• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
sambucca: ahoj....s tím soukromím ti velmi rozumím. Jeden čas se tu řešilo, jestli se tato diskuze zesoukromní nebo ne. Pro bylo ochlup víc, ale zdá se mi že křičím jen já, tak to utichlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no jo jsem protivná, vím :grinning:

Čtu vás celej den, ale nějak nemám náladu přispívat, jsem zoufalá, doma se to nějak sype. Včera jsem ani nemohla spát.

Dneska jsem si byla pro lístek na peníze, říkala jsem sestře že ta má bejt včerejší datum, ale ona mě neposlouchala a dala dnešní....byla vůbec nějaká divná. Myslíte že to vadí?
1. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Suik aha, já myslela, že jste se nakonec dohodly na diskuzi nesoukromé, nějak jsem to nedočítala.....ale pokud bylo víc lidí pro soukromou, tak proč se toho nikdo neujal??
1. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
ahoj lami mám v albu našeho obra mrkni jestli chceš
1. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Jasně Praha!!! já se taky nikam moc nevydám.

Že bych trhla partu měla holčičku :dizzy_face: , i když se začínám přistihávat při tom, že kupodivu asi víc chci chlapečka, nebo jsem na to nastavená....
Já bych to asi nevydržela nevědět to až do porodu, beru to tak, že překvápko bude už na UZ, teda za předpokladu, že to bude jasný :grinning:

Jak vypadá tvrdnutí břicha? Je to břicho přitom i tvrdý? mě se stává že se mi jako v křeči trochu stáhne, ale ne moc... a nevím co to je...
Jinak píchá mě taky, ale je při pšíkání, někdy to je ale síla a dost to bolí, že mám strach jestli se tam něco neurvalo :confounded:
1. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
lam: mě se zdálo, že to bylo asi o dva hlasy pro, když teda beru to, že dvoum je to jedno, tak že to je jako že se zdržely hlasování, a tudíž se nepočítaj.....ale nevím, možná jsem to přehlídla...Zamknout to může jen zakladatel,ne?
1. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
suik:můj dr. mi řekl že když břicho tvrdné tak 10x za den tak je to normální
1. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
holky vždyt vidíte že se k nám pořád někdo přidává tak proč to zavírat?
1. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
ant: mimi už vypadá už jako pořádný mimi na té fotečce, a ty žebírka :dizzy_face: .....já chci taky fotečku, si nesmím zapomenout říct, až tam budu.

No já právě ani nevím jestli to je ono, myslela jsem že to bude nějaký intenzivnější....kamarádka ještě mluvila o bolesti v kříži a břichu jak kámen a to nemám.
Ale 10x to asi nemám. dík.
1. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
no ale můžem je přijmout i potom, jen se nesměj bát.....
když napíšem Září 2010, přidejte se k nám, tak to nemůže nikoho odradit.
Ale nikdo sem nebude čumět jen tak.....
1. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
to musí rozhodnout zakladatel
1. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
Suik tak naplánujeme sraz pro Prahu :slight_smile: Jak je to se zamykáním přiznávám nevím, nečetla jsem pravidla :grinning: Taky myslím to nikoho neodradí...tak se nějak dohodněte :wink:

Ant už jdu na klučinu mrknout :wink:
1. dub 2010 v 19:05  • Odpověz
Ant je to krasavec!!!! :slight_smile: Moc hezká fotka :slight_smile:
1. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
lami:díky moc jsem zvědavá na Hugouše :slight_smile:
1. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
holky to ze se diskuze zamkne stejne info v profilu nevyresi, nechci tam davat ani termin porodu ani presny datovani tehotenstvi, ani fotku. Pisu jeste nekdy i na beremku a psala jsem do temat kde proste nechci byt identifikovana. delam v IT a vim ze soukromi mam jen jedno a vzit si ho nenecham. nechci tu davat fotku cizi holky z fotobanky a vymyslet si terminy, radsi budu ta zrzava holcicka s culikama s modrym pozadim :wink: :slight_smile:
1. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
Sambucco mám muže ajťáka a nejsem tu sama, tak to tady budeš jako doma :grinning: :grinning:

