málo deka... defakto furt stejná váha :sweat_smile: :slight_smile:

já díky tomu, že jsme nechtěli vědět co Tomáš bude, tak mám všechny věci neutrál :grinning: jen teď víc do modra, ale to je v poho :slight_smile: to i dr. říkal, že příští návštěvu už to bude vidět, ale hned jsem řekla, že chceme zase překvápko :grinning:
lami:potřebuju lékařskou radu
synovec má neštovice a k tomu ještě má spálu můžu to dostat taky?ikdyž ona je to dětská nemoc že?
Luci: to video je úžasný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.