• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant ahá, já myslela, že už jsi to objednala, tak to je dobře, že sis počkala. vílu by šimonek asi neocenil :grinning:
lam no já se velmi krotím, páč jsme na návštěvě u manžových rodičů, tak se snažím mít svatou trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: naštěstí nemusím skoro nic dělat, ale zas je to tu horší, páč to klíště nemůžu nechat chvilku bez dozoru, jinak furt někam padá jak není zvyklej na ty nástrahy. zavinoačka je drahá jak mrcha, to máš recht. ještě chci manducu a to je taky pálka.
31. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
ant, lami, no to by měš taky zajímalo, já neštovice neměla, ani když jsem byla jako malá s nakaženýma v kontaktu :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
lam to já se s tebou srovnávám, jak máme stejnej termín. já ještě pohyby necítím, ale břicho mi naskočilo dost. manža dneska říkal, že mi roste každým dnem.
31. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Antano, moc Ti blahopřejeme ke zdravému mimákovi. Zcela chápu Tvé rozpačité reakce. Je jasné, že holčičky sou lepší. Tvůj muž to ale bere racionálně. Je totiž lepší bez obav pouštět syna v pubertě na diskotéky, než umírat hrůzou, který poďobaný a mutující adolescent se bude plazit po milované, hýčkaně a těžce vypiplané holčičce. (I když já bych tu holčičku taky rozhodně chtěl raději). Mám pocit, že by s Tebou moje drahá možná ráda udělala kšeft (pokud se nám narodí holčička) Mimčo za mimčo, kus za kus, chlapečka za holčičku.
Mějte se všechny moc krásně. Martin
31. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Martine:díky
31. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
lami..ja vim, ze vy jeste nevite...ale luci psala a ted i anty...a u ostatnich zatim moc nevime....a Hugous je Hugous...do tretice to vyjit musi ne? :grinning:
31. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Laterno mě bříško taky porostlo, večer už tam neomylně je. Manducu už mám, první dárek pro Hugouška, ale už se v ní nosila Jája ( a zkušebně samozřejmě i Anička :grinning: )

Ojo pokud jsi neštovice neměla, tak je samozřejmě dostat můžeš
Ant totéž, záleží, jestli máte imunitu či ne. Co se spály týče, tu můžeš chytit taky, je to v podstatě streptokoková angína s kožními projevy....tudíž bych do styku s neštovicema ani spálou radši nechodila.
31. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
rennu, eli: jj, taky mám problémy se spaním i usínáním.

wolfi: jé, ty se máš, dovča a pak svatba :slight_smile: úžasný. A pohyby už určo můžeš sem tam cítit. :slight_smile:

rennu: teda, fakt tě obdivuju, že děláš takovýhle zaměstnání a ještě jako těhotná. Já bych to asi řezala hlava nehlava.

Jé, mě se zrovna vlní mimišátko :grinning:

discreet: jé, krásný jména. No, klučičí klíďo změňte ještě 5x, ale Michalka, to je krásný jméno :slight_smile: (už s ním žiju skoro 33 let a jsem spokojená :grinning:)
31. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Hele Martine, do pořadníku, jo??? Chlapečka za holčičku kdyžtak měníme my, Ant si může i vybrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neeeee, nedala bych žádnou a Ant Šimonka taky určo neee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Saf já Ti nevím, fakt je, že mi nikdy v těhu nebylo tak zle jako tentokrát, plus tentokrát mám od začátku druhého trim. zas úplně děsnou pleť, jako mimo těhu, s holkama jsem měla vždycky až do porodu pleť bez chybičky, tak rozdíly tam jsou.....no uvidíme, jak píšu, nehrotím to ani pokud to bude "Hugoušková" :grinning:
31. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
lami:a kdybych to náhodou chytla tak hrozí mi něco?
31. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
tak to já mám vlasy i plet děsnou a každý mě přesvědčoval že to bude určo holka a on to kluk
31. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
holky já si zase tááák přeju tu holčičku. i když manža by taky radši kluka. podobně jak píše martin, že se o holku bude bát. já se budu bát o oba a už se i bojím.
31. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
lam a ty jsi kupovala manducu z druhý ruky, že jo? kde jsi našla inzerát? já když hledám, tak to nikdo neprodává.
31. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ant v prvním trim. žena při pl. neštovicích může potratit, v druhém a třetím by se miminku nemělo nic stát, jen dostane přes placentu od mamči protilátky, blbé je, dostat to těsně před porodem (což u Tebe nejspíš nehrozí) tam se nákaza může přenést na novorozence a mít i smrtelný průběh....toliko co si pomatuju ze školy.
31. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
kov...taky se mi to prte tedka vrti :dizzy_face: Jenze ono to je jen na chvilku vzdycky...se natesim, ze jako bude nejaka akce...a ono se to zvrti, zavlni a konec a ja abych pak zase cekala cely den, nez se uraci mi dat o sobe vedet :grinning:
anty...ono se to rika, ze kdyz je nedobra plet, ze to byvaji holcicky...no ale vyjimky potvrzuji pravidla ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lami...tak ty uz mas s cim srovnavat zejo...to bude Hugous :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
lami:díky za info ale tak já se snažím sním nebýt jenže spolu bydlíme v jednom domě dostal antibiotika tak snad se z toho brzo dostane
31. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Laterno úplně náhodou jsem našla inzerát na MMB přesně ve chvíli, kdy ho tam paní dala....je fakt, že Manducu nikdo neprodává a pokud ano, je to bitva, chce jí každý....