Ant to já taky, jen mám trošku obavy, aby nás nečekalo opačné překvápko než vás :grinning: :grinning: Ale co, je to jedno.
1. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
díky holky :slight_smile:
ant: krásná fotka, to je kus chlapáka, kolik měříte? my jenom 9 cm, přijde mi že jsme hrozně malinký :slight_smile:
samb, ojo: to vás obdivuju, já jsem zvědavá, jak opička bych to nevydržela. Musela jsem vypadat teda jak naprostý pako, když jsem vycházela z ordinace, jsem se tlemila, mě překvapil ten kluk, čekala jsem holčičku :slight_smile: Taťka je teda nadšenej :grinning: Sice říká, jak mu to je jedno, ale hned se mu rozsvítili oči, že si bude mít s kým hrát, no chlap :slight_smile:
1. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
beru:kolik měříme to ti nepvím oni nás neměřili celé jen stehení kost a hlavišku víc nic jo nosní kůstku a šíjové projasnění
1. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
Beru ale ono se to většinou měří jen od hlavičky po zadeček, musíš připočítat ještě nožičky, takže je větší :wink: Teda taky už chci vědět, co to máme v bříšku, já na překvápka nečekám :grinning: :grinning: Každopádně to budu muset do porodu rozdejchat, buď šok z třetí ženské, nebo šok z toho, že to bude chlap (co s ním budu dělat, to s klukama neumím :grinning: :grinning: ), takže chci na to mít čas :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
já ani nevím jak jsme velicí myslím si že k 20cm možná víc nevím musím se příští týden zeptat dr.
1. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
sambu: to jo, já si sem taky fotku nedám, i když údaje o termínu teda jo....mě jde jen o to, abych si tady mohla svobodně psát, aniž by to někdo cizí četl a abych sem mohla dát odkaz na tajné albíčko nebo fotku do diskuze. Nikdy to není stopro bezpečné, ale koník, potažmo i beremko je dost otevřený. I jako nepřihlášená vidím úplně všechno.....
třeba některé z vás mají plné jméno v albíčku, což společně s fotkou je už slušná informace.

Na beremku jsem to tak nebrala, svatební album tam pořád mám, ale tím to hasne.
1. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Lam: tak jo! A kdo je ještě Pražák nebo to k nám má blízko?
1. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
Suik tuším Kovalda a nevím jestli Laterna??? Potom Marge....musím popátrat :grinning:
1. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
já koukala na net a tam bylo, že kolem 11 cm, tak bude asi Adámek prcek po mamince :wink: se bude aspoň pěkně rodit :wink:
ant: týjo, tak to je kluk jak buk :slight_smile: tak to je krásný s tou kytičkou, mě to něják dojmulo, ach ty hormony :zipper_mouth:
lamia: budem držet pěsti na Hugouše :grinning:
1. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
jo ty hormony to je rachot brečím u seriálu u k terých bych nikdy nebrečela
1. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Tak ještě Elišku jsem našla :grinning:
1. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
já taky koukala kov do alba, kdo je odkud, přijde mi, že nějáký holčiny jsem ani nezaregistrovala
no přesně, ty hormony nám holky dávaj, a bude asi hůř :sunglasses:
tak mamči dobrou, začíná mě škrábat v krku, tak si jdu vykloktat a zachumlat se pod peřinku
1. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Beru držte :grinning: No jo, malý mimča jsou na porod asi lepší, ačkoliv mám kámošku, co jí pěkně potrápila holčička 2,3 kg a zas kámošku, co v klídku vyprdla 4 kg holčičku a prý pohodička...poprvé...Adámek je pěkný jméno. Můj muž pořád řeší jen to větší auto a třeba o jménech jsme ještě pořádně nemluvili, asi ho budu muset přesvědčit, že jsou i důležitější debaty než jen dieselové a benzínové motory a crash testy :grinning:
beru:dobrou
no jsem zvědavá až se tady bude rodit jak bude kdo rodit myslím že budu mít obříka snad to zvládnu
1. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Aha, ještě jsem úplně překoukla Markes....

no a ještě Suzete je z Kladna, tak třeba by dorazila....

Tak uvidíme, kdo bude chtít přijít, mrknu na netu po nějakém baby-friendly zařízení, bc asi budu muset dorazit minimálně s jedním skřítkem, ne-li oběma :grinning: Máte někdo nějaký tip na místo srazíku??
1. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.