• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ja jsem takova opozdena, me dost dlouho nedochazelo ze jsem doopravdy tehotna :sweat_smile: meli jsme s manzelem samozrejme velikou radost, ale chvilema jsme byli jak ve snu (zadarilo se nam napoprve). myslim ze mi to dochazi az ted posledni tri tydny kdy mi rapidne narostlo brisko a prsa.
1. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
sam: tak to jste měli štěstíčko, že to vyšlo takhle krásně napoprvé :wink: To my ho neměli...
1. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ja prave mam kolem sebe spoustu paru co se snazili fakt dlouho a pocitali dny a chodili na IVF a podobne, taky casto potratily... tak i proto jsem si na zacatku tehotenstvi uplne nepripoustela si myslim. Ted po prvnim velkym ultrazvuku kdyz zmoulam tehotenskou prukazku v ruce, rikam si ze je to doopravdy mozny, ze budu maminkou :slight_smile: :wink:
1. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
ahojky sambucca......vítám tě mezi námi. taky se nám zadařilo napoprvé, takže jsem na tom podobně.........mám i menší pupík (za což jsem ale ráda, nechci být moc jako bečka už ted v pátém měsíci), pohyby zatím nic moc, jen jednou, takže mi to taky moc nedochází........ale hladím a povídám taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
eli: ale měli jste štěstí - to, co máš v bříšku.......a to předtím - bud ráda, jak to příroda krásně zařídila, sice to bolelo, ale bolelo by to víc, když by ti vyšly blbě testy, lítala bys po plodovce a ještě by miminko nemuselo být zdravý.............takže jste sice museli zvládnout bolest a počkat, ale vaše štěstíčko se vás drží........zatím je v bříšku :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
lauri: jo, to máš pravdu! Ale když si vezmeš že jsem vysadila antikoncepci v listopadu 08...Hm, zajímavá už doba!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
autor
eli. no tak to jo, to je jasný, ale pořád by to mohlo trvat roky, takže budme rády, jak jsme mladé a zdravé........... :wink:
1. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
eli: jo je to dlouha doby, ale vzdycky si rikej ze nekomu se nepostesti vubec! Moje teta cekala na miminko jedenact let, tomu rikam dlouha doba :wink:
1. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
Holky já nevím, ale dneska to břicho píchá jako blázen ! Teď jsem si sedla a je zase klídek!
1. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
hele me picha i kdyz sedim, tak nevim. asi se proste dneska rozhodlo vyrust :grinning:
1. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
sam: Tak snad to bude dobrý! :wink:
Já jsem si umyla hlavu a ještě si jí musím vyfoukat, ale jsem tak líná!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
sam: Tak si dej tt už k esvé přezdívce ať vidíme kolikátý tt jsi?! :wink:
1. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
eli: no to nechci, ja si branim soukromi, takhle ve vlakne me snad nikdo hledat nebude :wink: snad to chapete - vim uz co dokaze internet, takze ode me zadne fotoblogy a data v profilu neuvidite, nic si nechci vymyslet a tak radsi nechavam profil prazdny (momentalne jsem presne 14+4tt)
1. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
Tak to jo.. Já jen, že když si to tam zadáš, tak to o Tobě nic neprozrazuje!
1. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
to by ses divila :grinning: lidem kteri hledaji konkretni osobu to potvrdi zda nasli toho koho hledaji. a ja pisu i do temat kde bych byla nerada odhalena (tchyne atd.)
1. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky,
vítej sambucca :slight_smile:
tak hlásím, že vaše pěstičky pomohly a testy dopadly dobře ufff. To se mi opravdu ulevilo. :sunglasses: Nedalo mi to a zeptala jsem se dr. jestli neví, co čekáme, takže převaha chlapů tady je už jasná :slight_smile: . Pindíka jsem viděla, takže si myslím, že se neseknul, i když .... jasno bude až v porodnici :grinning:. Jo a už jsem teda do porodu doma, jen mám vycházky nic moc :frowning2:
Jinak dneska jsme si udělaly s rennu super dopolko, tak se holky těším na ten Hradecký sraz :grinning:
1. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
beru: tak to je super, že výsledky dopadly dobře!! mám radost! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
eli: díky :slight_smile: jinak mě píchá v bříšku každou chvíli, říkala jsem to i dr. prý naprosto normální, prostě holky nám ty bříška krásně rostou :grinning:
1. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
beru: Takže taky tě píchá!!
Mě hlavně, když déle chodím nebo stojím...asi to moje mrně bude pěkný lenoch!! :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
me dneska takhle poprvy, tak jsem trosku vyjukana :sweat_smile:
1. dub 2010 v 17:02  • Odpověz
sam: to mě poprvé ne, ale vyjukaní jsem furt :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
eli: já to mám už dlouho, o miminku zatím nevím, ale to píchání je, že ti roste děloha :wink: Někdy se mi to taky víc ozve po námaze, ale pravidelně skoro každé ráno, mě to i vzbudí :slight_smile: Kdybych neměla vyndanej slepák, tak bych plašila, jestli to není on :wink:
1. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
beru: fakt? to je tim ze mi roste deloha? no super, hned se mi ulevilo ze to neni mimi ze se mu neco nelibi, diky :slight_smile: :wink:
1. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
sam: jo, jo, neboj je to o.k. :slight_smile: ta děloha se musí něják natáhnout na mimíska :slight_smile:
1. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
ahoj holky tak auto je uklizené a byli jsme i na procházce dneska jsem od přítele dostala kytici tulipánů no super řekla bych že ten můj se nosí jak páv k vůli tomu chlapečkovi co čekáme
1. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
sambuco:ahojky vítej mezi nás :wink:
1. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
antana diky:slight_smile: holky tak vy jste vsechny opice zvedavy a chcete vedet jestli cekate devcatko nebo chlapecka:slight_smile:? ja se zatim drzim :grinning:
1. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
sam:jo nám celou dobu říkají že holčičku a včera na velkým UTZ nám řekli kluka no tak jsem byla v šoku jen ten můj drahý je štastný jako blecha
1. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

teda dneska tu máme kosu, jen 4stupně a dokonce i sněžilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem odpoledne na nákupkach, tak jsem koupila několik věcí Tomášovi a sobě 2 těhu šatičky, fialkový, mám z nich hroznou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jedny můžou být i jako netěhu :slight_smile:

beru, gratuluji ke chlapečkovi :dizzy_face:

sambucca, vítej :slight_smile: tak že bych měla společnici v překvápku?? :grinning: :grinning: :grinning: my jsme to nechtěli vědět ani při prvním :grinning:

jdu udělat bagety, dneska máme studenou véču :slight_smile:
1. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
ahoj ojo! no manzel to vedet chce, ja se porad cukam :slight_smile: rikam si ze si chci uzit ten zazrak fakt intenzivne, "rozbalit si darek az pod stromeckem" :slight_smile:
1. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
Uff, nedočítám, je tady toho strašně mooc :grinning:

Sambucco ahoj, a kdy máš TP???

Hele a co nějaký srazík v Praze??Do Hradce s mým zvěřincem jako fakt asi nedorazím a moc ráda bych aspoň někoho odsud poznala osobně :slight_smile:

Beru gratulujeme, tak další chlap!!!! :slight_smile: :slight_smile: Pěkné, doufám, že se přidá do party náš Hugouš :grinning:

Ojo my máme momentálně skoro pořád studenou večeři, kromě holek co obvykle s oblibou dojíždí zbytky oběda :grinning: Prima, že sis udělala radost, taky se chystám něco si pěkného koupit, hlavně už to teda i dost potřebuju, můj šatník začíná být doost sockoidní :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.