• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky, ten pás do auta pro těhu chci taky. Jezdím každý den minimálně 20 - 30 km, někdy i více, takže pro lepší pocit ho určo chci.

Holky a myslíte, že je problém airbag? Z toho mám trochu strach totiž.

Já mám notebook buď na stole, anebo když ho mám na klíně, tak ho mám na tácu. je to teda dost kvůli přehřívání toho notebooku a reklamaci tím neuznaj, protože jste si to zavinily samy, bo noťák nemá kudy nasávat studený vzduch.

lauri: gratulace ke žďuchanečkům. to je krása, viď? :slight_smile:

luci: super, že už to máš za sebou. Snad ty týdny čekání rychle utečou a hlavně, určitě budou výsledky dobré.

antana: jéje, tak překvápko, prej chlapeček. No, tak ti nevím, tak uvidíte zas na dalším utz.
Ale manža můj říkal, že i kluk klíďo může bejt v Amálkovským povlečení, že je krásný.
Aha, takže tentokrát je to s jistotou :slight_smile:

suik: no jasný, že má smysl si to nechat říkat, podívej, co se s tím užije legrace :grinning:

petru: no tak super, že jsou výsledky O. K., Gratulka :slight_smile:

Jinak já do žádnejch kšeftů s mímama nejdu, my budeme rádi, ať to bude holčička nebo chlapeček :slight_smile:

No a teď už jdu taky do peřin. :slight_smile:
Pa
31. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
rennu: jé, kde jsi koupila ty indický gatě? Chcu taky :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
kov: ty u nás je krám, mají tam všehochut, ale ne Vietnamci.....oboje batika, té mají dost od sukní přes gatě, až po šatky, na ty půjdu v létě :slight_smile: za 249kč 2 kusy :slight_smile:
31. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
kov: jinak až bude čas vše nafotím a dám do alba :slight_smile:
31. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
kov: jj, děkuju, je to fakt krása........tak si to mimčo začínám víc uvědomovat....
antana: co to čtu? jaký kluk? jakto? a vy jste byli u toho poláka, nebo vás brala nějaká doktorka? a jaká? a předtím ti tvůj dr. říkal, že to bude holka? nebo na tom prediku?

lami: já mám taky dotaz - na tebe i na zkušené maminy - může v těhu nějak vadit repelent a repelent do zásuvky?
31. bře 2010 ve 23:33  • Odpověz
Dobré ránko přeju
Laurinko:můj dr. mi několikrát řekl že to bude holka a včera jsme byli na velkým UTZ primář je tam Polák ale s ním další 2 dr. a já u jedné byla a ta nám řekla žeje to kluk no a toho pindíka jsme viděli oba i s přítelem no byl to šok :rolling_eyes:
1. dub 2010 v 06:58  • Odpověz
lauri:a gratulka ke kopancům :wink:
1. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahojky kočky.
Taky je u Vás tak krásně?! :dizzy_face:
lauri: gratuluju ke kopanečkům! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
eli:je tady nádherně :wink:
1. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
jdu se chvilku projít a nakoupit
1. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
ant: tak hezkou procházku..Já půjdu odpoledne! :wink:
1. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
tak jsem zpátky
1. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
ant: tak jaká byla procházka?? :wink:
1. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
jo venku je příjemně :wink:
eli:jak se dneska máš?
1. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
já po to velkým UTZ jsem úplně plná dojmů bylo to krásny poprvé jsem sloyšela jak mu tluče srdíčko no nádhera jen nemáme 3d fotky protože se ručičkama škrábal na puse tak jindy no ale jinak fotka nádherná i černobíla jí vám sem pak odpoledne hodím
1. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
ahojky......
antana. já právě vím, že polák je primář, já jdu přímo k němu, jinak tam pracuje i moje dr. huspeninová, nevíš, jesti jsi byla u ní nebo u jiné? jak vypadala? jinak je tam suprová sestřička...........
u vás je pěkně? tady teda svítí sluníčko, ale teplo nic moc.......no už at jsme na té dovolené, tam si tepla ještě užijeme..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
já nebyla u huspeninové byla sem u jiné Kolaříková nebo tak nějak
1. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Ant, zrovna nedavno jsem četla v Betynce o tomhle, když si spletou pohlaví...že lepší nespolíhat na nic, dokud se to nenarodí :sweat_smile: páč ty šoky některý maminy prý ani neustojí a pak se s tím srovnávají i něklik týdnů i pár maminek k tomu psaly články, některý čekaly holku do porodu a objevil se pindík a doma skoro vše do růžova :grinning:

kov, já často jezdila 20km tam a zpátky a ještě 60km do Plzně na gyndu než jsem ve 30tt přesla sem.. no a ani nevím, že nějaký těhu pás do auta existuje :sweat_smile: airbagu jsem se bála těsně před porodem...to jsem radši chtěla aby mě posledních 14dní před termínem vozil na ozvy přítel...

u nás je polojasno, ale docela zima
1. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
lauri:a sestřička super moc příjemná
1. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
ant: Mám se dobře akorát mám hlad, ale to co mám doma, tak na to nemám chuť! Ach jo :unamused:
U nás je krásně... I docela teplíčko aspoň na sluníčko :dizzy_face:
1. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
ojo:no šoky to jsou ale už jsem se s tím srovnala
1. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
naštěstí jsem moc růžových věcí nekoupila takže Šimon má jedny růžový dupačky to přežije :wink:
1. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
ant, tak hlavně že bude zdravé, ne? :slight_smile:

naštěstí toto nemusím řešit, když si necháme to překvápko :grinning:
1. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
ojo:jsme moc rádi že je zdravý a ted budu kupovat asi do zelenkava věci světle zelenou nebo žlutou může mít kluk i holka kdyby náhodou
1. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
ant: aha, tak to jo... tak huspeninová je právě přímo moje gyndařka.....no ale co budete teda dělat? budete to brát jako chlapečka? a nemá tvůj dr. nějaký slabší ultrazvuk? na prediku je hodně dobrý........

ojo: no to musí být teda něco že?
1. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
lauri:no podle toho co jsme viděli i fotky nás přesvědčili na predicu mají lepší UTZ bez pochyb a pindoura jsme viděli oba na obrazovce pí doktorka nám to i zvětšila takže je to jasný
1. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
eli: taky to tak mívám, ale včera jsme nechali v tescu dva litry, takže zásoby ted máme obrovské, pomalu jsem nevěděla, co si dát první.........poslední dobou ujíždím na ochuceném kefíru, mohla bych se toho upít, je to su,per........no a taky si děláváme s manžou snídaně, vajíčka, tousty, no super to je, k tomu kafčo, džusík, kakao......krásně to nastartuje den, dřív jsme nesnídali, když jsme jeli z domu, jedli jsme až ve městě......ale toto je moc příjemné...
1. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Lauri:a ty k ní chodíš do ordinace na predico nebo na zarámí?
1. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
ona se střída na Zarámí s mým dr.
1. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
lauri: Já jsem vždycky snídala v pohodě, ale poslední dobou mi to nejde! Připravím si snídani a už na ni nemám chu´t!! :sweat_smile: :grinning:
No po ránu jsem na zabití!!! :grinning: :grinning: :grinning:

my budeme muset dneska zajet nakoupit, tak snad si něco vyberu!! :sweat_smile:
1. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.