Ten strach o holčičky - no u nás bude minimálně dvojnásobný, ev trojnásobný....

Ant to je blbost, že ženská vypadá při holčičce děsně, já byla vždycky těhotná nejhezčí, pleť úžo, vlasy taky....vlasy mám dobrý i teď,ale ta pleť, to bylo teda zklamání....no ale zas pokud by měl být výsev pupínků známkou přítomnosti pindíka, tak to přežiju :grinning: :grinning: :grinning: Jéžiš, teď jsem holky dík vám teda pěěěkně zvědavá :grinning:
31. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Saf má to jeden háček - každé těhotenství je prostě jiné, tělo na to reaguje jinak, jsem taky už o něco starší než v předchozích těhu.....prostě uvidíme, ale jsem ráda, že to vidíte u nás na kluka :grinning:

Ant ale streptokoková angína v těhu by vadit neměla, beztak se léčí penicilínem a ten můžeš i těhotná, pokud máš alergii tak i makrolidy se v těhu můžou. Paradoxně ty virové infekce jsou v tomhle zákeřnější. A ty jsi pl.nešt. neměla??
31. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
neštovice sem měla těch se nebojím bojím se spály
31. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
No nic holky, loučím se, musím ještě poskládat prádlo :wink:
31. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ant tak se neboj, to škodí nejvíc :grinning: Nee, držím palce,ať to nechytneš, ale jak píšu, mělo by to být v poho i tak :wink:

Dobrou!!!
31. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
lami:dobrou
31. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
koukám, jak se tady pěkně šmelí s miminkama :slight_smile:
lami: dobrou, taky to vidím na chlapáka :slight_smile:
ant: neboj, to bude dobrý :slight_smile: spála se ti určo vyhne, a co zub?
31. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
ten je ted dobrý už to nebolí já mám pořád něco jsem jak hypochondr
31. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
no nic holky jdu spát tak dobrou noc
31. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Vsem co jdou spat, preju dobrou noc...my budem teprve veceret... a koukat na film...noc je jeste mlada :grinning:
31. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
safry: vy teda žijete :slight_smile: my jdem taky chrnět, tak dobrou
31. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
beru...a taky tu mame o hodinu mene nez u vas :wink:
31. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky maminy,
dočítám, ale zapomínám, co kdo písal :sweat_smile:

Luci: vidíš a je to za tebou a ted hezky odpočívej, určo i výsledky budou dobré :wink:

Ant: týýýý jooooo :confused: chlapeček to bude, to jsou noviny, ale což, hlavně, že je v pořádku :wink: gratuluju
31. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
jinak já dnes šrumec....v práci v poho, i porada krátká, tak jsem jela do města s molegyní, co měla deštním, ptž děsně lilo...sice jsem čvachtala, ale neva :grinning: Provětrala jsem peněženku a udělala si radost...mám dvoje indické gatě do gumy, moooooc pohodlné, uni velikost na stažení šňůrkou a budou mi až do porodu, tož na doma a na léto bomba (žluto hnědé a černo šedé, pak černé gatě široké, dole na stažen šňůrkou a v pase žabkované, pružné, vzala jsem radši XXL a jsou mi už nyní a budou i kdybych přenášela do Vánoc :grinning: :grinning: k tomu béžovou tuniku a černou....musím mít něco slušného na státnice a jednö tríčo růžové se vzorem a jedno takový ulítlý zelený s Garfieldem :grinning: :grinning: ...ve u Vietnamců a řeším, že si ty gatě vemu i v šedé, to unosím a budou přjemný i v létě. Ceny lidové, takže za celkem 1100Kč i s polosportovníma balerínkama :slight_smile: no nekupte to.

:sweat_smile:

Jinak jsme ještě byli s mužem pro rošty v akci, elektrický polohovatelný, jsme se v krámě váleli po matracích a jezdili s roštamma do všech poloh, luxuuuuus :grinning: stěží jsme je narvali do auta a z našeho korábu jsem rázem vpředu měla pocit, že sedím v tráboši, nahusto namáčklá :grinning: a můj rozměrově větší manžílek taky, no prča :grinning: :grinning: pak k tchánovcům pro psa, vyfásli jsme i véču, poplkali a dom a jsem KO.....

zítra ráno EKG a kafíčko s beru3nek, snad se poznáme....poznávací znamení, bříška ven :grinning: Jinak mi narostl pupíček a bobánek se mi ted 3 dny ozval....pokaždé kolem poledne až 14h., dnes i v krámě a nyní, je to kráááása :slight_smile:

Jinak dalším, co jste byly na kontrole gratulka, abyste neřekly, že jsem zapoměla, ale jen co vás vždy dočtu, nevím kdo a co psal :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.