• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
ant. fakt? no jasně, že na zarámí, takže ty chodíš taky na zarámí....no to je super.....
eli: tak to jo.....já právě nemůžu jen třeba chleba s máslem a tak, ale vajíčka na měkko, opečená slaninka, míchaná vajíčka, teplý toustík se šunkou a sýrem......no vychutnávám si to, k tomu trošku kafíčka, džusík.....ale jen trošku toho jídla si dáváme, žádné velké porce....,.jen prostě na chut - ale já předtím nesnídala asi pět let..... :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
lauri, to jo :sweat_smile:

my včera taky byli nakoupit a v úterý jsme byli v raichu, takže doma máme všeho dost, hlavně sladkostí z německa :grinning: ale teď už mi ty chutě na džusy přešli, už si je nekupuju, i ty chutě na sladký mi přešli, takže jím zas normálně :slight_smile:

ta snídaně je opravdu lepší, já se to naučila, až když jsem začla chodit do práce :slight_smile: člověk má pak fakt víc energie :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
lauri:a kdy tam jdeš?já 8.4
1. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
lauri: téda takové snídaně...hm, kdyby mi to někdo připravil, tak si dám hned!! :grinning: :sweat_smile:
1. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
já než si připravím takovou snídaní tak to radši zmenším hlavně at to rychla je :grinning:
1. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
ojo. no mě nějaké velké chutě šílené taky přešly, ale já byla vždycky hodně žravá, tkže u mě se to těžko rozeznává......vždycky jsem milovala jídlo a jedla bych pořád.........
antana: jé, to se sekneme o den, já sedmého........
eli: je to super že? tak nás to napadlo asi před měsícem, že to zkusíme a je to paráda, máme rádi takové ty "hotelové" snídaně, chleba s máslem, to není ono, musí to vonět..... :grinning: :grinning: :grinning: jsme rozmlsaní.......
já to teda připravuju moc ráda, ale jsou to rychlovky, vajíčka jsou hotová za tři minuty, toustík je taky zapečený hned, no mám fakt radost, že dělám něco pro mimi i pro naše zdraví, a je to takové fakt příjemné, žádný stres a spěch, pěkně v klídečku začít nový den...... :grinning:
1. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
lauri:škoda no já středy chodím do školy stejně já chodím bud úterky nebo čtvrtky
1. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
laurinko: To máte pohodičku, taky bych brala takové snídaně, ovšem s naší docházkou do práce je to jaksi nemožný. Budík 5.45 a 6.05 odcházíme a sedáme do auta, o půl 7 jsem v práci a tam si dám "snídani". Každopádně závidím :sunglasses:
1. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
lauri: tak já si Tě pozvu asi domu... takovou snídaničku bych si nechala líbit! :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale asi zítra něco dobrého připravím...Děláš mi chutě!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
lauri, teda o hotelových snídaních mi nemluv :grinning: :grinning: ty miluju taky a normálně si dám od všeho, musli s jogurtem, párek s chlebem i trocha vajíček, no prostě dám si skoro všechno...mňáááám :dizzy_face: :dizzy_face:
tyhle anglický snídaně, vajíčka s klobáskou a slaninkou si většinou děláme s přítelem o víkendu :slight_smile: :slight_smile:

já jsi jdu dát lasagne a pak vyrazíme s Tomem a se sousedkou na nákupky pidi hadříku...já spíš něco pro Tomáše, pro to druhý mám tady hromadu :grinning:
1. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
ant: tak ono logicky se tam potkat nemůžem, protože když se tam střídají doktoři, a každá chodíme k jinému, tak se tam střídáme i my.........

discreet: teda fuuuuj, to ti teda nezávidím, v šest ráno máme ještě hlubokou půlnoc - s mimčem se to teda asi změní, ale to mi neva, to si budem zase řídit čas sami.....ale vypadnout tak brzo z domu, to bych asi nezvládla.......
eli: kdybys nebyla tak daleko, klidně...... :wink:
ojo: taky tak to míváme, když někam jedem, už se právě těším na tu dovču, až se budem taky takto cpát vším možným......ale doma ne, to jen po trochách a rozložíme si to, každý den něco, protože když cca v osm, v půl deváté snídáme, tak abysme měli už v půl dvanácté, ve dvanáct zase hlad na oběd........

ale na obědě jsme ted byli na big mac a hranolky u MC´Donalda, měla jsem hroznou chut....... :grinning: :grinning: :grinning: takže zae něco nezdravého pro změnu........
1. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
lauri: Tak já se přestěhuju!! :grinning: :grinning: :grinning:
holky jdu si dát obídek!! :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
lauri:můj dr. přetahuje má moc pacientek proto se ptám někdy tam na trefím i na pacientky od Huspeninové :wink:
eli:dobrou chut
1. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
vsem preju krasnej den, dneska se pekne vycasilo :slight_smile: nestiham vas docitat, mam toho dneska hodne,
jen moc preju lucince, aby ji ta plodovka dobre vysla!!!!! - za jak dlouho ti reknou vysledky?
1. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
já si myslím že bude čekat tak 3týdny ale nejsem si jistá
1. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
ant. aha....tak to nevím, nějak netuším, která pacientka chodí ke komu, to fakt nepoznám.......ale s jednou těhulí od huspeninové jsem se tam už seznámila, už jsme se tam třikrát potkaly, tak jsme si minule povídaly, byla fajn.....tak aspon se v čekárně nenudím - chodíme totiž pokaždé po sobě......

eveluska: psala, že do tří týdnů...
1. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
holky hodila jsem fotku z včerejška do alba :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
ant: To je krásná fotečka!! :dizzy_face: :dizzy_face:
taky se těším až toho našeho Broučka uvidím!! už aby to bylo! :wink:
1. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
eli:díky neboj dočkáš s to uteče jako voda už víš kdy tam jdeš?
1. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
ant: 7.4. mám těhu poradnu, ale to mi UTZ asi dělat nebude!
a na 3D jdu 22.4. :wink:

Holky dneska mě častěji píchá v podbříšku a častějí cítím takový tlak!
1. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
eli:to ted budš cítit často já to cítím taky hlavně dneska ráno tlak a bolest
nic jdu uklízet s přítelem auto pa
1. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
ant: Tak hezky ukliďte autíčko... my houklízeli o víkendu! :wink:
pa
1. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
ahoj holky, ja mam termin 26. zari :slight_smile: ze zacatku jsme si mysleli ze jsme rijnovy, mno pan doktor me vyvedl z omylu.

eliska: hele ja taky, dnesky me taky picha v podbrisku, nikdy to takhle nebylo :sweat_smile: Ze by pocasi?
1. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
sambucca: ahojky...
A nebo že by mimi.... ááá teď mám tlak napravo :grinning: :grinning: :grinning: a teď zase nalevo!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
ja nevim, jak spis cejtim takovy neprijemny pichani, no nevim :unamused: piju teplej caj a namlouvam si ze to pomuze :grinning:
1. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
sam: Já mám taky píchání, ale hlavně když delší dobu chodím...
1. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
aha... to ja dneska nic narocnyho nedelam, plouzim se po byte... se snazim se nebat, proste roste a basta :slight_smile:
1. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
sam: To si taky snažím říkat... Ale je prava, že občas jsou černé myšlenky :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
no jo, proste to k tomu patri ze se o malicke bojime, ja uz jsem se jednou pristihla v obchode ze si hladim brisko a septam milacku, az me to dojalo a zacala jsem brecet:slight_smile: ty hormony!!!
1. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
sam: to já hladím a povídám si s bříškem už dlouho :grinning: :grinning:
jj, ty hormóny :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.